Bonus pri registrácii bez vkladu v Microgaming

0 Komentáre

Tradične, aby si mohol užívať bonus s online kasínom, hráč by musel zložiť zálohu. Po splnení tejto požiadavky sa hráčovi ponúkne bonus porovnateľnej sumy. V tomto prípade, aj keď existujú online kasína, ktoré poskytujú skôr nepodstatnú sumu okolo desiatok dolárov, väčšina kasín v súčasnosti rozdáva dostatočné bonusy na registráciu bez toho, aby vyžadovala zálohu na to, aby hráč spustil hru.

Tento typ bonusu sa často označuje ako "free spin bonus" alebo "no deposit bonus". Na to, aby hráč mohol mať z toho výhodu, musí najprv nainštalovať softvér kasína a dokončiť proces registrácie. Potom by väčšina kasín poskytla hráčovi bonus okolo $ 500, ktorý je potrebné zaplatiť v priebehu jednej hodiny. V prípade víťazstva, ak hráč spĺňa stanovené podmienky, je jeho výhry, aby sa stiahol. V prípade straty hráča prepadne iba bonus.

Stojí za zmienku, že hráč musí urobiť minimálne 100 stávky v pridelenom čase. Ak sa tak nestane, výhry nebudú stiahnuté. Ak však stávky 100 už boli vytvorené a hráč má výhru, má právo prestať hrať skôr, ako čas vyprší a udržať si vyhranú sumu. Je to bežné medzi kasínami Microgaming ponúknuť stanovenú sumu bonusu bezplatného odstreďovania za podmienky, že hráč vyhrá minimálne $ 20. Za takýchto podmienok môže hráč získať vyhranú sumu, ktorá je vyššia ako $ 20.

Pokiaľ ide o časové podmienky, je to dosť prísne a akonáhle sa aktivuje bonus, na obrazovke sa zobrazí symbol kasína a začína odpočítavanie. V prípade odpojenia sa časovač nepreruší. Po uplynutí času zmizne ikona kasína. Neodporúča sa hrať s týmto typom bonusu, ak má hráč zlé pripojenie k internetu, pretože je nepravdepodobné, že splní podmienku 100-bet.

Je bežné, že množstvo kasín poskytuje bonus zadarmo iba v rámci jednej hry. To znamená, že všetky stávky musia byť umiestnené pri hraní iba jednej hry. To môže byť niekedy hra, že kasíno je ochotný urobiť viac populárne, alebo v iných kasínach, to môže byť aj rad rôznych hier z čoho vyberať. Oba prípady majú svoje nevýhody a nevýhody. Nevýhodou je, že ak hráč nie je spokojný s hrou, má možnosť vybrať si iný, o ktorý má záujem, zatiaľ čo nevýhodou je, že čas strávený pri prepínaní je stratený, V takýchto prípadoch sú to často online výherné hry - to vysvetľuje meno, “Tipsport spin", Čo znamená požiadavku na otočenie 100.

Podmienka stávkovania platí rovnako pre bežné bonusy, ako aj pre tie, ktoré nemajú žiadny vklad. V závislosti od konkrétneho kasína sa tieto pravidlá menia. Odporúčame vám prečítať si podmienky pre kasíno výberu, aby ste získali všetky informácie o ponúkaných bonusoch.

Bonus pri registrácii bez vkladu v Microgaming Aktualizované: March 7, 2019 Autor: Damon