Vklad bonusy pre kasíno

0 Komentáre

Takmer všetky kasína ponúkajú bonusy za zálohy. Preto je veľmi dôležité porozumieť podmienkam a špecifickým vlastnostiam bonusov. Bonusy za vklad sa poskytujú vo forme kreditu, ktorý vám umožňuje pravidelne hrať. Ak dokážete splniť všetky podmienky bonusu, kreditný zostatok sa zmení na peniaze, ktoré môžete vybrať. sloty o hotovosť

Bonusová čiastka je stanovená ako percentuálny nárast vkladu. Väčšinou ponúkajú 100% zo sumy vkladu, ale môžete tiež nájsť ponuky (200%, 300% ...) alebo menej (50%). Napríklad, ak vložíte 100 € s bonusom 100%, na vašom účte bude 200 €. Ak máte 300%, potom to bude celkom 400 €. slot vegas

Maximálna výška bonusu je zvyčajne obmedzená a nemôžete získať veľký bonus, aj keď urobíte veľký vklad. Ak vkladáte menej ako minimálnu výšku vkladu, nedostanete žiadne bonusy. Zvyčajne minimálna výška vkladu predstavuje 10 €.

Typy bonusových vkladov

  • bonus - je bonus, ktorý dostanete po prvom vklade. Toto je maximálny bonus, ktorý môžete mať pri vkladaní.
  • Druhá, tretia a štvrtá vkladová prémia - zvyčajne bonus predstavuje sumu 50-100% zo sumy vkladu.
  • Pravidelné bonusy - sú uvedené v určitý deň, ktorý stanovilo kasíno (napríklad v stredu alebo cez víkendy). Bonus predstavuje približne 25% z vkladu, ale niekedy sa môže zmeniť. Preto pozorne preštudujte propagačné aktivity, ktoré ponúka vaše kasíno, a zvoľte najvýhodnejší deň na vytvorenie vkladu.

Požiadavky na prevrátenie

Svoje bonusy nemôžete vybrať okamžite, pretože ich musíte najskôr použiť v kasíne (požiadavky na prevrátenie). Prevrátenie bonusu znamená, že výška vašich stávok musí presiahnuť n-násobok počiatočnej sumy bonusu. Napríklad v prípade, že máte bonus 100 EUR s požiadavkami na stávku x30, musíte staviť 3000 EUR. Ak hráte automaty, musíte sa točiť 300-krát (bez ohľadu na to, či vyhráte alebo prehráte). Mnohí hráči túto požiadavku nedokážu splniť a svoj bonus úplne stratia. Sú 2 možnosti:

  • Požiadavky na presunutie zahŕňajú iba bonusovú sumu. Najprv začnete hrať s vkladom a až potom, čo budete môcť hrať s bonusmi. Ak nestratíte svoje peniaze pri hraní so sumou vkladu, ale naopak zvýšite jeho sumu, môžete bonus odmietnuť a peniaze vziať. Bonusy fungujú ako vaša druhá šanca.
  • Požiadavky na presunutie zahŕňajú sumu bonusu spolu s výškou vkladu. Získate ho raz za vklad vo forme veľkého bonusu. Požiadavky na tento bonus sú spravidla polovičné ako požiadavky na presunutie. Napriek tomu je tento bonus menej výnosný. Pri hraní s bonusmi máte obmedzenia (požiadavky na maximálnu výšku stávky, zoznam povolených hier atď.). A ak vyhráte hranie so sumou vkladu, stále musíte spĺňať požiadavky prevrátenia. V opačnom prípade, ak zrušíte bonus, stratíte všetky svoje výhry a kasíno vám vráti iba počiatočnú sumu vkladu. planéta 7 kasíno

Preto predtým, než prijmete bonus, spoznajte všetky obmedzenia. Možno by v niektorých prípadoch bolo lepšie hrať iba so sumou vkladu? Aby sme vám mohli pomôcť pri rozhodovaní, spomenuli sme ziskovosť každého bonusu.

Okrem požiadaviek na prevrátenie musí hráč hrať pozornosť aj na ďalšie pravidlá:

  • Maximálna suma konvertibilného úveru - ak sa vám podarí splniť všetky bonusové podmienky, bonus sa môže premeniť na skutočné peniaze. Bonusové podmienky môžu obsahovať aj maximálnu sumu, ktorú je možné previesť na peniaze. Predpokladajme, že táto suma je ekvivalentná sumy 5-fold deposit. Ak ste dokonca vytočili výherné automaty za € 3000 pomocou bonusu € 100 a splnili ste všetky podmienky prevrátenia, vaše výherné bonusy budú € 500.
  • Časové limity - pre každý bonus kasíno nastaví časové limity, kedy môže byť použité. Zvyčajne toto obdobie trvá mesiac a bonus sa zruší.
  • Maximálny limit čiastky stávky - kasíno obmedzuje maximálnu výšku stávky. Robia to preto, aby znížili lov pre bonusy. Agresívne hry s vysokou mierou rozptylu sú dobrou príležitosťou pre lovcov bonusov, pretože najjednoduchším riešením je vsádzať celú sumu bonusu za určité číslo v jednom. ruleta kolo. A ak vyhráte, zvýšíte svoje bonusové časy 36 tak, aby ste splnili všetky požiadavky na bonus. Jednoducho môžete zmeniť svoju stratégiu a hrať hru s nízkou mierou rozptylu.

POZOR !!! Kasíno neobmedzuje výšku stávky, ak hráte s bonusmi. Preto buďte veľmi opatrní, pretože kasíno ho môže použiť ako dôvod, aby ste nevyplatili svoje výhry. Toto je najčastejšia chyba, ktorú urobil nováčik. Vždy by ste mali skúmať podmienky bonusov veľmi starostlivo.

Tento stav sa však dá ľahko obísť pomocou tlačidla zdvojnásobenia. Toto tlačidlo umožňuje zvýšiť výhru dvojnásobne, ak budete mať šťastie. Toto tlačidlo umožňuje zvýšiť mieru rozptylu. Niektoré kasína môžu poskytnúť túto možnosť, aj keď obmedzujú výšku stávky. Nezabudnite však, že táto možnosť sa neuplatňuje automaticky a mali by ste ju skontrolovať sami. sloty vegasu

V hrách, kde sa uplatňujú požiadavky na prevrátenie - kasíno nedáva kredit na celú sumu stávky. V niektorých hrách sa táto podmienka mení v závislosti od typu hry. Pozrime sa na príklad, ktorý zahŕňa rôzne typy hier:

Typ hry Stávka na stávku
Herné stroje 100%
ruleta 25%
Baccara 20%
Video poker 20%
poker 10%
pirátska vlajka 5%

Napríklad, ak chcete splniť podmienku prevrátenia v rulete a požadovanú sumu v sume € 1000, musíte staviť: 1000 /0.25 = € 4000. Tento model podmienok zastaví lovcom bonusov v používaní bonusu. V Blackjacku výplata je vo výške 99.5%. V priemere strácate menej stávok, ale budete musieť staviť viac podľa bonusových podmienok. Kasíno potrebuje hráčov, ktorí sa zaujímajú o hru, ale nie o odborníkov, ktorí chcú vyhrať. Pred vložením zálohy sa dozviete o bonusových podmienkach a získajte bonus a zistite, či je vaša obľúbená hra zahrnutá do zoznamu povolených hier.

Stojí za to vziať si vkladový bonus?

V podstate je to tak. Umožnia vám rozšíriť potešenie a hazardovať dlhšie a zvýšiť tak svoje šance na výhru. Bonusy, ktoré nie sú vhodné na prevzatie, zahŕňajú vkladový účet v kombinácii s bonusom a bonus vo výške menej ako 100% z výšky vkladu. Na webových stránkach sme hodnotili každý bonus podľa stupnice 3 (ziskové, neutrálne a nerentabilné).

Vklad bonusy pre kasíno Aktualizované: Novembra 29, 2019 Autor: Damon