Top 10 belgických stránok online kasín

Belgicko, ktoré je hostiteľskou krajinou Európskej únie, muselo ísť príkladom, pokiaľ ide o predpisy týkajúce sa online kasín. Bohužiaľ to viedlo k tomu, že mnoho medzinárodných online kasín nemohlo prijať hráčov z Belgicka. Preto sme zostavili zoznam kasín, ktoré prijímajú belgických hráčov (s miestnou licenciou alebo bez nej), takže nemusíte strácať čas hľadaním. Pokiaľ ide o lokalizačné služby online kasína, Belgicko je dosť náročné, keďže holandčina, francúzština a nemčina sú úradnými jazykmi. V našom zozname kasín nájdete tie, ktoré ponúkajú preložený web a zákaznícku podporu vo všetkých troch jazykoch. V neposlednom rade získate prístup k úžasným a exkluzívnym bonusovým kódom Belgische online kasína, ktoré sú spojené s najlepšími ponukami v regióne.

Top 10 belgických online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

Obrovský vkladový bonus 1000 XNUMX €! ?

Výplatné 98.82%
Celkový bonus € 1000

VERNOSTNÝ PROGRAM ONLINE KASINO NAD SVETOVOM!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus € 5000

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $ 500

Až do 200 € / 100 + XNUMX točení

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $ 1000

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $ 300

1000 50 EUR BONUS + XNUMX SPINOV ZADARMO

Výplatné 97.55%
Celkový bonus € 1000O 10 najlepších stránkach belgických online kasín s obrovskými bonusmi!

Ak existuje jedna krajina, ktorá sa dá považovať za miesto narodenia kasína, je to Belgicko. Moderný koncept kasína sa prvýkrát začal v Európe pred stovkami rokov, keď bola zábava nedostatočná. Hazardné hry s kartami alebo lotériami sa stali veľmi populárnym spôsobom, ako tráviť čas u širokej verejnosti.

Od tej doby sa kasínové hry tešili veľkej popularite v Európe a najmä v Belgicku. Väčšina online kasín v Belgicku uspokojí nielen belgických hráčov, ale všetkých Európanov a ponúka svoje stránky vo francúzskom, holandskom, nemeckom a ďalších jazykoch.

Hranie v Belgicku

Belgicko je známe niekoľkými vecami - zvlnené zelené kopce a lúky, niektoré z najlepších čokolády a vína na svete a samozrejme najlepšie kasína na svete. V XNUMX. storočí to Belgicko nebolo stratený túto povesť. Veľké belgické kasína majú obrovské zastúpenie online a využívajú nedostatok obozretných zákonov, ktoré často zakazujú hazardné hry online v iných krajinách.

Mnoho kasín na pevnine už bolo v Belgicku dobre zavedených, preto bolo jednoduché zriadiť webovú stránku s cieľom poskytovať ich služby online. Takto pritiahli ešte väčší počet hráčov. Tí, ktorí predtým nemohli navštíviť kasíno, mohli náhle zažiť kasínové hry z pohodlia svojich domovov.

Kasíno zákony v Belgicku

Pokiaľ ide o odvetvie online kasín, Belgicko verí v otvorenosť a transparentnosť. Všetky online kasína v Belgicku sú teda plne nadzemné a legálne. Musia sa riadiť niektorými pravidlami a nariadeniami stanovenými vládou, ale inak môžu fungovať slobodne. To tiež znižuje problémy s hrami pre hráčov, pretože nemusia obísť žiadne zákazy. V rokoch 1999 až 2010 Belgicko prijalo zákony, ktoré regulovali a licencovali rôzne druhy online hazardných hier, počnúc poskytovateľmi lotérií alebo výherných hier až po plnohodnotné online kasína.

Keďže všetky online kasína v Belgicku sú registrované a licencované ústredným orgánom, hráči sa nemusia obávať hier alebo podvodných stránok. Každé kasíno musí prejsť kontrolou dôveryhodnosti predtým, ako bude môcť podnikať v krajine.

Online kasína v Belgicku

V regiónoch krajiny je rozdelených 9 kasín na pevnine. Vo Flámsku sú 4 kasína, ďalšie 4 vo Valónsku a 1 v Bruseli. Vyžadujú si typ licencie „A“. Existujú tiež miesta, ktoré môžu ponúkať hry s automatmi, aj keď to vyžaduje žiadosť o typ „B“. Minimálny vek pre vstup do akejkoľvek prevádzkarne hazardných hier je 21 rokov, čo platí aj pre registráciu na stránkach online kasín.

  • Sú online kasína legálne v Belgicku? Áno.
  • Sú stránky kasína v Belgicku dôveryhodné? Áno.
  • Môžem vkladať prostredníctvom PaySafeCard / Neteller / Bancontact? Áno.
  • Prijímajú stránky online kasína EUR? Áno.

Zákony o online kasínach v Belgicku

V roku 2010 bol zákon o hazardných hrách zmenený a doplnený s cieľom regulovať aj hazardné hry online. Týmto spôsobom sa webové stránky online kasín v Belgicku stali legálnymi na základe veľmi prísnych požiadaviek. Kasína musia získať licenciu „A +“, ktorá je platná aj 15 rokov. Okrem toho podľa zákona môžu webové stránky prevádzkovať iba kasína na pevnine.

Ako uvádzajú webové stránky s online správami o kasínach, Gaming Commission aktívne blokuje nelicencované stránky kasín a prevádzkovatelia môžu čeliť poplatkom za niaganis a pokutám až do výšky 100,000 25,000 EUR. V skutočnosti už bolo zakázaných veľa webových stránok. Hráči však môžu čeliť aj vysokým trestom. Tí, ktorí budú prichytení pri hraní na týchto webových stránkach, môžu byť požiadaní o zaplatenie pokuty vo výške XNUMX XNUMX EUR. Navyše, belgickí občania pracujúci pre vládu majú zakázané hrať online.

Vďaka vysokým štandardom belgických licencií majú miestni obyvatelia prístup k kvalitným platformám, ako je napríklad kasíno Bwin, ktoré je napojené na kasíno v Oostende a ponúka širokú škálu hier spolu s niektorými z najlepších bonusov v kasíne.

Top 10 belgických stránok online kasín Aktualizované: Júna 8, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

zámocká hra