Snímka obrazovky Norskeautomater
Ukladať RSS

Norskeautomater

NorskeAutomater je online kasíno, ktoré bolo zriadené s cieľom ponúkať kasínové hry špeciálne pre hráčov z USA Nórsko, Kasíno sa sústreďuje výlučne na to, aby Norom poskytli čo najlepšie online kasínové skúsenosti. NorskeAutomater ponúka hráčom z Nórska možnosť hrať hazardné hry poskytované poskytovateľom softvéru Net Entertainment. NorskeAutomater tiež ponúka hráčom možnosť hrať výber živých kasínových hier vysielaných z kasína „Portomaso Casino“ a NetEnt ateliérov na Malte.

Malta Gaming Authority (MGA) udelila NorskeAutomateru licenciu na poskytovanie služieb zákazníkom v Nórsku a živých kasínových hrách. Udelená licencia je v súlade s prísnymi predpismi stanovenými Úradom pre hazardné hry na prevádzkovanie online kasína. NorskeAutomater pracuje s najvyššími možnými normami a je plne regulovaný vládou Malty, vládou Spojené kráľovstvo.

Spoločnosť NorskeAutomater disponuje najmodernejšími zariadeniami na vykonávanie všetkých transakcií, hazardných hier a správy hráčov. Tieto zariadenia zabezpečujú, že všetky transakcie sa zaznamenávajú na bezpečnom serveri a hráčske spracovanie sa dokončí a bezpečne sa zaznamená v on-line kasínových systémoch.

Spoločnosť NorskeAutomater sa plne zaväzuje k poctivému a bezpečnému hraniu hry a sľubuje, že poskytne hráčovi plne transparentnú službu. Oficiálny výplatný výnos je vygenerovaný mesačne orgánom pre hranie hazardných hier a je k dispozícii na požiadanie pre hráčov. Kasínové hry sú podporované osvedčeným RNG (Random Number Generator), čo znamená, že výsledky nemožno ovplyvniť. Živé hry, ktoré sa ponúkajú, sa hrajú súčasne s inými fyzickými hráčmi a živými predajcami v kasíne Portomaso na Malte.

NorskeAutomater je v prevádzke a ponúka hráčovi z Nórska možnosť hrať hazardné hry v kasíne iba na zábavné účely. NorskeAutomater má špeciálne vyškolený a špecializovaný tím agentov pre služby zákazníkom, ktorí môžu pomáhať hráčom pri akýchkoľvek otázkach alebo problémoch, ktoré môžu mať pri používaní kasínových zariadení. Hráči si vyhradzujú právo nastaviť vlastné herné limity, hrať len zadarmo a uzatvárať svoje účty kedykoľvek.

Všetky osobné údaje zozbierané spoločnosťou NorskeAutomater sú určené len na službu a nebudú zdieľané s tretími stranami ani použité na iné komerčné účely. Osobné údaje hráča, herné záznamy, stávky a víťazstvá a súkromné ​​citlivé detaily budú zabezpečené ako šifrované dáta a bezpečne uložené na serverovom parku spoločnosti NorskeAutomater na Malte. Podrobnosti sú k dispozícii len vedeniu spoločnosti NorskeAutomater a jej zamestnancom.

NorskeAutomater je otvorený pre zákazníkov z Nórska 24 hodín denne, 7 dní v týždni a 365 dní v roku. Zábavné hry, ktoré si hráči môžu vychutnať patria: Video automaty, automaty, Video Poker, Stieracie karty, ruleta, pirátska vlajka, Caribbean Stud a mnoho ďalších online hier. Live hry NorskeAutomater sú funkčné medzi otváracími hodinami kasína Portomaso na Malte, ktorým je 10am a 5am (CET, stredoeurópsky čas). Ponúkané živé hry zahŕňajú Live Roulette, Live Blackjack a Live PuntoBanco.

Hrať terazhttps://www.norskeautomater.com

Bonusy za kupón v kasíne

Celkom: 967

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Strana 1 z 651 2 3 ... 65

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína