RedBus Bingo screenshot
Ukladať RSS

RedBus Bingo

RedBus Bingo je napájaný softvérom patriacim spoločnosti Brigend Limited, ktorá je 100% dcérskou spoločnosťou spoločnosti Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava").

Maniok je ochotné poskytnúť vám on-line služby bingo pod jeho diaľkového hazardu licencie vydanej vládou Gibraltáru Cassava.

Všetky hry na tejto stránke sú plne auditované a rozsiahlo testované, aby zabezpečili fair play a poctivé výplaty. Naše hlavné priority sú bezpečnosť a súkromie.

Zásady ochrany osobných údajov

Rešpektujeme vaše súkromie v režime online a uznávame vašu potrebu primeranej ochrany a riadenia akýchkoľvek osobných informácií, ktoré s nami zdieľate. Ochrana nášho súkromia je pre nás mimoriadne dôležitá. Tieto pravidlá ochrany osobných údajov vysvetľujú, ako zhromažďujeme, používame a zverejňujeme osobné informácie, ktoré nám môžete poskytnúť počas používania našich webových stránok.


Berieme všetky preventívne opatrenia na ochranu vašich osobných údajov. Všetky citlivé informácie (napríklad čísla kreditných kariet, iné údaje o platbe a / alebo osobné údaje), ktoré zadáte na našej webovej stránke, sú zašifrované a chránené najlepším šifrovacím softvérom v priemysle - Bit SSL 128. Okrem toho sú naše servery uchovávané v zabezpečených zariadeniach mimo prevádzky a prístup k nim môžu iba oprávnení pracovníci.

Pre súkromie našich zákazníkov garantujeme, že všetky poskytnuté údaje sú dôverné a nebudú predávané ani distribuované tretím stranám. Okrem toho sú naše servery uchovávané v zabezpečených zariadeniach a môžu ich pristupovať iba autorizovaní pracovníci.

Môžeme použiť vaše osobné informácie, ktoré nám boli poskytnuté, aby sme vás kontaktovali a odpovedali na nás, odpovedali na vaše otázky, spracovávali transakcie, uľahčovali a zlepšovali používanie našich webových stránok a ak to zákon dovoľuje inak. Čas od času vám môžeme posielať správy ako bulletiny a e-maily, o ktorých sa domnievame, že sú pre vás dôležité. Ak nechcete prijímať voliteľné e-maily alebo iné oznámenia od nás, môžete nás kontaktovať, aby ste sa odhlásili. Našou všeobecnou zásadou nie je dobrovoľné zverejňovanie vašich osobných informácií tretím stranám bez vášho súhlasu, s výnimkou zverejnení vyžadovaných alebo povolených zákonom.

Upozorňujeme, že hazardné hry na internete nemusia byť v niektorých jurisdikciách legálne a zákonný vek na hazardovanie môže byť 18. Zákazníci uznajú, že je ich zodpovednosťou porozumieť zákonom v ich jurisdikcii, ktoré môžu zakázať hazardné hry na internete a že starostlivo prečítali, porozumeli a prijali Zmluvné podmienky uverejnené v rôznych hrách dostupných na tejto stránke.

Vyhradzujeme si právo kedykoľvek aktualizovať, meniť alebo upravovať tieto pravidlá. Ak máte obavy z používania vašich informácií, mali by ste pravidelne kontrolovať naše webové stránky. Budeme uverejňovať zmeny na našich webových stránkach s cieľom informovať vás o týchto zmenách, ktoré nadobudnú účinnosť od dátumu takejto aktualizácie, zmeny alebo zmeny.

Hrať terazhttps://www.redbusbingo.com

kasíno bonusy

Celkom: 4
Pripravený ísť? Vydajte sa na exkurziu po meste s exkluzívnym uvítacím bonusom: Prihláste sa k vkladu Red Bus Bingo Vklad X XUMUMX do Cashier Play Okamžite s 10 £! A ak vás to dostane na okraj ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

Ak chcete vybrať výhry súvisiace s bonusom bingo, vsaďte 2x vklad + bonusové prostriedky. Uplatňujú sa obmedzenia pri odstúpení od zmluvy a podmienky. 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína