Top 10 gruzínskych online kasínových stránok

Gruzínsko ponúka obyvateľom štátne regulované lotérie, charitatívne hazardné hry a výletné lode s hazardnými hrami pre hazardné hry na pevnine, ktoré sú pre obyvateľov veľmi obmedzené. Dá sa bezpečne povedať, že väčšina obyvateľov Gruzínska buď cestuje do iných štátov, aby uspokojila svoje potreby v oblasti hazardných hier, alebo hazardné hry na internete.

Predtým, ako sa obyvatelia Gruzínska zúčastnia na hazardných hrách na internete, mali by sa oboznámiť so zákonmi o štátnych hazardných hrách a dôveryhodnými webovými stránkami o hazardných hrách na internete. Táto stránka vám prináša to najlepšie na internetových stránkach o hazardných hrách a prehľad zákonov o štátnych hazardných hrách. Na tejto webovej stránke netvrdíme, že sme právnikmi a zákony sa neustále menia, preto sa prosím obráťte na právnika o všetkom, čo sa týka zákonov o online hazardných hrách, o ktorých si nie ste istí.

Top 10 gruzínskych online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $400

Bonus 500 dolárov za prvý vklad + 225 otočení zadarmo

Výplatné 97.61%
Celkový bonus $500

ZÍSKAJTE BONUS 200 bezplatných pinov + 2000 XNUMX EUR

Výplatné 97.60%
Celkový bonus €2000

Bonus až do 2000 200 EUR + XNUMX roztočení zadarmo

Výplatné 97.39%
Celkový bonus €2000

250% bonus + 125 roztočení zadarmo

Výplatné 97.73%
Celkový bonus $250

$ / € 200 + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.81%
Celkový bonus $ / € 200

100% až do 500 € + 200 točení zadarmo!

Výplatné 98.14%
Celkový bonus €500

100% až do 200 € + 50 bonusových otočení

Výplatné 98.19%
Celkový bonus €200

1500 100 € + XNUMX bonusových otočení

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €1500O 10 najlepších gruzínskych online kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Kasína v Gruzínsku a hazardné hry

Stručné zhrnutie: Pokiaľ ide o zákony týkajúce sa hazardných hier, Gruzínsko je ľahko jedným z najviac reštriktívnych štátov. Jedinými formami legalizovanými a regulovanými hazardnými hrami sú charitatívne hry (bingo a tomboly), ako aj štátna lotéria. Aj keď Gruzínsko legalizovalo hazardné hry na internete, hráči, ktorí si to želajú, by si nemali mať čoho robiť starosti.

Prvá otázka znie: Čo kasína v Gruzínsku?

Jediné štáty, ktoré si myslím, že sú prísnejšie, pokiaľ ide o hazardné hry, ako Gruzínsko, sú Aljaška, Havaj a Utah. Je zrejmé, že posledné dva z týchto štátov nemajú vôbec žiadnu legalizovanú formu hazardných hier, a pokiaľ ide o hazardné hry, Gruzínsko je o niečo liberálnejšie.

Dlho a krátko tohto stavu je to, že majú lotériu a umožňujú určité obmedzené charitatívne hazardné hry.

O licencie na účely vykonávania programu Bingo je potrebné požiadať vedúceho gruzínskeho úradu pre vyšetrovanie, takže tu ich už musíte hľadať, ak chcete prevádzkovať charitatívne bingo. Osobne by som si myslel, že bez charitatívneho bingo budem v poriadku, pretože aj keď nemám čo skrývať, naozaj nechcem pozvať žiadnu agentúru končiacu „Bureau of Investigation“, aby ma podrobnejšie preskúmal. Tieto licencie tiež stoja 100 dolárov, čo je dosť vysoké za poplatok za žiadosť.

Povolenia na prevádzkovanie tombol musia byť predložené okresnému šerifovi v ktorejkoľvek oblasti, v ktorej sa majú držať tomboly, a taktiež musia platiť 100 USD. Drvivá väčšina štátov umožňuje neziskovým organizáciám „Štvrťročné tomboly“ alebo „50/50 tombol“, žiadny problém, pokiaľ je prínosom pre nejakú neziskovú organizáciu. Nie okolo týchto častí, všetci. (Je mi ľúto, nemal by som si robiť srandu.)

Zdá sa, že gruzínska lotéria v roku 1.8 vytiahla viac ako 2017 miliardy príjmov z preddistribúcie, takže si myslím, že je to akýkoľvek prístav v búrke pre tých, ktorí chcú v štáte hrať hazardné hry. Keď už hovoríme o prístavoch, štát má jednu výletnú loď s kasínom, ktorá ide niekoľko kilometrov do medzinárodných vôd a potom prevádzkuje kasíno...takže myslím, že to je niečo.

Zákony o online kasínach v Gruzínsku

Podľa zákona o organizovaní lotérií, hazardných hier a iných výherných hier môžu prevádzkovatelia, ktorí prevádzkujú pozemné kasíno, požiadať o licenciu na organizovanie online kasínových hier, ktorú udeľuje daňová služba. Výsledkom je, že v Gruzínsku už existuje niekoľko špecializovaných internetových kasín.

Zákon však umožňuje aj medzinárodným platformám pôsobiť v krajine, pokiaľ sú držiteľmi licencie inde. Týmto spôsobom si gruzínski hráči môžu vybrať zo širokej škály webových stránok, ktoré im pomôžu získať prístup k viacerým kasínovým hrám a lepším príležitostiam, ako sú gruzínske online kasínové bonusy a propagačné akcie online kasín v Gruzínsku.

Spôsoby platby online kasínom v Gruzínsku

Pri vkladaní a výbere výhier je k dispozícii niekoľko spôsobov platby. Aby prevádzkovatelia naďalej poskytovali hráčom bezpečné a spravodlivé prostredie, musí byť každá transakcia s peniazmi úplne transparentná. Preto sú kreditné a debetné karty VISA a MasterCard zvyčajne akceptované. Existujú však aj také účinné alternatívy, ako sú Skrill, Neteller, adjaraPay, ecoPayz alebo Qiwi. Viac informácií nájdete v adresári recenzií online kasín v Gruzínsku.

Top 10 gruzínskych online kasínových stránok Aktualizované: Júna 4, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

peniaze v kasíne bez vkladu