Craps stratégie a ako vyhrať

0 Komentáre

Craps je jednou z najobľúbenejších kasínových hier na severe Amerika aj keď zistíte, že sa hrá na mnohých iných miestach po celom svete, tiež. Akonáhle ste zvládli základné pravidlá craps, musíte začať premýšľať o najlepší spôsob, ako maximalizovať svoje výhry. Samozrejme, je málo, čo môžete robiť s kockami. Skončia tam, kde pristanú bez ohľadu na to, ako ich hodíte - alebo aspoň by mali! Určite to nestojí za to, aby ste vyvinuli postupný štýl, ktorý sa snaží manipulovať s výsledkom roll, keď ste strelec. Kasína majú tendenciu zaujať veľmi slabý pohľad na hráčov, ktorí pôsobia týmto spôsobom!

Čo môžete urobiť v craps, je však myslieť takticky o tom, ako budete staviť. Pamätajte si, že dom má výhodu, rovnako ako ostatné populárne kasínové stolové hry. To znamená, že môžete hrať s určitými stratégiami, ktoré sa snažia minimalizovať túto hranu, a tým vám pomôžu vyhrať. Aké sú spoločné taktické prístupy, ktoré vám pomôžu byť úspešnejšími na craps?

Stratégia Martingale

Ide o stávkovú stratégiu, ktorá je jednou z najznámejších na svete. Pracuje na najrôznejších aj stávkach na peniaze, pokiaľ sa vám opakuje šanca pridať k vášmu stávke viac. Ako taký by ste ho nemali umiestniť na dvojaký dostih, pretože tieto sa vyskytujú len príležitostne. Stratégiu Martingale môžete použiť stávkovaním na nepárne číslo ruletanapríklad. S craps, na druhej strane to funguje, ak ho použijete na párnu stávku na párne peniaze. Ide o umiestnenie stávky s relatívne nízkym vkladom. Ak vyhráte, potom o to lepšie. Môžete buď odísť so svojou výhrou alebo pokračovať, ako keby ste od nuly.

Tam, kde stratégia Martingale prichádza do vlastných rúk, je strata. Ak je to tak, potom urobíte podobnú, dokonca aj peňažnú stávku na nasledujúcom ťahu. Namiesto toho, aby ste vsadili na rovnaký vklad, ho zdvojnásobíte. Ak dvakrát vyhráte, vyhráte svoje predchádzajúce straty. Myšlienka je, že budete naďalej staviť v tomto móde, až kým nakoniec nevyhráte. Stratégia samozrejme neberie do úvahy domovú výhodu, aj keď je relatívne nízka. Ďalším problémom s prístupom Martingale je, že musíte mať dostatok finančných prostriedkov na zdvojnásobenie a zdvojnásobenie. S touto metódou by ste mohli potenciálne stratiť veľké. Je to však jednoduché a to je veľký plus!

Stratégia reverznej Martingale

Ako možno očakávate od jeho názvu, reverzná stratégia Martingale je taktický prístup, ktorý funguje opačne od Martingale. V rámci tohto prístupu zvýšite svoj vklad, keď vyhráte a znížite ho, keď prehráte. Myšlienka je, že vaše straty, ktoré sú odvodené zo straty pruhy sú minimalizované s týmto prístupom, takže by ste mali byť schopní pokračovať v hraní craps dlhšie s dokonca aj peniaze stávky, aj keď trpíte zlé kúzlo. Na druhej strane, keď vyhráte, mali by ste byť schopní maximalizovať svoj potenciál rozšírením svojho podielu. Nemusíte zdvojnásobiť alebo znížiť svoj podiel s reverznou stratégiou Martingale, ale to je štandardný spôsob, ako to urobiť.

Pozoruhodným bodom o reverznej stratégii Martingale je, že sa spolieha na niečo, čo je známe ako fenomén hazardných hier. To je koncept, ktorý mnohí hráči dodržiavajú, pričom si myslia o stávkach v pruhoch výhier a strát. Samozrejme, ak sa náhodne uskutoční aj peňažná udalosť, ako je napríklad mincový flip, neexistuje spojenie medzi jedným výsledkom a druhým. Stratégia je teda viac založená na hráčskej psychológii ako na chladných, vypočítaných štatistických dôkazoch.

Stratégia No House Advantage 'Odds Bet'

Na rozdiel od takmer všetkých ostatných kasínových hier si môžete vsadiť na craps, ktorý nemá žiadnu hranu. Spočiatku sa spoliehate na to, že najprv urobíte prihrávku alebo prídete. Ak ste tak urobili, potom po tom, čo bol bod hodený, môžete staviť na kurzy, čo znamená, že máte možnosť vynásobiť svoju počiatočnú stávku. Pre čiastku, ktorú môžete znásobiť v závislosti od toho, kde hráte, platia rôzne pravidlá domu. Avšak, to je obyčajné v mnohých kasínach a on-line hier, ktoré vám umožní zdvojnásobiť alebo trojnásobok svoje prvé stávky. Tým, že túto stávku, ste predpovedali, že bod bude znovu valcované pred strelec príde s smrtiace sedem, čo znamená, že by ste, samozrejme, prehrať. Dôležité je, že hráči môžu tiež prevziať kurz a vynásobiť svoj vklad na stávkach „neprichádzajú“ a „neprejdú“.

Princípom tejto stratégie stávok je, že skutočne platí skutočné šance. Neexistuje v ňom žiadna výhoda domu, takže šanca na výhru priamo súvisí s čiastkou, ktorú vyplatí víťazná stávka. Vzhľadom k tomu, že domová výhoda s kockami je taká nízka, niektorí hráči sa rozhodnú prehliadnuť tento typ stratégie. To by však znamenalo chýbajúce jedno z najvýhodnejších stávok vo všetkých kasínových hrách. Ak si to môžete dovoliť, maximalizujte svoj vklad kurzovou stávkou, keď príde príležitosť umiestniť tento typ stávky.

Spin Palace No Deposit Casino Bonusy >>


zdroj: spinpalace.com
Craps stratégie a ako vyhrať Aktualizované: Júla 1, 2019 Autor: Damon
Šíriť lásku