Vzájomné výhody High Rollers a online kasína

0 Komentáre

Pokiaľ ide o zisky z online kasína, sú zvyčajne generované prostredníctvom hrany domu, a logicky, suma generovaná je úmerná stávkam, ktoré hráči robia. Ako je sotva niečo lepšie pre kasíno, ako profitovať z niekoľkých High Roller hráči, ktorí vsádzajú najviac, je sotva prekvapením, že mnohí z nich sa snažia dostať čo najviac hráčov na vrchole.

Online kasína zvyčajne neuvádzajú, že sa zameriavajú na klientov s vysokými valcami. Existujú však určité náznaky, že skúsení hráči s vysokým valcom si môžu všimnúť pri hraní v určitom kasíne. Títo hráči majú tendenciu mať veľa vedomostí o rôznych hrách hraných v kasínach, ako aj o použitom softvéri. Preto kasína nemusia informovať svojich hráčov o týchto detailoch. Jasné znamenie High Roller hráči je bonusom pre nových klientov. Tento druh kasín ponúka vyšší bonus, ktorý motivuje hráčov, aby vkladali väčšie sumy a na oplátku dostávali výraznejšie výhody. Zároveň stojí za zmienku, že najhmatateľnejšia výhoda pre hráčov s vysokými valcami pochádza z online kasínových programov, ktoré ponúkajú vernostné odmeny.

V rámci takýchto vernostných odmeňovacích programov sú hráči zaradení do rôznych úrovní VIP klubu. Tie, ktoré sú pridelené vyššej vrstve, si môžu vychutnať viac výhod ako hráči nižšej úrovne. Je zrejmé, že hráči s vysokými valcami dostávajú väčšie výhody, pretože sú umiestnení na najvyššej úrovni. Hlavným prvkom súvisiacim s významnými výhodami je comp point. Kompaktné body sú poskytované online kasínami hráčom v pomere k stávkam, ktoré uskutočnili. Potom môže hráč za tieto body dostať hotovosť. Klienti s vysokými valcami sú schopní získať comp body a výber hotovosti oveľa rýchlejšie ako ostatní hráči. Čo sa týka ďalších výhod, je ich možné vidieť v bankovej sekcii: platby a vklady vysoko rolí sa spracúvajú rýchlejšie. V online kasíne nie je nezvyčajné eliminovať obmedzenia vkladov a výberov v prípade hráčov s vysokými valcami. Okrem toho existujú pre túto skupinu rôzne limity pre maximálne stávky. Niektoré kasína majú tendenciu priťahovať vysoké valce tým, že na svoje konto preplatia určité percento svojich strát. Toto percento sa môže líšiť, ale často je stanovené na 5% strát.

High rollers si tiež vychutnávajú špeciálne zaobchádzanie v kasíne. Napríklad, keď sa prihlásia do svojho kasínového účtu, kasíno by ich privítalo a pridelilo zamestnanca, aby zostal v kontakte s hráčom počas ich hrania. Toto sa robí s cieľom dať hráčovi pocit hrania podobného kasínu v režime offline. A to je len jedna vlastnosť, ktorá odlišuje spôsob, akým sa zaobchádza s hráčmi patriacimi k rôznym pneumatikám. Môžu si tiež vychutnať vstup do turnajov s vysokými cenami, ktoré im boli udelené zadarmo. Online kasína by poslala svojim vysokohodnotným hráčom pozdrav na ich narodeniny a ponúkla im špeciálny bonus ako darček. Títo hráči, bez toho, aby opustili svoj dom, si môžu vychutnať takmer všetky výhody, ktoré hráč získa v klasickom kasíne.

Vzájomné výhody High Rollers a online kasína Aktualizované: March 12, 2019 Autor: Damon