Screenshot William Hill
Ukladať RSS

William Hill

Online generovaný 34% čistého zisku skupiny v 2016 a zamestnáva okolo 1,800 ľudí v Gibraltári, UK, Izrael, Bulharsko, Taliansko, španielsko a Filipíny.

William Hill je jedným z popredných poskytovateľov hazardných hier a stávok pre zákazníkov v Spojenom kráľovstve a je tiež prvým troma online hráčmi športových stávok v Taliansku a Španielsku. S viac ako miliónom stávkových príležitostí, ktoré ponúkame každý týždeň, poskytujeme športové stávky v hre a pre-match a širokú škálu herných produktov. S viac ako miliónom stávkových príležitostí, ktoré ponúkame každý týždeň, poskytujeme športové stávky v hre a pre-match a širokú škálu herných produktov.

Dnes ponúkame širokú škálu možností stávkovania a hrania. In-play (stávkovanie v priebehu živého zápasu) sa v posledných rokoch stáva čoraz populárnejším a je to len takmer polovica nášho športového obratu v spoločnosti 2016. Sme tiež popredným poskytovateľom online kasínových hier v Spojenom kráľovstve, pričom naša exkluzívna platforma Vegas je veľmi populárna najmä vďaka našim zákazníkom v oblasti športových stávok.

Širší rozsah stávok a hier ako kedykoľvek predtým, stáva sa čoraz dôležitejším, aby zákazníci mohli ľahko staviť, keď chcú, čo chcú. Rastúce využívanie mobilných technológií je v posledných rokoch kľúčovým trendom v tomto odvetví a pre nás je naďalej veľmi dôležité. Naša aplikácia iOS Sportsbook je najviac stiahnutá aplikácia Sportsbook v aplikácii Apple App Store, ktorá je načítaná viac ako 2.8 miliónovkrát.

Maximalizácia mobilnej príležitosti

So širším rozsahom stávkových a herných produktov ako kedykoľvek predtým, stáva sa stále dôležitejšou, aby zákazníci mohli jednoducho vsádzať, keď chcú a na čo chcú. Rastúce využívanie mobilných technológií je v posledných rokoch kľúčovým trendom v tomto odvetví a mobilné stávkovanie a hranie hier sú pre nás naďalej hlavným zameraním.

Medzinárodná expanzia

Sme on-line ponuku do mnohých ďalších krajín, so zameraním na trhy so silnou kultúrou hazardných hier a konkurenčný regulačný a daňový rámec, v ktorom môžeme ponúknuť širokú ponuku športových stávok a hazardné hry v kasíne.

Náhľad na podnikanie od nášho online kolegu Michael Sheehan

Pracujem ako vedúci sociálnych médií v našom ústredí v Gibraltári, ale náš tím má aj svoje operácie po celom svete, v Tel Avive, Sofii a Manile, ako aj podporu z Londýna a Leedsu.

Poskytujeme online služby od 1998. V spoločnosti 2008 sme vstúpili do spoločného podniku Playtech, ktorý vytvoril William Hill Online. V 2013 sme kúpili 29% podiel spoločnosti Playtech v Online a prevzali plné vlastníctvo podniku.

Máme šťastie, že sme vytvorili prostredie, ktoré umožňuje tímom a jednotlivcom sústrediť sa na dosah. Ako organizácia založená na nápadoch, posilňujeme našich zamestnancov, aby premýšľali veľké. Často firmy podporujú inováciu, ale na domácej stávke sa na ňom darí.

Myslím, že počas posledných šiestich rokov prispel k rýchlemu rastu, ktorý sme zaznamenali - rýchlejšie ako celkový britský trh, náš podiel na trhu vzrástol z c10% v 2010 na c15% dnes.

Tím sa tiež rozrástol. V spoločnosti 2008, len rok predtým, ako som vstúpil, mali okolo 350 ľudí. Dnes sa 1,250 rozkladá v rôznych kanceláriách. Od odborníkov v oblasti digitálneho marketingu v Tel Avive, ktorí sa usadili v našom technologickom rozbočovači v meste Shoreditch v Londýne.

To, čo robí prácu na William Hill skutočne jedinečným, je kultúra pracoviska, ktorá podporuje túto inováciu so zdravým nerešpektovaním nemožného. V odvetví, ktoré sa tak rýchlo mení, máte zaručené zlyhanie, ak neriadite žiadne riziká. Na William Hill povzbudzujeme každého, aby urobil odvážne rozhodnutia, aj keď to znamená, že niekedy je to zlé.

Kultúra je niečím, s čím sme hrdí. Rozdeľuje nás, definuje to, kto sme, a formuje to, čo my ako zamestnanci spoločnosti William Hill chceme byť. Vieme, že kultúra je viac ako súbor zásadných zásad: oživujú ju naši kolegovia, ktorí ju každodenne ilustrujú.

Čo majú spoloční zamestnanci spoločnosti William Hill? Odpoveď je jednoduchá. Vášeň pre naše produkty a zákazníkov, snažíme sa zabezpečiť, že ponúkame bezkonkurenčnú skúsenosť so zákazníkmi, uznanie pracovných hodnôt, ktoré definujú náš úspech a predovšetkým rozmanitosť, ktorá nám umožňuje riskovať.

V každej kancelárii William Hill, talentovaní, vášniví a kreatívni jednotlivci spolupracujú na vytvorení nezabudnuteľného zážitku pre našich zákazníkov. Veríme, že každý zamestnanec spoločnosti William Hill musí byť inšpirovaný, zapojený a založený vo svojej práci. Preto sa zameriavame na našich ľudí a vytvárame pracovné prostredie, ktoré vyživuje dôsledné zlepšovanie našich produktov, služieb a skúseností.

Hrať terazhttp://williamhill.com

Bonusy za kupón v kasíne

Celkom: 1,310

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Bonus za kupónové kasíno

Strana 1 z 881 2 3 ... 88

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 1

Bonus za kupónové kasíno