Ako fungujú kasínové bonusy?

0 Komentáre

V súčasnosti sa bonusy stali dôležitým nástrojom na prilákanie a udržanie nových hráčov na webovej stránke. To však neznamená, že iné metódy atrakcie nefungujú. Dnes budeme hovoriť o bonusoch. Mnohí ľudia si myslia, že bonusy sú bublinkovou schémou, ale v skutočnosti často pracujú v prospech hráča. Prečítajte si náš manuál a dozviete sa viac o tomto probléme.

Ako fungujú bonusy?

Bonusy sú druhom ceny za vytvorenie účtu alebo za zloženie vkladov. Bonus sa často udeľuje ako kredit, ktorý môžete použiť na hranie ľubovoľnej hry, a hneď ako splníte niekoľko požiadaviek, na váš účet budú nahromadené bonusy. Existujú aj ďalšie populárne typy bonusov vrátane bezplatných točení a hotovosti. Cieľom týchto bonusov je dať hráčovi druhú šancu. Môžete pokračovať v hre pomocou týchto bonusov aj bez akéhokoľvek vkladu. Aj napriek veľmi komplikovanej stávke, ktorú tieto bonusy získali, je ešte stále pravdepodobné, že ich premeníte na skutočné peniaze.

Hlavné typy bonusov

 • vklad - ide o druh úveru, ktorý závisí od sumy vkladu. Väčšinou hráč získava 50% alebo 100% z množstva vkladu, ale niekedy kasíno dáva 200% a dokonca aj 300%. Ale pamätajte si na obmedzenia! Podmienky kasína často hovoria: "150% v bonusoch na vklad 150 Euro". Nezabudnite, že bonusy musia byť zaplatené.
 • Žiadny vklad bonus- je to veľmi populárny bonus, najmä medzi takzvanými bonusovými lovcami (ľudia, ktorí hľadajú bonusy), ktorí chcú vyhrávať bez rizika alebo vkladu. Je veľmi jednoduché získať taký bonus. Stačí otvoriť herný účet. Nie je potrebné robiť zálohu. Bonusová čiastka sa pohybuje od 10 po 20 Euro, ale požiadavky na stávky sú pomerne zložité.
 • Free spins - v tomto prípade hráč nedostáva peniaze, ale bezplatné otáčky v obľúbených slotoch. Ak hráč vyhrá, zisk sa načíta na bonusovom účte. Aby bolo možné ho previesť na herný účet a neskôr ho zmeniť na skutočné peniaze, je potrebné splniť ďalšie podmienky.
 • Spätný bonus - ide o splácanie časti stratený peniaze vo forme bonusu. Výška splátok závisí od kasína.
 • vernostný program - každé kasíno má záujem udržať hráčov čo najdlhšie. Aby získali svoju priazeň, ponúka možnosť zúčastniť sa špeciálneho programu. Je pomerne ťažké vytvoriť názor na výhody programu. Vo väčšine prípadov poskytuje vernostné body, prístup k exkluzívnym hrám alebo účasť na súťažiach o jackpot.

Všeobecné podmienky prémií

Je možné, aby sa bonusy zmenili na skutočné peniaze len vtedy, ak splníte niekoľko požiadaviek. Skôr ako prijmete bonus, pozorne si prečítajte podmienky jeho používania. Ak máte nejaké pochybnosti týkajúce sa aspoň jednej položky, položte otázky operátorom zákazníckej služby. Niekoľko zaujímavých položiek z bonusových podmienok kasín je nasledovné:

 • Kasína často stanovujú pomerne prísne obmedzenia. Napríklad jeden herný účet na IP adresu, e-mailovú adresu a bankovú kartu. To znamená, že hráč nemôže mať dva účty. Ak sa vám táto podmienka zdá príliš prísna, nepokúšajte sa kasíno podvádzať vytváraním niekoľkých účtov. Možno vám dajú bonus, ale po tom všetkom budú vaše výhry z vkladov zrušené.
 • Pri registrácii účtu uvádzajte iba spoľahlivé informácie; v opačnom prípade existuje možnosť, že svoje peniaze nebudete môcť získať. Niekedy kasína požiadajú o potvrdenie vašej identity. Na splnenie tejto požiadavky je potrebné zaslať sken vašich dokumentov (občiansky preukaz, vodičský preukaz alebo pas).
 • Bonus nemôžete vybrať ihneď. Podľa požiadaviek na stávky musíte staviť bonus, ktorý ste dostali viackrát, a to znamená, že musíte svoj bonus niekoľkokrát zvýšiť. Dostali ste napríklad bonus vo výške 100 EUR, požiadavky na stávky sú 30 -krát, čo znamená, že musíte staviť 3000 10 EUR. Ak hráte automaty a stavíte na 300 EUR, znamená to, že musíte hrať XNUMX -krát (bez ohľadu na to, či vyhráte alebo prehráte). Mnoho hazardných hráčov nemôže splniť tieto podmienky a prísť o všetky bonusy.
 • Kasína často obmedzujú bonusy pre hráčov z určitých krajín. Nezabudnite si túto položku skontrolovať v bonusových podmienkach.
 • Na získanie bonusu je potrebné pri vklade zadať propagačný kód.

Čo potrebujete vedieť o bonusoch?

 • Hrajte iba v kasínach s a dobrá reputácia. Ak chcete nájsť informácie o reputácii kasína, navštívte webovú stránku askgamblers.com alebo si „vygooglite“ internet. V prípade, že nájdete nejaké platné sťažnosti prijaté od hazardných hráčov, nevytvárajte si účet v tomto kasíne, aj keď sa vám jeho bonusy zdali veľmi atraktívne.
 • Mnoho kasín píše vo svojich podmienkach: „Kasíno si vyhradzuje právo zmeniť, zrušiť a anulovať bonusy“. Kasíno poskytuje bonusy a majú právo upravovať pravidlá, ktoré považujú za vhodné. Buď opatrný. Ak pomocou svojich bonusov vyhráte veľké množstvo peňazí, môžu vás obviniť z podvodu a zrušiť vaše výhry. A ak sa kasíno rozhodne urobiť vám túto vec, verte nám, že to urobí. Sťažnosti môžete samozrejme nechať na rôznych fórach v nádeji, že kasíno zmení svoje rozhodnutie, ale bohužiaľ to bude zbytočné. 

Bonus Express Tím veľmi oceňuje kasína s transparentnými a zrozumiteľnými podmienkami. Tieto miesta sú označené v našom zozname s označením "Fair terms and conditions".

Ako fungujú kasínové bonusy? Aktualizované: Januára 14, 2019 Autor: Damon