Snímka obrazovky EU Slot
Ukladať RSS

Slot EÚ

Pred použitím našej webovej stránky si pozorne prečítajte tieto Podmienky. Registráciou hráčskeho účtu na webovej stránke potvrdzujete svoj súhlas s Podmienkami.

Na Zmluvné podmienky sa vzťahujú zákony Malty. V prípade, že sú k dispozícii iné jazykové verzie Podmienok, vždy bude rozhodujúca anglická verzia.

Internetová stránka www.euslot.com („Kasíno“, „Webové stránky“, „Spoločnosť“, „My“, „nás“, „Naša“) je vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou N1 Interactive Ltd. registračné číslo C 81457 a adresa sídla spoločnosti 27, Triq Torri Wejter, Birkirkara, Malta.

Táto webová stránka je licencovaná a regulovaná Maltským herným úradom na základe licencie MGA / CL1 / 1419 / 2017 vydanej na 01 / 08 / 2018. Môžeme občas poskytovať dodatočné hry, ktoré nie sú licencované a regulované Maltským úradom pre hazardné hry. Takéto hry budú počas hry jasne označené. Bez ohľadu na hranie hier, všetky vklady a výbery sú výhradnou zodpovednosťou Spoločnosti a Spoločnosť má plnú zodpovednosť voči hráčovi za správu finančných prostriedkov na užívateľskom účte.

Zmeny podmienok
Súčasné podmienky môžu byť zmenené Spoločnosťou, ak takáto potreba nastane. Ak je to možné, Spoločnosť oznámi hráčom akékoľvek významné zmeny. Pravidelne však navštívte stránku Zmluvné podmienky, aby ste zistili možné zmeny.

V prípade, že sa Zmluvné podmienky podrobia akýmkoľvek podstatným zmenám, musíte pred prijatím zmien znova potvrdiť prijatie a môžete uzatvárať stávky na Webovú stránku.

Kto môže hrať
Kasíno prijíma hráčov len z tých krajín a geografických oblastí, v ktorých je zákon o hazardných hrách online povolený.

Nesiete výhradnú zodpovednosť za určenie, či je váš prístup na webové stránky a / alebo ich používanie v súlade s platnými zákonmi vo vašej jurisdikcii a zaručujete nám, že hazardné hry nie sú na území, kde bývate, nezákonné. Akýkoľvek nárok voči spoločnosti, ktorý ste z akéhokoľvek dôvodu vzniesli v súvislosti s vyššie uvedeným, sa bude považovať za neplatný a nebude akceptovaný.

Kasíno akceptuje striktne dospelých hráčov (minimálny vek je 18) a hráči, ktorí dosiahli vek špecifikovaný jurisdikciou miesta bydliska hráča ako nárok na online hry.

Je výhradnou zodpovednosťou hráča, aby sa informoval o existujúcich zákonoch a predpisoch danej jurisdikcie, pokiaľ ide o vekové obmedzenia pre online hazardné hry. Spoločnosť si vyhradzuje právo požadovať od hráča dôkaz o veku a obmedziť prístup na webovú stránku alebo pozastaviť hráčsky účet tým hráčom, ktorí túto požiadavku nesplnia.

Je úplne a výlučne vašou zodpovednosťou zistiť a zabezpečiť, aby ste neporušili zákony, ktoré sa na vás vzťahujú pri účasti na hrách. Uloženie skutočných finančných prostriedkov a hranie za skutočné peniaze podlieha zákonom vašej krajiny a je vašou výlučnou zodpovednosťou dodržiavať vaše miestne predpisy.

Spoločnosť si vyhradzuje právo požiadať o dôkaz o veku od hráča a obmedziť prístup na webovú stránku alebo pozastaviť hráčsky účet tým hráčom, ktorí nespĺňajú túto požiadavku.

Používatelia z nasledujúcich krajín („Krajiny s obmedzeným prístupom“) nemajú povolené vkladať a hrať hry s reálnymi peniazmi: Anguilla, Austrália, Belgicko, český Estónsko, Francúzsko a jeho zámorské územia (Guadeloupe, Martinik, Francúzska Guyana, Réunion, Mayotte, St. Martin, Francúzska Polynézia, Wallis a Futuna, Nová Kaledónia), \ t Taliansko, Slovensko, španielsko, Turecko, Spojené kráľovstvo, Spojené štáty of Amerika, Kasíno nemôže zaručiť úspešné spracovanie výberov alebo refundácií v prípade, že hráč poruší túto politiku obmedzených krajín.

Dostupnosť hier
Majte na pamäti, že niektoré hry môžu byť v určitých jurisdikciách nedostupné, čo vyžaduje pravidlá poskytovateľov hier, ktoré sa môžu z času na čas zmeniť.

NetEnt hry sú nedostupné pre Afganistan, Albánsko, Alžírsko, Angolu, Austráliu, Bahamy, Botswanu, Kambodžu, Ekvádor, Etiópiu, Ghanu, Guyanu, Hongkong, Indonéziu, Irán, Irak, Izrael, Kuvajt, Lao, Mjanmarsko, Namíbiu, Nikaraguu, Sever, Kórea, Pakistan, Panama, Papua Nová Guinea, Filipíny, Srí Lanka, Singapur, Južná Kórea, Sudán, Sýria, Taiwan, Trinidad a Tobago, Tunisko, Uganda, Jemen, Zimbabwe, ako aj Belgicko, Bulharsko, Kanada, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Mexiko, Portugalsko, Rumunsko, Španielsko, \ t ŠvédskoSpojené štáty americké a Spojené kráľovstvo.

Okrem vyššie uvedeného, Planéta opíc, Zbrane a ruže, Motorhead, Jimi Hendrix, Planéta Emoji, Jumanji, Vikingovia nie sú k dispozícii v Austrálii, Azerbajdžane, Čína, India, Malajzia, Katar, Rusko, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina.

Cudzinci nie sú k dispozícii v Japonsko, Kanada.

Okrem toho série Universal Monsters (Frankenstein, nevesta Frankenstein, Dracula, Múmie, Muž vlka, Tvor z čiernej lagúny, Invisible Man) a Scarface sú dostupné len v týchto krajinách: Andorra, Arménsko, Azerbajdžan, Bielorusko, Bosna a Hercegovina, Brazília, Gruzínsko, Island, Lichtenštajnsko, Moldavsko, Monako, Čierna Hora, Nórsko, Rusko, San Maríno, Srbsko, Švajčiarsko, Ukrajina, Chorvátsko, Macedónsko, Turecko, Rakúsko, Belgicko, Bulharsko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, \ t Fínsko, Francúzsko, Nemecko, Grécko, Maďarsko, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Litva, Luxembursko, Malta, Holandsko, Peru, Poľsko, Portugalsko, Rumunsko, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Spojené kráľovstvo.

Hráči z nasledujúcich krajín nie sú oprávnení vyhrať žiadne jackpoty z jackpotových hier, ktoré ponúka NetEnt (napr. mega Fortune): Austrália, Azerbajdžan, Čína, Dánsko, India, Izrael, Taliansko, Japonsko, Malajzia, Katar, Rusko, Španielsko, Thajsko, Tunisko, Turecko, Ukrajina. Kasíno vynaloží primerané úsilie, aby zabránilo hráčom z týchto krajín dosiahnuť hry, ale ak hráči z ktorejkoľvek z uvedených krajín vyhrajú jackpot, výhra v jackpotu bude zrušená.

Hráči z Austrálie nie sú schopní hrať hry od Amatic.

Hráči z nasledujúcich krajín nie sú oprávnení hrať hry Microgaming: USA, Singapur, Taliansko, Dánsko, Južná Afrika, Francúzsko, UK, Španielsko, Belgicko, Austrália, Taiwan, Filipíny.

Hráči z Kanady nemôžu hrať hry NYX (NextGen).

Vezmite prosím na vedomie, že vkladom cez Paysafecard, Neteller alebo Skrill sú k dispozícii len NetEnt hry pre hráčov z Nemecka v dôsledku nariadenia Malta Gaming Authority.

Prijaté meny
Internetová stránka umožňuje hrať pre tieto meny: EUR, USD, NOK, CAD, RUB, PLN, NZD, ZAR.

Poplatky a dane
Ste plne zodpovední za zaplatenie všetkých poplatkov a daní uplatňovaných na vaše výhry v súlade so zákonmi jurisdikcie vášho bydliska.

Pravidlá hry
Prijatím týchto Zmluvných podmienok potvrdzujete, že poznáte a pochopíte pravidlá hier ponúkaných na webových stránkach. Je podľa vášho uváženia oboznámený s teoretickým výplatným percentom každej hry.

Zrieknutie sa záväzkov
Prijatím týchto Podmienok potvrdzujete svoje vedomie, že hazardné hry môžu viesť k strate peňazí. Kasíno nezodpovedá za prípadné finančné škody, ktoré vzniknú v dôsledku používania Webových stránok.

Kasíno nenesie zodpovednosť za akékoľvek chyby hardvéru alebo softvéru, nestabilné alebo stratený Internetové pripojenie alebo akékoľvek iné technické chyby, ktoré môžu obmedziť prístup na Webovú stránku alebo zabrániť hráčom v nepretržitej hre.

V nepravdepodobnom prípade, keď je stávka potvrdená alebo je platba vykonaná omylom, si Spoločnosť vyhradzuje právo zrušiť všetky prijaté stávky, ktoré obsahujú takúto chybu, alebo opraviť chybu opätovným zúčtovaním všetkých stávok na správnu sumu. podmienky, ktoré mali byť k dispozícii v čase, keď bola stávka umiestnená v neprítomnosti chyby.

Ak omylom pripíšeme na Váš hráčsky účet výhry, ktoré vám nepatria, či už z dôvodu technického problému, chyby v platbách, ľudskej chybe alebo iným spôsobom, táto suma zostane naším majetkom a bude odpočítaná z vášho hráčskeho účtu. Ak ste stiahli finančné prostriedky, ktoré vám nepatria skôr, ako sa o chybe dozvieme, omylom zaplatená suma (bez toho, aby boli dotknuté iné opravné prostriedky a úkony, ktoré sú k dispozícii na základe zákona) predstavuje dlh, ktorý nám dlhujete. V prípade nesprávneho pripísania je povinný nás okamžite informovať e-mailom.

Kasíno, jej riaditelia, zamestnancami, partnermi, poskytovatelia služieb:

nezaručujú, že softvér alebo webové stránky je / sú vhodné na ich účel;
nezaručujú, že softvér a webové stránky sú bez chýb;
nezaručujú, že webové stránky a / alebo hry budú prístupné bez prerušenia;
nenesie zodpovednosť za stratu, náklady, výdavky alebo škody, či už priame, nepriame, mimoriadne, následné, náhodné alebo iné, ktoré vznikli v súvislosti s používaním webových stránok alebo účasťou na hrách.
Súhlasíte s tým, aby plne odškodniť a neškodné Kasíno, jej riaditelia, zamestnancami, partnermi a poskytovateľov služieb na akékoľvek náklady, výdavky, straty, škody, pohľadávok a záväzkov spôsobené akýmkoľvek spôsobom, ktoré môžu vzniknúť v súvislosti s používaním týchto webových stránok alebo účasť v hrách.

Beriete na vedomie, že Kasíno je konečným rozhodovateľom o tom, či ste porušili Zmluvné podmienky Kasína spôsobom, ktorý má za následok pozastavenie alebo trvalé vylúčenie z účasti na Webovej stránke.

Použitie hráčskeho účtu
Každý hráč môže vytvoriť iba jeden (1) osobný užívateľský účet. Vytvorenie viacerých účtov hráčom („Duplicate Accounts“) môže viesť k ukončeniu účtov a pozastaveniu všetkých výplat. Akékoľvek výnosy, výhry alebo bonusy, ktoré hráč získal alebo nazbieral v čase, keď bol Duplicitný účet aktívny, môžu byť vrátené nami a hráči sa zaväzujú k nám na požiadanie vrátiť akékoľvek finančné prostriedky, ktoré boli stiahnuté z Duplikovaného účtu.

Hráč nesmie poskytnúť prístup k svojmu účtu ani povoliť používanie tejto webovej stránky žiadnej tretej strane vrátane, ale nielen, maloletých.

Webové stránky sa môžu používať len na osobné účely a nesmú sa používať na žiadny komerčný zisk.

Akýkoľvek urážlivý alebo obscénny jazyk, ako aj akékoľvek komerčné alebo propagačné informácie nie sú povolené v poli „Prezývka“ v profile hráča. Ak sa zistí akékoľvek porušenie, členovia oddelenia podpory alebo zamestnanci inej spoločnosti môžu nahradiť obsah poľa „prezývka“ niečím neutrálnym. V prípade opakovaného porušenia môže byť hráčsky účet zablokovaný a všetky prostriedky zabavené.

Musíte udržiavať svoj účet a aktualizovať svoje údaje.

Vyhradzujeme si právo telefonovať na číslo uvedené vo vašom používateľskom účte, ktoré môže byť podľa nášho uváženia nevyhnutnou súčasťou procedúry KYC. Kým nebude účet plne overený, nebudú spracované žiadne výbery. V prípade, že poskytnuté telefónne číslo je nesprávne, chýba alebo je nepravdivé alebo hráč neodpovie na telefónny hovor, vyhradzujeme si právo skonfiškovať vaše výhry a / alebo zakázať váš používateľský účet. Vynaložíme primerané úsilie, aby sme vás kontaktovali v súvislosti s výberom finančných prostriedkov, ale ak nie sme schopní sa k vám (e-mailom alebo telefonicky) dostať v priebehu dvoch (2) týždňov, spoločnosť si ponechá finančné prostriedky, pretože neuspeli pri postupe KYC.

Ak omylom pripíšeme váš používateľský účet s výhrami, ktoré vám nepatria, či už z dôvodu technickej, chyby v tabuľkách platov alebo ľudskej chyby alebo iným spôsobom, suma zostane naším majetkom a bude odpočítaná z vášho účtu hráča. Ak ste stiahli finančné prostriedky, ktoré vám nepatria skôr, ako sa o chybe dozvieme, omylom zaplatená suma (bez toho, aby boli dotknuté iné opravné prostriedky a úkony, ktoré sú k dispozícii na základe zákona) predstavuje dlh, ktorý nám dlhujete. V prípade nesprávneho pripísania je povinný nás okamžite informovať e-mailom.

V nepravdepodobnom prípade nezhody medzi výsledkom, ktorý sa objaví na obrazovke a herným serverom, bude mať prednosť výsledok, ktorý sa objaví na hernom serveri. Beriete na vedomie a súhlasíte s tým, že naše záznamy budú konečnou autoritou pri určovaní podmienok a okolností vašej účasti na príslušnej online hazardnej hre a výsledkov tejto účasti.

Kasíno si vyhradzuje právo ukončiť hry alebo udalosti za výnimočných okolností, ktoré sú opísané nižšie. Ak sa hra po spustení z dôvodu technickej chyby potratí alebo zlyhá, musíme: a) hru zrušiť; b) vrátenie vsadenej sumy; ak má majiteľ účtu v čase, keď sa hra nesie, kredit, pripíše peňažnú hodnotu kreditu na užívateľský účet majiteľa účtu, alebo ak tento účet už neexistuje, zaplatí ho majiteľovi účtu schváleným spôsobom; c) v prípade potreby informuje regulátora o okolnostiach incidentu; d) zdržať sa ďalšieho poskytovania hier alebo služieb, ak takéto hry alebo služby budú pravdepodobne ovplyvnené tým istým zlyhaním.

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek odmietnuť celú transakciu alebo jej časť, a to na základe vlastného uváženia. Žiadna transakcia nie je akceptovaná nami, kým nedostaneme potvrdenie, že bola prijatá. Ak nedostanete potvrdenie o prijatí vašej transakcie, mali by ste kontaktovať oddelenie podpory zákazníkov.

Odškodníte nás v plnom rozsahu za akékoľvek nároky, záväzky, náklady, výdavky (vrátane právnych poplatkov) a akékoľvek ďalšie poplatky, ktoré môžu vzniknúť v dôsledku vášho porušenia Podmienok.

Politika boja proti podvodom
Spoločnosť má prísnu politiku boja proti podvodom. Ak je hráč podozrivý z podvodných činností vrátane, ale nielen:

účasť na akomkoľvek druhu tajnej dohody s ostatnými hráčmi;
rozvoj stratégií zameraných na neverné výhry;
podvodné konanie voči iným online kasínam alebo poskytovateľom platieb;
splácať platby kreditnou kartou alebo odmietnutím vykonaných platieb;
iné druhy podvádzania;
alebo je známe, že zbankrotoval v krajine svojho bydliska;
poskytovanie nesprávnych informácií o osobných údajoch počas registrácie;
Spoločnosť si vyhradzuje právo ukončiť užívateľský účet a pozastaviť všetky výplaty hráčovi. Toto rozhodnutie je výlučne na uvážení Spoločnosti a hráč nebude informovaný ani informovaný o dôvodoch takéhoto konania. Spoločnosť si tiež vyhradzuje právo informovať o takýchto podvodoch, ktoré vykonal hráč, regulačným orgánom.

Kasíno má nulovú toleranciu k výhodnej hre. Každý hráč, ktorý sa pokúsi získať výhody vítaných ponúk kasína alebo iných propagačných akcií, súhlasí s tým, že spoločnosť si vyhradzuje právo zrušiť bonusy a všetky výhry z týchto bonusov z dôvodov:

používanie odcudzených kariet;
chargebacks;
vytváranie viac ako jedného účtu s cieľom získať výhody z propagácie kasín;
poskytnutie nesprávnych údajov o registrácii;
akékoľvek iné činnosti, ktoré môžu poškodiť Kasíno;
Kasíno si vyhradzuje právo uzavrieť váš hráčsky účet a vrátiť vám sumu na Vašom zostatku na účte, s výhradou odpočítania príslušných poplatkov za výber, v absolútnom uvážení kasína a bez povinnosti uviesť dôvod alebo vopred upozorniť.

Aby bolo možné overiť hráčove konto, vedenie kasína vyžaduje dokumenty (ID, platobné systémy, účty za služby ttc) v latinke alebo v cyrilike. V prípade, že hráč nemá možnosť poskytnúť dokumenty vo vyššie uvedených abecedách, kasíno si vyhradzuje právo požadovať overenie videa, kde hráč preukáže svoje dokumenty.

Kasíno si vyhradzuje právo ponechať platby, ak existuje podozrenie na manipuláciu s kasínovým systémom. Trestné obvinenia budú vznesené proti ktorémukoľvek používateľovi alebo akejkoľvek inej osobe (osobám), ktorá (é) manipulovala s kasínovým systémom alebo sa o to pokúsila. Kasíno si vyhradzuje právo ukončiť a / alebo zmeniť akékoľvek hry alebo udalosti ponúkané na Webovej stránke.

Ak by ste sa dozvedeli o možných chybách alebo neúplnosti softvéru, súhlasíte s tým, že nebudete využívať tieto výhody. Okrem toho súhlasíte s tým, že okamžite oznámíte Kasíne akúkoľvek chybu alebo neúplnosť. Ak nesplníte tieto povinnosti, Casino má právo na úplné odškodnenie všetkých nákladov súvisiacich s chybou alebo neúplnosťou, vrátane akýchkoľvek nákladov vzniknutých v súvislosti s príslušnou chybou / neúplnosťou a neúspešným upozornením.

Upozorňujeme, že ak ste požiadali o výber, ale súčet stávok od posledného vkladu je menší ako tri (3) násobok veľkosti tohto vkladu, Casino si vyhradzujú právo účtovať vám náklady na spracovanie transakcií na vklad a výbery. Toto rozhodnutie je výlučne na uvážení kasína.

vklad
Web ponúka rôzne spôsoby platby. Zahŕňajú kreditné a debetné karty VISA a MasterCard, ako aj rôzne webové peňaženky. Kontaktujte náš tím podpory na adrese [Email protected] informujte sa o spôsoboch platby, ktoré sú pre vašu krajinu bydliska najvýhodnejšie.

Spoločnosť neakceptuje platby treťou stranou. Vklady musíte vykonať len z bankového účtu, bankových kariet, e-peňaženiek alebo iných platobných metód, ktoré sú registrované vo vašom vlastnom mene. Ak počas bezpečnostných kontrol zistíme, že ste túto podmienku porušili, Vaša výhra bude zabavená a pôvodný vklad bude vrátený majiteľovi platobného účtu. Spoločnosť nezodpovedá za stratené finančné prostriedky uložené na účtoch tretích strán.

Upozorňujeme, že minimálna výška vkladu je 20 $ / €. Maximálna výška vkladu závisí od spôsobu platby, ktorý sa rozhodnete použiť.

Politika výberu / vrátenia peňazí
Minimálna suma pre výber je 20 € alebo ekvivalent. Maximálna suma pre výber závisí od spôsobu platby, ktorý používate. Ak požadovaná suma presiahne limit konkrétneho platobného systému, čiastka bude stiahnutá v splátkach.

Vaše výbery budú spracované čo najskôr, majte však na pamäti, že niektoré webové peňaženky zaberajú až tri (3) dni na spracovanie žiadosti o výber.

Webová stránka podporuje výplaty prostredníctvom Originálneho úverového prevodu (OCT) z Visa a prostredníctvom Platobného prevodu z Mastercard. Ďalšie požiadavky sú, že príslušná kreditná karta nie je firemnou kreditnou kartou a karta je vydaná v podporovanej krajine.

Pre Visa, tieto krajiny nie sú podporované: USA, Austrália, Hong Kong, India, Indonézia, Japonsko, Kórea, Malajzia, Singapur.

Pre Mastercard sú podporované iba tieto krajiny: Andorra, Rakúsko, Belgicko, Cyprus, Česká republika, Dánsko, Estónsko, Francúzsko, Nemecko, Gibraltár, Grécko, Maďarsko, Island, Írsko, Taliansko, Lotyšsko, Luxembursko, Malta, Monako, Holandsko. , Nórsko, San Maríno, Slovensko, Slovinsko, Španielsko, Švédsko, Švajčiarsko, Turecko a Spojené kráľovstvo.

Upozorňujeme, že aj za podporovaných krajín kasíno nie je schopná zaručiť úspešnú kreditnej karty spracovanie platieb vo všetkých prípadoch, pretože banky vydávajúce platobné karty môže blokovať alebo odmietnuť tieto transakcie podľa vlastného uváženia.

Interná prevádzková mena Webovej stránky je Euro. Vzhľadom na túto skutočnosť, v prípade, že obchodujete v iných menách, môže byť suma odpočítaná z vašej kreditnej karty zanedbateľne vyššia ako suma zobrazená v čase transakcie z dôvodu menových konverzií na strane vašej banky a / alebo systému spracovania platieb v kasíne.

Ak ste vložili kreditnú alebo debetnú kartu alebo inú platobnú metódu a výška výberu je rovnaká alebo menšia ako tá, ktorú ste vložili, vyhradzujeme si právo na vrátenie sumy späť na kreditnú alebo debetnú kartu alebo iný použitý spôsob platby. Ak suma presiahne sumu, ktorá bola vložená, suma presahujúca čiastku bude vyplatená jedným z alternatívnych spôsobov platby.

Spoločnosť si vyhradzuje právo skontrolovať identitu hráča pred spracovaním výplat a držať výbery na čas potrebný na kontrolu identity hráča. Upozorňujeme, že pri kumulatívnom výbere € 2,330 bude postup overenia hráča povinný. V prípade nepravdivých osobných údajov poskytnutých hráčmi môže byť výber odmietnutý a užívateľský účet môže byť ukončený. Hráč bude o tom informovaný e-mailom. V niektorých prípadoch môže webová stránka požadovať selfie s ID, selfie s ID a špeciálnym znakom alebo volaním. Nedodržanie tohto overenia povedie k uzavretiu účtu a konfiškácii výhier.

Maximálna čiastka na stiahnutie spracovaná pre hráča je 4,000 € / $ za deň, 7,500 € / $ za týždeň a 15,000 € / $ za mesiac, pokiaľ nie je uvedené inak v Podmienkach pre konkrétnu propagáciu. Výnimky môžu byť udelené hráčom s vyššou úrovňou VIP, ak existujú, podľa vlastného uváženia kasína. Ak vyhráte viac ako € 15,000, Kasíno si vyhradzuje právo rozdeliť výplatu do mesačných splátok vo výške maximálne € 15,000, až kým sa nevyplatí celá suma.

Všetky výhry progresívneho jackpotu budú vyplatené v plnej výške.

Peniaze uložené v Kasíne musia byť použité na herné aktivity. V dôsledku toho musia byť všetky vklady vsadené najmenej trikrát (3).

Účtovníctvo
Ak sa na Webovom serveri nevykonáva žiadne prihlasovanie (účet je neaktívny) po dobu dlhšiu ako 12 mesiacov, Spoločnosť si vyhradzuje právo účtovať mesačný poplatok za údržbu vo výške 5 od 13 mesiaca od posledného zaznamenaného prihlásenia.

Ak účet zostane neaktívny po dobu dlhšiu ako 12 mesiacov, e-mail s pripomienkou bude každý mesiac odoslaný e-mailom od mesiaca 13th.

Ak je účet neaktívny po dobu 30 mesiacov, zostatok na účte bude vrátený späť hráčovi.

Ak hráč nemôže byť umiestnený, finančné prostriedky budú odovzdané maltským orgánom, čím zostane k dispozícii hráčovi na prístup. Ak chcete získať informácie o tom, ako obnoviť uzavreté, pozastavené účty alebo obnoviť finančné prostriedky na týchto účtoch, obráťte sa na zákaznícku podporu.

Sťažnosti
Obráťte sa na náš tím zákazníckych služieb podľa pokynov uvedených na webových stránkach, aby ste nám poskytli akékoľvek sťažnosti týkajúce sa našich služieb.

Sťažnosti sa riešia v oddelení podpory a vystupujú v organizácii kasína v prípade, že pomocný personál nevyriešil prípad okamžite. O stave sťažnosti budete informovaný na primeranej úrovni.

Ak sa spor nevyrieši na úrovni riadenia kasína, môžete sa obrátiť na akýkoľvek nezávislý orgán, herný úrad alebo regulačného regulátora uvedeného na webovej stránke.

V prípade akéhokoľvek sporu súhlasíte s tým, že protokoly servera a záznamy budú slúžiť ako konečný orgán pri určovaní výsledku akéhokoľvek nároku. Súhlasíte s tým, že v nepravdepodobnom prípade nezhody medzi výsledkom, ktorý sa objaví na vašej obrazovke a herným serverom, bude mať prednosť výsledok, ktorý bol prihlásený na hernom serveri, a súhlasíte s tým, že naše záznamy budú konečným orgánom pri určovaní podmienky a okolnosti vašej účasti na príslušnej online hazardnej hre a výsledky tejto účasti.

Keď vás chceme kontaktovať v súvislosti s takýmto sporom, urobíme tak pomocou kontaktných údajov uvedených na Vašom hráčskom účte.

OCHRANA SÚKROMIA
Účinnosť od: 10.09.2018
Posledná aktualizácia: 20.11.2018
1. GENERAL
Ako správca údajov máme právnu povinnosť podľa pravidiel týkajúcich sa hazardných hier spracovávať osobné údaje od hráčov, aby sme im umožnili zúčastňovať sa na hrách a poskytovať im vedľajšie služby. Tieto zásady ochrany osobných údajov vysvetľujú, aké osobné údaje zhromažďujeme od hráčov, prečo ich zhromažďujeme a ako ich využívame.

Internetová stránka www.euslot.com („Kasíno“, „Webové stránky“, „Spoločnosť“, „My“, „nás“, „Naša“) je vlastnená a prevádzkovaná spoločnosťou N1 Interactive Ltd. registračné číslo C 81457 a adresa sídla spoločnosti 27, Triq Torri Wejter, Birkirkara, Malta.

Registráciou účtu hráča na webovej stránke potvrdíte svoj súhlas s týmito pravidlami ochrany osobných údajov. Ak nesúhlasíte s podmienkami týchto Zásad ochrany osobných údajov a nechcete nám poskytnúť osobné údaje, ktoré požadujeme, nepoužívajte túto webovú stránku.

Upozorňujeme, že tieto pravidlá ochrany osobných údajov predstavujú dohodu medzi vami a spoločnosťou. Pravidelne môžeme vykonať zmeny týchto pravidiel. Aj keď sa budeme snažiť, aby sme vás o takýchto zmenách informovali, odporúčame, aby ste pravidelne prehodnocovali tieto Pravidlá ochrany osobných údajov. Vaše ďalšie používanie webovej stránky a / alebo jej služieb bude znamenať váš súhlas s pravidlami ochrany osobných údajov.

2. Informácie, ktoré zhromažďujeme
Osobné údaje, ktoré môžeme požiadať o použitie a spracovanie, zahŕňajú bez obmedzenia:

a) Ktorékoľvek z informácií, ktoré nám poskytnete pri vyplňovaní formulárov na našich registračných stránkach, ako aj akékoľvek ďalšie údaje, ktoré ďalej predkladáte prostredníctvom Webovej stránky alebo e-mailu (napr. meno a priezvisko, dátum narodenia, e-mailová adresa , telefónne číslo);

b) korešpondencia s nami prostredníctvom webovej stránky, e-mailom, webovým rozhovorom alebo iným komunikačným prostriedkom;

c) históriu všetkých transakcií účtu hráča, či už sa jedná o webové stránky alebo iné komunikačné prostriedky;

d) Prihlásenia do webových stránok a ich podrobnosti vrátane údajov o prevádzke, údajov o polohe GeoIP, údajov o prehliadači / zariadeniach, webových denníkoch, protokoloch o činnosti a iných dopravných informácií zaznamenaných v našom systéme.

e) Odôvodnene požadované doklady a dôkazy na overenie vášho účtu, na spracovanie vkladov alebo výberov a na vykonanie kontrol proti podvodom (z vlastnej iniciatívy alebo podľa požiadaviek platných právnych predpisov). Takéto dôkazy môžu zahŕňať prehliadky pasov, platobné karty, bankové výpisy atď.

f) účasť na prieskume alebo akékoľvek iné hodnotenia zákazníkov, ktoré môžeme z času na čas vykonávať.

3. AKO POUŽÍVAJÚ VÁŠ INFORMÁCIE
Osobné údaje, ktoré zhromažďujeme, spracovávame, aby sme mohli poskytovať naše služby. Najmä vaše údaje použijeme na nasledujúce účely:

a) Spracovanie stávok a transakcií. Patrí sem aj používanie kreditných kariet a online platobných systémov;

b) poskytovanie služieb hier a iných doplnkových služieb, ktoré požadujete z našich webových stránok;

c) poskytovanie podpory zákazníkom, ako napríklad pomoc pri vytváraní a správe vášho účtu;

d) identifikáciu a vykonanie potrebných overovacích kontrol;

e) poskytovanie informácií o našich propagačných ponukách registrovaným hráčom alebo poskytovanie propagačných informácií od našich vybraných obchodných partnerov, spolupracovníkov a pridružených spoločností (len ak hráči výslovne súhlasili s prijímaním takéhoto marketingového materiálu);

f) dodržiavanie zákonných povinností vrátane dodržiavania zákona o boji proti praniu špinavých peňazí a boja proti zákonom o financovaní terorizmu (CFT);

g) monitorovanie a vyšetrovanie transakcií na účely predchádzania podvodom, zneužívania, prania špinavých peňazí a iných nezákonných alebo nepravidelných hier;

h) Analýza trendov zákazníkov prostredníctvom hodnotenia štúdie trhu (účasť na prieskumoch nie je povinná a vždy sa môžete rozhodnúť nezúčastniť sa);

i) vykonávanie výskumu a štatistických analýz agregovaných údajov.

4. MARKETINGOVÁ KOMUNIKÁCIA
Pokiaľ ste sa rozhodli neprijímať propagačné materiály, môžeme použiť vaše osobné informácie, vrátane vašej e-mailovej adresy a telefónneho čísla, aby sme vám posielali marketingové oznámenia týkajúce sa produktov, služieb a propagácie. To môže zahŕňať informácie o produktoch a službách od našich obchodných partnerov, ako sú poskytovatelia kasínových hier.

Kedykoľvek sa rozhodnete prestať dostávať takéto marketingové a reklamné materiály, môžete sa odhlásiť z nastavení svojho účtu prehrávača alebo sa obrátiť na našu zákaznícku podporu na adrese [Email protected]

Okrem toho si všimnite, že akceptujete akúkoľvek súťažnú cenu alebo výhru od nás, súhlasíte s používaním vášho mena a / alebo prezývky na reklamné a propagačné účely bez dodatočnej náhrady, pokiaľ to zákon nepovoľuje.

5. ZÍSKAVANIE OSOBNÝCH INFORMÁCIÍ
Nebudeme zbierať žiadne osobné informácie o vás bez vášho vedomia. Môžeme však automaticky zhromažďovať určité údaje o vás, kde by ste tieto informácie poskytli prostredníctvom našich služieb a prostredníctvom vašich interakcií s nami.

Môžeme tiež zákonne získať určité osobné informácie od predajcov online a poskytovateľov služieb, napríklad od spoločností na prevenciu podvodov. Okrem toho si ponecháme právo zapájať služby poskytovateľov tretích strán, aby sme poskytli technickú podporu, aby sme spracovali vaše on-line transakcie a obsahový obsah.

Berte na vedomie, že môžeme získať prístup k akýmkoľvek informáciám, ktoré môžete poskytnúť týmto predajcom, poskytovateľom služieb a službám elektronického obchodu tretích strán. Ubezpečte sa, že budeme používať a ochraňovať akékoľvek získané osobné informácie, ako sú uvedené v týchto pravidlách. Všetky informácie, ktoré poskytnete, budú zverejnené tretím stranám mimo spoločnosti v súlade s týmito Zásadami ochrany osobných údajov a vykonáme všetky potrebné kroky, aby sme zabezpečili, že naše dohody s poskytovateľmi služieb tretími stranami vždy chránia vaše súkromné ​​informácie.

6. PRÍJEMCI ÚDAJOV
Môžeme odovzdať informácie, ktoré ste nám poskytli iným subjektom v rámci našej skupiny spoločností a našim obchodným partnerom. Medzi tieto spoločnosti patria naše materské spoločnosti, ich materské spoločnosti a všetky dcérske spoločnosti týchto príslušných spoločností, ako aj iné spoločnosti, s ktorými obchodujeme a máme potrebné dohody. Spracovanie údajov Vašimi informáciami môže vykonať spoločnosť alebo iný subjekt v našej skupine spoločností, ktoré môžu na splnenie týchto potrieb spracovania údajov použiť tretiu stranu.

Zamestnanci spoločnosti, konkrétne dôstojník ochrany údajov, dôstojník v oblasti prania špinavých peňazí, analytici platieb a boja proti podvodom, zástupcovia zákazníckej podpory, členovia tímu Retention Customer, VIP hráči, ako aj ďalší vybraní zamestnanci majú tiež prístup k vašim osobným údajom účelom plnenia svojich povinností a poskytnutím pomoci.

Naši zamestnanci, ktorí majú prístup k spracovávaniu osobných údajov hráča alebo sú s ním spojené, podpísali dohody o dôvernosti s cieľom rešpektovať dôvernú povahu informácií o hráčovi podľa platných zákonov o ochrane údajov, ochrany údajov a súkromia.

Aby sme vám poskytli efektívnu službu, mohli by sme my a / alebo poskytovatelia služieb vyžadovať prenos vašich osobných údajov z jednej krajiny do druhej v regiónoch Európskej únie (EÚ) a Európskeho združenia voľného obchodu (EFTA) a tiež niektorým spracovateľom dát ktoré môžu byť založené mimo Európskeho hospodárskeho priestoru (EHP). Preto prehliadaním webových stránok a elektronickou komunikáciou s nami uznáte a súhlasíte s našimi (alebo našimi dodávateľmi alebo subdodávateľmi) spracovaním vašich údajov v týchto krajinách. Vždy sa budeme snažiť zabezpečiť, aby sa s vašimi informáciami a údajmi zaobchádzalo bezpečne a v súlade s týmito Zásadami ochrany osobných údajov.

7. UDELENIE ÚDAJOV TRETÍM STRANÁM
Vaše osobné údaje nepredávame ani neposkytujeme tretím stranám.

Vaše osobné údaje môžeme zverejniť, ak to vyžadujú zákony, predpisy alebo iné právne predvolania alebo príkazy. Vaše osobné informácie môžeme zverejniť aj regulačnej agentúre alebo agentúre pre presadzovanie práva, ak sa domnievame, že je to potrebné na ochranu oprávnených záujmov spoločnosti, jej zákazníkov alebo akejkoľvek tretej strany.

Osobné údaje budú sprístupnené tretím stranám iba v nasledujúcich prípadoch:

a) Ak sa od nás vyžaduje zákon;

b) Ak webová stránka potrebuje zdieľať údaje so svojimi spracovateľmi platieb s cieľom uľahčiť platobné transakcie v súlade s ich zásadami ochrany osobných údajov (Najmä väčšina transakcií bankových kariet je spracovaná spoločnosťou Wirecard Bank AG, ktorej zásady ochrany osobných údajov sa vzťahujú na takéto transakcie);

c) dodržiavať naše právne a regulačné povinnosti a povinnosti voči príslušným licenčným a regulačným orgánom, ako aj všetky povinnosti a povinnosti vyplývajúce z akýchkoľvek iných platných právnych predpisov a akýchkoľvek iných príslušných regulačných orgánov v iných jurisdikciách;

d) ak sa Spoločnosť domnieva, že zverejnenie informácií je nevyhnutné na ochranu bezpečnosti spoločnosti alebo bezpečnosti hráča alebo bezpečnosti iných, prešetrenie podvodov alebo reakciu na vládnu žiadosť;

e) ak si naši poskytovatelia marketingových služieb vyžadujú údaje na vykonávanie svojich úloh;

f) akejkoľvek tretej strane s predchádzajúcim súhlasom hráča.

Na spracovanie obmedzených osobných údajov v našom mene používame procesory údajov tretích strán. Takíto poskytovatelia služieb podporujú webovú stránku, najmä pokiaľ ide o hosťovanie a prevádzku webových stránok, marketing, analýzu, vylepšenie webových stránok a zasielanie e-mailových bulletinov. Zabezpečíme, aby prenos osobných údajov príjemcovi bol v súlade s platnými právnymi predpismi na ochranu údajov a aby boli spracovateľovi uložené rovnaké povinnosti, aké nám boli uložené v rámci príslušnej dohody o poskytovaní služieb.

Naše webové stránky môžu obsahovať aj funkcie sociálnych médií (napr. Tlačidlá "share" alebo "like"). Takéto funkcie poskytujú platformy sociálnych médií tretích strán, ako je Facebook. Ak sa údaje zhromažďujú týmto spôsobom, spracovanie sa riadi zásadami ochrany osobných údajov jednotlivých platforiem sociálnych médií.

Okrem vyššie uvedeného môžeme tiež uvoľniť osobné údaje, ak získavame nové firmy. Ak by spoločnosť prešla akoukoľvek zmenou v jej štruktúre, ako je zlúčenie, nadobudnutie inou spoločnosťou alebo čiastočná akvizícia, je s najväčšou pravdepodobnosťou, že osobné údaje našich zákazníkov budú zahrnuté do predaja alebo prevodu. Ako súčasť našich pravidiel budeme informovať našich hráčov e-mailom predtým, ako ovplyvnia takýto prenos osobných údajov.

Upozorňujeme, že náš obsah môže odkazovať na webové stránky tretích strán s cieľom poskytnúť relevantné referencie. Nie sme zodpovední za takýto externý obsah, ktorý môže obsahovať osobitné zásady ochrany osobných údajov a zverejňovanie údajov spracovania.

8. UCHOVÁVANIE DÁT
Ako sa uvádza v našich Zmluvných podmienkach, môžete vy a Kasíno rozhodnúť, že váš účet hráča budete kedykoľvek zatvorený. Po uzatvorení vášho účtu uchováme vaše osobné údaje v záznamoch tak dlho, ako to vyžaduje zákon. Tieto údaje sa použijú iba vtedy, ak to príslušné orgány požadujú v prípadoch vyšetrovania finančných a daňových záznamov, podvodov, prania špinavých peňazí alebo vyšetrovania akýchkoľvek iných nezákonných činností.

Treba poznamenať, že kvôli predpisom proti praniu špinavých peňazí v licencovaných jurisdikciách v oblasti hazardných hier v Európskej únii sme povinní uchovávať osobné údaje hráčov predložených počas registrácie a akékoľvek údaje prenášané počas operačného obdobia účtu hráča minimálne päť rokov od poslednej transakcie hráča alebo uzavretia účtu. Preto žiadosti o vymazanie pred uplynutím tohto obdobia nemôžu byť zablokované.

9. BEZPEČNOSŤ VAŠICH ÚDAJOV
Týmto berieme na vedomie, že pri zhromažďovaní a spracovávaní osobných údajov na účely spravovania vášho účtu hráča sme viazaní prísnymi právnymi ustanoveniami o ochrane osobných údajov.

Preto sa snažíme chrániť vaše osobné údaje a rešpektovať vaše súkromie v súlade s najlepšími obchodnými postupmi a platnými predpismi. Zodpovednosť za poskytovanie bezpečných služieb pre hráčov a urobíme všetky primerané opatrenia, aby sme zabezpečili, že všetky údaje, ktoré ste nám predložili zostanú v bezpečí.

Účty prehrávača možno získať iba s jedinečným ID a heslom prehrávača. Môžete tiež nastaviť dvojfaktorové overovanie (2FA) ako dodatočnú ochranu pred neoprávneným používaním vášho účtu. Ste zodpovední za zachovanie dôvernosti vašich prihlasovacích informácií a za zabezpečenie prístupu inej osoby.

10. KONTAKT USA
V súvislosti s týmito pravidlami nás môžete vždy kontaktovať, ak chcete:

a) potvrďte správnosť osobných informácií, ktoré sme o vás zhromaždili;

b) požiadajte o používanie vašich osobných údajov;

c) zakázať budúce používanie vašich údajov na účely priameho marketingu;

d) Aktualizujte alebo opravte akékoľvek informácie, ktoré ste nám poskytli (v takýchto prípadoch poskytnete akékoľvek dôkazy, ktoré by sme mohli odôvodnene požadovať na uskutočnenie takýchto zmien). Upozorňujeme, že je nezákonné poskytnúť nám nepravdivé informácie a je vašou povinnosťou zabezpečiť, aby sme boli vždy aktualizovaní správnymi údajmi.

Okrem toho podľa článku 77 GDPR máte právo podať sťažnosť súvisiacu s vašim spracovaním údajov orgánu dohľadu, najmä v členskom štáte vášho obvyklého pobytu, miesta výkonu práce alebo miesta údajného porušenia.

11. cookie Policy
Keď navštívite webové stránky, náš systém automaticky zhromažďuje informácie o vašej návšteve, ako je napríklad váš prehliadač, adresa IP a odkazujúce webové stránky. Táto zbierka sa môže uskutočniť v spolupráci s našimi poskytovateľmi a partnermi platformy. Od nich môžeme získať všeobecné demografické údaje alebo údaje o používaní našich návštevníkov webových stránok. Nepoužívame automaticky zhromaždené informácie, aby sme vás osobne identifikovali bez získania ďalšieho súhlasu.

Na zhromažďovanie príslušných informácií používame súbory cookie a podobné nástroje na sledovanie. Súbory cookie sú malé textové súbory, ktoré sú uložené vo vašom počítači alebo zariadení, keď navštívite naše webové stránky. Niektoré súbory cookie sú nevyhnutné pre fungovanie webovej stránky. iné zlepšujú vaše skúsenosti z webových stránok a pomáhajú nám poskytovať lepšie služby. Nižšie sú uvedené typy súborov cookie, ktoré používame, a ich účely.

Požadované súbory cookie: umožňujú navigáciu a základné funkcie webových stránok, napr. Prístup k členským stránkam webových stránok.

Funkčné súbory cookie: umožňujú analyzovať využitie vašich webových stránok a vaše výbery na webových stránkach (napr. Kľúč, jazyk alebo oblasť relácie), aby sme mohli tieto nastavenia uložiť a ponúknuť vám osobnejší zážitok.

Reklamné súbory cookie: dovoľte nám posúdiť, ako efektívny je náš obsahový marketing. Tieto súbory cookie poskytujú naši partneri na sledovanie návštev webových stránok a nových registrácií hráčov z reklamy. Vaše osobné údaje (ako napríklad meno alebo e-mail) nezdieľame pridruženým partnerom s výnimkou údajov o návštevách stránok zhromaždených priamo týmito reklamnými súbormi cookie. Údaje návštevnosti vašich stránok však môžu byť prepojené s inými osobnými informáciami zozbieranými poskytovateľmi prostredníctvom iných zdrojov. Toto externé spracovanie údajov sa riadi oznámeniami o ochrane osobných údajov a pravidlami týchto poskytovateľov tretích strán.

Okrem vyššie uvedeného používame množstvo poskytovateľov služieb tretích strán, ktorí tiež nastavujú súbory cookie na tejto webovej stránke, aby mohli poskytovať služby, ktoré poskytujú nám. Takéto služby zahŕňajú, ale nie sú obmedzené na to, že nám pomáhajú zlepšiť svoje skúsenosti sledovaním vašej aktivity na webových stránkach, meraním účinnosti webovej stránky a efektívnosťou našich marketingových kampaní.

Väčšina internetových prehliadačov automaticky prijíma cookies. Ak chcete, môžete zablokovať niektoré alebo všetky súbory cookie alebo odstrániť súbory cookie, ktoré už boli nastavené úpravou nastavení prehliadača. Odporúčame vám však, aby ste nezablokovali alebo neodstraňovali súbory cookie, pretože to môže obmedziť používanie našich webových stránok.

12. NETENT HRY
Keď hráte kasínové hry vyvinuté spoločnosťou NetEnt, platia aj zásady ochrany osobných údajov spoločnosti NetEnt. Túto politiku nájdete tu

ZODPOVEDNÉ HRANIE
AKO ZODPOVEDUJEME ZODPOVEDNÉ HRY?
Hazardné hry v online kasíne by mali byť vždy zamerané na zábavu. Existuje však určité percento ľudí, ktorí pri hazardných hrách strácajú kontrolu nad sebou. Pred začiatkom hry je dôležité si uvedomiť, že hazardné hry sa nikdy nepovažujú za zdroj príjmov alebo prostriedkov na vymáhanie dlhov. Je užitočné sledovať čas a množstvo peňazí vynaložených v online kasíne denne.

Ak si myslíte, že začnete utrácať viac peňazí, ako si môžete dovoliť, alebo v prípade, že hranie hier zasahuje do bežných každodenných rutín, dôrazne odporúčame zvážiť niekoľko opatrení, ktoré vám môžu pomôcť, ako napríklad nastavenie osobných limitov na herné aktivity, - vylúčenie a hľadanie pomoci a podpory od dôveryhodných nezávislých orgánov.

AKO MÔŽEM OBMEDZIŤ MÔJ VÝVOJ ALEBO STRÁT?
Na zodpovednú pomoc pri hazardných hrách ponúkame funkciu Osobné limity. Môžete nastaviť limity pre čiastku, ktorú vložíte, prehráte, stávkujete, strávite v jednej hre, alebo na aktivitu svojho účtu v celku. Táto funkcia je prístupná v rámci vášho účtu v časti „Osobné limity“.

Limity je možné kedykoľvek zmeniť. Zníženie limitu sa prejaví okamžite, zvýšenie však môže nastať až po potvrdení e-mailom a až po uplynutí predchádzajúceho limitu toho istého typu, aby sa zabránilo rozhodnutiam o vyrážkach. Ak potrebujete ďalšie informácie alebo pomoc týkajúcu sa osobných limitov, kontaktujte náš tím podpory na adrese [Email protected]

Limit vkladov. Limit Vašich vkladov na jeden deň, týždeň alebo mesiac.

Limit straty. Limit na vaše straty v kasíne na jeden deň, týždeň alebo mesiac. Upozorňujeme, že strata je založená na počiatočnom vklade a nie na výhry priradenej k uloženej sume. Ak napríklad uložíte € 50, vložte limit straty € 10 a potom pokračujte, aby ste získali € 1,000, stále môžete stratiť viac ako € 10 zo zostatku € 1,000, pretože je založený na úvodnom vklade namiesto výhier.

Limit stávky. Limit na vyplácanú sumu za deň, týždeň alebo mesiac.

Limit relácie. Limit množstva času v minútach hrania hry.

Potrebujete niečo?
Limit chladenia-vypnutia. Môžete nastaviť obdobie trvania chladenia pre týždeň 1, mesiac 1, mesiacov 3 alebo 6 mesiacov. Hoci limit je aktívny, nemôžete vkladať do kasína a vy budete vylúčení zo všetkých propagačných ponúk, hoci môžete počas tohto obdobia stiahnúť zostávajúce finančné prostriedky. Doba chladenia sa okamžite uplatňuje na váš účet. Po jeho uplynutí bude váš účet automaticky znovu aktivovaný.

Limit sebestačnosti. Môžete nastaviť obmedzenie automatického vylúčenia pre 6 mesiace, 9 mesiace alebo rok 1. Týmto okamžite bude hráčsky účet vypnutý a vyradíte sa zo všetkých propagačných ponúk na stanovené obdobie. V prípade, že je limit aktívny, nebudete môcť vkladať alebo odobrať finančné prostriedky. Po jeho uplynutí bude váš účet automaticky znovu aktivovaný.

ČO JE SELF-EXCLUSION?
Nastavenie vylúčenia nás informuje, že musíme prijať všetky opatrenia na zablokovanie vášho prístupu k vášmu účtu a zaistiť, aby ste nedostali žiadne propagačné materiály. Môžete tiež kontaktovať náš tím podpory na adrese [Email protected] a informujte nás o vašom rozhodnutí zastaviť hazard na tejto webovej stránke na určitú dobu alebo navždy. Vylúčenie znamená, že vám bude zakázané hrať vo všetkých online kasínach na základe zúčastnenej licencie.

ZOBRAZIŤ SIEŤ ID?
Kasíno prijíma iba hráčov, ktorí majú najmenej 18 rokov a využíva všetky dostupné metódy, aby zastavili akékoľvek pokusy neplnoletých zaregistrovať sa a hrať na našich webových stránkach. Kasíno si vyhradzuje právo požiadať o preukázanie totožnosti av prípade, že hráč nedosiahol zákonný vek na hranie, prístup na webovú stránku bude okamžite zamietnutý.

Uvedomujeme si však, že vďaka širokej dostupnosti a povahe internetu majú ľudia v právnom veku ešte možnosť zaregistrovať sa a hrať v online kasíne. Preto dôrazne vyzývame rodičov, aby spolupracovali pri ochrane svojich detí pred voľným prístupom na internetové stránky hier. K dispozícii je špeciálny softvér, ktorý vám môže v tejto veci pomôcť. Ďalšie informácie nájdete na týchto webových stránkach:

CyberPatrol
GamBlock®
Pevný dubový softvér
Net Nanny
ČO JE REALITA CHECK?
Zaťaženie je jednoduché, keď sa bavíte, preto vám pošleme hodinovú notifikáciu v hre, ktorá vám pripomenie, koľko ste strávili v kasíne. Bez ohľadu na to, koľko hier naraz hráte, správa vám oznámi, kde sa nachádzate. Účelom je poskytnúť určitý čas na premýšľanie o vašich stávkach a možno zvážiť pozastavenie pla

y na chvíľu.

Hrať terazhttps://www.euslot.com/

kasíno bonusy

Celkom: 102
495% Zápas v kasíne v EU Slot 45x Play cez kasíno € 550000 Max Výber bonusu: 685% Žiadny bonus! na horúcich linkách Simba ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

160 Otáčanie zadarmo žiadne vkladové kasíno v slote EÚ 55X WageringEur 917000 Maximálny počet výherných bonusov: 945% zápasu v kasíne na Burlesque Queen Playson ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

135% Zápasové bonusové kasíno v EU Slot 65X Hrať cez $ 15000 Max cash outExclusive Bonus: 905% Uvítací bonus na vianočné kúzlo Booongo Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 320 Online Casino turnaj v EU Slot 55x Wager € 974000 Max WithdrawalDoplnkový bonus: 90 Free Spins žiadne vkladové kasíno na Fast Lane ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

200 Otáčanie zadarmo v slote EU 45X Wager € 895000 Max CashOutDoplnkový bonus: $ 430 Voľný Cash on Charming Lady Luck ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

£ 250 Voľný Casino vstupeniek na slot EÚ 45x Stávkovanie $ 913000 Max WithdrawalSpeciálny bonus: 520% Najlepšie kasíno na registráciu Bonus Casino na Hot City Slot ... \ t 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

105 zadarmo kasíno točí v EU Slot 44x Hrať cezEur 161000 Max cash outdditional bonus: € 3595 No vklad bonusový kód na Amazon Adventure ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 3670 Žiadny vkladový bonus v EU Slot 77X Hrať cez Casino $ 870000 Maximum WithdrawalExtra Bonus: 720% Vitajte Bonus na poklad faraónov Pragmatic ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

Eur 370 FREE Casino Chip v Slot EÚ 33X Stávkovanie € 407000 Max CashOutextra bonus: $ 3775 ŽIADNY VKLAD NA Futbal Mania Wazdan Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

370% Najlepšie bonusové kasíno pri registrácii v kasíne EU 55x Play cez kasíno € 288000 Maximálny výber bonusu: £ 95 Casino turnaj na veľkolepý čas Faeries Fortune ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 205 Casino turnaj v EU Slot 40X Stávkovanie € 411000 Maximum WithdrawalExtra Bonus: 110 točenia zadarmo na Oxo ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

33 bezplatne točí v EU Slot 66x Play cez Kasíno $ 540000 Max CashOutSpeciálny bonus: € 475 free casino kasíno na kasínoch Always Hot Novomatic Casino. 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

135 Kasíno zadarmo v slote EU 33X Hrajte cez Casino € 529000 Max CashOutexclusive bonus: € 515 turnaj na Dead or Alive ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EUR 260 Bezplatná hotovosť na slote EÚ 50X Play cezEURO 637000 Max CashOutDoplnkové kasíno Bonus: Eur 345 FREE Chip na Durga ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 305 Voľný Casino Chip v EU Slot 35X Stávkovanie € 132000 Max Withdrawalextra bonus: 11 Free spins žiadne vkladové kasíno na Royal Dynasty ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

40% Bonusové kasíno na turnaji v EU Slot 35X Hrajte cez $ 577000 Max Sťahovanie špeciálny bonus: € 4710 No deposit casino bonus na Fire Hawk ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EUR 3570 Žiadny vklad v EU Slot 77X Prehrať cez Casino € 517000 Max Extra výberový bonus: $ 245 Free Casino Chip na Magic Fruits 4 Wazdan Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EURO 395 Online Casino turnaj v EU Slot 60x Hrajte cez CasinoEUR 807000 Max Sťahovanie špeciálny bonus: Eur 405 Free Chip Casino na Vulcan Rtg Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

Eur 960 Kasíno turnaj v EU Slot 77X Stávkovanie $ 297000 Max Výherný bonus: $ 2800 žiadny vklad bonus kód na Monkey Business ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

£ 805 Online kasíno turnaj v EU Slot 55x Play cez CasinoEur 760000 Max cash outDalší bonus: 745% Bonus za prvý vklad na kasíno Grand Slam Novomatic Casino 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

Euro 2275 žiadny vklad kasíno bonus v EU Slot 60x Stávkovanie € 386000 Max CashOutextra bonus: $ 250 Bezplatný turnaj v kasíne Novomatic Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

240 FREE SPINS v EU Slot 35x Wager požiadavky € 989000 Max WithdrawalExtra Bonus: Eur 4295 Žiadny vklad BONUS CASINO na Bruce Lee - Dr ...... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

390% Bonus pri registrácii kasína v EU Slot 60X Play cezEUR 76000 Max Výber bonusu: 915% Bonus za prvý vklad na Lightning Gems ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

Eur 680 žiadny vklad bonus kód na Slot EÚ 66X Wager $ 921000 Max WithdrawalExclusive Casino Bonus: 155 Free točí žiadny vklad na Toki Time Thunderkick výherný automat ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

Eur 2170 žiadny vkladový bonus v slote EU 35X Stávkovanie € 123000 Maximálny výber Výber špeciálneho bonusu: € 1275 Žiadny vklad BONUS na Gushers Gold Rival Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

£ 655 Bezplatná vstupenka do kasína v EU Slot 40x Play cez kasíno $ 745000 Max s bonusom: $ 90 Bonus za vklad na bohyňu života Playtech Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

140 Free Casino Spins v EU Slot 55x Hrajte cez Casino £ 149000 Maximálne Sťahujte si ďalší bonus: Eur 455 kasíno chip na Crystal Cash ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 285 Free Chip v EU Slot 44x Hrajte cez CasinoEUR 808000 Maximálne WithdrawalExclusive Casino Bonus: 160 zadarmo kasíno točí na Shaman Endorphina ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 355 Bezplatné kasíno v kasíne EU 30X WagerEURO 366000 Max CashOutDoplnkový bonus: € 65 Bezplatný turnaj v kasíne Nouveau Riche ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

605% Uvítací bonus v EU Slot 65x Hrajte cez CasinoEUR 18000 Max Sdrawalextra bonus: Eur 920 Casino Tour na Tajný Elixír ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 1840 Žiadne vklady Bonus Casino v EU Slot 50x Hrať cez € 38000 Maximum WithdrawalExclusive Casino Bonus: £ 4320 No Vklad Bonus Casino na Hollywood Star Novomatic Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 4095 Žiadny vklad v EU Slot 66X Hrať cez $ 274000 Max cash outExtra Bonus: Eur 450 turnaj na stratené bohatstvo Amazon Foxium Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

220% Bonus za prvý vklad v EU Slot 50X Play cez CasinoEURO 441000 Maximálny bonus pre výber: € 395 Žiadne vkladové bonusové kasíno na Super Fruit 7 1x2gaming Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 300 zadarmo kasíno čip v EU Slot 77X Stávkovanie £ 177000 Max cash outDodatočné Casino Bonus: € 170 ZDARMA CHIP CASINO na Prime Liner výherný automat ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

55 Trial Spiny v EU Slot 33x Wager PožiadavkyEur 317000 Max cash outexclusive bonus: € 880 turnaj na Cosmic Quest 2 Mystery Planets Rival Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

145% Kasíno Vitajte Bonus na Slot EÚ 50X Hrať cez CasinoEUR 841000 Max CashOutExclusive Bonus: EURO 75 Voľný hotovosti na Dogfather Microgaming výherný automat ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EUR 2950 Žiadny vklad v EU Slot 40x Play cez CasinoEUR 238000 Max cash outDodatočný bonus: 155% Bonus za zápas na Ghost Pirates ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

22 Loyalty Free Spins! v EU Slot 60X stávka € 175000 Max WithdrawalExtra Casino Bonus: £ 445 Free Casino Chip na Super Flip ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

630% Bonus bez pravidiel! v EU Slot 30X Wager $ 348000 Max cash outexclusive bonus: 530% Bonus za vklad na Caesar & s Empire ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 555 žiadny vkladový bonus v EU Slot 30X Wager $ 692000 Max SťahovanieAdditional Casino Bonus: £ 4040 žiadny vklad na The Vampires ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

565% Kasíno Vitajte Bonus v Slot EÚ 30x Hrať cez € 633000 Max CashOutDoplnkové Casino Bonus: 275 Loyalty Free Spins! na nonstop party games kasíno sloty ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 2605 žiadne vkladové bonusové kasíno v EU Slot 55X WageringEURO 24000 Max hotovostný bonus: $ 4305 Žiadny vklad na Dinosaur Adventure Genesis ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EUR 2750 Žiadny bonusový bonusový vklad v EU Slot 40x Stávkovanie $ 351000 Max CashOutDoplnkové kasíno Bonus: € 560 Casino turnaje freeroll na Triassic Wild ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 210 Denný turnaj freeroll turnaja v EU Slot 40x Wager $ 929000 Max CashOutExclusive Bonus: Kasíno 230 točí zadarmo na Hunting Party ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EUR 595 Free Chip v EU Slot 50X Hrať cez CasinoEur 271000 Max CashOutextra bonus: 145 FREE SPINS na Meteor ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

345% Bonus na zápas v slote EU 66x Prehrajte bonusový bonus $ 448000 Max: $ 240 Casino na Turbo Play ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

105 Loyal Free Spins! v EU Slot 44X WagerEur 107000 Max cash outŠpeciálny bonus: € 640 Casino chip na Double O Dollars ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

200% Bonus pri registrácii kasína v EU Slot 55X Play cezEur 507000 Max WithdrawalExclusive Bonus: 310% Casino Welcome Bonus na hru Big Money ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

60 Free Spins práve teraz v EU Slot 30X Wager požiadavky € 232000 Max cash outDoplnkový bonus: 520% Bonus na zápas na dynastie Ming ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

200 bezplatná otočenie bez vkladu v EU Slot 35x Prehrať cez $ 917000 Maximálny výberový bonusDoplnkový bonus: 225 Trial Spins na Dino Might ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

EURO 50 Mobilný turnaj freerollu v EU Slot 45x WagerEURO 379000 Max cash outDodatočné kasíno Bonus: 15 Free Spins Casino na Jungle II ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

115 Loyal Free Spins! v EU Slot 66X WageringEURO 94000 Maximum WithdrawalExtra Bonus: £ 360 Voľný Casino turnaj na Jin Qian Wa Playtech ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

210 bezplatná otočenie bez vkladu v EU Slot 77X Wager požiadavky £ 315000 Max CashOutExclusive Casino Bonus: Eur 1815 žiadny vklad kasíno bonus na Gunslinger ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

215 Free Spins žiadny vklad v EU Slot 35X Wager € 752000 Maximum WithdrawalSpeciálny bonus: $ 215 Casino Tour na návrat Rudolfa ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 735 Mobilný turnaj pre freerolly v slote EU 30x Stávkovanie $ 101000 Max CashOutspecial bonus: 355% Zápas v kasíne na výhernom automate Shaolin Spin Isoftbet ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 605 Voľné peniaze v EU Slot 65x Wager £ 659000 Max CashOutadditional bonus: 490% Bonus za kasínové hry na kasíno Nefertari Portomaso Casino 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

€ 245 ZADARMO CHIP v EU Slot 65X Stávkovanie £ 734000 Maximálne Withdrawaladditional bonus: 290 točenia zadarmo na Stunning Hot Bf Games Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

45 Free Spins práve teraz v EU Slot 77x Play cez Casino $ 39000 Maximum WithdrawalExtra Bonus: € 3780 žiadny vklad bonus kód na Panda Magic Rtg ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 270 Mobilný turnaj v freerolloch na slote EU 77x Prehrajte si cez 877000 Max cash outŠpeciálny bonus: 45 Bezplatné kasínové hry na King Kong ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

275% Bonus za prvý vklad v EU Slot 33X WageringEUR 179000 Max cash outExtra Casino Bonus: EURO 455 turnaj na hru o tróny 15 Lines Microgaming Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

$ 305 Mobilný turnaj na freerolle v EU Slot 33X Hrajte cez € 487000 Max cash outExclusive Bonus: 620% Bonus za registráciu na Madtimer Simba ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Bonusový kód kupónového kasína

Strana 1 z 21 2

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína