Top 10 kolumbijských online kasín

Vitajte v našom sprievodcovi po najlepších online kasínach, ktoré Kolumbia ponúka. Náš skúsený tím prešiel celým odvetvím, aby vám poskytol spoľahlivé informácie a rady o tom, kde hrať a ako vyťažiť maximum zo svojich hazardných hier. Ak hľadáte niečo konkrétne, kliknite na ktorékoľvek z tlačidiel nižšie. Alebo si sadnite, čítajte ďalej a povedzte nám o najlepších kasínach v Kolumbii.

Top 10 kolumbijských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $ 500

700 € ZDARMA VITAJTE BONUS

Výplatné 97.53%
Celkový bonus € 700

100% bonus až do výšky $ 200

Výplatné 98.17%
Celkový bonus $ 200

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $ 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

Získajte až 1000 100 a XNUMX roztočení navyše

Výplatné 97.65%
Celkový bonus $ 1000

100% až do 250 € + 50 točení

Výplatné 97.45%
Celkový bonus € 250

100% až do 200 € + 15 otočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 200

100% až do 500 € + 200 točení zadarmo!

Výplatné 98.14%
Celkový bonus € 500

1000 5 € alebo 200 XNUMX ALEBO XNUMX BTC + XNUMX SPINOV

Výplatné 97.46%
Celkový bonus € / $ 1000O 10 najlepších kolumbijských stránkach online kasín s obrovskými bonusmi!

Zoznam hier a prehľad

Podľa kolumbijských zákonov o hazardných hrách sú v krajine povolené všetky druhy kasínových hier. V súčasnosti si hráči môžu vybrať medzi tisíckami online automatov a mnohými kvalitnými Pirátska vlajka, ruletaa baccarat stoly. Okrem toho je povolený aj online a video poker, ktorý ponúka niekoľko kasín online v Kolumbii. Prípadne by ste sa mohli rozhodnúť pre niektorú z dostupných hier so živými krupiérmi, ktoré ponúka väčšina našich významných operátorov.

Upozorňujeme však, že každá hra má odlišné stávkové limity a vracia sa k hráčskej (RTP) sadzbe, ktorú by ste mali vziať do úvahy. Napriek tomu si musíte pamätať na to, že kasíno by vždy malo určitú výhodu a že vysoký RTP by sa nemal brať ako záruka, že by ste vyhrali každé kolo. Preto vám odporúčame, aby ste si dôkladne prečítali všetky dostupné informácie o vami vybranej hre pred tým, ako podáte svoju prvú stávku. Medzitým sme pripravili zoznam hier, s ktorými by ste sa mohli stretnúť v online kasínach v Kolumbii:

 • Slots
 • Progresívne jackpotové sloty
 • ruleta
 • pirátska vlajka
 • baccarat
 • video Poker
 • poker
 • Live Kasíno Hry

Chcete hrať so skutočnými predajcami?

Vďaka rušnému modernému životu sú mnohí hráči zbavení možnosti navštíviť skutočné pozemné kasína. Vďaka najnovším technologickým pokrokom si však môže každý hráč, ktorý o to prejaví záujem, užiť skutočný zážitok z kasína z pohodlia svojich domovov. V skutočnosti väčšina najlepších kasín v Kolumbii ponúka vynikajúce platformy živých predajcov a veľa hier, z ktorých si môžete vybrať.

Všetky hry sú vysielané naživo zo štúdia a hosťujú ich priateľskí a profesionálni predajcovia. Aby ste si mohli vychutnať kvalitný herný zážitok, väčšina našich odporúčaných online kasín v Kolumbii spolupracuje s poprednými vývojármi softvéru, ako sú napríklad Playtech a vývoj Hranie, okrem iného. Nezabúdajte však na to, že väčšina našich odporúčaných stránok je zahraničných, pre kolumbijských hráčov preto nemusia byť k dispozícii všetky ich živé stoly. Stále sme presvedčení, že by ste mali veľa možností a podarí sa vám nájsť tú pravú živú krupiérovú hru pre vás.

Najlepšie aplikácie pre skutočné peniaze

V súlade s modernými trendmi sú všetky dostupné kasína online v Kolumbii prístupné pre mobilné zariadenia. Aj keď veľa operátorov ponúka možnosť hrať na cestách, nie všetci sú však schopní poskytovať optimálne služby. Vo všeobecnosti platí, že pri výbere mobilného kasína by ste mali vziať do úvahy rôzne faktory.

Najprv by ste mali skontrolovať, či je aplikácia pre hazardné hry bezpečná a či by ste mali dostatok hier na výber. Okrem toho by ste mali tiež vkladať prostredníctvom svojho obľúbeného spôsobu platby a že by ste sa v prípade potreby mohli obrátiť na operátora. Výkon je samozrejme tiež dôležitý a skontrolujete, či vybrané mobilné kasíno ponúka natívne alebo webové aplikácie. Aby sme to zhrnuli, tu je to, čo by ste mali hľadať v mobilnej aplikácii:

 • Katalóg bohatých hier
 • Vynikajúca bezpečnosť
 • Dostatočné spôsoby platby
 • Vynikajúci výkon

Hazardné stránky v Kolumbii

Tri pruhované kolumbijská vlajka, žltá, modrá, červenáJužný Americký Kolumbijský národ mal v Kolumbii vždy progresívne liberálny postoj k hazardným hrám online. V ústave krajiny je napísané, že vláda môže mať monopol na hazardné hry a využívať zisky na sociálne blaho a Kolumbia bola prvou krajinou na juhu. Amerika na reguláciu hazardných hier online.

Aj keď sa od prevádzkovateľov vyžaduje, aby mali v Kolumbii licenciu na poskytovanie online hazardných hier, existuje nekonečné množstvo kolumbijských stránok pre hazardné hry, ktoré svoje služby stále ponúkajú a ponúkajú bez ohľadu na to.

Ak hľadáte kasíno, stávkovú kanceláriu alebo pokerovú stránku, ktorú si môžete zahrať hneď teraz, pozrite sa na zoznam uvedený nižšie.

Hazardné hry online v Kolumbii

Aj keď je pravda, že väčšina foriem hazardných hier v Kolumbii sa považuje za legálnu, online hazardné hry neboli jedným z nich veľmi dlho. Takmer v celom rozsahu bolo online hazardné hry akéhokoľvek druhu nezákonne koncipované ako nezákonná činnosť. Jedinou formou online hazardných hier, ktorú kolumbijská vláda legalizovala, bolo niekoľko online lotérií. Okrem toho, ak sa zistí, že niekto prevádzkuje online kasíno, stávkovú kanceláriu, halu bingo, pokerovú herňu alebo čokoľvek iné, mohli by byť stíhaní pokutou a zakázaní akejkoľvek činnosti (zákonnej alebo inej) po dobu až piatich rokov. Napriek tejto skutočnosti a viacerým hrozbám zo strany vedúceho Coljuegosu v tej dobe Rodrigo Vélez Jara v Kolumbii stále hrával rôzne online hazardné hry po celej krajine.

Tento zákon sa týkal operácií, ktoré boli zriadené v Kolumbii. Pokiaľ však ide o hazardné hry na otvorenom mori, hráči sa môžu potešiť. Pre vládu je ťažké kontrolovať takýto sektor vzhľadom na to, koľko platforiem online hazardných hier existuje v iných krajinách.

Preto môžu miestni obyvatelia hrať na týchto stránkach bez rizika stíhania a vždy boli schopní. Aj keď by vláda chcela byť schopná stíhať prevádzkovateľov aj hráčov, to jednoducho nie je možné. Preto, napriek tomu, že ide o malú nezákonnú činnosť, hráči nie sú stíhaní za účasť v zahraničných kasínach, stávkových kanceláriách, hazardných hrách a ďalších.

Top 10 kolumbijských online kasín Aktualizované: Júna 2, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

jumba stávky zadarmo