Top 10 internetových stránok Antigua a Barbuda

Pri hľadaní najlepších miest pre online hazardné hry v Antigue a Barbude berieme do úvahy rôzne kritériá. Zahŕňajú faktory ako výber hry, bonusy pre nových a pravidelných hráčov, platforma live-dealer, mobilnosť, legálnosť, jednoduchosť použitia a mnoho ďalších. Existuje iba veľmi málo miest, ktoré môžu prejsť všetkými našimi testami lietajúcimi farbami, ale tie, ktoré sa nachádzajú, nájdete v tabuľke nižšie. Pozrite sa na ne, pretože toto sú vaše najlepšie stávky, ak si chcete užiť hranie v kasínach v Antigue a Barbude!

Top 10 webových stránok Antigua a Barbuda online s bonusmi FRESH!

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $ 400

Bonus až do 2000 200 EUR + XNUMX roztočení zadarmo

Výplatné 97.39%
Celkový bonus € 2000

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $ 200

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $ 300

150 roztočení zadarmo + uvítací bonus 1000 XNUMX $!

Výplatné 97.42%
Celkový bonus $ 1000

100% pri prvom vklade do 200 EUR

Výplatné 98.32%
Celkový bonus € 200

€ 500 bonus

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 500

1500 100 € + XNUMX bonusových otočení

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 1500

Bonus $ / € 500 a 140 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.06%
Celkový bonus $ / € 500O 10 najlepších online kasínach Antigua a Barbuda s obrovskými bonusmi!

Riadiaci orgán

Licencie v Antigui sa pôvodne udeľovali podľa zákona o voľnom obchode a spracovaní a boli spravované divíziou hazardných hier regulačných komisií finančných služieb (FSRC). V roku 1999 bol založený nový licenčný orgán, Directorate of Offshore Gaming, ktorý udeľuje licencie na rastúci priemysel online kasín. Spoločnostiam, ktorým boli udelené licencie, sa odovzdáva „preferenčná pečať“ riaditeľstva, čo znamená, že prešli prísnymi kontrolami, spĺňajú štandardy fair play a majú fyzickú prítomnosť a hlavný herný server na ostrove.

Riaditeľstvo offshore hier ponúka dva typy licencií, na ktoré sa vzťahujú nariadenia o interaktívnych hrách a interaktívnych stávkach, ktoré boli zmenené a doplnené v roku 2007, pričom každá licencia trvá presne jeden rok.

Interaktívna herná licencia - umožňuje online kasíno ponúkať kasínové hry s poplatkom 100,000 15,000 dolárov za licenciu plus ďalší poplatok za aplikáciu XNUMX XNUMX dolárov.
Licencia na interaktívne stávkovanie - umožňuje online stávkovej kancelárii ponúkať stávky na športové a iné podujatia s poplatkom 75,000 15,000 dolárov za licenciu plus ďalší poplatok XNUMX XNUMX dolárov za prihlášku.
Po vypršaní platnosti každej z týchto licencií ju možno obnoviť za poplatok 5,000 XNUMX dolárov.

História ako licenčný agent

Malý karibský ostrov Antigua, spolu s jeho dvojitým ostrovom Barbuda, bol jednou z prvých krajín, ktorá reagovala na svet online hier a udeľovala licencie až v roku 1994.

Antigua sa dostal do loggerheads s Americký právne predpisy o hazardných hrách príležitostne. Podľa amerických zákonodarcov je Antigua zakázané poskytovať všetky online herné služby internetu USA prostredníctvom kľúčového zákona známeho ako Federal Wire Act. Odhaduje sa, že podiel Antigua na prenose online hier klesol z 59% v roku 2001 na iba 7% v roku 2007, najmä v dôsledku AmerikaJe to horlivé stíhanie firiem poskytujúcich online hazardné hry. Antigua si však bol vedomý tohto poklesu a podnikol kroky na potlačenie amerického zovretia.

V rámci bitky medzi Davidom a Goliášom Antigua vyzvala Ameriku zahájením procesu riešenia sporov so Svetovou obchodnou organizáciou (WTO). V roku 2004 WTO súhlasila s malým ostrovom a vyhlásila, že „obmedzeniami USA v oblasti online hazardných hier boli porušené medzinárodné zmluvy“. Amerika podala neúspešné odvolanie a ani po tejto porážke sa rozhodla nedodržať rozhodnutie WTO. Po rokoch námietok proti WTO týkajúcich sa nečinnosti Ameriky poskytla Antigui nebezpečný dar: povolenie pozastaviť platby za práva duševného vlastníctva americkým autorským právam a ochranným známkam, pretože sú chránené dohodou WTO o právach duševného vlastníctva. Aj keď to v januári 2013 schválila WTO, Antigua ho zatiaľ nepoužila na sankcionovanie USA a na ponúknutie toho, čo jeho oponenti označili ako „legálne pirátstvo“.

Veľká časť histórie online hier v Antigue bola poznačená pokračujúcim sporom s Amerikou. Existujú však náznaky, že tento desaťročný patový stav sa možno blíži ku koncu. Antigua a Barbuda minister pre medzinárodný obchod a zahraničné veci Charles Fernandez sa v júli 2015 stretol so svojím náprotivkom v USA, zástupcom obchodného zástupcu USA pre západnú pologuľu Johna Melleho. Schôdza bola usporiadaná s cieľom pokúsiť sa pripraviť cestu k vyriešeniu prípadu WTO medzi oboma krajinami. V oficiálnej tlačovej správe vláda USA opísala stretnutie ako „produktívne a užitočné“. Ak sa dosiahne riešenie, môže Antigua ešte raz vidieť, ako sa jeho segment globálneho odvetvia online hazardných hier znova zvyšuje.

Spoľahlivosť

Je súčasťou bývalej britskej kolónie Antigua a Barbuda UKBiely zoznam jurisdikcií v oblasti hazardných hier, čo znamená, že jeho držitelia licencie majú povolenie inzerovať svoje služby v Británii.

Riaditeľstvo berie svoju sociálnu zodpovednosť veľmi vážne a vo svojom záväzku dodržiavať vysoké štandardy v tejto oblasti uvádza štyri hlavné ciele:

  • Posilniť záväzok odvetvia v oblasti zodpovedných hier a sociálnej zodpovednosti.
  • Zvýšiť kapacitu operátorov na podnikanie spôsobom, ktorý podporuje zodpovedné hranie hier a ciele záväzkov v oblasti sociálnej zodpovednosti jurisdikcií.
  • Na ochranu spotrebiteľov, ktorí si hrajú na stránkach s licenciou v našej jurisdikcii, sa hrá s operátorom, ktorý dodržiava naše regulačné a licenčné ciele.
  • Zodpovedať prevádzkovateľov za začlenenie osvedčených postupov odvetvia týkajúcich sa zodpovedného hrania hier a poskytovania herných služieb do sociálne zodpovedného prostredia.

Najlepšie stávkarské stránky pre Antigua Barbuda

Licenčný orgán Antigua Barbuda je na bielej listine Spojené kráľovstvo Komisia pre hazardné hry, ktorá znamená prevádzkovateľov, ktorí sa môžu pochváliť touto pečaťou, môže uvádzať svoje služby na trh s prepravcami v Spojenom kráľovstve. To ukazuje, ako ďaleko sa dostali najlepšie stávkové stránky od prvých dní režimu licencií na hazardné hry Antigua a Barbuda, ak najvyšší regulátor hazardných hier na svete - UKGC - umožňuje svojim hráčom hrať sa so svojimi stránkami.

Najlepšie online bookmakeri pre Antiguu a Barbudu budú mať tisíce denných trhov na nespočetných rôznych športoch vrátane všetkých, ako sú - NBA, EPL, NFL a rôzne iné ligy - ktoré sú populárne na východe Karibiku. Na tieto športy a ešte oveľa viac budete môcť staviť ešte pred začiatkom udalostí a tiež po ich hraní. S týmito stávkovými stávkami patria medzi najobľúbenejšie.

Ako všeobecné pravidlo platí, že na stávkarských stránkach Antigua budete môcť staviť aj na dostihy. Tieto trhy pochádzajú z miest ako Spojené kráľovstvo, Spojené štáty, Austrália a Hongkong. Medzi obľúbené typy stávok, ktoré môžete umiestniť na stávkarských stránkach, patria stávky na výhru, výhra a miesto, trifectas, chinely a mnoho ďalších.

Ďalším skvelým tipom na stávkovanie online z Barbuda alebo Antigua je to, že to môžete urobiť z mobilného telefónu alebo tabletu, pričom väčšina online bookmakerov má teraz aplikácie na stiahnutie (vrátane aplikácií pre systémy iOS a Android) a responzívne mobilné stránky. Mnoho väčších stávkových webov povedalo BettingPlanet.com, že v trendoch sa ukazuje, že viac ako 50% všetkých podaných stávok pochádza z mobilných zariadení.

Zákony o hazardných hrách v Antigue a Barbude

Dva karibské ostrovy Antigua a Barbuda, tvoriace jednu krajinu, boli svetu relatívne neznáme, až kým sa v roku 2020, keď hurikán Irma zničil infraštruktúru, nedostali titulky. Antigua a Barbuda sú však sídlom mnohých prevádzkovateľov hazardných hier online a krajina sa stala jednou z prvých jurisdikcií, ktoré vydávajú licencie na stávkové stránky. Kým ostrovy priniesli úspechy operátorom, pozrime sa na to, čo je pre obyvateľov k dispozícii doma, a zistíme, prečo USA dlhujú Antigue a Barbude milióny za hazardné hry.

Top 10 internetových stránok Antigua a Barbuda Aktualizované: Júna 9, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

jackpot bez vkladu bonus