Vklad bonusy pre kasíno

0 Komentáre

Takmer všetky kasína ponúkajú bonusy na vklad. Preto je veľmi dôležité porozumieť podmienkam a špecifikám bonusov. Bonusy na vklad sa udeľujú vo forme kreditu, ktorý vám umožňuje pravidelne hrať. Ak môžete splniť všetky bonusové podmienky, kreditný zostatok sa zmení na peniaze, ktoré môžete stiahnuť.

Bonusová čiastka je stanovená ako percentuálny nárast vkladu. Väčšinou ponúkajú 100% vkladu, ale môžete tiež nájsť ponuky (200%, 300% ...) alebo menej (50%). Napríklad, ak vložíte € 100 s bonusom 100%, na vašom účte budete mať € 200. Ak máte 300%, potom bude celkom € 400.

Maximálna výška bonusu je zvyčajne obmedzená a nemôžete získať veľký bonus, aj keď urobíte veľký vklad. Ak vkladáte menej ako minimálnu výšku vkladu, nedostanete žiadne bonusy. Zvyčajne minimálna výška vkladu predstavuje 10 €.

Typy bonusových vkladov

  • bonus - je bonus, ktorý dostanete po prvom vklade. Toto je maximálny bonus, ktorý môžete mať pri vkladaní.
  • Druhá, tretia a štvrtá vkladová prémia - zvyčajne bonus predstavuje sumu 50-100% zo sumy vkladu.
  • Pravidelné bonusy - sú uvedené v určitý deň, ktorý stanovilo kasíno (napríklad v stredu alebo cez víkendy). Bonus predstavuje približne 25% z vkladu, ale niekedy sa môže zmeniť. Preto pozorne preštudujte propagačné aktivity, ktoré ponúka vaše kasíno, a zvoľte najvýhodnejší deň na vytvorenie vkladu.

Požiadavky na prevrátenie

Nemôžete svoje bonusy stiahnuť ihneď, pretože musíte ich najskôr použiť v kasíne (požiadavky na prevrátenie). Prekračovanie bonusu znamená, že suma stávky musí prekročiť n-násobok pôvodnej sumy bonusu. Napríklad v prípade, že máte bonus 100 Euro s požiadavkami na stávky x30, musíte staviť € 3000. Ak hráte sloty, musíte sa otočiť 300 časmi (bez ohľadu na to, či vyhráte alebo stratíte). Mnohí hráči nemôžu splniť túto požiadavku a úplne stratiť svoj bonus. Existujú možnosti 2:

  • Požiadavky na prevrátenie obsahujú len bonusovú čiastku. Po prvé, začnete hrať so zálohou a len potom, čo budete môcť hazardovať s bonusmi. Ak nestratíte svoje peniaze, keď hrajete so sumou vkladu, ale naopak zvyšujete jej sumu, môžete odmietnuť bonus a vziať peniaze. Bonusy fungujú ako vaša druhá šanca.
  • Požiadavky na prevrátenie zahŕňajú sumu bonusu spolu s výškou vkladu. Dostanete to raz za vklad v podobe veľkého bonusu. Požiadavky na tento bonus sú spravidla polovičné ako požiadavky na prevrátenie. Napriek tomu je tento bonus menej výnosný. Máte obmedzenia pri hre s bonusmi (maximálna výška stávky, zoznam povolených hier atď.). A ak vyhráte hru so sumou vkladu, stále musíte splniť požiadavky na prevrátenie. V opačnom prípade, ak zrušíte bonus, stratíte všetky výhry a kasíno vám vráti iba prvú sumu vkladu.

Preto predtým, než prijmete bonus, spoznajte všetky obmedzenia. Možno by v niektorých prípadoch bolo lepšie hrať iba so sumou vkladu? Aby sme vám mohli pomôcť pri rozhodovaní, spomenuli sme ziskovosť každého bonusu.

Okrem požiadaviek na prevrátenie musí hráč hrať pozornosť aj na ďalšie pravidlá:

  • Maximálna suma konvertibilného úveru - ak sa vám podarí splniť všetky bonusové podmienky, bonus sa môže premeniť na skutočné peniaze. Bonusové podmienky môžu obsahovať aj maximálnu sumu, ktorú je možné previesť na peniaze. Predpokladajme, že táto suma je ekvivalentná sumy 5-fold deposit. Ak ste dokonca vytočili výherné automaty za € 3000 pomocou bonusu € 100 a splnili ste všetky podmienky prevrátenia, vaše výherné bonusy budú € 500.
  • Časové limity - pre každý bonus kasíno nastaví časové limity, kedy môže byť použité. Zvyčajne toto obdobie trvá mesiac a bonus sa zruší.
  • Maximálny limit čiastky stávky - kasíno obmedzuje maximálnu výšku stávky. Robia to preto, aby znížili lov pre bonusy. Agresívne hry s vysokou mierou rozptylu sú dobrou príležitosťou pre lovcov bonusov, pretože najjednoduchším riešením je vsádzať celú sumu bonusu za určité číslo v jednom. ruleta kolo. A ak vyhráte, zvýšíte svoje bonusové časy 36 tak, aby ste splnili všetky požiadavky na bonus. Jednoducho môžete zmeniť svoju stratégiu a hrať hru s nízkou mierou rozptylu.

POZOR !!! Kasíno neobmedzuje výšku stávky, ak hráte s bonusmi. Preto buďte veľmi opatrní, pretože kasíno ho môže použiť ako dôvod, aby ste nevyplatili svoje výhry. Toto je najčastejšia chyba, ktorú urobil nováčik. Vždy by ste mali skúmať podmienky bonusov veľmi starostlivo.

Túto situáciu však môžete jednoducho obísť pomocou tlačidla zdvojenia. Toto tlačidlo umožňuje dvojnásobné zvýšenie výhier, ak máte šťastie. Toto tlačidlo umožňuje zvýšiť mieru rozptylu. Niektoré kasína môžu poskytnúť túto možnosť, aj keď limitujú výšku stávky. Pamätajte však, že táto možnosť sa neuplatňuje automaticky a mali by ste to skontrolovať sami.

V hrách, kde sa uplatňujú požiadavky na prevrátenie - kasíno nedáva kredit na celú sumu stávky. V niektorých hrách sa táto podmienka mení v závislosti od typu hry. Pozrime sa na príklad, ktorý zahŕňa rôzne typy hier:

Typ hry Stávka na stávku
Herné stroje 100%
ruleta 25%
Baccara 20%
Video poker 20%
poker 10%
pirátska vlajka 5%

Napríklad, ak chcete splniť podmienku prevrátenia v rulete a požadovanú sumu v sume € 1000, musíte staviť: 1000 /0.25 = € 4000. Tento model podmienok zastaví lovcom bonusov v používaní bonusu. V Blackjacku výplata je vo výške 99.5%. V priemere strácate menej stávok, ale budete musieť staviť viac podľa bonusových podmienok. Kasíno potrebuje hráčov, ktorí sa zaujímajú o hru, ale nie o odborníkov, ktorí chcú vyhrať. Pred vložením zálohy sa dozviete o bonusových podmienkach a získajte bonus a zistite, či je vaša obľúbená hra zahrnutá do zoznamu povolených hier.

Stojí za to vziať si vkladový bonus?

V podstate je to tak. Umožnia vám rozšíriť potešenie a hazardovať dlhšie a zvýšiť tak svoje šance na výhru. Bonusy, ktoré nie sú vhodné na prevzatie, zahŕňajú vkladový účet v kombinácii s bonusom a bonus vo výške menej ako 100% z výšky vkladu. Na webových stránkach sme hodnotili každý bonus podľa stupnice 3 (ziskové, neutrálne a nerentabilné).

Vklad bonusy pre kasíno Aktualizované: Januára 14, 2019 Autor: Damon