Bonus systémy v online kasínach

0 Komentáre

Sú to hlavne bonusy, ktoré robia online kasína v porovnaní s klasickými kasínami offline. Takéto bonusy sú ponúkané na prilákanie nových a majú dvojaký charakter. Po prvé, spôsob, akým sa bonus získava, nie je úplne jednoduchý a po druhé, nemal by zabudnúť na požiadavku na stávkovanie. Rôzne kasína implementujú rôzne mechanizmy na riadenie svojich bonusových systémov a keďže väčšina nezhôd je spojená s bonusové podmienkyOdporúča sa starostlivo preštudovať, ako je bonusový mechanizmus implementovaný v určitom kasíne pred začatím uzatvárania stávok.

V poslednej dobe sa v bonusových systémoch implementovaných v roku 2006 uskutočnili mnohé zmeny. \ T Microgaming, a väčšina online kasín začala dávať zadarmo hrať žiadny vklad bonus pre novo prihlásených hráčov. Keď sa hráč zaregistruje v kasíne, dostane počet otočení zdarma, ktoré musia vykonať v určitom časovom období. Okrem toho dostávajú kreditný zostatok, aby mohli začať hrať. Keď je čas mimo, výhry sú hráčom ponechané. Okrem toho, Microgaming tiež začal používať Clearplay požiadavky na stávkovanie. To umožňuje rozlišovať medzi hotovosťou a bonusmi, čo kasínu umožňuje automaticky previesť bonusy na hráčsky účet a udržať tento proces transparentný.

Kasína používajúce kryptogramy ponúkajú prihlasovací bonus určitého percenta k počiatočnému vkladu hráča. Rovnako ako všetky ostatné kasína, aj kryptologické kasína si určujú vlastné limity pre vklad a bonus. Online kasína vydávajú bonusové kódy a je potrebné, aby hráč najprv tento kód zaviedol a potom vykonal vklad. Podmienky pre stávky sa môžu líšiť v rôznych kasínach. Uplatňujú sa výlučne na výšku bonusu a nezohľadňujú výšku vkladu. Je dôležité poznamenať, že hráč môže vybrať iba výhry vytvorené pomocou bonusu, ale nie samotného bonusu. Je tiež bežné, že kasína si vyberú počet hier, ktoré spĺňajú požiadavky na stávkovanie.

Existuje množstvo kasín, ktoré ponúkajú prihlasovací bonus, ktorý je rozložený na niekoľko vkladov. Týmto spôsobom je prínosom pre hráča, ktorý nie je ochotný dať veľkú sumu vkladu naraz. Stále je potrebné zadať bonusový kód. Niektoré kasína so systémom Real Time Gaming môžu vyžadovať, aby sa vklad aj bonus vyplácali, ale požiadavky v tomto prípade by neboli také vysoké. V prípadoch, keď je to len bonus, ktorý je potrebné staviť, požiadavky majú tendenciu byť vyššie.

Online kasína, ktoré implementujú technológiu Vegas, tiež dávajú prihlasovací bonus rozložený na niekoľko vkladov. Výška bonusu sa opäť líši v závislosti od konkrétneho kasína. Súčasne sú požiadavky na stávky rovnaké vo všetkých kasínach. Je potrebné staviť vklad aj bonus dvadsaťkrát hraním uvedených hier. Bonus sa prevedie na samostatný účet. Po prvé, hráč umiestni stávku z účtu s bonusmi a potom v prípade výhry sa prevedie na hotovostný účet. Takéto kasína nezaväzujú hráča, aby zadal bonusový kód, a bonusy sa automaticky prevedú na hráčsky účet. Ak hráč nechce hrať pomocou bonusu, musel by o tom konkrétne informovať kasíno predtým, ako sa vklad vykoná.

Bonus systémy v online kasínach Aktualizované: Apríla 8, 2019 Autor: Damon
Šíriť lásku

Sponzorované reklamy