Bonusy v hotovosti

0 Komentáre

Hotovostný bonus je určité percento peňazí stratený v kasíne, ktoré je vrátené na herný účet. Zvyčajne sa líši od 5 do 25%. Niekedy sa bonus spláca s reálnymi peniazmi, ale vo väčšine prípadov ako úver. Aby bolo možné previesť bonus na skutočné peniaze, musíte sa staviť. na rozdiel od otočenie zadarmo or bonusy, musíte staviť bonus v hotovosti nie viac ako 10, ale každé kasíno má svoje vlastné podmienky. Tiež venujte pozornosť maximálnej výške bonusu.

Pozrime sa na niekoľko príkladov. Predpokladajme, že kasíno poskytuje týždenný hotovostný bonus vo výške 20% (nie viac ako € 50).

Hráč A - minulý týždeň stratil € 200. Znamená to, že bude splatený ako hotovostný bonus 200 × 0.2 = € 40

Hráč B - stratil € 400 a musí mu byť vrátený € 80 (400 × 0.2), ale ako bonus má obmedzenia, hráč dostane na svoj účet iba € 50.

Ostatné typy bonusov na vrátenie peňazí

Bonus TOP UP je druh bonusov, ktorý sa poskytuje, keď vyhráte a nestratite. To znamená, že spolu s výhrou získate aj nejaké bonusy. Bonusová suma sa spravidla pohybuje od 3 po 10% výšky výhry.

Menej často sa poskytujú bonusy na stávky. V tomto prípade sa nahromadia bez ohľadu na to, či ste vyhrali alebo prehrali. Ak vám niektoré kasíno ponúka tento bonus, môžete ho používať s istotou.

To isté sa vzťahuje aj na iné bonusy späť. Ak máte šancu vyzdvihnúť bonus, urobte to. Je to dosť jednoduché, keby ste ho konvertovali na skutočné peniaze a to je veľká výhoda pri výbere kasína.

Bonusy v hotovosti Aktualizované: Januára 14, 2019 Autor: Damon