Obrazovka Mobby Slots
Ukladať RSS

Mobby Slots

Mobby Slots je online kasíno, ktoré funguje na základe licencií UK, Bol spustený v 2016 a teraz sa zrýchľuje na TOP platformy okolo internetu. Licencované hry Playson, Parlay Games a ďalší vývojári sa ukázali ako tí s vysokým výnosom 97%.

Bonusové programy v priestoroch Mobby Slots sa stále vyvíjajú. Pre prvý vklad je možné získať až 200%. Sú tiež turnaje a bitky pre používateľov.

Hlavnou časťou je voľba štrbiny. Takmer všetky videá môžu byť prehrávané ako demo verzie.

K dispozícii je sada funkcií Mobby Slots:

 • skvelý rating podľa recenzií hráčov;
 • certifikácia od GamCare a GamblingJustice;
 • veľa spôsobov platieb pre vklady;
 • rýchle transakcie a malé obmedzenia.

Môžete čerpať peniaze pomocou Skrill alebo bankových kariet, ktoré obmedzujú rozsah, ale nevytvárajú pre hráčov problémy. Upozorňujeme tiež, že jedinou menou v tomto prípade je GBP.

Mobby Slots je mladý konkurent pre veľké kasína s spravodlivým hazardom a jednoduchým atraktívnym dizajnom webových stránok.


Vitajte v zmluvných podmienkach MobbySlots.com. Niektoré z nich sú uvedené nižšie a niektoré sú umiestnené inde na našich webových stránkach. Nižšie nájdete odkazy na ne. Tieto zmluvné podmienky sú účinné od júla 18th, 2016.

Táto časť obsahuje právne informácie, ktoré musíte prečítať a akceptovať, ak chcete pristupovať alebo používať niektorý z online a interaktívnych herných produktov a služieb poskytovaných spoločnosťou MobbySlots.com. Tieto produkty a služby nazývame ako "Herné služby". Každú jednotlivú hru (bingo, kasíno, sloty atď.) Označujeme ako "herný produkt".

Keď pristupujete a používate herné služby, robíte to na základe podmienok zmluvy s nami, ktorá pozostáva z hlavných množín výrazov 3:

 • Všeobecné podmienky: ktoré sa vzťahujú na všetky aspekty herných služieb. Zistíte, ktoré sú uvedené nižšie;
 • Podmienky špecifické pre daný produkt: ktoré sú organizované podľa toho, ktorý z našich herných produktov a služieb používa zákazník. Tieto zmluvné podmienky pre konkrétny produkt nájdete v príslušnom hernom produkte alebo službe;
 • Pravidlá hry alebo pravidlá domu pre jednotlivé produkty: Tieto pravidlá nájdete aj s príslušným herným produktom.

Nižšie nájdete odkazy na hlavné časti všeobecných zmluvných podmienok. Kliknutím na príslušný odkaz na produkt v hornej časti tejto stránky získate prístup a prečítajte si rôzne položky v Zmluvných podmienkach špecifických pre daný produkt a v príslušných pravidlách hry alebo v pravidlách domu.

Keď sa zmieňujeme o "Zmluvných podmienkach", myslíme to z vyššie uvedených podmienok, ktoré platia za daných okolností (napr. Všeobecné podmienky sa vždy uplatňujú, ale ak používate iba Bingo, potom Bingo-špecifické zmluvné podmienky a Bingo systémové pravidlá sa vzťahujú na iné výrobky).

Existujú aj niektoré ďalšie časti, ako sú naše Zásady ochrany osobných údajov, naše Zodpovedné pravidlá týkajúce sa hazardných hier a iné aspekty, ktoré sú relevantné a budú vždy platiť a tieto sa považujú za súčasť Zmluvných podmienok.

Ak existuje nejaká nezrovnalosť medzi všeobecnými zmluvnými podmienkami a inými, prevládajú všeobecné obchodné podmienky.

KTO SME

"Vy", "Váš", "Zákazník" a "Prehrávač" odkazujú na nášho zákazníka, ktorý sa pri registrácii u nás zaregistruje a používa herné služby. "My" "My" "Us" a "Networked Games" sa vzťahujú na členov Skupiny spoločností poskytujúcich Herné služby vrátane Parlay Games Inc. a poskytovateľov herných služieb tretích strán.

Podrobnosti o týchto spoločnostiach sú nasledovné:

Spoločnosť MobbySlots.com je licencovaná a regulovaná britskou komisiou pre hazardné hry. Číslo licencie 41297.

Pri registrácii, otvorení, prístupe alebo správe zákazníckeho účtu u nás (vrátane uskutočňovania a prijímania platieb) máte na starosti Parlay Games Inc.

Na poskytovanie herných služieb ("webové stránky") používame rôzne webové stránky.

Hlavným z nich je MobbySlots.com. Môžeme z času na čas pridať alebo nahradiť sekundárne alebo pridružené webové stránky.

UPLATNITEĽNOSŤ TERMÍNOV A PODMIENOK

PRED PRI REGISTRÁCII s USA by ste si mali pozorne prečítať všeobecné a špeciálne podmienky a pravidlá a pravidlá pre domácnosti alebo herné hry, potom ich tlačiť a ukladať spolu so všetkými potvrdzovacími e-mailmi, transakčnými údajmi, špecifikáciami špecifickými pre daný produkt a spôsobmi platieb, ktoré sú relevantné pre používanie SLUŽBY HRY. NEMÁME NÁŠ ZMLUVU S VÁSOM A TREBA VYTIAHNIŤ VÁŠ ZÁZNAMY.

Tieto Všeobecné podmienky sú obzvlášť zdĺhavé. Mali by ste ich prečítať všetkým, pretože budete všetci viazaní. Pre jednoduchosť prístupu nájdete nižšie odkazy na časti, ktoré sa zameriavajú najmä na konkrétne časti výrazov. Kliknutím na tieto odkazy môžete priamo pristupovať k týmto častiam:

 1. Vy a vaše povinnosti
 2. otvorenie účtu
 3. Informácie o prihlásení zákazníka a použitie zákazníckeho účtu
 4. Overenie veku a totožnosti
 5. Pranie špinavých peňazí a iné bezpečnostné kontroly
 6. Elektronické fondy
 7. Výbery a vklady
 8. Nečinné a neaktívne zákaznícke účty
 9. Pozastavenie a zatvorenie účtu
 10. Limity hráčov a sebahodnotenia
 11. Umiestnenie Vašich stávok alebo stávok
 12. Platné stávky a stávky
 13. Počítačové prenosy a generátor náhodných čísel
 14. Bezpečnosť a ochrana osobných údajov
 15. Ochrana údajov a osobné údaje
 16. Podvod, tajná dohoda, nesprávne správanie a nezákonná činnosť
 17. Bonusy a propagačné ponuky
 18. Licenčná zmluva a duševné vlastníctvo
 19. Zodpovednosť
 20. Sťažnosti a spory
 21. Zmiešaný
 22. Rozhodné právo a jurisdikcia
 23. Zdieľané hry, tabuľková a databázová platforma
 24. Zrušenie a zrušenie stávky

Tieto Zmluvné podmienky by sa mali čítať s inými pravidlami stránok, najmä s našimi Pravidlami ochrany osobných údajov, Zodpovednými pravidlami pre hazardné hry a Môj účet. V každom hernom produkte nájdete tiež Zmluvné podmienky a Pravidlá pre domácnosti. Kliknutím na príslušný produkt Hry získate prístup k týmto položkám.

Podmienkou prístupu alebo používania herných služieb je, že akceptujete zmluvné podmienky, a považujete ich za prijaté kliknutím na položku "Aktivovať účet". Tým, že sa dohodnete na zmluvných podmienkach a / alebo pokračujete v používaní našich webových stránok, ste viazaní zmluvou, ktorú vykonáte.

Vyhradzujeme si právo zmeniť Zmluvné podmienky. Vynaložíme však primerané úsilie, aby sme zabezpečili, že akékoľvek významné zmeny v zmluvných podmienkach vám budú oznámené vhodnou metódou v závislosti od rozsahu týchto zmien (napríklad prostredníctvom e-mailu alebo prostredníctvom popredného oznámenia na webových stránkach).

Aktuálna verzia Zmluvných podmienok sa nachádza na príslušnom mieste na príslušnej webovej stránke a bude prístupná prostredníctvom odkazov.

Zostáva vašou povinnosťou pravidelne kontrolovať zmluvné podmienky, aby ste sa s nimi pokúsili naďalej súhlasiť, a odporúča sa, aby ste skontrolovali zmluvné podmienky vždy, keď budete mať prístup k herným službám alebo ich budete používať.

Ak sa pri zmene zmluvných podmienok, ktoré nechcete prijať, môžete prestať používať príslušnú časť herných služieb alebo zatvoriť svoj účet. Váš pokračujúci prístup alebo použitie niektorého z webových stránok sa však bude považovať za súhlas so Zmluvnými podmienkami a akýmikoľvek zmenami v čase prístupu alebo použitia, s výnimkou akýchkoľvek stávok alebo stávok prijatých (ale neusporiadaných) alebo iné transakcie pred časom akejkoľvek zmeny v zmluvných podmienkach budú podliehať už existujúcim zmluvným podmienkam.

Ak kedykoľvek neprijmete zmeny v zmluvných podmienkach, mali by ste sa zdržať používania herných služieb.

Tieto Zmluvné podmienky nadobúdajú platnosť od marca 11th, 2016 a nahrádzajú všetky predchádzajúce Zmluvné podmienky.

VÁS A VAŠE ZODPOVEDNOSTI

 1. Potvrdzujete nám, že ste nad 18om alebo že ste splnili zákonný vek na hranie hazardných hier vo vašej krajine pobytu a uvedomíte si, že môže byť trestným činom, aby ste sa mohli zúčastňovať na hazardných hrách, ak ste pod 18 alebo v zákonnom veku vo vašej krajine ,
 2. Potvrdzujete nám, že máte duševnú schopnosť prevziať zodpovednosť za svoje vlastné činy a môžete s nami uzavrieť právne záväznú dohodu.
 3. Chápete, že zamestnanci spoločnosti Parlay Games Ltd., jej držiteľov licencií, distribútorov, veľkoobchodníkov, pridružených spoločností a dcérskych spoločností nie sú oprávnení zúčastňovať sa na herných službách s výnimkou testovania, overovania atď.
 4. Akceptujete, že je vašou zodpovednosťou zaistiť dodržiavanie platných miestnych alebo vnútroštátnych zákonov predtým, ako sa zaregistrujete u nás a / alebo predtým, ako sa s nami podieľate, a uvedomíte si, že vo Vašej krajine, mieste bydliska alebo na mieste môžu existovať špecifické zákony ktoré vám ponúkajú stávky alebo stávky, ktoré zakazujú hazardné hry.
 5. Potvrdzujete nám, že nebudete mať prístup alebo nebudete používať Služby hier z jurisdikcie, ktorá zakazuje takýto prístup alebo používanie, alebo ak ste občanom národného štátu, ktorý zakazuje svojim občanom zúčastňovať sa na hazardných hrách (vrátane, bez obmedzenia, Spojené štáty of Amerika a jeho územia a závislosti).
 6. Akceptujete, že nepreberáme žiadnu zodpovednosť za porušenie platných miestnych alebo národných zákonov.
 7. Akceptujete, že akékoľvek návrhy alebo materiály, ktoré sme uviedli, nepredstavujú ponuku, žiadosť alebo pozvanie zo strany nás na používanie alebo prihlásenie na stávkovanie, hry alebo iné služby v ktorejkoľvek jurisdikcii, v ktorej sú takéto činnosti zakázané zákonom.
 8. Akceptujete, že si vyhradzujeme právo z akéhokoľvek dôvodu a kedykoľvek odmietnuť platbu výhier, zatvoriť účet alebo pozastaviť prístup k herným službám, ak sa zistí, že ste porušili túto požiadavku.
 9. Akceptujete, že si tiež vyhradzujeme právo blokovať poskytovanie herných služieb úplne alebo čiastočne na akékoľvek územie z akéhokoľvek dôvodu bez upozornenia.
 10. Potvrdzujete, že váš záujem o Herné služby je osobný a nie profesionálny a že sa zúčastňujete len na vlastnú zábavu.
 11. Chápete, že pomocou herných služieb môžete stratiť peniaze a prijímať plnú zodpovednosť za takéto straty.
 12. Súhlasíte s poskytovaním herných služieb rôznymi spoločnosťami uvedenými v týchto zmluvných podmienkach.

OTVORENIE ÚČTU

 1. Musíte si otvoriť účet u nás ("Zákaznícky účet" alebo "Účet"). Zákaznícky účet vám umožní zúčastniť sa na rôznych produktoch poskytovaných v herných službách. Prístup k týmto produktom a ich používanie podlieha príslušným podmienkam týkajúcim sa produktu a pravidlám hry alebo domácim pravidlám, ktoré ste už prijali otvorením zákazníckeho účtu.
 2. Každá kreditná karta, platobná karta alebo iný spôsob platby, ktorý nám pošlete v súvislosti s otvorením zákazníckeho účtu alebo kedykoľvek neskôr na použitie na účte, musí byť vaša a vo vašom mene. Môžeme predpokladať, že to robíte. Ak sa pokúsite použiť kartu inou osobou, váš účet môže byť pozastavený dovtedy, kým držiteľ karty nedostane ID a povolenie na použitie karty.
 3. Finančné prostriedky držané na vašom zákazníckom účte nepodliehajú žiadnym konkrétnym dohodám o dôvere, ale súhlasíte s tým, že to neoprávňuje vás na záujem, ktorý máme právo ponechať. Ďalšie informácie nájdete v časti "Elektronické prostriedky".
 4. Na jedného zákazníka je povolený iba jeden zákaznícky účet a registráciu zákazníckeho účtu musíte vykonať osobne. Vyhradzujeme si právo uzavrieť akékoľvek duplicitné zákaznícke účty a zrušiť všetky stávky alebo stávky podané prostredníctvom duplicitných zákazníckych účtov. O nový zákaznícky účet môžete požiadať tak, že nás budete kontaktovať na adrese [Email protected] a uvedenie dôvodu požiadania o nový účet. Ak sa otvorí nový zákaznícky účet (podľa nášho absolútneho uváženia), starý zákaznícky účet sa uzavrie.
 5. Ak sú finančné prostriedky chybne pripísané na váš zákaznícky účet, budeme oprávnení vykonať príslušné úpravy. Ak použijete prostriedky nesprávne pripísané na stávky alebo stávky, môžeme zrušiť všetky tieto stávky na stávky a vrátiť akúkoľvek výhru podľa nášho uváženia.
 6. Ak vyberiete finančné prostriedky, ktoré boli chybne pripísané na váš zákaznícky účet, musíte nám na požiadanie uhradiť a máme nárok na započítanie akýchkoľvek ďalších čiastok, ktoré nám uložíte, aby sme uspokojili túto zodpovednosť.
 7. Ak potrebujete akúkoľvek pomoc pri otvorení zákazníckeho účtu, obráťte sa na náš tím podpory zákazníkov.

INFORMÁCIE O PRISPÔSOBENÍ INFORMÁCIÍ ZÁKAZNÍKA A POUŽITIE ÚČTU ZÁKAZNÍKOV

 1. Pri otvorení zákazníckeho účtu musíte vybrať používateľské meno a heslo, ktoré sa použijú na prístup k vášmu zákazníckemu účtu. Vaše heslo môžete kedykoľvek zmeniť pomocou MôJ ÚČET >> MY PODROBNOSTI
 2. Vaše používateľské meno a heslo musia byť zabezpečené. Za to ste zodpovední. Stávky a stávky, ktoré sú tretími stranami vedomé týchto podrobností, budú považované za platné.
 3. Vašou výhradnou zodpovednosťou je zabezpečiť, aby sa všetky informácie, ktoré ste nám poskytli, vzťahovali k vám osobne, boli presné a aktuálne a že zostávajú v súlade s týmito údajmi a v prípade transakčných informácií, ako sú vklady alebo výbery, vaše zámery.
 4. Nesmiete povoliť žiadnej inej osobe (vrátane, bez obmedzenia, žiadnej osobe v požadovanom veku na hazardné hry) používať Váš zákaznícky účet, akceptovať akúkoľvek cenu alebo sa zúčastňovať na herných službách za akýchkoľvek okolností.
 5. Ak si myslíte, že tretia strana získala vaše užívateľské meno a / alebo heslo, mali by ste sa okamžite obrátiť na náš tím zákazníckej podpory; [Email protected]
 6. Odkazujete na naše pravidlá ochrany osobných údajov, ktoré sa vzťahujú na vaše informácie

Overenie veku a totožnosti

 1. Pri rozhodovaní o tom, či prijmete vašu žiadosť o zákaznícky účet, môžeme poskytnúť informácie, ktoré ste nám poskytli, tretím stranám, aby ste potvrdili vašu identitu a / alebo údaje o karte. Budú kontrolovať akékoľvek podrobnosti, ktoré im poskytneme, voči ľubovoľným databázam (verejným alebo súkromným), ku ktorým majú prístup, a budú mať záznam o tejto kontrole.
 2. Súhlasíte s tým, že môžeme spracovávať, používať, zaznamenávať a zverejňovať osobné informácie, ktoré poskytnete v súvislosti s vašou žiadosťou a že tieto osobné údaje môžu byť zaznamenané nami alebo tretími stranami, ktorým sme sprístupnili informácie.
 3. Konkrétne by sme mohli overiť akékoľvek informácie, ktoré nám poskytnete pri podávaní žiadosti o zákaznícke konto alebo sa pokúsite odstúpiť, aby ste sa uistili, že ste 18 alebo ste prekročili zákonný vek na hranie hazardných hier vo vašej krajine. Platí to najmä vtedy, keď zisťujeme použitie spôsobu platby, ktorý môže byť k dispozícii jednotlivcom v zákonom veku hrania hazardných hier, a akýkoľvek pokus o vykonanie vkladu alebo odstúpenia od zmluvy môže byť zablokovaný, kým nebudeme úspešne dokončený proces overovania.
 4. Pokúsime sa vykonať naše overovacie procesy elektronicky, ale ak to nebudeme schopné urobiť, môžeme vás požiadať, aby ste nám poskytli ďalšie doklady a budete musieť najneskôr do 72 hodín našej žiadosti poslať náš dôkaz. Môže to zahŕňať posielanie nám, ako napríklad farebnú kópiu fotografickej stránky vášho pasu, povolenie na fotografovanie fotografií, iný vládne schválený fotografický identifikátor a kópiu nedávneho dokladu o účte, výpisu z banky alebo karty, maskovanej kópie karty používané na platbu alebo akékoľvek iné dokumenty, ktoré môžeme rozumne vyžadovať na tieto účely.
 5. Nebudete môcť otvoriť alebo v niektorých prípadoch používať svoj účet alebo vyberať všetky výhry, kým sa náš overovací proces uspokojivo nevyrieši, a to pokiaľ ide o totožnosť, údaje o karte a vek. V každom prípade, ak to nie je možné urobiť, máme právo pozastaviť zákaznícky účet a zabrániť tomu, aby ste hazardné hry alebo stiahli výhry, kým sa tieto kontroly neuskutočnili.
 6. Konkrétne, ak vekové overovacie kontroly nakoniec preukážu, že ste neplnoletý, vrátime vám všetky vklady, ale nie sú povinní platiť žiadne výhry.
 7. Okrem toho môžeme kedykoľvek vykonať náhodné kontroly bezpečnosti a akceptujete, že máme právo požadovať dodatočnú dokumentáciu, aby sme vás v tejto súvislosti overili.
 8. Z bezpečnostných dôvodov ako aj vašu ochranu je možné nahrávať a monitorovať telefonické hovory, e-maily, SMS a živé hovory podporujúce naše tímy zákazníckej podpory.

ANTI-MONEY SPRAVOVANIE A OSTATNÉ BEZPEČNOSTNÉ KONTROLY

 1. Podľa platných zákonov týkajúcich sa prania špinavých peňazí a iných problémov by sme mohli uskutočniť konkrétne kontroly a vyhradzujeme si právo odmietnuť prijímať vklady a / alebo vyplácať výhry až do ukončenia týchto kontrol.
 2. Ak chcete odobrať finančné prostriedky nad rámec denných limitov (podrobnosti nájdete v sekcii Nápoveda), budete musieť kontaktovať náš platobný tím. Vyhradzujeme si právo požiadať o ďalšie dokumenty od vás za týchto okolností.
 3. Prostriedky uložené na zákazníckom účte musia pochádzať z zdroja, ktorý nesúvisí s trestnou činnosťou alebo nezákonnými činnosťami. Možno budeme musieť informovať príslušné úrady, ak sa dozvieme o akomkoľvek vklade z takýchto zdrojov.

ELEKTRONICKÉ FONDY

 1. Vaše finančné prostriedky uchovávame vo svojom účte zákazníka. Keď sa prihlásite do svojho účtu, zobrazí sa suma zúčtovaných prostriedkov, ktoré máte k dispozícii. Súhlasíte s tým, aby sme vám umožnili poskytovanie takýchto informácií na webových stránkach.
 2. Akceptujete, že všetky platby a výbery sa uskutočnia prostredníctvom tohto zákazníckeho účtu. Finančná aktualizácia vášho zákazníckeho účtu sa uskutoční prostredníctvom zosúladenia údajov o rôznych produktoch s aktuálnymi finančnými prostriedkami, ktoré vlastníte, ktoré sú pripísané na váš zákaznícky účet.
 3. Od našej licencie sa vyžaduje, aby sme zákazníkom informovali o tom, čo sa stane s finančnými prostriedkami, ktoré máme v prospech vás, ao rozsahu, v akom sú finančné prostriedky chránené v prípade platobnej neschopnosti.

Finančné prostriedky oddeľujeme od fondov spoločnosti na samostatnom bankovom účte z finančných prostriedkov spoločnosti. Znamená to, že boli podniknuté kroky na ochranu finančných prostriedkov zákazníkov, ale neexistuje absolútna záruka, že všetky finančné prostriedky budú splatené.

To zodpovedá požiadavkám komisie pre hazardné hry na oddelenie zákazníckych prostriedkov na úrovni: Základná ochrana; http://www.gamblingcommission.gov.uk/Consumers/Protection-of-customer-funds.aspx

ODSTÚPENIE A VKLADY

 1. Akýkoľvek odkaz na platby alebo výbery z Zákazníckeho účtu sú odkazy na platbu a platbu uskutočnenú prostredníctvom našich platobných systémov a procesov z času na čas.
 2. Ponúkame niekoľko rôznych spôsobov, ako vykonať vklad alebo odstúpenie od zákazníckeho účtu. Ďalšie podrobnosti o aktuálne ponúkaných možnostiach platby a všetkých súvisiacich poplatkoch nájdete v sekcii Pomocník. Informácie o limitoch vkladov a výberov, časoch spracovania, kvalifikáciách a poplatkoch za spracovanie nájdete aj tu.
 3. S výnimkou prípadov, keď sa uplatňujú obmedzenia na odstúpenie od zmluvy (napr. V súvislosti s finančnými prostriedkami vyplývajúcimi z bonusových schém), môžete získať finančné prostriedky z Vášho zákazníckeho účtu maximálne raz za týždeň za predpokladu, že všetky platby boli potvrdené a ste splnili naše overovacie postupy. Ak chcete uskutočňovať častejšie žiadosti o spätné odkúpenie, môže sa použiť poplatok za transakciu, čím sa znižuje suma spätného odkúpenia.
 4. Vždy, keď je to možné, stiahnuté finančné prostriedky budú vždy pripísané späť na pôvod vkladu, pokiaľ to nie je zakázané alebo neschopné tak urobiť, v takom prípade bude váš výber spracovaný inou metódou. V takýchto prípadoch si vyhradzujeme právo vykonať ďalšie overovanie z bezpečnostných dôvodov av prípade potreby účtovať poplatok.
 5. Nepovoľujeme žiadny prevod finančných prostriedkov medzi Zákazníkmi.
 6. Mali by ste byť upozornení, že niektoré spoločnosti poskytujúce kreditné karty kategorizujú hazardné hry ako "hotovosť" a od dátumu platby môžu účtovať fixné a / alebo úrokové poplatky.
 7. Ak vykonávate opakované vklady a výbery bez zodpovedajúcej hry na hernom produkte (podľa uváženia), vyhradzujeme si právo preniesť súvisiace bankové poplatky na vás tým, že odpíšete svoj zákaznícky účet.
 8. Bankovým prevodom na bankové účty a z bankových účtov (vklady a výbery) sú prijímané bankové poplatky, ktoré sa môžu líšiť v závislosti od objemu prevedených peňazí a ktoré má klient splniť.
 9. Vyhradzujeme si právo účtovať primeranú províziu za akúkoľvek výmenu meny, kde sa podľa nášho rozumného názoru nedosiahla primeraná úroveň hry v hernom produkte, takže sa zákazník považuje za zneužívajúci výkyvy výmenného kurzu. Naše výmenné kurzy sa počítajú podľa denného kurzu poskytovaného www.xe.com.
 10. Nepracujeme s kreditnými účtami.

Vklady uskutočnené pomocou vášho účtu za mobilný telefón podliehajú nasledujúcim pravidlám:

 1. Môžete uložiť maximálne £ 30 za deň prostredníctvom fakturácie pre mobilné zariadenia alebo iného limitu stanoveného vašou mobilnou sieťou alebo regulačným orgánom Autorom platených služieb prostredníctvom telefónu.
 2. Ak vám operátor mobilnej siete informuje o nezaplatení, zneužití, alebo ak vaša operácia odmietne platbu alebo máme podozrenie na niektorú z vyššie uvedených krokov, môžeme váš účet pozastaviť alebo ukončiť a všetky výhry prepadnú.
 3. Po dokončení úspešného vkladu vám bude zaslaná SMS s potvrdením vášho vkladu. Ponechajte si kópiu tohto oznámenia o transakcii.

DORMANTNÉ A NEAKTIVNÉ ÚČTY ZÁKAZNÍKOV

 1. Ak ste sa neprihlásili do vášho zákazníckeho účtu alebo ho inak nezískali alebo nepoužívali nepretržite počas troch kalendárnych mesiacov, Váš zákaznícky účet bude považovaný za nečinný alebo nečinný. Podobne, ak sme pozastavili váš zákaznícky účet z dôvodov uvedených v časti s názvom Pozastavenie a zatvorenie účtu na takéto obdobie, považuje sa to za neplatné alebo neaktívne.
 2. Každý zákaznícky účet považovaný za neplatný alebo neaktívny bude spravovaný v súlade s príslušnými zákonmi alebo predpismi.

POZASTAVENIE A ZATVÁRANIE ÚČTU

 1. Za určitých okolností bude možno potrebné pozastaviť svoj účet alebo prístup k peniazom vo vašom účte zákazníka, čo znamená, že vaše finančné prostriedky môžu byť dočasne nedostupné, aby ste ich mohli použiť alebo odobrať.
 2. Účet alebo prístup k peniazom v ňom môže byť pozastavený z viacerých dôvodov, vrátane prípadov, keď máme dôvod domnievať sa, že došlo k porušeniu bezpečnosti vášho účtu, alebo sa váš účet používa na akúkoľvek nezákonnú činnosť alebo podvodný účel (vrátane peňazí pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí, pranie špinavých peňazí). ktoré sú pre vás alebo vaše používanie nelegálne.
 3. Pokúsime sa ukončiť akékoľvek vyšetrovanie a vyriešiť príčinu akéhokoľvek pozastavenia, akonáhle to bude možné v súvislosti s akýmikoľvek právnymi alebo regulačnými povinnosťami, ktoré môžeme mať, ale kým sa tak nestane, môžeme pokračovať v pozastavení alebo zvoliť uzavretie účtu v našom výhradné uváženie. Môžeme tiež zaviesť pozastavenie alebo zavrieť zákaznícky účet kedykoľvek (ako to môžeme určiť podľa nášho uváženia).
 4. Ak pozastavíme zákaznícky účet alebo prístup k finančným prostriedkom v ňom, odstránime tieto obmedzenia, ak podáte sťažnosť a poskytnete nám primerané dôkazy, pokiaľ ide o naše obavy. Musíte nám poskytnúť takýto dôkaz najneskôr do troch (3) mesiacov od dátumu pozastavenia. Postup pre podanie sťažnosti je uvedený v časti nazvanej Sťažnosti a spory.
 5. Vyhradzujeme si právo kedykoľvek uzavrieť zákaznícky účet podľa nášho uváženia. Predtým vám poskytneme primerané oznámenia, pokiaľ to okolnosti nevyžadujú, aby sme tak legálne alebo prakticky nemohli urobiť.
 6. Máte právo kedykoľvek ukončiť zákaznícky účet za predpokladu, že váš účet nevykazuje zostatok, je kvôli nám. Mali by ste uviesť svoj zámer nám zavrieť zákaznícky účet kontaktovaním nášho tímu podpory zákazníkov. V takomto prípade vám bude zaslaná čiastka, ktorá stojí na kredit vášho zákazníckeho účtu spôsobom, ktorý nás určil.
 7. Súhlasíte s tým, že účtovanie akýchkoľvek uložených finančných prostriedkov bude považované za porušenie týchto Zmluvných podmienok a poskytne nám nárok na pozastavenie alebo zrušenie vášho zákazníckeho účtu a ukončenie nášho vzťahu s vami. V takýchto prípadoch si vyhradzujeme právo zachovať akýkoľvek zostatok na účte (vrátane výhry) na kompenzáciu akéhokoľvek spätného záväzku.
 8. Ak z akéhokoľvek dôvodu stratíte právo na finančné prostriedky na vašom zákazníckom účte (napr. Z dôvodu trestnej činnosti), finančné prostriedky sa budú riešiť v súlade s platnými zákonmi alebo predpismi.
 9. Mali by ste si byť vedomí toho, že tieto ustanovenia sú dodatočné k akýmkoľvek iným ustanoveniam stanoveným vo vzťahu k akémukoľvek konkrétnemu produktu hry (napr. V podmienkach špecifických pre daný produkt alebo v pravidlách hry alebo domu) a že ak existujú konflikty, budú platiť najprísnejšie pravidlá.

LIMITY VKLADOV A SELF-EXCLUSION

 1. Pri prvom uložení u nás a kedykoľvek neskôr máte nárok na vklad alebo iný limit (napr. Stávku / stávku / stôl / stratu). Tieto zariadenia vám budú poskytnuté v súlade s našimi Pravidlami zodpovedného hazardu a budete musieť dodržiavať postupy tam uvedené. Zákazníci by si mali zvlášť uvedomiť, že po nastavení akýchkoľvek obmedzení by sa mali odhlásiť a prihlásiť sa späť, aby sa ubezpečili, že limity boli aktivované.
 2. Vykonáme všetky primerané opatrenia, aby sme zabezpečili dodržanie stanovených limitov, ale my nie sme zodpovední za vás, ak obchádzate naše postupy (napr. Doplňte svoj účet o prostriedky, ktoré prekračujú váš limit).
 3. Zatiaľ čo väčšina zákazníkov si môže vychutnať svoje hazardné hry, pre veľmi malý počet zákazníkov už hazardné hry prestávajú byť zábavné. Pre tých zákazníkov, ktorí chcú obmedziť svoje hazardné hry, poskytujeme zariadenie na vylúčenie. Odovzdávame vás aj na naše Zodpovedné pravidlá týkajúce sa hazardných hier, ktoré poukazujú na vážnosť tohto problému a na pomoc, ktorú poskytujeme.
 4. Vlastné vylúčenie je formálnym procesom, pri ktorom prestávame, aby ste mali k dispozícii alebo mohli prevádzkovať zákaznícky účet s nami po dobu od 6 mesiacov až po trvalé, na základe vašej žiadosti. Môžete tiež chcieť urobiť krátku prestávku od hazardných hier, v takom prípade sa môžete rozhodnúť, že budete mať krátke obdobie vylúčenia (dočasné vylúčenie alebo časový limit) medzi 1 týždňom a 3 mesiacmi. V priebehu akéhokoľvek obdobia vylúčenia nemôžeme akceptovať žiadne vklady alebo stávky, ani vám neumožňujeme prístup k našim herným produktom.
 5. Po uplynutí obdobia dočasného vylúčenia môžete nás kontaktovať a požiadať o opätovné otvorenie vášho zákazníckeho účtu, čo môžeme urobiť podľa nášho uváženia. Po takejto požiadavke, ak opäť otvoríme váš účet, poskytneme vám čas na oddych 1 za deň, kým opäť nebudete mať prístup k herným službám, počas ktorých si môžete zvoliť, aby ste vylúčenie vylúčili. Po uplynutí obdobia na vyriešenie problému musíte kontaktovať zákaznícku podporu a opätovne požiadať o vylúčenie alebo o opätovné otvorenie účtu, čo môžeme urobiť podľa nášho uváženia.
 6. Ak sa rozhodnete trvale vylúčiť, zrušíme zákaznícky účet a vrátime vám všetok zostatok a odstránime vás z našich zoznamov. Akonáhle sa natrvalo vylúčite, tento proces nemôžeme zvrátiť počas minimálne 6 mesiacov od dátumu samočinného vylúčenia a nesmiete požiadať o otvorenie nového zákazníckeho účtu.
 7. Ak sa rozhodnete dočasne vylúčiť ako prostriedok "vypršania časového limitu" na obdobie dlhšie ako 12 mesiace alebo viac, zavrúme zákaznícky účet a vrátime vám všetok zostatok a odstránime vás z našich zoznamov. Po tom, čo ste sa vylúčili, tento proces nemôžeme zvrátiť počas minimálne 6 mesiacov od dátumu samočinného vylúčenia a nesmiete požiadať o otvorenie nového zákazníckeho účtu.
 8. Ak chcete použiť limity pre hráčov alebo zariadenie na vyradenie z vlastnej iniciatívy, musíte sa prihlásiť do svojho zákazníckeho účtu. Vašu žiadosť prijmeme pri prijatí a potvrdíme vám e-mailom, vo vašom externom e-mailovom účte, keď sme vylúčenie zverejnili. Vynaložíme všetko úsilie, aby sme zabezpečili súlad so žiadosťami o samostatné vylúčenie.
 9. Softvér je k dispozícii od rôznych organizácií, aby vám pomohol s vylúčením. Môžete tiež nájsť ďalšie rady a informácie o zodpovednom hazardu a ochrane neplnoletých osôb a zraniteľných osôb na: www.gambleaware.co.uk a www.gamcare.com
 10. Po zavedení primeraných kontrol a záruk, aby ste sa ubezpečili, že aj keď ste vylúčení zo svojej stránky nemáte prístup na naše webové stránky a nezískate marketingové materiály o hazardných hrách od nás, nemôžeme byť braní na zodpovednosť voči vám ani žiadnej tretej strane, ak ste schopní pokračovať stávkovanie na webových stránkach, alebo ak sa neúmyselne dostane k vám marketingový materiál. Mali by ste tiež poznamenať, že samo-vylúčenie z herných služieb nevylučuje vás z iných podobných služieb a mali by ste tiež podniknúť kroky na vylúčenie z týchto služieb. Nie sme zodpovední, ak budete pokračovať v hazardovaní inde (či už na webových stránkach alebo priestoroch iných strán).
 11. Z právneho hľadiska môžeme požiadať komisiu pre hazardné hry o akékoľvek trvalé žiadosti o samostatné vylúčenie. Tieto žiadosti môžu vyžadovať zverejnenie vášho mena, e-mailu a príslušných kontaktných informácií.
 12. Budeme považovať akúkoľvek akciu, ktorá by ste viedli k zmene akýchkoľvek registračných údajov alebo k otvoreniu nového zákazníckeho účtu s v podstate rovnakými informáciami, ale do inštalačného formulára sme vložili iným spôsobom, aby sme sa vyhli vylúčeniu, ktoré nám oprávňuje uzavrieť váš prístup na herné služby natrvalo.
 13. Počas každej hazardnej činnosti, bez ohľadu na to, či sa počas akéhokoľvek obdobia samo-vylúčenia (od nás či od iných operátorov) neustále odporúča, požádáte o naliehavú odbornú pomoc, ak ste s vašimi hazardnými hrami nejakým spôsobom nepociťovali.

Umiestnenie vašich stávok alebo šatníkov

 1. Môžete staviť alebo staviť až na sumu uloženú vo vašom účte zákazníka pomocou jedného alebo viacerých produktov pre hry. Nepracujeme s kreditnými účtami.
 2. Ste povinný skontrolovať, či sú stávky alebo stávky, ktoré ste zadali, správne pred potvrdením stávky alebo stávky. Je vašou zodpovednosťou zaistiť, aby akékoľvek stávky alebo stávky, ktoré ste predložili, odrážali vaše zámery a neručíme za žiadne chyby, ktoré by ste mohli spôsobiť.
 3. Ak je stávka ponúknutá vami a akceptovaná v hernom produkte, príslušná čiastka sa účtuje na váš zákaznícky účet.
 4. Pokiaľ sa vyskytnú nejaké nezhody týkajúce sa podrobností o akejkoľvek stávke alebo stávke stavenej na hernom produkte alebo výsledku akejkoľvek stávky alebo stávky, majú prednosť naše elektronické záznamy (ktoré sú súčasťou našich regulovaných a kontrolovaných technických zariadení).
 5. Niektorí poskytovatelia hier tretej strany nemusia poskytovať úplné informácie o detailoch stávok pre každú transakciu a sú k dispozícii iba súhrnné informácie. Ak máte otázky týkajúce sa stávkových transakcií a vyžadujete si ďalšie informácie o hre tretej strany, obráťte sa na podporu prehrávača.
 6. Ak si zákazník zvolí používanie mechanického zariadenia alebo softvéru na hranie v ich mene, manažment si vyhradzuje právo uzavrieť účet bez predchádzajúceho upozornenia.

PLATNÉ BETY A WAGERY

 1. Akékoľvek návrhy alebo iné informácie, ktoré sme umiestnili na ľubovoľnú časť herných služieb, nie sú ponukou, ale sú pozvaním pre zákazníkov, aby predložili stávku alebo stávku na ich prijatie. Stávka alebo stávka sa považuje za platnú len po elektronickom potvrdení prijatia. Iba potom je umiestnený na našich serveroch. Toto prijatie sa preukazuje vytvorením identifikačného čísla hry alebo hry alebo inej transakcie alebo odkazu na hranie.
 2. Súhlasíte s tým, že záznamy našich herných služieb budú konečnou autoritou pri určovaní platnosti a podmienok akýchkoľvek stávok alebo stávok, ktoré ste umiestnili, a okolností, za ktorých boli vykonané.
 3. Vyhradzujeme si právo odmietnuť všetku alebo akúkoľvek časť stávky alebo stávky, ktorú nám ponúkneme, zrušiť akúkoľvek akceptovanú stávku alebo stávku a zadržať zúčtovanie z akéhokoľvek dôvodu odôvodňujúceho takéto odmietnutie zrušiť alebo zadržať ako (ale nielen), ak máme dôvod domnievať :
  1. Ste v zákonom stanovenom veku pre hazardné hry vo vašej krajine pobytu;
  2. Zapájate sa do akejkoľvek činnosti, ktorá je podľa nášho uváženia nezákonná alebo neprijateľná, vrátane podvodu, prania špinavých peňazí, tajnej dohody, zneužívania bonusov, manipulácie s podvodmi alebo podvádzania akéhokoľvek druhu;
  3. Nachádzate sa v jurisdikcii (alebo občianstve v jurisdikcii), ktorá zabezpečuje poskytovanie akéhokoľvek produktu pre hry na vás alebo jeho používanie nezákonným spôsobom.
 4. Musíme len zaplatiť výhry, ktoré boli skutočne vyhrané v súlade s týmito podmienkami. Všetky výhry budú pripísané na Váš zákaznícky účet.
 5. V prípade prerušenia hry kvôli pripojeniu k sieti, poruche hry alebo inej anomálii, ktorá prerušuje tok hrania hry, bude počiatočná stávka hráča vrátená. Zlyhanie hry vylučuje všetky poplatky a prehrávanie.

POČÍTAČOVÉ PRENOSY A SOFTWARE GENERÁTORA RANDOMOVÝCH ČÍSEL

 1. Plne akceptujete, že herné služby a vaša interakcia s nimi závisia od uspokojivej prevádzky počítačových systémov a sietí, vrátane komunikačných médií, a že takáto operácia nie je zaručená, aby bola k dispozícii alebo presná alebo uspokojivá po celú dobu.
 2. Súhlasíte tiež s tým, že všetky pokyny a odpovede sú zasielané medzi vami a nami a / alebo tretími stranami prostredníctvom internetu alebo iných pripojených médií, nad ktorými ani vy ani my nemáme kontrolu a že akceptujeme akékoľvek riziko nesprávneho fungovania alebo nedostatočnosti spojovacích médií.
 3. Vynaložíme všetko úsilie na riešenie akéhokoľvek zlyhania alebo nefunkčnosti našich vlastných systémov a zaobchádzame s klientmi spravodlivo v tomto ohľade a niektoré dôsledky takýchto udalostí (najmä pokiaľ ide o prerušenú hru) sa zaoberajú Zmluvnými podmienkami alebo platných domácich pravidiel alebo pravidiel hry.
 4. Naše záznamy sú presvedčivými dôkazmi o všetkých transakciách uskutočnených s nami v súvislosti s ich povahou a hodnotou.
 5. Plne akceptujete a súhlasíte s tým, že softvér generátora náhodných čísel určuje výsledok stávok alebo stávok na herných produktoch (s výnimkou akýchkoľvek peer to peer hier) a že záznamy tohto softvéru budú konečné a presvedčivé vo všetkých ohľadoch.
 6. Akýkoľvek klientský softvér, ktorý ste dostali alebo ste si stiahli, aby ste umožnili alebo uľahčili spojenie s produktom hry, sa považujú za vstupný softvér pre herné služby a informácie, ktoré poskytne, budú pre vás záväzné.

BEZPEČNOSŤ A OCHRANNÝ OSOBA

 1. Súhlasíte s tým, že bezpečnosť je pre nás oboch dôležitá. Okrem bezpečnostných kontrol budeme vynaložiť všetko úsilie na ochranu bezpečnosti našich operácií a komunikácie medzi vami a nami vrátane použitia zabezpečenej technológie na ochranu informácií, ktoré nám zákazníci predložia.
 2. Vynaložíme všetko úsilie, aby sme pre svoje vlastné systémy zachovali ochranu, anti-vírusy a iné technologické prostriedky a postupy na ochranu prístupu k DD (DOS) a antidoping-denial-of-service (DDOS) naše systémy a informácie, ktoré sú v ňom obsiahnuté proti škodlivému útoku.
 3. Budeme sa zaoberať informáciami v súlade s našimi zásadami ochrany osobných údajov, ktoré opisujú, ako sa zaoberáme a ochraňujeme vaše osobné informácie, a tiež v súlade s príslušnými zákonmi a nariadeniami o ochrane údajov, ktoré ovplyvňujú naše operácie.
 4. Beriete na vedomie, že máme právo zdieľať alebo sa od vás vyžadovať, aby zdieľa vaše osobné informácie s regulačnými orgánmi a autorizovanými orgánmi, ako to vyžadujú predpisy ovplyvňujúce naše činnosti, ako aj s orgánmi činnými v trestnom konaní na účely vyšetrovania podvodu alebo prania špinavých peňazí alebo akéhokoľvek iného protiprávneho úkonu ,

OCHRANA ÚDAJOV A OSOBNÉ ÚDAJE

Aby ste zabezpečili, že vaša kreditná, debetná alebo platobná karta nebude používaná bez vášho súhlasu, overíme meno, adresu a ďalšie osobné informácie, ktoré ste poskytli počas procesu objednávky, proti príslušným databázam tretích strán. Prijatím týchto zmluvných podmienok súhlasíte s tým, že sa takéto kontroly uskutočnia. Pri vykonávaní týchto kontrol sa osobné údaje, ktoré ste poskytli, môžu zverejniť registrovanej úverovej referenčnej agentúre, ktorá môže uchovávať záznamy o týchto informáciách. Môžete si byť istí, že toto je vykonané iba na potvrdenie vašej totožnosti, že kreditná kontrola sa nevykonáva a že váš kreditný rating nebude ovplyvnený. Všetky informácie, ktoré ste poskytli, sa budú zaobchádzať bezpečne a prísne v súlade so zákonom o ochrane údajov 1998.

PODVOD, KOLÚZIA, NEBEZPEČNÉ SPRÁVANIE A NEBEZPEČNÁ AKTIVITA

 1. Môžeme mať dôvod domnievať sa, že ste sa podieľali na podvodnej, nesprávnej, koluznej, zavádzajúcej, fixačnej, manipulačnej, podvádzacej alebo inej neprijateľnej činnosti (či už nezákonnej alebo nie) v súvislosti s vaším prístupom k hernej službe alebo jej použitím. Takáto aktivita môže zahŕňať (ale nie je obmedzená na);
  1. že ste použili alebo sa pokúsili použiť akékoľvek softvérové ​​metódy alebo techniky alebo hardvérové ​​zariadenia na účasť v akomkoľvek produkte na hry alebo na manipuláciu s niektorým z našich herných alebo iných systémov;
  2. že ste zaviedli alebo sa pokúsili zaviesť akýkoľvek vírus alebo inú škodlivú alebo škodlivú aplikáciu alebo materiál do našich systémov;
  3. že ste zaviedli alebo sa pokúsili zaviesť do našich systémov akýkoľvek hanlivý, obscénny, zneužívajúci alebo nezákonný materiál;
  4. že ste sa dohodli alebo sa pokúsili o kolokráciu s iným používateľom alebo používateľmi herného produktu;
  5. že ste sa podieľali na akomkoľvek zámere úmyselne strácať peniaze inému hráčovi (napr. dumping chipov);
  6. že ste zneužili alebo zneužili akúkoľvek ponúkanú bonusovú ponuku alebo propagáciu;
  7. že ste poskytli nesprávne informácie;
 2. Ak budeme mať nejaké podozrenie, budeme oprávnení podniknúť také kroky, ktoré považujeme za vhodné vrátane, ale bez obmedzenia;
  1. okamžite zablokuje prístup k akémukoľvek produktu hry;
  2. zrušenie vášho zákazníckeho účtu;
  3. pozastavenie vášho zákazníckeho účtu;
  4. zabavenie všetkých finančných prostriedkov na vašom účte zákazníka; a
  5. zrušenie akýchkoľvek stávok alebo stávok, ktoré ste zadali, ktoré sa nám zdajú byť vykonané s využitím takejto činnosti.
 3. Vyhradzujeme si právo žiadať čo najväčšie občianske a trestné sankcie voči každému zákazníkovi, ktorý sa podieľa na podvode, a v prípade potreby informovať príslušné regulačné orgány alebo orgány činné v trestnom konaní. Vyhradzujeme si právo odmietnuť platbu akémukoľvek zákazníkovi, kde je podozrenie alebo podozrenie.
 4. Odškodníte sa a bude nám na požiadanie povinný zaplatiť všetky vzniknuté náklady, náklady alebo straty alebo záväzky, ktoré vznikli (vrátane akýchkoľvek priamych, nepriamych alebo následných strát, akejkoľvek straty zisku a straty dobrého mena) vyplývajúceho priamo alebo nepriamo z vaše podvodné, nesprávne, tajné, zavádzajúce, fixujúce, manipulačné, podvádzanie alebo iná neprijateľná činnosť (či už nezákonná alebo nie).

BONUSY A PROPAGAČNÉ PONUKY

 1. Chápete, že keď sa zaregistrujete na herné služby, požiadate vás, aby ste v registračnom formulári uviedli, či súhlasíte s prijímaním marketingovej literatúry alebo informácií od nás, našich partnerov alebo vybraných tretích strán.
 2. Môžeme z času na čas ponúknuť alebo udeliť vám bezplatné alebo bonusové sumy, ktoré sa majú pripísať na Váš zákaznícky účet. Bonusy sa môžu používať iba v súvislosti s produktmi pre hry, ktoré sú uvedené pri poskytovaní alebo udelení bonusu. Použitie akéhokoľvek bonusu musí byť v súlade s dodatočnými zmluvnými podmienkami príslušnej ponuky bonusov alebo platnými propagačnými podmienkami a obmedzeniami uvoľnenia bonusov obsiahnutými v príslušnej ponuke alebo ocenení.
 3. V súlade s podmienkami našich pravidiel ochrany osobných údajov a platných zákonov na ochranu údajov si vyhradzujeme právo posielať vám konkrétne propagačné akcie. Propagačné ponuky môžu mať k nim osobitné pojmy a budú k dispozícii iba v súlade s platnými podmienkami takejto propagácie.
 4. Bonusové ponuky a propagačné ponuky (ak nie sú vyjadrené ako všeobecne dostupné) sú určené len pre adresovaného príjemcu alebo kategóriu osôb a nemožno ich preniesť. Ak nie ste určeným príjemcom alebo nie ste súčasťou zamýšľanej kategórie, ponuku nemôžete akceptovať.
 5. Tam, kde ponúkame, aby zodpovedal pôvodnému vkladu zákazníka na účet, budú tieto peňažné peniaze zarobené po peňažnej hre na príslušnom hernom produkte a budú pripísané na zákaznícky účet v súlade s podmienkami a podmienkami propagácie. Na zákazníka bude k dispozícii len jeden počiatočný vyrovnaný vklad.
 6. Akceptujete, že je vašou zodpovednosťou zaistiť, že ponuka alebo propagačná akcia, o ktorú máte záujem, je stále k dispozícii (ak je k dispozícii iba na určité obdobie), že ste na to máte nárok a že rozumiete všetkým podmienkam, ktoré sa naň vzťahujú.
 7. Vyhradzujeme si právo obmedziť počet zobrazení bonusu alebo propagačnej ponuky. Pokiaľ nie je výslovne uvedené inak v ponuke, bonusy a propagačné ponuky sú obmedzené na jeden účet na osobu, rodinu, adresu domácnosti, e-mailovú adresu, číslo kreditnej karty a iné bežné prostredia (bratstvo, univerzita, knižnice atď.). Ak je povolená viacnásobná účasť, vyhradzujeme si právo obmedziť počet účastí podľa nášho vlastného uváženia.
 8. Identita účastníkov akéhokoľvek bonusu alebo propagačnej ponuky bude určená na základe takých kritérií, ktoré si môžeme vybrať podľa vlastného uváženia, ako sú všetky alebo akákoľvek kombinácia nasledujúcich: meno, adresa, e-mailová adresa, číslo kreditného / poplatkového / debetného čísla , IP adresa a iné formy identifikácie.
 9. Pokiaľ nie je v príslušných podmienkach výslovne uvedené inak, bonusy a propagačné ponuky sa nesmú použiť v kombinácii s iným bonusovým alebo propagačným programom.
 10. V prípade uloženia musia byť splnené požiadavky na uvoľnenie alebo obmedzenia na vyplácanie výhier pred tým, ako sa môžu hrať alebo vyplatiť akékoľvek bonusy alebo propagačné čiastky. Použitie alebo zrušenie akéhokoľvek bonusu alebo propagačných súm bude možné iba vtedy, ak budete dodržiavať príslušné podmienky, vrátane, bez obmedzenia, pokiaľ ide o akékoľvek kvalifikácie alebo obmedzenia.
 11. Všetky výdavky môžu byť pred spracovaním predmetom auditu a vyhradzujeme si nárok na získanie bonusov alebo akýchkoľvek výhier v prípade, že zlyhanie nevykoná žiadne audity.
 12. Bezplatné bonusové prostriedky sa rozširujú na hráčov ako prostriedok na doplnenie ich času hry a nie sú určené na náhradu vkladov a stávok v hotovosti. Manipulácia našej štruktúry bonusov s cieľom vylúčiť nové hotovostné vklady a uľahčiť kontinuálne spätné odkúpenie sa považuje za zneužitie zámeru. Hráči, ktorí majú toto správanie, môžu mať pozastavené bonusové práva podľa uváženia manažmentu.

LICENČNÁ ZMLUVA A DUŠEVNÉ VLASTNÍCTVO

 1. Služby herných a herných produktov zahŕňajú akýkoľvek klientský softvér, ktorý vlastní alebo nám poskytuje licenciu, ktorú Vám môžeme dodať alebo stiahnuť zo zdrojov, ktoré sme sprístupnili pre použitie s ľubovoľnou časťou herných služieb a herných produktov a zahŕňajú aj všetky ochranné známky, obchodné názvy, názvy domén, logá, obrázky, dizajn, grafika, fotografie, animácie, videá, hudba, zvuk, text a iný obsah (všetko sa nazýva "Parlay Games IPR")
 2. Beriete na vedomie, že všetky vlastnícke práva a všetky práva duševného vlastníctva a práva duševného vlastníctva v ochrane práv duševného vlastníctva Parlay Games sú vlastníctvom nás alebo našich poskytovateľov licencií a že nemáte žiadne právo alebo iný záujem na takýchto položkách, s výnimkou výslovne uvedených v zmluvných podmienkach.
 3. Získate osobnú, nevýhradnú, nezapísateľnú a neprevoditeľnú licenciu na používanie IPR Parlay Games len na účely prístupu a používania herných služieb a herných produktov a bez akéhokoľvek iného účelu.
 4. Nesmiete udeľovať sublicenciu, priraďovať alebo prevádzať licenciu, ktorá vám bola poskytnutá, alebo prenajímať alebo prenajímať časť alebo časť tejto licencie, alebo IPR Parlay Games, ktoré sú súčasťou tejto licencie.
 5. Ktorýkoľvek klientský softvér môžete používať v počítači, na ktorom ste v čase takéhoto používania primárnym používateľom.
 6. Nesmiete prenášať, kopírovať, reprodukovať, distribuovať, využívať ani robiť žiadne iné použitie materiálu na webových stránkach iným spôsobom ako na účely zobrazenia na obrazovke počítača a jeho tlačou, aby ste si mohli pozrieť jeho obsah.
 7. Nesmiete prepojiť webové stránky s inými webovými stránkami bez nášho povolenia.
 8. Vo vzťahu k akýmkoľvek hráčskym právam v oblasti Parlay Games nesmiete:
  1. spätne inžinierovať, dekompilovať, rozoberať, upravovať, prekladať, robiť akýkoľvek pokus o odhalenie zdrojového kódu alebo vytvárať odvodené diela založené na nej;
  2. porušujú autorské práva alebo iné práva duševného vlastníctva alebo vlastnícke právo v ktoromkoľvek z nich, či už neoprávneným kopírovaním alebo distribúciou, alebo iným spôsobom, ktoré sú prísne zakázané a akceptujete, že ak tak urobíte, máme právo vznášať sa proti vám občianskoprávne alebo trestné konanie, považovať za vhodné.
 9. Môžete pristupovať k informáciám a stahovať a tlačiť výpisy z webových stránok iba pre vaše osobné použitie. Žiadne právo, titul alebo záujem o akékoľvek stiahnuté materiály alebo Klientsky softvér vám nie sú prenesené stiahnutím a máte výslovne zakázané používať takéto materiály na akýkoľvek komerčný účel, pokiaľ s nimi nedohodnete písomne ​​vopred.

ZODPOVEDNOSŤ

 1. Nič v týchto zmluvných podmienkach a najmä v tejto časti nebude fungovať tak, aby vylúčilo alebo obmedzilo zodpovednosť za smrť alebo zranenie spôsobené našou nedbanlivosťou.
 2. Akceptujete, že herné služby, herné produkty, všetky webové stránky a ľubovoľný klientský softvér budú k dispozícii alebo vám budú poskytnuté "tak ako sú" s akýmikoľvek poruchami alebo zlyhaním a akýmkoľvek vyjadrením, zárukou, podmienkou alebo zárukou, výslovnou alebo implicitnou (vrátane bez obmedzenia akékoľvek predpokladané záruky presnosti, úplnosti, neprerušeného poskytovania, kvality, obchodovateľnosti, spôsobilosti na konkrétny účel alebo neporušenia) sú vylúčené v maximálnom rozsahu povolenom zákonom.
 3. Za žiadnych okolností (vrátane zmluvných podmienok, nedbanlivosti alebo iného porušenia) sme my alebo ktorýkoľvek z našich poskytovateľov softvéru alebo poskytovateľov licencií zodpovední za akékoľvek zranenie, stratu, nárok, stratu údajov, stratu príjmu, stratu zisku alebo straty príležitosť, stratu alebo poškodenie majetku, všeobecné škody alebo akékoľvek priame, nepriame, mimoriadne, vedľajšie, následné, exemplárne alebo represívne škody akéhokoľvek druhu vyplývajúce z alebo v súvislosti s vaším prístupom k užívaniu alebo neschopnosťou prístupu alebo používať herné služby, herné produkty, akékoľvek webové stránky a ľubovoľný klientský softvér alebo akýkoľvek ich prvok, a to aj vtedy, keď sme boli upozornení alebo sa dozvedeli o možnosti takejto škody alebo straty alebo že takáto strata bola predvídateľná. Súhlasíte s tým, že nás a našim poskytovateľom softvéru a poskytovateľom licencií odškodníte za akékoľvek nároky týkajúce sa akejkoľvek takejto záležitosti.
 4. V prípade, že vaša hra bola z nejakého dôvodu prerušená, dôsledky takejto udalosti budú riešené v súlade s podmienkami špecifickými pre daný produkt, pravidlami domu alebo pravidlami hry platnými pre príslušný herný produkt, na ktorom sa zúčastňujete.
 5. Konkrétne potvrdzujete, súhlasíte a akceptujete, že Vám nie sme zodpovední za:
  1. hanlivého, urážajúceho alebo nezákonného správania ktoréhokoľvek iného zákazníka alebo za čokoľvek, čo sa ukáže ako zavádzajúce, nepresné, hanlivé, hroziace, obscénne alebo inak nezákonné, či už pochádzajú z iného zákazníka alebo inak;
  2. akákoľvek strata vyplývajúca z používania, zneužitia alebo zneužitia vášho zákazníckeho účtu alebo akéhokoľvek z našich produktov a služieb a príslušných webových stránok;
  3. akúkoľvek stratu vzniknutú pri prenose informácií od nás alebo od našich stránok alebo na naše webové stránky prostredníctvom internetu alebo iných pripojených médií;
  4. akékoľvek technické poruchy, poruchy systému, chyby, oneskorenia, prerušenia, manipulované alebo nesprávne prenosy dát, strata alebo poškodenie dátových alebo komunikačných liniek zlyhanie (vrátane akýchkoľvek porúch, ktoré ovplyvňujú schopnosť interaktívnych televíznych spôsobov návratovej trasy), distribuované odmietnutie služby útokov, vírusov alebo iných nepriaznivých technologických udalostí, ktoré vzniknú v súvislosti s vaším prístupom k produktom a službám alebo ich využívaním;
  5. presnosť, úplnosť alebo platnosť akýchkoľvek poskytovaných informačných služieb alebo akejkoľvek štatistiky zobrazenej na webových stránkach;
  6. akékoľvek zlyhanie z našej strany dodržiavať akékoľvek politiky vylučovania, ktoré môžeme mať čas od času; alebo
  7. akékoľvek zlyhanie z našej strany s vami komunikovať, kde môžeme mať obavy z vašich aktivít.
 6. Akceptujete, že neschvaľujeme obsah a nie sme zodpovední za obsah alebo informácie v reklame, marketingu, odkazoch alebo iných účtoch tretích strán na webových stránkach. Najmä nie sme zodpovední.
 7. Súhlasíte s tým, že sme v súvislosti s používaním webových stránok bez akýchkoľvek nárokov alebo požiadaviek, vrátane primeraných právnych poplatkov, vykonaných ktoroukoľvek treťou stranou, vrátane porušenia akýchkoľvek zmluvných podmienok, platných zákonov alebo práv iných osôb alebo subjektov ,
 8. Súhlasíte s tým, že naša maximálna zodpovednosť podľa tejto zmluvy za všetkých okolností, ktoré nie sú spojené s platbou výhier alebo iných peňazí, ktoré sú splatné z vášho účtu, je US $ 2,000 (alebo ekvivalent alternatívnej meny).
 9. Akceptujete, že nie sme zodpovední za dodržiavanie skutočnosti, že môžete mať právnu povinnosť účtovať a uskutočňovať platby príslušným daňovým orgánom v súvislosti s používaním alebo prístupom k herným službám alebo herným produktom, najmä v súvislosti s akékoľvek vaše výhry a že to zostáva vašou zodpovednosťou.
 10. Akceptujete, že nesmiete mať žiadny dôvod na konanie alebo iné práva alebo nároky voči vývojárovi softvérových produktov pre akúkoľvek vec, príčinu alebo vec týkajúcu sa vašej účasti na herných produktoch.

SŤAŽNOSTI A SPORY

 1. Výrazom "sťažnosť" sa rozumie sťažnosť, ktorú máte k akémukoľvek aspektu nášho správania v súvislosti s vašimi obchodnými vzťahmi s nami a "sporom" sa rozumie buď sťažnosť, ktorá nie je vyriešená prostredníctvom postupu sťažnosti, alebo nezhoda, ktorá sa týka výsledku hazardné transakcie na hernom produkte.
 2. Ak máte sťažnosť, mali by ste v prvom rade kontaktovať tím podpory zákazníkov. Sťažnosti by mali byť podané čo najskôr po vzniku okolností, ktoré spôsobujú, že máte sťažnosť. Reklamácie sa budú riešiť v rámci konania o sťažnostiach.
 3. Vynaložíme primerané úsilie na okamžité riešenie sťažnosti. Ak z nejakého dôvodu nie ste spokojní s naším riešením týkajúcim sa vašej sťažnosti, máte právo vyriešiť záležitosť tak, ako je uvedené v našich pravidlách na riešenie sporov
 4. Všetky spory sú riešené v rámci našich pravidiel riešenia sporov.
 5. Vyhradzujeme si právo zaznamenať všetku komunikáciu s vami a inou osobou o sťažnostiach alebo sporoch. Ak dôjde k sporu o obsahu akéhokoľvek takéhoto oznámenia, odkazujeme na takéto záznamy a na našu databázu transakcií, ktorá je bez dôkazov o opaku rozhodujúca.
 6. Upozorňujeme vás, že podľa iných ustanovení Zmluvných podmienok vás aj vy a my máme právo ukončiť alebo pozastaviť prevádzku Vášho účtu, a to sa môže stať, keď sa vyskytne sťažnosť alebo spor.
 7. Akceptujete, že akékoľvek sťažnosti a spory sú a zostanú dôverné, a to tak počas hľadania uznesenia, ako aj neskôr. Súhlasíte s tým, že nesmiete prezradiť existenciu, povahu alebo akékoľvek podrobnosti akýchkoľvek sťažností alebo sporov inej tretej strane, ako je to v rámci Zmluvy o riešení sporov (ktorá zahŕňa diskusiu o akýchkoľvek takýchto sťažnostiach a sporoch v akejkoľvek diskusnej miestnosti alebo fóre sami alebo akoukoľvek treťou stranou s výnimkou určeného subjektu alternatívneho riešenia sporov, "ADR", určeného Parlayom alebo Komisiou).
 8. Akceptujete, že akékoľvek nedodržanie tejto povinnosti mlčanlivosti je porušením zmluvných podmienok a že si vyhradzujeme právo neustále hľadať riešenie vašej sťažnosti alebo sporu.

Postup sťažností

 1. Ako prvá fáza, ak podáte sťažnosť, vyšetríme záležitosť spravodlivým a objektívnym spôsobom a poradíme vám o výsledku a / alebo našom rozhodnutí čo najskôr. Možno vás budeme musieť požiadať o ďalšie informácie alebo o dôkazy, ktoré by ste od vás mohli poskytnúť na účely vybavovania vašej sťažnosti.
 2. Ak vaša sťažnosť nie je vyriešená k vašej spokojnosti v prvej fáze, môžete požiadať, aby záležitosť bola eskalovaná a opätovne preskúmaná. V takýchto prípadoch, ako druhá fáza, vaša sťažnosť bude vnútorne odovzdaná vedúcemu manažérovi, ktorý vykoná nezávislé preskúmanie. Poradíme vám o výsledku a / alebo našom rozhodnutí, hneď ako to bude možné, a možno vás budeme musieť ešte raz opýtať na ďalšie informácie alebo vhodné dôkazy

Politika riešenia sporov

 1. Ak máte spor, ktorý nevyplýva z nevyriešenej sťažnosti, mali by ste ako prvá fáza využiť náš postup sťažností, aby sme sa usilovali o vyriešenie tohto sporu. Nie ste povinný tak urobiť a okamžite sa obrátiť na nezávislého rozhodcu, ako je uvedené nižšie.
 2. Môžete odkázať spor (vrátane nevyriešenej sťažnosti) na eCogra.org, ktorý je orgánom určeným na to, aby sa správal ako ADR pre Parlay s odkazom na tieto Zmluvné podmienky. Ak sa spor týka Game Products, príslušný rozhodca je určený odkazom na tento herný produkt.
 3. Akýkoľvek spor, ktorý sa nevzťahuje výlučne na konkrétny herný produkt, sa postúpi regulátorovi herného produktu, na ktorom ste najviac hrali.
 4. Ak sa spor postúpi regulačnému orgánu, bude sa to riešiť v súlade so zákonmi a procesmi riešenia sporov stanovenými týmto regulačným orgánom a výsledné rozhodnutie bude konečné a záväzné, a preto sa nebudete ďalej obrátiť na súd. V prípade sporu s akoukoľvek inou nezávislou treťou stranou sa vždy obrátite na súd, ak to považujete za vhodné.

RÔZNE

 1. Ak nerozumiete žiadnym zmluvným podmienkam, obráťte sa na náš tím podpory zákazníkov.
 2. Zmluvné podmienky (a všetky dokumenty uvedené v tomto dokumente) predstavujú celú dohodu medzi nami a neexistujú žiadne iné podmienky.
 3. Žiadna časť zmluvných podmienok sa nebude považovať za žiadnu zmluvnú stranu, pokiaľ táto strana písomne ​​neuplatní výnimku.
 4. Nebudeme niesť zodpovednosť za žiadne porušenie tejto dohody nám, pokiaľ je spôsobené priamo alebo nepriamo okolnosťami, ktoré sú mimo našej primeranej kontroly a ktorá nám bráni v plnení našich záväzkov voči vám.
 5. Tieto Zmluvné podmienky sú vypracované v anglickom jazyku. Ak sa kedykoľvek prezentujú zákazníkom v inom jazyku a existuje rozpor alebo nezhoda medzi textom v anglickom jazyku a akýmkoľvek textom v inom jazyku, má prednosť anglický text.
 6. Nesmiete bez predchádzajúceho písomného súhlasu priradiť, preniesť, účtovať, vytvárať dôveru alebo inak zaobchádzať so všetkými vašimi právami a / alebo povinnosťami podľa týchto Podmienok. Sme oprávnení priradiť, previesť, účtovať, vytvoriť dôveru alebo inak riešiť naše práva podľa Zmluvných podmienok podľa vlastného uváženia.
 7. Ak sa niektorý zo zmluvných podmienok považuje za nezákonný, neplatný alebo z akéhokoľvek dôvodu nevymožiteľný, potom sa táto časť považuje za oddeliteľnú od ostatných zmluvných podmienok a neovplyvní platnosť a vynútiteľnosť ostatných ustanovení podmienok a podmienok.
 8. Akékoľvek príslušné dane a poplatky v súvislosti s akýmikoľvek udelenými výhierkami alebo cenou sú výhradnou zodpovednosťou zákazníka. Výhry alebo ceny nemožno previesť, nahradiť ani vykúpiť za žiadne iné výhry alebo cenu.
 9. Žiaden zamestnanec ani zástupca spoločnosti MobbySlots.com nič nehovorí ani nepredstavuje zmenu Zmluvných podmienok alebo autorizované zastúpenie o povahe alebo kvalite akéhokoľvek aspektu produktov alebo služieb, ktoré ponúkame. S výnimkou prípadov podvodu alebo podvodného skreslenia nebudeme voči vám nijako zodpovední za takéto neoprávnené zastúpenie.
 10. S výnimkou spoločnosti MobbySlots.com a akéhokoľvek poskytovateľa softvéru alebo poskytovateľa licencie spoločnosti MobbySlots.com, osoba, ktorá nie je zmluvnou stranou týchto podmienok, nemá právo podľa anglického štatútu, ktorý je známy ako zákon o zmluvách (práva tretích strán) 1999 alebo akékoľvek iné ustanovenie zákona o zákonoch alebo spravodlivosti v akejkoľvek jurisdikcii na ich presadzovanie.

RIADIACA právo a súdna príslušnosť

Zmluvné podmienky a všetky ich časti sú riadené a regulované britskou komisiou pre hazardné hry. Číslo licencie 41297.

PLATFORMA SPOLOČNÉ HRY, TABUĽKA A DATABÁZA

 1. Bez obmedzenia na obmedzenie viacerých účtov vo Všeobecných zmluvných podmienkach môžeme požadovať, aby ste mali iba jeden účet na našej zdieľanej hernej platforme.
 2. Súhlasíte s tým, že vás budeme môcť združiť do zdieľanej hernej platformy podľa nášho vlastného uváženia a že v rozpore s pravidlami a podmienkami jedného webu alebo značky, ktorá funguje na zdieľanej hernej platforme, sme vás mohli zablokovať čiastočne alebo úplne, z celého systému, aby ste nemuseli hrať prostredníctvom nijakej webovej stránky alebo značky pomocou alebo na platforme zdieľanej hry.

ZRUŠENIE A ODSTÚPENIE ZADARMO

 1. Keď v priebehu peňažnej hry umiestnite stávku, ante alebo slepú u stola, tieto peniaze sa považujú za hru a nesmú byť zrušené alebo vrátené.
 2. Ak máte predvolené tlačidlo stávky, ktoré automaticky povoľuje stávku, ak si neželáte stávku, musíte zrušiť začiarknutie tlačidla stávky ešte predtým, než sa vrátite, inak sa stáva automaticky.
 3. V prípade turnajov sa môžu vzťahovať dodatočné podmienky, ktoré môžu zahŕňať, že pri kúpe turnaja máte možnosť zrušiť registráciu z turnaja skôr, ako sa predpokladá, že sa začalo, vo výške. Niektoré výnimky sa môžu vzťahovať na typ turnaja a na to, či ste sa priamo zúčastnili turnaja alebo pokročilého družstva.

Posledná aktualizácia: 17th August 2017

Hrať terazhttp://mobbyslots.com/

kasíno bonusy

Celkom: 9,137
EXKLUZÍVNE Mobby Slots Promotions. Získajte $ 3,000 uvítací bonus! ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

Bonus 100%. Až do £ 200 v kasíne Mobby Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

33x Wager € 287000 Maximálny mimoriadny cash bonus: EUR 205 turnaj v Bangkok Nights Nextgen Gaming Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

60X Prehrávanie cez CasinoEURO 890000 Maximálny výberSpätný bonus: 75% Záložný bonus na Oktoberfest Amaya Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

44x Play cez kasín $ 271000 Max RéžiaExclusive Casino Bonus: Eur 3700 Žiadny bonusový kód vkladu na Carnaval Microgaming Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
40X Požiadavky na stávky € 485000 Max cash outPrivzdušný kasínový bonus: $ 825 Casino turnaje freeroll na Robbie Jones ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

44X Prehrávanie prostredníctvom kasína € 132000 MaxDownloadSpoločný bonus na kasíno: 275 zadarmo kasína sa točí na Dream Wheel Saucify Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

44X Prehrávanie prostredníctvom kasína € 226000 Maximálny výberSpätný bonus: 300 Loyal Free Spins! na palube haly Microgaming výherné hry ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

45x Prehrávanie prostredníctvom kasína € 927000 Maximálny výberSlužobný bonus: $ 4855 Žiadny bonus na vklad na Lucky 8 Line Netent Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
40x WageringEURO 849000 Max RéžiaDoplnkový bonus: $ 440 Bezplatné čipové kasíno na Royal Masquerade ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
35x stávkovanie $ 480000 Max CashOutspecial Bonus: 145% Match Bonus Casino na Vikinga Striking Pragmatic ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
55x stávok £ 919000 Max CashOutSpecial Bonus: Eur 680 zadarmo kasíno čipu v dňoch mŕtvych hry Igt Slot ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

65X WageringEUR 58000 Max CashOutExtra Casino Bonus: € 325 free chip casino na Sea Raider ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
44x Požiadavky na stávkyEUR 90000 Max CashOutExclusive Bonus: $ 444 Casino Tournament na divine Fortune Netent Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

30X Play cez kasíno € 833000 Max CashOutExclusive Bonus: 222 Free Spins bez vkladu na Rock Star ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

30x Prehrať cezEUR 338000 Maximálny výberový bonus: 235% Match Bonus Casino na Sinderella ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

55X stávkovanie € 604000 Max Bonus na odstúpenie od výhry: $ 645 FREE CHIP na Totem Treasure ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

30X Požiadavky na stávky € 458000 Max Výber špeciálneho bonusu: 265 otáčania zdarma na ostrove Aloha ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

77x WagerEur 275000 Maximálny výberDoplnkový bonus: £ 65 NO DEPOSIT CASINO BONUS na Royal Fortune ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
40x stávky $ 609000 Max cash outExclusive Casino Bonus: 55 Free Casino sa točí na Perníkovej lane ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

60X Požiadavky na stávky € 821000 Max CashOutDodatočný bonus: 185 bezplatné spiny na Forest Treasure ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

40X Prehrajte cez $ 326000 Max Bonus na vylúčenie CasinoExclusive: 250% Registrácia kasínového bonusu na karty Joker ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

40x Play cez CasinoEUR 567000 Max CashOutAdditional Casino Bonus: Eur 1190 Žiadny vklad na Batman a Ri ...... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

55x Prehrávanie prostredníctvom kasína $ 98000 Max Bonus na stiahnutie Bonus: 265 Bezplatné točenia na výzvu hry Colosseum Nextgen Gaming Slot ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

44X Prehrávanie cez kasíno £ 104000 Maximálny bonus na odobranie bonusu: $ 940 turnaj na milovníkov klubu III ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

35x Prehrať cezEURO 829000 Maximálny výberSlužobný bonus: $ 420 NO DEPOSIT na Tally Ho Microgaming Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

33X Prehrávanie cez CasinoEURO 179000 Max CashOdditional bonus: € 70 Casino turnaje freeroll na The Explorers ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

35x Prehrať cez £ 311000 Max cash outadditional bonus: 175 Free Casino Spiny na Joker Jester Nextgen Herné herné automaty ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

77x Prehrávanie cez kasína £ 355000 Maximálny výplatný bonus: 295% Casino Bonus na Mystery Star ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
33X Hrať cez CasinoEUR 262000 Max cash outExtra Bonus: 190% zápas v kasíne na Bonus Bears Playtech Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

45X Play Through Casino $ 770000 Max cash outDoplnkový bonus: turnaj $ 730 na Číne MegaWild ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

65X Play cez kasína £ 318000 Max cash outExtra Casino Bonus: 985% Kasíno bonus na sirény ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
44X stávkovanie £ 22000 Max Bonus na stiahnutie Bonus: 675% Zápasové bonusové kasíno na kasíne Columbus Novomatic Casino ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
60x Požiadavky na stávky £ 587000 Maximálny výberSpoločný bonus: 11 bezplatné spiny bez zálohového kasína na Mystic Secrets ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

45x Wager $ 747000 Max Výberový bonus: 40 Loyalty Free Spins! na slečnu Midasovú ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
50x Wager € 610000 Maximálny výberNákladné bonusy kasína: $ 685 free chip casino na Kitty Glitter ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

40x Prehrať cez € 385000 Maximálna hotovosť outExtra Casino Bonus: 99 Free Spins bez vkladového kasína na Musketeer Slot Isoftbet Slot Game ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
33x Požiadavky na stávky $ 855000 Max RéžiaExclusive Bonus: 90 Bezplatné točenia na dievčatá s pištoľami & # 82 ...... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
55x stávkovanie € 423000 Max bonus cash outextra: Eur 620 Casino turnaje freeroll na Winter Wonders ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

33x stávka $ 300000 Maximálny bonus s bonusom: 30 Bez otočení bez vkladu na hrací automat Clover Tales Playson Slot ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

33X Prehrať cezEur 739000 Max cash outExluzívny kasínový bonus: 390% Uvítací bonus na Wild Safari Rival Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
44X stávkovanie € 941000 Maximálny bonus sťahovaniaExtra: 195 bezplatná rotácia bez zálohy na Dream Wheel Jackpot ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

30X stávkovanie € 174000 Max bonus sťahovacej výhry: 220 FREE SPINS na hrudi Fortunes Spinomenal Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

55x Prehrávanie prostredníctvom kasína $ 942000 Maximálny výberSpoločný bonus: € 285 Free Chip na hlavnej histórii ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

77X Prehrávanie cez CasinoEur 540000 Max Bonus s bonusom: $ 2705 Bez bonusového kódu na Samba Brazília Playtech Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

66X Prehrať cezEur 788000 Maximálny výberSpätný bonus: € 565 online kasínový turnaj o nadprirodzenej aktivite ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

35x Prehrávanie cez CasinoEur 645000 Maximálny bonus s bonusom: 245 Bezplatné kasínové točenia na Steam Punk Heroes ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
30x Play cez kasíno € 956000 Max CashOutodditional bonus: 275 Bezplatné točenia v oblasti 21 Amaya Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

30X Prehrať cez £ 630000 Max CashOutExtra Bonus: 595% Uvítací bonus na Twintimer ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

77X Prehrávanie cez CasinoEURO 195000 Max CashOutSpecial Bonus: Eur 920 Casino turnaje freeroll na The Hoff Slot Openbet Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

úspech 100%
Požiadavky na 35X Wager € 891000 Max CashOutexclusive bonus: $ 120 Casino turnaj o bojovej Romance ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

44x Play cez CasinoEUR 187000 Max CashOutexclusive bonus: £ 355 zadarmo Chip Casino na inšpektori Magnet Gaming Casino sloty ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

44X Wager PožiadavkyEur 977000 Max cash outExclusive Casino Bonus: £ 570 Voľný kasíno na Full Bloom ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

60X Prehrať cez $ 647000 Max CashOutExtra Bonus: EURO 3333 Žiadny vklad Casino Bonus na Shia Safavids Treasure Pragmatic ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

35X WagerEur 49000 Max bonus sťahovania: € 100 Casino turnaje freeroll na náhodný bežec 15 ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

33x WagerEURO 881000 Max Bonus na odstúpenie od hry: € 135 Bezplatné čipové kasíno na Cashwheel Simbat ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

40x Staviť $ 974000 MaxReklamaCenačný bonus: 70 Free Spins bez vkladu na Barsnsevens Simbat ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

50X stávkovanie $ 414000 Maximálny výber špeciálneho bonusu: 110% Casino Bonus na umytí Casino Microgaming Casino ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

60X Požiadavky na stávky $ 892000 Max cash outExluzívny bonus: € 960 Denný freeroll slotový turnaj pre víťazných čarodejníkov ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

40x Prehrajte cez CasinoEur 576000 Max Výberové bonusy: £ 30 Mobilný freeroll slotový turnaj v tajnom lese Novoma Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

30X stávkovanie $ 233000 Max CashOutDodatočný bonus: EURO 90 Mobilný freeroll slotový turnaj na Super Hot Fruits Inspired Gaming Casino Slots ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

55x Požiadavky na stávky € 945000 Maximálny hotovostný bonus: 50 bezplatné točenia kasína na Clockwork Oranges ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

55X WageringEUR 522000 Max WithdrawalExtra Bonus: 415% Bonus pri registrácii kasína na Castaway ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

45x Stávkovanie € 909000 Maximum WithdrawalExtra Casino Bonus: $ 60 Mobilný turnaj v freerollovom turnaji The Spin Lab ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

45X WageringEURO 574000 Max CashOutexclusive bonus: Eur 660 Casino turnaj na Fenix ​​Play 27 ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

Strana 1 z 1411 2 3 ... 141

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína