0 Komentáre

kasíno bonus slotocash

Ako získať uvítací bonus

Keď otvoríte nový účet v online kasíne, zvyčajne vám bude ponúknutý uvítací bonus. Toto je vylepšená propagácia určená na odmeňovanie nových hráčov, ktorí vkladajú. Uvítacie bonusy spravidla fungujú ako ponuky „vkladového zápasu“: kasíno bude zodpovedať výške vkladu 50 alebo 100%, pokiaľ spĺňate kritériá.

Tu je príklad:

Otvoríte nový skutočné peniaze účet v jednom z našich najlepších kasín. Kasíno ponúka novým hráčom 100% až do $ 500. Rozhodnete sa vložiť celý $ 500 a vybrať si svoje obľúbené sloty. Existujú dve veci, na ktoré sa treba zamerať skôr, ako začnete hrať. Najskôr si pozrite podmienky inzercie (každé kasíno ich bude mať), aby ste zistili, čo sú požiadavky na stávkovanie a vhodné hry.

  • Požiadavka na stávky: Každý vkladový bonus má pripojenú stávkovú požiadavku. To je suma, ktorú budete musieť hazardovať, aby ste uvoľnili voľné peniaze.

V našom príklade si predstavme, že je pripojená požiadavka na stávkovanie 40x. To znamená, že budete musieť hazardovať s 40 násobkom sumy vkladu pred vydaním bezplatnej hotovosti. Takže v tomto prípade budete musieť hrať 40 x $ 500, alebo $ 20,000, aby ste vyhrali $ 500. Samozrejme, stále máte k dispozícii všetky výhry, ktoré urobíte na slotoch alebo ruleta hry.

  • Oprávnené hry: Ak ste fanúšikom slotu alebo maticou rulety, pred začatím hazardných hier vždy skontrolujte oprávnenosť hier. Nie všetky hry sa kvalifikujú na Uvítací bonus, a to aj v prípade, že nemôžu prispievať 100%.

Každé kasíno uvedie oprávnenosť rôznych hier. Väčšina lokalít umožňuje, aby 100 percenta z vašej akcie slotov prispeli, alebo môžu existovať určité obmedzenia pre niektoré video sloty. Progresívne jackpotové sloty budú takmer vždy vylúčené. Ruleta alebo Pirátska vlajkaNapríklad, 5 alebo 10 môže prispieť iba do výšky bonusu. To má chrániť pred bonusovým zneužitím zo strany hráčov, ktorí jednoducho stávkujú cez stávky s párnymi peniazmi s cieľom spúšťať ich bonusové výhry.

Niektoré uvítacie bonusy budú rozdelené na tri alebo viac vkladov. Možno budete môcť vložiť, povedzme, spolu $ 1,000, ale bude rozdelený do viacerých záťaží.

Tu je príklad:

Prvý vklad: 100% až do $ 500
Druhý vklad: 50% až do $ 250
Tretí vklad: 50% až do $ 250
Štvrtý vklad: 100% až do $ 250

Urobte si cestu cez prvý vkladový bonus odomkne druhú ponuku, ktorá odomkne tretiu ponuku a tak ďalej. Zahrajte si dostatok bonusovej hotovosti a získate prístup k lukratívnemu štvrtému vkladovému zápasu.

'777' je LIVE na Slotocash, Uptown Aces, Uptown Pokies a Fair Go! Ponuka - Všetky značky 4

37 Free Spins na 777

Získajte 77 Bonus + 300 Free Spins na vrchole kasína Sloto Cash Online!

Kód: 777SP / Nie je potrebný žiadny vklad / WGR: 60x / Max Cashout $ 180 / Júl 11 - 17 / Všetci hráči

450% až do $ 3000 77 Spins na 777

Kód: 777-77SP / Min. vklad: $ 20 / WGR: 30x; 20x (točenia zadarmo) / No max cashout / Júl 11 - 17 / New Players

Popis hry

Tento vynikajúci trojvalcový on-line výherný automat, ktorý sa vyznačuje fenomenálnou funkciou Hold a neuveriteľnými odstupňovanými výplatami, vám ponúka len jedno kliknutie.

Túto majstrovskú zmes moderných technológií a časom preverenú zábavu si nemôžete nechať ujsť!

Ak sa stránka neotvorí, použite zrkadlo: http://treasureislandjackpots.com

Získajte $ 7777 Bonus + 300 Free Spins na vrchole v online kasíne Sloto Cash! Aktualizované: Júla 11, 2019 Autor: Damon