Top 10 belgických stránok online kasín

Belgicko, ktoré je hostiteľskou krajinou Európskej únie, muselo ísť príkladom, pokiaľ ide o predpisy týkajúce sa online kasín. Bohužiaľ to viedlo k tomu, že mnoho medzinárodných online kasín nemohlo prijať hráčov z Belgicka. Preto sme zostavili zoznam kasín, ktoré prijímajú belgických hráčov (s miestnou licenciou alebo bez nej), takže nemusíte strácať čas hľadaním. Pokiaľ ide o lokalizačné služby online kasína, Belgicko je dosť náročné, keďže holandčina, francúzština a nemčina sú úradnými jazykmi. V našom zozname kasín nájdete tie, ktoré ponúkajú preložený web a zákaznícku podporu vo všetkých troch jazykoch. V neposlednom rade získate prístup k úžasným a exkluzívnym bonusovým kódom Belgische online kasína, ktoré sú spojené s najlepšími ponukami v regióne.

Top 10 belgických online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

100% až do výšky 200 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 200

Až 500 € plus 20 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus € 500

Masívny bonus za vklad 1000 XNUMX €! 💣

Výplatné 98.82%
Celkový bonus € 1000

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $ 500

Až do 200 € / 100 + XNUMX točení

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £ 100

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $ 1000

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $ 300

1000 50 EUR BONUS + XNUMX SPINOV ZADARMO

Výplatné 97.55%
Celkový bonus € 1000O 10 najlepších stránkach belgických online kasín s obrovskými bonusmi!

Ak existuje jedna krajina, ktorá sa dá považovať za miesto narodenia kasína, je to Belgicko. Moderný koncept kasína sa prvýkrát začal v Európe pred stovkami rokov, keď bola zábava nedostatočná. Hazardné hry s kartami alebo lotériami sa stali veľmi populárnym spôsobom, ako tráviť čas u širokej verejnosti.

Od tej doby sa kasínové hry tešili veľkej popularite v Európe a najmä v Belgicku. Väčšina online kasín v Belgicku uspokojí nielen belgických hráčov, ale všetkých Európanov a ponúka svoje stránky vo francúzskom, holandskom, nemeckom a ďalších jazykoch.

Hranie v Belgicku

Belgicko je známe niekoľkými vecami - zvlnené zelené kopce a lúky, niektoré z najlepších čokolády a vína na svete a samozrejme najlepšie kasína na svete. V XNUMX. storočí to Belgicko nebolo stratený túto povesť. Veľké belgické kasína majú obrovské zastúpenie online a využívajú nedostatok obozretných zákonov, ktoré často zakazujú hazardné hry online v iných krajinách.

Mnoho kasín na pevnine už bolo v Belgicku dobre zavedených, preto bolo jednoduché zriadiť webovú stránku s cieľom poskytovať ich služby online. Takto pritiahli ešte väčší počet hráčov. Tí, ktorí predtým nemohli navštíviť kasíno, mohli náhle zažiť kasínové hry z pohodlia svojich domovov.

Kasíno zákony v Belgicku

Pokiaľ ide o odvetvie online kasín, Belgicko verí v otvorenosť a transparentnosť. Všetky online kasína v Belgicku sú teda plne nadzemné a legálne. Musia sa riadiť niektorými pravidlami a nariadeniami stanovenými vládou, ale inak môžu fungovať slobodne. To tiež znižuje problémy s hrami pre hráčov, pretože nemusia obísť žiadne zákazy. V rokoch 1999 až 2010 Belgicko prijalo zákony, ktoré regulovali a licencovali rôzne druhy online hazardných hier, počnúc poskytovateľmi lotérií alebo výherných hier až po plnohodnotné online kasína.

Keďže všetky online kasína v Belgicku sú registrované a licencované ústredným orgánom, hráči sa nemusia starať o podvody a podvody. Každé kasíno musí prejsť kontrolou dôveryhodnosti, aby mohlo podnikať v rámci svojej krajiny.

Online kasína v Belgicku

V regiónoch krajiny je rozdelených 9 kasín na pevnine. Vo Flámsku sú 4 kasína, ďalšie 4 vo Valónsku a 1 v Bruseli. Vyžadujú si typ licencie „A“. Existujú tiež miesta, ktoré môžu ponúkať hry s automatmi, aj keď to vyžaduje žiadosť o typ „B“. Minimálny vek pre vstup do akejkoľvek prevádzkarne hazardných hier je 21 rokov, čo platí aj pre registráciu na stránkach online kasín.

  • Sú online kasína legálne v Belgicku? Áno.
  • Sú stránky kasína v Belgicku dôveryhodné? Áno.
  • Môžem vkladať prostredníctvom PaySafeCard / Neteller / Bancontact? Áno.
  • Prijímajú stránky online kasína EUR? Áno.

Zákony o online kasínach v Belgicku

V roku 2010 bol zákon o hazardných hrách zmenený a doplnený s cieľom regulovať aj hazardné hry online. Týmto spôsobom sa webové stránky online kasín v Belgicku stali legálnymi na základe veľmi prísnych požiadaviek. Kasína musia získať licenciu „A +“, ktorá je platná aj 15 rokov. Okrem toho podľa zákona môžu webové stránky prevádzkovať iba kasína na pevnine.

Ako uvádza spravodajské weby online kasín, herná komisia aktívne blokuje nelicencované kasínové stránky a operátori môžu čeliť trestným obvineniam a pokutám až 100,000 25,000 EUR. V skutočnosti už bolo veľa webových stránok zakázaných. Hráči však môžu tiež čeliť veľkým pokutám. Od tých, ktorí sa chytia hrania na týchto webových stránkach, sa môže požadovať zaplatenie pokuty vo výške XNUMX XNUMX EUR. Navyše belgickí občania pracujúci pre vládu majú zakázané hrať online.

Vďaka vysokým štandardom belgických licencií majú miestni obyvatelia prístup k kvalitným platformám, ako je napríklad kasíno Bwin, ktoré je napojené na kasíno v Oostende a ponúka širokú škálu hier spolu s niektorými z najlepších bonusov v kasíne.

Top 10 belgických stránok online kasín Aktualizované: Júna 8, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

zámocká hra