Najlepšie bonusy stávkových kancelárií

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

Masívny bonus za vklad 1000 XNUMX €! 💣

Výplatné 98.82%
Celkový bonus € 1000

VERNOSTNÝ PROGRAM ONLINE KASINO NAD SVETOVOM!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus € 5000

€ 2400 bonus

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 2400

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 300

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $ 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

AŽ 200 € / 220 € + XNUMX Točení zadarmo

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

100% pri prvom vklade do 200 EUR

Výplatné 98.32%
Celkový bonus € 200

Stávkové kancelárie stále prichádzajú s novými spôsobmi, ako prilákať zákazníkov, len aby zostali na trhu konkurencieschopní. Väčšina stávkových kancelárií používa bonusový systém pre používateľov. Naše poradie predstavuje najlepšie najnovšie bonusy od stávkových kancelárií bez nutnosti vkladu v Európe 2021.

Nové bonusy od online stávkových kancelárií

Motivačný program je jedným z kritérií výberu stávkovej kancelárie. Rôzne uvítacie bonusy sú navrhnuté tak, aby oslovili cieľové publikum. S takýmito odmenami môžu hráči uzatvárať stávky bez vkladania vlastných prostriedkov. K bonusom za vklad sa zvyčajne viaže niekoľko podmienok, napríklad:

 • Prihlásenie na odber stránok sociálnej siete stávkovej kancelárie. Takto si stávkové kancelárie získavajú verné publikum bez toho, aby utrácali za reklamu.
 • Úspešné úplné overenie, tj. Postupy overovania totožnosti.
 • Inštalácia mobilnej aplikácie atď.

Zároveň zvyčajne existujú prísne obmedzenia týkajúce sa kurzov, druhov športových stávok, typu trhov a pod.

Druhy bonusov

Bonus za registráciu bez vkladu

Výhodou bonusu bez vkladu je, že nemusíte získavať prostriedky zo svojho účtu. Musíte sa zaregistrovať a overiť svoju totožnosť iba jedným z dostupných prostriedkov, ak to vyžaduje stávková kancelária. Nevýhodou je, že stávka zdarma je zvyčajne nižšia ako 1000 XNUMX dolárov. Okrem toho existuje niekoľko obmedzení jeho použitia. Splniť všetky stávkové požiadavky stávkovej kancelárie na bonus je niekedy dosť ťažké. Táto ponuka je vhodná predovšetkým pre nováčikov, ktorí práve vstupujú do stávkovania. Bonus by im pomohol zhodnotiť svoje silné stránky bez toho, aby minuli čo len jediný cent. Náš zoznam obsahuje najlepšie bonusy od stávkových kancelárií bez vkladu.

Prvý vklad

Ak ju chcete získať, musíte sa zaregistrovať, prejsť overením a vložiť prostriedky na svoj účet. Potom dostanete stávku zadarmo, ktorá sa rovná vášmu prvému vkladu, ale nepresiahne určitú pevnú sumu. Európske stávkové kancelárie poskytujú stávky zadarmo v priemere od 500 do 1000 30 dolárov. Ak chcete tieto prostriedky vybrať, musíte splniť stávkové požiadavky. Zvyčajne to trvá XNUMX dní. Stávková kancelária môže tiež predložiť niekoľko stávkových požiadaviek. Môžu to byť určité typy stávok, minimálne limity kurzov atď.

Bonusové kódy a promo kódy

Existujú dva typy: jednorazové (pre konkrétneho hráča) a viacúčelové (pre mnohých používateľov). Propagačné kódy majú zvyčajne dátum expirácie, takže budete musieť promo ponuku aktivovať včas.

Kódy distribuujú partneri stávkovej kancelárie, napríklad informačné zdroje, osobnosti médií atď. Najpopulárnejším príkladom sú streamery hier. Mnoho z nich zverejňuje promo kódy na svojich webových stránkach a vysielacích stránkach, ktoré sa zvyčajne skladajú z ich pseudonymov. Po aktivácii kľúča dostanú používatelia od stávkovej kancelárie ďalšiu motiváciu. Táto forma spolupráce je prospešná pre všetky strany:

 • Stávkové kancelárie platia za každé použitie promo kódu. Týmto spôsobom sú schopní vyhodnotiť nákladovú efektívnosť reklamy.
 • Osobnosti médií majú svoje vlastné verné publikum, ktoré sú schopní ovplyvňovať. Z času na čas usporiadajú dokonca súťaže o promo kód. Takto sa im darí prilákať veľké množstvo používateľov.
 • Hráči dostávajú nové odmeny od stávkových kancelárií. Aby ste ich však mohli používať, nemusíte nevyhnutne spĺňať akékoľvek podmienky (vklad, stávka atď.).

Stávky zadarmo

Stávka zadarmo je jednoducho stávka na konkrétnu sumu peňazí, pri ktorej stávková kancelária zaplatí vklad. Je to príležitosť uzavrieť stávku bez rizika a v prípade výhry získať čistú výhru. Napríklad hráč má stávku 1000 dolárov zadarmo. Staví to na kurz 1.57. Ak stávka vyhrá, hráč získa 570 dolárov.

Hráči dostanú stávky zadarmo za splnenie určitých podmienok:

 • Obnovenie účtu
 • Overenie.
 • Stávky na pevnú sumu do týždňa alebo mesiaca.
 • Ako cashback pre stratený stávky.

Stávky zadarmo majú zvyčajne limity na kurzy, menej často na typ trhu. Niektoré stávkové kancelárie poskytujú bezplatné stávky iba na konkrétne turnaje, aby zvýšili svoju popularitu.

Bonusy pre bežných hráčov

Mnoho stávkových kancelárií ponúka vernostné programy aktívnym zákazníkom. Vďaka takýmto programom môžu používatelia uzatváraním stávok dosahovať ďalšie zisky. Podmienky závisia od stávkovej kancelárie. Ale zdôraznime všeobecné body:

 • Za každú podanú stávku (alebo v niektorých prípadoch za prehranú stávku) užívateľ získava body. Systém udeľovania týchto bodov závisí od dvoch faktorov: výšky stávky a stavu hráča vo vernostnom programe.
 • Na konci vykazovaného obdobia (väčšinou mesiac, menej často týždeň), body je možné použiť na nákup stávok zadarmo. U niektorých stávkových kancelárií môžu byť body okamžite stiahnuté na hlavný účet alebo použité na nákup cien, napríklad klubového tovaru.
 • Ako sa body hromadia, stav hráča stúpa. Čím vyšší stav, tým rýchlejšie sa body vydávajú. Veľkosť prijatých stávok tiež závisí od úrovne hráča vo vernostnom programe

Hlavný rozdiel od ostatných bonusov je, že neexistujú žiadne obmedzenia. Používatelia môžu staviť na akýkoľvek šport a udalosť s akýmkoľvek kurzom. Vernostné programy sú prospešné pre samotnú stávkovú kanceláriu, pretože zákazníci sú motivovaní uzatvárať viac stávok a získať vyššie postavenie. Výška poskytnutého cashbacku je kompenzovaná maržou stávkovej kancelárie, ktorú každý stávkový kancelária zaradí do kurzov.

Vyššie sú uvedené najobľúbenejšie odmeny. Mnoho stávkových kancelárií tiež pravidelne organizuje športové predikčné súťaže s cenami, ktoré povzbudzujú zákazníkov na počesť sviatkov, poskytujú týždenné bonusy atď.

Vyberanie výhier

Online stávkové kancelárie, ktoré neponúkajú žiadne bonusy za registráciu vkladu, stanovujú rôzne pravidlá, ktoré musia byť splnené, aby sa mohli výhry vyberať. Podmienky závisia od typu ponuky:

 • Ak chcete vybrať bonus za vklad, musíte staviť čiastku presahujúcu bonusovú čiastku X (v priemere 15-30) krát. Toto číslo sa nazýva aj stávka. Priebeh stávkovania sa zobrazuje v osobnej oblasti. U niektorých stávkových kancelárií nemôžete počas bonusového obdobia financovať svoj účet. V opačnom prípade hráč riskuje, že bude potrestaný stávkovou kanceláriou.
 • Výber cashbacku vyžaduje stávku pevnú sumu do mesiaca, týždňa alebo iného vykazovaného obdobia. Niektoré stávkové kancelárie môžu mať ďalšie obmedzenia týkajúce sa kurzov, športu a typov trhu.
 • Stávky zadarmo nevyžadujú špeciálne stávkovanie. Hneď ako vyhráte stávku, môžete získať peniaze. Môžu však existovať obmedzenia týkajúce sa typu stávky a veľkosti kurzov. Pravidlá závisia od stávkovej kancelárie.

Z túžby po ďalšom zisku medzi tipujúcimi vzišlo to, čo sa dnes nazýva „bonusový lov“ alebo „lov na bonusy“. Niektorí hráči neustále menia stávkové kancelárie v nádeji, že dostanú uvítací bonus. Táto taktika v skutočnosti neprináša požadované výsledky, pretože pri stávkach musí byť splnených niekoľko podmienok. Skúsení používatelia preto neodporúčajú uchýliť sa k takejto schéme. Je lepšie zvoliť si jednu alebo niekoľko stávkových kancelárií a neustále v nich hrať.

 

Najlepšie bonusy stávkových kancelárií Aktualizované: Decembra 19, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

promo kódy pre CLEOS vip miestnosti