Top 10 bulharských stránok online kasín

Kasína sa stávajú celosvetovým fenoménom, s bohatými a luxusnými kasínami, ktoré sa objavujú vo všetkých kútoch sveta, a to je samozrejmé Bulharsko, ktorý ťaží z povodní turistov do východnej Európy z dôvodu výmenných kurzov, aby si vyskúšali prémiové tabuľky v hlavnom meste krajiny a vo veľkých mestách. Uvádzame niekoľko návrhov, ktoré považujeme za niektoré z najlepších bulharských kasín v okolí:

Top 10 bulharských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus €3000

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $400

Bonus 500 dolárov za prvý vklad + 225 otočení zadarmo

Výplatné 97.61%
Celkový bonus $500

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €300

Bonus až do 2000 200 EUR + XNUMX roztočení zadarmo

Výplatné 97.39%
Celkový bonus €2000

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £100

20 roztočení zadarmo + 200% až do výšky 3000 XNUMX EUR

Výplatné 98.17%
Celkový bonus €3000

150 roztočení zadarmo + uvítací bonus 1000 XNUMX $!

Výplatné 97.42%
Celkový bonus $1000

100% bonus až do 500 € + 200 extra otočení!

Výplatné 98.15%
Celkový bonus €500O 10 najlepších bulharských stránkach online kasín s obrovskými bonusmi!

Hazardné hry online v Bulharsku: súčasný stav

Ikona vlajky BG Trh s hazardnými hrami online v Bulharsku je úplne regulovaný. Od roku 2008, keď boli právne predpisy týkajúce sa hazardných hier aktualizované tak, aby zodpovedali európskym usmerneniam, krajina pravidelne aktualizuje svoje právne predpisy, aby bol trh atraktívnejší pre veľké mená v tomto odvetví. V Bulharsku sú online kasína aj športové stávky legálne a hráči si musia vybrať z čoho vyberať. Štátna komisia pre hazardné hry je orgánom regulujúcim všetky záležitosti týkajúce sa hazardných hier v krajine a je priamo podriadená ministerstvu financií. Prvý zákon o hazardných hrách prijatý v roku 2008 sa začal uplatňovať od roku 2012. Avšak úrovne daní boli vysoké, čo viedlo k tomu, že väčšina veľkých hráčov zostala mimo.

Vylepšením daní v roku 2013 sa Bulharsko stalo veľmi príťažlivým trhom pre miestne aj medzinárodné online kasína, zatiaľ čo licencie na hazardné hry online pre wiBulgarian SVGth sa vydávajú prevádzkovateľom aj poskytovateľom hier doteraz. Medzi nimi sú Casino Technology a EGT miestne značky, ktoré sa dokázali presadiť v odvetví poskytovateľov a dodávajú kasínové hry pre online aj offline prostredie v celej Európe.

Existujú licencovaní operátori?

licencované kasínaAno, existuje. V súčasnosti môže ktorákoľvek spoločnosť so sídlom v regióne alebo v ktorejkoľvek inej krajine EÚ požiadať o bulharskú licenciu na online hazardné hry. Ak chcete požiadať o licenciu, existuje pevná daň vo výške 100,000 10 BGN a prevádzkovatelia, ktorí dostanú 20-ročnú licenciu, budú musieť zaplatiť XNUMX% daň z hrubého príjmu z hry (GGR). A zatiaľ čo pre online hazardné hry existuje iba jeden druh licencie, pri hovoroch o činnostiach na pevnine má každý produkt hazardnej hry vlastnú licenciu. Prevádzkovatelia, ktorí chcú ponúkať viac druhov hazardných hier, musia za každú operáciu získať a zaplatiť poplatok za žiadosť.

Štátna komisia pre hazardné hry ukázala veľmi tvrdé zaobchádzanie s nelicencovanými operátormi, ktorí stále oslovujú bulharských hráčov. Čierna listina je k dispozícii už od aktualizácie zákonov o hazardných hrách a zoznam sa každý mesiac zväčšuje a zväčšuje. Žiadna spoločnosť, ktorá je pridaná na čiernu listinu, nebude môcť získať licenciu. Pri pohľade na veci z pohľadu hráčov je zákonný vek pre hazardné hry v Bulharsku 18 rokov a všetci nadšenci kasín by sa mali tešiť, aby zistili, že výhry z online hazardných hier nie sú zdaňované.

Online kasína v Bulharsku: Aké možnosti máte?

exam-icon-transPri snahách Štátnej komisie pre hazardné hry blokovať prevádzkovateľov bez licencie je prakticky nemožné dohliadať na internet. Z tohto dôvodu si milovníci online kasín v Bulharsku môžu vždy zahrať u miestnych licencovaných operátorov alebo na medzinárodných stránkach prijímajúcich Bulharov. Tu je to, čo každá kategória prináša na stôl a ako zabezpečiť, aby ste vždy dostali úžasný zážitok.

Legálne a spravodlivé hry pre bulharských kasínových hráčov

Kasína musia mať licenciu od renomovanej agentúry, ako je napríklad Curacao eGaming a Malta Gaming Authority. Alebo najuznávanejší zo všetkých, Spojené kráľovstvo Komisia pre hazardné hry. Ale mať dobrú licenciu nestačí, kasíno musí zabezpečiť spravodlivosť hier prostredníctvom spolupráce s nezávislou audítorskou agentúrou, ako sú napríklad laboratóriá TST. Môžete bezpečne používať tie najlepšie tipy pre bulharské online kasína z nášho vyššie uvedeného zoznamu, ktoré majú platné licencie a kde môžete hrať na území Bulharska v úplnej bezpečnosti a zabezpečení.

Najlepšie online kasíno Bulharsko

Teraz je čas vidieť tento zoznam v akcii: Vybrali sme pre vás najlepšie bulharské online kasína a uviedli sme ich nižšie. Upozorňujeme, že niektoré z týchto stránok prevádzkujú spoločnosti, ktoré existujú mimo krajiny, no stále prijímajú bulharských členov a spĺňajú všetky naše kritériá uvedené vyššie. Hrať kasíno Bulharsko ruleta online alebo kasíno Bulharsko online pokerové hry, napríklad, toto budú najlepšie možnosti, ktoré nájdete. Vyberte si niektorú z nich a začnite skúšať svoje šťastie: Garantujeme, že nebudete ľutovať tento zážitok. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií o online hazardných hrách v Bulharsku a konkrétnych tipoch týkajúcich sa hazardných hier pre bulharských hráčov, čítajte ďalej. Jo a ešte jedna vec: Pri hraní online kasínových hier v kasíne Bulharsko a podobne si nezabudnite prečítať našich podrobných herných sprievodcov. Napríklad máme vynikajúcich sprievodcov baccarat.

Sú stránky online kasína Bulharsko legálne?

Alebo je online kasíno v Bulharsku legálne? Ako sme už uviedli, Bulharsko je jednou z krajín, ktoré povoľujú online hazardné hry. Od roku 2018 sú v tejto krajine legálne všetky druhy hazardných hier: online kasína, športové stávky, lotérie a dokonca aj fantasy športové stávky. Pokiaľ dostanete licenciu od Štátnej komisie pre hazardné hry (ministerstvo financií), ste dobré ísť, Navyše nemusíte byť bulharským občanom: Môžete si napríklad založiť obchod na Malte a získať túto licenciu. Poplatok za licenciu sa mení medzi 20.000 100.000 a XNUMX XNUMX LEV, takže nie sú príliš drahé.

Znie to dobre, však? Veľkí operátori v tomto odvetví však v tejto krajine stále nemajú žiadne miestne operácie. Existujú dva hlavné dôvody:

Ak žiadateľ nie je občanom Bulharska, musí mať investíciu v krajine v hodnote 10.000.000 500 XNUMX EUR a zamestnávať XNUMX ľudí.
Všetci žiadatelia musia dať 20% svojich príjmov ako daň.
Sadzba dane v skutočnosti nie je taká vysoká, v skutočnosti je takmer rovnako nižšia ako pobrežné ostrovy. Požiadavka investovania pre zahraničné spoločnosti je však prerušovačom obchodov. Bulharská vláda v podstate hovorí: „Svoje sídlo môžete umiestniť na pobrežný ostrov - je mi to jedno. Ak však chcete túto licenciu, musíte investovať v mojej krajine. “ Ide o to, že nie je veľa operátorov, ktorí sú ochotní uskutočniť tento druh investície, 10 miliónov EUR je druh „veľkých peňazí“. Preto súčasné miestne kasína online v Bulharsku prevádzkujú iba miestne podniky. Situácia však nie je taká zlá: Niektoré veľké značky sa chystajú vstúpiť na bulharský trh, čo bude uvedené nižšie. Okrem toho neexistujú žiadne obmedzenia ani cenzúra hazardných hier na otvorenom mori, bulharskí hráči môžu voľne hazardovať na ľubovoľnej stránke, ktorú si želajú.

Top 10 bulharských stránok online kasín Aktualizované: Júna 8, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

čierny lotus bez vkladu bonus apríl 2020