Žiadne bonusy na kasíno vkladov

0 Komentáre

Kvôli tomuto typu bonusu môžete nielen hrať v kasíne zadarmo, ale aj vyhrať skutočné peniaze bez akejkoľvek zálohy. Stačí sa zaregistrovať na webe a získať bonusy na hernom účte. Samozrejme, bonusová suma nie je veľká a vo väčšine prípadov nepresahuje 10 Euro, ale môžete nájsť aj ziskovejšie ponuky.

Týmto spôsobom sa kasíno snaží prilákať nových hráčov. A to sa podarí, pretože niekedy prispeje bonusy do hry, čo hráčom otvára zálohu. Bez vkladového bonusu môžete získať nielen po zaregistrovaní. Zvážme niekoľko prípadov, keď kasíno môže poskytnúť bonus bez akejkoľvek zálohy:

  • Pri príležitosti významného dátumu hazardného domu
  • Ako darček pre vaše narodeniny
  • Odmeňujte svoje aktivity počas celého roka
  • Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti

Žiadne bonusové požiadavky na vklad

Každé kasíno má svoje vlastné bonusové podmienky, preto dôrazne odporúčame, aby ste si ich pozorne prečítali na webovej stránke kasína. Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa akejkoľvek položky, obráťte sa na zákaznícky servis. Pozrime sa na hlavné ustanovenia bonusov bez vkladu:

  • Musíte hrať s celkovou sumou, ktorá presahuje sumu bonusu X krát. V prípade bonusy dostanete určité percento pre každú hru, aby ste splnili túto podmienku.
  • Bonus môžete použiť iba v určitej dobe (väčšinou v rámci mesiaca 1). V opačnom prípade bude bonus zrušený.
  • Maximálna suma prevodu bonusov na skutočné peniaze je obmedzená.

Niektoré kasína neposkytujú žiadne bonusy na vklad, ak ich nepožiadate od zákazníckeho servisu.

Hoci sa na prilákanie hazardných hráčov nepoužívajú bonusy na vklad, poskytujú ideálny obraz o tom, ako funguje kasíno. Napriek tomu je dôležité vidieť trik. A pamätajte, že ak chcete hrať v kasíne s použitím skutočných peňazí, ale jeho politika nie je pre vás vhodná, bolo by lepšie nájsť iný herný dom berúc do úvahy ostatné dôležité indexy.

Žiadne bonusy na kasíno vkladov Aktualizované: Januára 14, 2019 Autor: Damon