Top 10 hongkongských online kasínových stránok

Hongkongu nechýba zábava. Hazardné hry online však zostávajú preferenciou miliónov. Čo ešte môže prekvapiť hráčov HK?

Bonus.Express pripravil zoznam 10 najlepších kasín online na hranie v Hongkongu. Či už ste Konger Konger alebo návštevník, neváhajte a prečítajte si naše webové stránky o najbezpečnejších kasínach, najluxusnejších bonusoch a vzrušujúcich jackpotoch z najlepšie hodnoteného zoznamu kasín v Hongkongu!

Top 10 hongkongských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $ 500

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 300

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $ 1000

600 EUR CASINO VITAJTE BONUSOVÝ BALÍK

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 600

100% bonus až do 250 GBP

Výplatné 98.21%
Celkový bonus €250

100% pri prvom vklade do 200 EUR

Výplatné 98.32%
Celkový bonus € 200

Bonusy v kasínach od 29 kasín

Výplatné 97.86%
Celkový bonus $ 1000

100% až 100 € + 100 roztočení zadarmo

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 100O 10 najlepších webových stránkach Hongkongu online s obrovskými bonusmi!

Ako nájdeme najlepšie online kasína v Hongkongu

Naši odborníci sledujú prísny výskumný proces s cieľom určiť najlepšie online kasína v Hongkongu. Ale ako to urobíme? Na tomto mieste vysvetlíme, čo hľadáme, kým webovú stránku certifikujeme ako jedno z najlepších online kasín v Hongkongu.

Bezpečnosť a bezpečnosť

Nikdy by ste sa nemali báť, že prídete o prostriedky v nelegitímnom kasíne, a preto je každé z kontrolovaných kasín 100% bezpečné a dôveryhodné. Aby sa kasíno kvalifikovalo, musí mať licenciu na prevádzkovanie hazardných hier. A všetky hongkonské kasína, ktoré preskúmame, majú preukázané skúsenosti s rýchlymi platbami víťazným hráčom.

Online platobné metódy pre hráčov v Hongkongu

Vieme, že chcete získať rýchly prístup k svojim finančným prostriedkom, či už prostredníctvom e-peňaženky na počítači alebo výberom zo smartfónu. Hľadáme konkrétne spôsoby platby, ktoré majú hráči v Hongkongu k dispozícii. Ak si všimneme možnosti ako WeChat Pay, AliPay a UnionPay, kasíno sa umiestni vyššie v našom online adresári kasín v Hongkongu.

Výber kasínových hier na hranie

Čím širší je výber dostupných hier, tým je pravdepodobnejšie, že sa náš zoznam najlepších online kasín v Hongkongu. Online automaty hrajú veľkú úlohu v našom rozhodnutí; Sú neuveriteľne populárne a dosť podobné pachinko, vďaka čomu sú pre hongkongských hráčov nesmierne dôležité. Vyskúšame aj výber online kasínových hier baccarat, pai gow a sic bo, plus živé hry s dealermi. Naši odborníci ich vždy otestujú na viacerých zariadeniach, takže si môžete zahrať hry na mobilnom alebo stolnom počítači bez problémov.

Najlepšie bonusy pre Hongkong

Ak sa pripájate k novému online kasínu, budete samozrejme chcieť maximálnu hodnotu - preto kasína lovíme veľkými bonusmi. To znamená, že si môžete vychutnať všetky hry, ktoré majú najlepšie online kasíny v Hongkongu, bez toho, aby ste museli minúť viac, ako musíte.

Vynikajúci zákaznícky servis

Mnoho našich hráčov dáva prednosť, pokiaľ ide o čínštinu alebo angličtinu, takže uprednostňujeme dvojjazyčných agentov zákazníckeho servisu. Ak online kasíno v Hongkongu ponúka podporu v oboch jazykoch, je pravdepodobnejšie, že sa posunieme na náš zoznam vyššie. Budú samozrejme musieť byť priateľskí a tiež informovaní.

Ako však viete, s niekoľkými doporučenými online kasínami, ktoré z nich je pre vás najlepšie? Ak si nie ste istí, výber hier je vždy dobré miesto, kde začať.

Náš sprievodca po najlepších stránkach Hongkongu v kasíne

S toľkými offshore kasín, ktoré túži prilákať vysoké valce z Hongkongu, budete mať na výber, pokiaľ ide o výber online kasína. HK kasínové stránky sú notoricky veľkorysé, pokiaľ ide o uvítacie ponuky, ale ponúkajú oveľa viac ako len horúcu bonusovú hotovosť.

Naši odborníci preskúmali každé online kasíno, ktoré prijíma hráčov v Hongkongu. Naši skúsení recenzenti sú vyzbrojení kontrolným zoznamom tak dlho, ako je ich rameno, a sledujú zoznam kritérií, aby určili, ktoré hongkonské online kasína sú smotanou tejto plodiny. Niektoré z mnohých faktorov, ktoré zvažujeme, zahŕňajú:

  • Uvítacie ponuky a propagácie - Najlepšie weby kasína v Hongkongu si navzájom konkurujú a ponúkajú bonusy, ktoré zvrhnú čeľusť. Mali by ste byť prijatí veľkým bonusom za vklad, ale podmienky by mali byť spravodlivé. Mnoho otočení ponúka aj roztočenie zadarmo a bonus bez vkladu.
  • Výber kasínových hier - Či už máte náladu na Mahjong alebo hracie automaty, mali by ste si vybrať, pokiaľ ide o hernú halu. Živé kasínové hry sú veľmi populárne v online kasínach v Hongkongu. Môžete si virtuálne sedieť pri stoloch Sic Bo, alebo namiesto toho vyskúšať svoje šťastie na Dragon Tiger.
  • Počet bankových metód - Je dôležité, aby ste u pokladne uviedli uprednostňovanú bankovú metódu. Či už chcete vložiť svoje hongkonské doláre prostredníctvom kreditnej karty alebo bitcoínu, mali by ste tak urobiť rýchlo a ľahko. Preskúmame aj bankové limity, aby sme sa uistili, že sú primerané.
  • Licencie a bezpečnostné opatrenia - To, že online kasíno v HK nemá licenciu miestnej vlády, neznamená, že by ste nemali hľadať licenciu. Okrem licencovania zabezpečujeme, že kasíno používa technológiu šifrovania a hľadáme opatrenia, ako je dvojfaktorové overenie (2FA).
  • Kanály podpory zákazníkov - Malo by byť ľahké spojiť sa s priateľským a informovaným zástupcom podpory bez ohľadu na to, ku ktorému kasínu sa pripojíte. Najlepšie online kasíny v Hongkongu ponúkajú nepretržitú podporu prostredníctvom e-mailu, telefónu a živého rozhovoru vo viacerých jazykoch, aby vám pomohli s akýmikoľvek problémami.

Zahraničné stránky pôsobia na území

Rovnako ako vo zvyšku Čína, v Hongkongu neexistuje regulačný rámec pre online hazardné hry. To znamená, že prevádzkovanie online kasína v Hongkongu je nezákonné. To však neznamená, že sa tu takéto stránky nevidia - je to len preto, že všetky sú založené na cudzích krajinách. Keďže vláda neprejavila záujem zabrániť jednotlivcom v hraní na týchto webových stránkach, títo zámorskí operátori to považujú za sivý trh, na ktorom môžu ponúkať hry napriek nedostatku licenčného systému.

Výber tu nájdených online kasín v Hongkongu je podložený nedostatkom právnej úpravy: zatiaľ čo existuje veľa veľmi renomovaných spoločností, ktoré umožňujú hranie ich hier, iné veľké mená v tomto odvetví zostávajú mimo a rozhodujú sa držať regulovaných trhov (toto platí to najmä pre spoločnosti vo verejnom vlastníctve). Pri hraní tu však pravdepodobne nájdete stránky so softvérom niektorej z nasledujúcich značiek:

Legálne hry obmedzené, ale dostupné

Podobne ako v Číne má stávkovanie v Hongkongu dlhoročnú históriu. Zatiaľ čo miestna vláda nikdy nechcela úplne zastaviť túto činnosť, mali záujem kontrolovať rozsah tohto odvetvia bez toho, aby občania príliš sťažovali uzatváranie stávok sem a tam. Táto túžba viedla k schváleniu vyhlášky o hazardných hrách z roku 1977, ktorá tu dnes riadi priemysel.

Podľa súčasného práva na tomto území nie sú žiadne pozemné kasína. Existujú však výletné lode s palubnými kasínami, ktoré dokujú v meste a potom vychádzajú pred medzinárodnými stávkami do medzinárodných vôd.

Zvažovali sa tu zariadenia na výrobu tehál, ale vláda ich pri viacerých príležitostiach zamietla. Zdá sa, že prevláda múdrosť, že akýkoľvek pokus konkurovať Macau by bol hlúpy a akýkoľvek zisk by prevážil sociálna ujma spôsobená rozšírenými možnosťami hrania.

Webové stránky kasín v Macau fungujú podobným spôsobom ako tie, ktoré sú k dispozícii obyvateľom Hongkongu, aj keď vláda Macaa uznala, že neexistujú žiadne právne predpisy o online hazardných hrách a vo všeobecnosti majú oveľa ľahší prístup k hazardným hrám.

Top 10 hongkongských online kasínových stránok Aktualizované: Júna 9, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

šťastné potokové kasíno 100 roztočení zadarmo