Porovnanie bonusov vkladu s bonusmi bez vkladu

0 Komentáre

Je ťažké preceňovať, aké dôležité sú bonusy, pokiaľ ide o online kasína. Toto je prvok, ktorý ich odlišuje hlavne od bežných kasín. Vo všeobecnosti existujú dva hlavné typy bonusov, ktoré možno ponúknuť, bonusy s alebo bez zálohy.

Ako je zrejmé z názvu, aby sa použil vkladový bonus, hráč musí najskôr zanechať vklad a potom mu bude ponúknutý bonus podobný čiastke (zvyčajne sa stanovujú určité limity sumy).

Preto sa od hráča najprv vyžaduje, aby prispieval sumou na svoju stranu. Registračný bonus sa považuje za najčastejšie. Pri prvom vklade môže hráč získať bonus z kasína ešte predtým, než sa hráč dostane na stávkovanie. Tento typ prémie je jedným z najväčších, ktoré ponúka kasíno (vo väčšine prípadov môže dosiahnuť niekoľko stoviek dolárov, ale niektoré kasína ho zvyšujú na niekoľko tisíc). To umožňuje hráčovi zvýšiť svoju kapacitu hneď naraz. K dispozícii je tiež niekoľko kasín, ktoré ponúkajú mesačný bonus - tento typ bonusu je určený pre hráčov, ktorí už hrali s kasínom. Každý vklad vykonaný hráčom prináša kasíne hráčovi mesačný bonus porovnateľný vo výške.

V iných prípadoch online kasína ponúkajú ďalšie bonusy, ak hráč používa konkrétne možnosti vkladu.

Pokiaľ ide o bonusy bez vkladu, jasne nevyžadujú prvý príspevok od hráča. Týmto spôsobom je hráč vyzvaný, aby si vyskúšal rôzne hry bez toho, aby za to zaplatil z vlastnej kapsy. Treba poznamenať, že suma bonusu prijatého pri registrácii bez vkladu má tendenciu byť oveľa menej významná ako suma bonusu na vklad (zvyčajne je obmedzená na niekoľko desiatok dolárov). To sa vysvetľuje tým, že hráč nie je požiadaný, aby prispel v tejto fáze. Žiadny bonus na registráciu vkladov nie je taký bežný medzi online kasínami.

Ako pre Microgaming on-line kasína, ktoré poskytujú hráčovi rôzne odrody bonus, ktorý sa nazýva bonus zadarmo hry. Hráči sa môžu tešiť na pevný počet stávok, ktoré sa môžu uskutočniť na konkrétne hry v slotoch. Stávky by sa mali uzatvárať v obmedzenom časovom období, a ak je hráč úspešný, môže si ponechať vyhranú sumu.

Existuje aj druh bonusu, ktorý neznamená, že sa vytvorí vklad, ktorý sa nazýva bonus Refer A Friend. V tomto prípade môže hráč získať bonus vždy, keď prináša priateľa.

Bonusy s vkladmi

výhody

  • Výška vkladového bonusu má tendenciu byť väčšia a môže dosiahnuť niekoľko stoviek dolárov
  • Podpisový vklad prémie môžete si vychutnať hneď, ako začne stávka
  • Tento typ bonusu je veľmi častý

Nevýhody

  • Bonus si môžete vychutnať len vtedy, keď hráč urobí svoj príspevok

Bonusy bez vkladu

výhody

  • Hráč nie je povinný zaplatiť svoj podiel
  • Registračný bonus bez vkladu umožňuje hráči vyskúšať rôzne hry bez toho, aby platili nič

Nevýhody

  • Bonusy bez vkladov sú zvyčajne obmedzené na niekoľko desiatok dolárov
  • Tento typ bonusov je dosť zriedkavý
Porovnanie bonusov vkladu s bonusmi bez vkladu Aktualizované: March 7, 2019 Autor: Damon