Scratch 2 Cash screenshot
Ukladať RSS

Scratch 2 Cash

Správa od tímu Scratch2Cash: Spoločnosť Scratch2Cash bola založená v systéme 2005 a prostredníctvom našich skúseností a vášnivého tímu zamestnancov sme sa zaviazali ponúknuť vám najefektívnejšie, bezpečnejšie a zábavnejšie škrabance na internete. Aspire Global International LTD je plne licencovaným operátorom (MGA / CL4 / 400 / 2007) v rámci úradu Malta Gaming Authority.
Len vo Veľkej Británii prevádzkujú hry na týchto stránkach spoločnosť AG Communications Limited, spoločnosť so sídlom na Malte s registračným číslom C48328 a so sídlom 135, High street, Sliema SLM 1549, Malta, ktorá je licencovaná a regulovaná Spojené kráľovstvo Komisia pre hazardné hry (Remote Gaming License Number 000-039483-R-319409-001).
FAIR GAMING
V spoločnosti Scratch2Cash sa zaväzujeme poskytovať fair play vždy. Spravodlivá hra je základom našej vzájomnej prosperity. V spoločnosti Scratch2Cash sme vždy nadšení a radi, keď jeden z našich členov získal veľkú cenu a máme príležitosť pomôcť niekomu splniť svoje sny. Každý víťaz je pre nás veľvyslancom prosperity, a preto: keď vyhráte, vyhráme.

BEZPEČNOSŤ A SÚKROMIA
Scratch2Cash využíva najnovšiu technológiu šifrovania vrstvy Secure Socket Layer (SSL) 128-bit, ktorá zabezpečuje bezpečný prenos citlivých údajov cez internet na náš bezpečný server, ktorý je chránený najnovšou ochranou firewall. Vaše osobné údaje sú dôverné a chránené a nie sú zdieľané s inými organizáciami na komerčné účely.
SPRACOVANIE PLATBY
V spoločnosti Scratch2Cash chceme, aby ste sa vždy tešili a oslobodili svoju myseľ, preto ponúkame širokú škálu možností vkladov a rýchlych výdavkov, ktoré sú všetky jednoduché a bezpečné. Všetky naše transakcie s kreditnými a debetnými kartami spracováva spoločnosť Aspire Global International LTD, ktorá je spoločnosťou so sídlom, licenciou a registrovaná na Malte. Aspire Global International LTD poskytuje Scratch2Cash najlepšie, najbezpečnejšie a najbezpečnejšie transakcie.
ZODPOVEDNÉ HRAVNÉ A HROZNOVÉ HRADENIE
Odporúčame vám PLAY RESPONSIBLY na Scratch2Cash. Ak sa ocitnete v situácii nutkavého hazardu, vyhľadajte odbornú pomoc. Miestnu pobočku Gamblers-Anonymous nájdete na adrese: www.gamblersanonymous.org
Pre vaše vedomosti je pre každého, kto je pod 18, nezákonné otvoriť účet alebo hrať na Scratch2Cash.
EXCELENTNÁ PODPORA ZÁKAZNÍKOV
Scratch2Cash sa zaväzuje "CARE" - Zákazníci sú naozaj všetko. Zaviedli sme profesionálny tím podpory zákazníkov, ktorý vám bude pripravený pomôcť vám 7 dni týždenne od 8am do 1am CET. Neváhajte kontaktovať tím Scratch2Cash. Stačí kliknúť na možnosť Kontaktujte nás

Hrať terazhttp://www.scratch2cash.com/

Bonusy za kupón v kasíne

Celkom: 1,041

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Strana 1 z 701 2 3 ... 70

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína