Ako fungujú kasínové bonusy?

0 Komentáre

V súčasnosti sa bonusy stali dôležitým nástrojom na prilákanie a udržanie nových hráčov na webovej stránke. To však neznamená, že iné metódy atrakcie nefungujú. Dnes budeme hovoriť o bonusoch. Mnohí ľudia si myslia, že bonusy sú bublinkovou schémou, ale v skutočnosti často pracujú v prospech hráča. Prečítajte si náš manuál a dozviete sa viac o tomto probléme.

Ako fungujú bonusy?

Bonusy sú druhom ceny za vytvorenie účtu alebo za zloženie vkladov. Bonus sa často udeľuje ako kredit, ktorý môžete použiť na hranie ľubovoľnej hry, a hneď ako splníte niekoľko požiadaviek, na váš účet budú nahromadené bonusy. Existujú aj ďalšie populárne typy bonusov vrátane bezplatných točení a hotovosti. Cieľom týchto bonusov je dať hráčovi druhú šancu. Môžete pokračovať v hre pomocou týchto bonusov aj bez akéhokoľvek vkladu. Aj napriek veľmi komplikovanej stávke, ktorú tieto bonusy získali, je ešte stále pravdepodobné, že ich premeníte na skutočné peniaze.

Hlavné typy bonusov

 • vklad - ide o druh úveru, ktorý závisí od sumy vkladu. Väčšinou hráč získava 50% alebo 100% z množstva vkladu, ale niekedy kasíno dáva 200% a dokonca aj 300%. Ale pamätajte si na obmedzenia! Podmienky kasína často hovoria: "150% v bonusoch na vklad 150 Euro". Nezabudnite, že bonusy musia byť zaplatené.
 • Žiadny vklad bonus- je to veľmi populárny bonus, najmä medzi takzvanými bonusovými lovcami (ľudia, ktorí hľadajú bonusy), ktorí chcú vyhrávať bez rizika alebo vkladu. Je veľmi jednoduché získať taký bonus. Stačí otvoriť herný účet. Nie je potrebné robiť zálohu. Bonusová čiastka sa pohybuje od 10 po 20 Euro, ale požiadavky na stávky sú pomerne zložité.
 • Free spins - v tomto prípade hráč nedostáva peniaze, ale bezplatné otáčky v obľúbených slotoch. Ak hráč vyhrá, zisk sa načíta na bonusovom účte. Aby bolo možné ho previesť na herný účet a neskôr ho zmeniť na skutočné peniaze, je potrebné splniť ďalšie podmienky.
 • Spätný bonus - ide o splácanie časti stratený peniaze vo forme bonusu. Výška splátok závisí od kasína.
 • vernostný program - každé kasíno má záujem udržať hráčov čo najdlhšie. Aby získali svoju priazeň, ponúka možnosť zúčastniť sa špeciálneho programu. Je pomerne ťažké vytvoriť názor na výhody programu. Vo väčšine prípadov poskytuje vernostné body, prístup k exkluzívnym hrám alebo účasť na súťažiach o jackpot.

Všeobecné podmienky prémií

Je možné, aby sa bonusy zmenili na skutočné peniaze len vtedy, ak splníte niekoľko požiadaviek. Skôr ako prijmete bonus, pozorne si prečítajte podmienky jeho používania. Ak máte nejaké pochybnosti týkajúce sa aspoň jednej položky, položte otázky operátorom zákazníckej služby. Niekoľko zaujímavých položiek z bonusových podmienok kasín je nasledovné:

 • Kasína často stanovujú skôr prísne obmedzenia. Napríklad jeden herný účet na jednu IP adresu, e-mailovú adresu a bankovú kartu. To znamená, že hráč nemôže mať dva účty. Ak sa vám táto podmienka zdá príliš prísna, nesnažte sa podvádzať kasíno s niekoľkými účtami. Možno vám poskytnú bonus, ale po všetkých vašich výhrach vkladov bude zrušená.
 • Pri registrácii účtu uveďte iba spoľahlivé informácie; v opačnom prípade existuje možnosť, že svoje peniaze nedostanete. Niekedy kasína žiadajú potvrdenie vašej totožnosti. Na splnenie tejto požiadavky je potrebné zaslať sken vašich dokumentov (občiansky preukaz, vodičský preukaz alebo pas).
 • Bonus nemôžete odstúpiť okamžite. Podľa požiadaviek na stávky musíte staviť bonus, ktorý ste dostali viac ako jedenkrát, čo znamená, že musíte bonus zvýšiť viackrát. Napríklad ste dostali bonus vo výške 100 Euro, požiadavky na stávky sú 30 krát, čo znamená, že musíte staviť 3000 Euro. Ak hrajete sloty a stávkujete 10 Euro, znamená to, že musíte hrať čas 300 (bez ohľadu na to, či vyhráte alebo stratíte). Mnohí hráči nemôžu splniť tieto podmienky a stratiť všetky bonusy.
 • Kasína často obmedzujú bonusy pre hráčov z určitých krajín. Nezabudnite skontrolovať túto položku v bonusových podmienkach.
 • Ak chcete získať bonus, je potrebné pri vkladaní zadajte propagačný kód.

Čo potrebujete vedieť o bonusoch?

 • Hrať iba v kasínach s dobrá reputácia. Ak chcete nájsť informácie o reputácii kasína, navštívte web askgamblers.com alebo jednoducho „vygooglite“ na internete. Ak nájdete nejaké platné sťažnosti od hráčov, nevytvárajte si účet v tomto kasíne, aj keď sa vám jeho bonusy zdali veľmi atraktívne.
 • Mnohé kasína píšu v podmienkach: "Kasino si vyhradzuje právo na zmenu, zrušenie a zrušenie bonusov". Bonusy udeľuje kasíno a majú všetko právo, aby urobili pravidlá, ktoré považujú za vhodné. Buď opatrný. Ak vyhráte veľké množstvo peňazí pomocou bonusov, môžu vás obviniť z podvodov a zrušiť výhry. A ak sa kasíno rozhodne urobiť tú vec s vami, verte nám, bude to. Samozrejme môžete ponechať sťažnosti na rôznych fórach, ktoré dúfajú, že kasíno zmení svoje rozhodnutie, ale, bohužiaľ, bude zbytočné. 

Bonus Express Tím veľmi oceňuje kasína s transparentnými a zrozumiteľnými podmienkami. Tieto miesta sú označené v našom zozname s označením "Fair terms and conditions".

Ako fungujú kasínové bonusy? Aktualizované: Januára 14, 2019 Autor: Damon

Obsah