Top 10 francúzskych stránok online kasín

Radi hráte kasínové hry na internete a hľadáte niektoré z najlepších online kasín vo Francúzsku, potom ste na najvhodnejšom mieste. Na tejto stránke nájdete najlepšie francúzske online kasína, ktoré prijímajú hráčov z vašej krásnej krajiny.
Rovnako ako zvyšok sveta, aj Francúzsko je domovom širokej škály online kasín, ktoré ponúkajú veľa možností a zábavy. Online kasína dostupných vo francúzštine sú početné. Existujú však aj francúzske online kasína špeciálne navrhnuté pre tento trh. My v Bonus.Express sme ich všetky zhromaždili a zhrnuli najmenej 298 takýchto zariadení. Hráči sú nasmerovaní do týchto dvoch typov kasín, aby si zjednodušili pochopenie pravidiel, rôznych pokynov, ako aj viacerých špecifikácií na týchto stránkach s online hazardom. To je presne prípad začiatočníkov a zasvätených. Aby sme im pomohli rozhodnúť sa medzi spoľahlivými online kasínami a možnými podvodníkmi, spoliehame sa na skutočných kasínových hráčov, ktorí nám predložia svoje čestné recenzie. Transparentnosť nadovšetko!

Top 10 francúzskych stránok online kasína s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $400

Až 5000 50 + XNUMX roztočení zadarmo

Výplatné 98.11%
Celkový bonus €5000

€ 1000 ZADARMO

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €1000

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €300

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £100

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $1000

20 bonusových otočení + uvítací bonus 200 €

Výplatné 98.40%
Celkový bonus €200

100% až do 200 € + 15 otočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €200

100% až do 200 € + 50 bonusových otočení

Výplatné 98.19%
Celkový bonus €200

1500 100 € + XNUMX bonusových otočení

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €1500O 10 najlepších webových stránkach francúzskeho online kasína s obrovskými bonusmi!

História hazardných hier vo Francúzsku

Francúzsko má dlhoročnú históriu hazardných hier a údajne k nemu pribudla kráľovná na balíček kariet v 16. storočí (namiesto šľachty). Je to dobre známe ruleta bol vyvinutý vo Francúzsku už v 1700. storočí a o pari-mutuelových stávkach sa tiež hovorí, že má pôvod vo Francúzsku v 1800. storočí. V nedávnej dobe, v roku 1988, bol rok, v ktorom boli legálne hracie automaty legalizované, a Francúzsko sa stalo jednou z krajín, ktoré najviac podporujú hazardné hry v Európe. Aj v tom istom roku sa zákonný vek hazardných hier znížil z 21 na 18 rokov.

Hráči sa v polovici 90-tych rokov rýchlo obrátili na hazardné hry online kasínami a objavili sa početné stránky s hazardnými hrami v zahraničí. Až do roku 2010 bol však priemysel online kasín riadne regulovaný. Do roku 2010 mohli prevádzkovať stránky s hazardnými hrami online iba národné spoločnosti a dvaja významní lídri trhu boli Francaise des Jeux a PMU.

V roku 2010 vstúpil do platnosti nový zákon o hazardných hrách, a to bolo vtedy, keď niektoré hry, ako napríklad hracie automaty, baccarat a ruleta bola zakázaná. Nová legislatíva tiež umožnila reguláciu a zdaňovanie zahraničných kasín online, online pokeru, bingu a športových stávok. Približne polovica prevádzkovateľov online hazardných hier, ktorí nakoniec získali licenciu na hazardné hry pred pol rokom, však už opustila trh, a hlavný dôvod je spôsobený extrémne vysokými daňami, ktoré ukladajú orgány.

Zákony o hazardných hrách a online hazardných hrách vo Francúzsku

Francúzsko ako celok sa stále uznáva ako národ priateľský k hazardným hrám s pomerne liberálnym výhľadom na hazardné hry všeobecne. Po zavedení zákona o hazardných hrách v roku 2010 sa vytvoril aj regulačný orgán známy ako ARJEL („Regulačný orgán pre online hry“), ktorého cieľom je konkrétne dohliadať na zákonné online hazardné hry v krajine. Jednou z úloh úradu bolo zásahy proti hazardným hrám pod zahraničnou kontrolou, ktoré smerovali ich podnikanie k francúzskym občanom, ale neboli vo Francúzsku licencované.

Vysoké dane sú jednou z hlavných prekážok, ktoré potenciálni operátori zvažujú predtým, ako požiadajú o licenciu vo Francúzsku, a tento faktor sám osebe odviedol mnohých prevádzkovateľov, ktorí už nechcú naďalej ponúkať svoje služby na francúzsky trh. Existujú tiež vysoké dane z výher z online pokeru a športových stávok, ktoré tlačili hráčov od hrania hazardných hier na ich vlastných domovských stránkach pre hazardné hry pestované doma a do zbraní na webových stránkach pod zahraničnou kontrolou, kde hráči nemusia platiť žiadne dane. Napriek vysokým daniam a nedostatku určitých populárnych hier je trh s online hazardnými hrami vo Francúzsku stále úspešný a naďalej vykazuje stabilný rast. V čase písania tohto dokumentu neexistujú ŽIADNE zákony, ktoré bránia hráčom v hraní hazardných hier na zahraničných herných stránkach

AKO OBSAHUJEME A SKONTROLUJEME FRANCÚZSKA ONLINE HERNÉ STRÁNKY?

Najlepšie tímy online hazardných hier vo Francúzsku hodnotia náš tím odborníkov po dôkladnom prieskume 10 kľúčových bodov. Najlepšie online a miestne online kasína vo Francúzsku poskytujú používateľom čo najväčší zážitok z hazardných hier vrátane VIP služieb, bonusov a propagačných akcií. Pri výbere online kasína by sa nemalo zabúdať na právne aspekty, ale ďalšie faktory nie sú o nič menej dôležité. Sme presvedčení, že kritériá uvedené nižšie sú najzložitejšie pre zastúpené stránky online hazardných hier vo Francúzsku.

 • Licencia. Na získanie potrebnej dôveryhodnosti musia mať francúzske online kasína licenciu od ARJEL – L'Autorité de régulation des jeux en ligne, ktorá, žiaľ, zakazuje všetky kasínové hry okrem lotérií, pokru a binga. Hoci zahraniční prevádzkovatelia majú určité licencie, leví podiel špičkových francúzskych online kasín je monopolizovaný. Preskúmali sme francúzsku právnu oblasť a zaradili sme na zoznam najlepších len tie najbezpečnejšie a najbezpečnejšie francúzske online kasína, takže pri hraní hazardných hier v akomkoľvek online kasíne vo Francúzsku nebudete mať žiadne právne problémy.
 • Odroda kasínových hier. Všetkých 10 najlepších online kasín vo Francúzsku sa môže pochváliť širokým výberom hazardných hier. Je potrebné poznamenať, že niektoré offshore online kasína vo Francúzsku tiež podporujú hry, ktoré sú v kraji oficiálne zakázané.
 • Spoľahlivý softvér v kasíne. Pre akékoľvek seriózne online kasíno pre hráčov vo Francúzsku a medzinárodných stávkujúcich je spoľahlivosť jednou z hlavných obáv. Najlepšie kasína vo Francúzsku sú vybavené tým najlepším softvérom od spoločnosti Microgaming, NetEnt, Playtecha ďalších lídrov na svetovom trhu, takže máte zaručené hladké a bezchybné hazardné hry. Najlepšie online kasína vo Francúzsku pravidelne aktualizujú svoj softvér tak, aby ani najmenšie čkanie neostalo nepovšimnuté.
 • Jackpoty. Pri zostavovaní zoznamu hazardných hier vo Francúzsku sme brali do úvahy aj veľkosť a šancu na zásah do jackpotu. Statické jackpoty sa zvyčajne vydávajú častejšie, zatiaľ čo progresívne jackpoty sú väčšie. Online kasíno Francúzsko je jedným z najlepších miest na výhru!
  Mobilná kompatibilita. Vo Francúzsku sú online kasína kompatibilné, čo znamená, že podporujú mobilné hazardné hry vo všetkých operačných systémoch. Vďaka online kasínovému smartfónu sa stane najlepším priateľom: stačí načítať obľúbenú hru do prehliadača a užiť si hranie kdekoľvek na mape!
 • Kasínové bonusy. Podľa recenzií francúzskych online kasín bonusy najviac priťahujú skúsených hráčov, a to z nejakého dôvodu. Zatočenia zadarmo, zdvojnásobené výhry, Wilds a Scatter zvyšujú vaše výhry časom! Najlepšie online stávkové stránky vo Francúzsku poskytujú rôzne bonusy pre nováčikov a skúsených tipujúcich.
 • Pohodlné platobné možnosti. Ak sa chystáte hazardovať online so skutočnými peniazmi, musíte sa uistiť, že vybrané kasíno France online poskytuje požadovaný vklad a možnosť platby. Za týmto účelom prejdite príslušnú časť kasína. Najrozšírenejší spôsob platby je EUR, ale sú podporované aj USD, BTC a ďalšie meny. Pokiaľ ide o výber kasína online, Francúzsko má kasína podporujúce systémy Visa, MasterCard, Americký Expresné, ako aj množstvo možností elektronickej peňaženky vrátane, ale nielen, PayPal, Premium Ticket, Neosurf.
  Problémy s bezpečnosťou. Pokiaľ ide o online kasíno, Francúzsko sa vďaka svojim prísnym predpisom o hazardných hrách stalo jedným z najbezpečnejších cieľov v oblasti hazardných hier v EÚ. Legálne online kasíno vo Francúzsku nikdy nenastane narušenie bezpečnosti a neustále aktualizuje svoje algoritmy ochrany.
 • Zákaznícka podpora. Pre hráčov vo Francúzsku je kasíno spoľahlivé, ak má pohotový zákaznícky servis. Najlepšie kasíno vo Francúzsku okamžite spracováva otázky a odporúča hráčom optimálne spôsoby riešenia problémových situácií.
 • VIP programy. Akékoľvek veľké online kasíno vo Francúzsku zaobchádza so svojimi VIP hráčmi v kasíne špeciálnym spôsobom. Môžu to byť jedinečné podmienky týkajúce sa hazardných hier poskytované online predajcami kasín, žiadny bonus bez kasínových hier zadarmo, zvýšené výhry atď.
 • Úvod do online hazardných hier vo Francúzsku
  Niektoré z najlepších herných zariadení na svete sú dnes najlepšie online kasína vo Francúzsku. Nie je žiadnym tajomstvom, že obyvatelia Francúzska už dlho radi hrajú hazardné hry Pirátska vlajka a ruleta. Teraz je možné hrať tieto hry a mnoho ďalších v najlepších online kasínach vo Francúzsku.

Tu je stručná príručka, ktorá vám pomôže porozumieť viac o hazardných hrách vo Francúzsku a o tom, ako možno tieto hazardné hry a zručnosti teraz nájsť online.

Hazardné hry vo Francúzsku

Francúzska kultúra bola vždy taká, ktorá podporuje hazardné hry. Toto ide ruka v ruke s francúzskou tradíciou osláviť život a osobné slobody. Každý, kto kedy bol v Paríži, bude súhlasiť s tým, že Francúzi majú ocenenie za lepšie veci v živote. To zahŕňa hranie hier v živých aj online kasínach.

Hazardné hry týkajúce sa hazardných hier, kariet, kasínových hier, dostihov a športu sú stále populárnou činnosťou v celej Európe, ale najlepšie online kasína sa často nachádzajú vo Francúzsku. Kasínové hry vo Francúzsku majú bohatú eleganciu a tradíciu. Túto tradíciu dnes hrdo vykonávajú online kasína, ktoré ponúkajú hry ako Baccarat, crapsa hracie automaty.

O francúzskych online kasínach

Vo Francúzsku sa nachádzajú dva typy kasín. Prvým z nich je online kasíno so sídlom vo Francúzsku. Tieto kasína sú licencované v krajine a sú regulované miestnymi úradmi pre hry. Mnoho francúzskych štátnych príslušníkov uprednostňuje tieto herné zariadenia a robí z nich najlepšie online kasína vo Francúzsku.

Nie všetky najlepšie online kasína však sídlia vo Francúzsku. Niektoré kasína, ktoré slúžia Francúzsku, sa nachádzajú na otvorenom mori na miestach ako Malta alebo Curacao. Tieto kasína fungujú rovnako ako ostatné kasína registrované vo Francúzsku. Poskytujú rovnaké hry, rovnaké metódy vkladu a rovnakú realistickú grafiku. Keď hráte v niektorom z týchto typov kasín, naozaj nemôžete rozlíšiť rozdiel.

Skutočnosť, že vo Francúzsku existujú rôzne druhy online kasín, je pre hráča dobrou správou. To znamená, že kasína navzájom súťažia o podnikanie. Pravidelne sa budú snažiť medzi sebou umiestniť bonusy, ktoré ponúkajú, a ďalšie propagačné akcie. Vždy skontrolujte, ktoré francúzske online kasíno v súčasnosti ponúka hráčom najlepšie ponuky.

Top 10 francúzskych stránok online kasín Aktualizované: Júna 9, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

žiadne bonusy spojené s kasínom v USA