Mrgreen screenshot
Ukladať RSS

mrgreen

Vitajte na pánovi Greenovi, ktorý je najkrajším online kasínom. Všetci sme zábava a zábava v bezpečnom a zodpovednom hernom prostredí. Tu u pána Greena oceňujeme skúsenosti zákazníkov predovšetkým všetko ostatné. Naše odhodlanie na zodpovedné hranie a naše zameranie na zábavu nám prinieslo množstvo priemyselných ocenení, medzi ktoré patrí IGA Online Casino Operator of the Year v 2013, 2014, 2015 a 2017 a Cenu SBC pre spoločensky zodpovedného operátora roka 2017.

Čo je on-line kasíno?

Online kasína sú virtuálnymi ekvivalentmi tradičných kasín a masívne rastú v popularite. Online kasína umožňujú ľuďom hrať a staviť na online kasínové hry, ako sú napríklad sloty a stolové hry prostredníctvom internetu, počítača alebo tabletu. Hry v online kasínach sa vo všeobecnosti kupujú alebo prenajímajú od poskytovateľov hier, ako je napríklad Plan Go, Microgaming, Playtech, NetEnta Yggdrasil Gaming. Je bežné, že online kasína ponúkajú o niečo vyššie percentá kurzov a výnosov ako kasína na zemi.

Prečo hrať kasíno online u pána Greena

Pán Green je medzi prevádzkovateľmi online kasín rešpektovaný a je známy ako gentleman online kasínových operátorov. Pán Green má veľké množstvo hier, ktoré môžete hrať, a veci, na ktoré môžete staviť. Od počtu hier až po sloty, stolové hry a stávkové hry máme dostatok času na to, aby ste sa bavili v bezpečnom a spravodlivom prostredí. Našou prioritou číslo jedna v spoločnosti Green je ponúknuť našim klientom zodpovedné hranie. S naším inovatívnym Predictive Toolom nastavujeme nové štandardy v odvetví, ktoré umožňujú hráčom ovládať a sledovať svoje správanie v oblasti hazardných hier. V konečnom dôsledku je to priorita a dôležitosť, ktorú pán Green prináša našim zákazníkom, ktorý vám umožní dosiahnuť najlepšie herné zážitky.

Nejaké otázky?

Náš priateľský tím služieb zákazníkom vám pomôže s prípadnými otázkami. Spojte sa cez telefón, e-mailom alebo použite našu službu rýchleho rozhovoru. Tu je niekoľko otázok, ktoré naši noví hráči často kladú.

Ako môžem vytvoriť účet Mr Green?

Registrácia účtu s pánom Greenom je tak jednoduchá ako 1, 2, 3. Najprv zadajte platnú e-mailovú adresu (toto sa stane vaším jedinečným používateľským menom) a heslo. Ďalej pridajte niekoľko podrobností o osobných informáciách. Nakoniec dostanete štvormiestny validizačný kód prostredníctvom SMS, ktorý musíte zadať, aby ste dokončili svoju registráciu.

Môžem hrať kasínové hry bez vloženia zálohy?

Absolútne. Jednoducho vyberte možnosť Hra zdarma a vyskúšajte hry tak dlho, ako budete chcieť bez toho, aby ste vložili žiadne skutočné peniaze. Takmer všetky hry sú k dispozícii s režimom "Hra zdarma".

Ako môžem tvrdiť, môj bonus?

Uvítací bonus môžete požiadať o prvý vklad. Pred vytvorením vkladu vyberte bonusovú položku a bonus bude automaticky pridaný do vášho účtu.

Ako môžem kontaktovať oddelenie služieb zákazníkom?

Náš priateľský tím služieb zákazníkom vám pomôže vždy, keď potrebujete: 24 hodín denne, 7 dní v týždni - a to aj počas sviatkov. Existuje niekoľko spôsobov, ako sa dostať do kontaktu:

Služba okamžitého rozhovoru sa nachádza priamo na stránkach
e-mail: [Email protected]
Telefón: + 44 20 35100870 (miestne poplatky sa vzťahujú na hovory).

Hrať terazhttps://www.mrgreen.com

Bonusy za kupón v kasíne

Celkom: 1,010

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

💎

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

💎

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

💎

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Strana 1 z 681 2 3 ... 68

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína