Top 10 maďarských stránok online kasín

Maďarské prostredie online kasín je príkladom toho, ako si miestne orgány môžu zachovať monopol napriek zásahom zo strany EÚ. Maďarsko, ktoré nemá nádej na liberalizovaný trh, rýchlo obrátilo svoju pozornosť na medzinárodné značky. Pri hľadaní úžasného magyar online kasína nemusí byť Maďarsko tým najjednoduchším regiónom na svete. Preto sme zostavili zoznam webových stránok, ktoré nielen akceptujú maďarských hráčov, ale štandardne dodávajú aj HUF. Sakra, niektorí z nich dokonca ponúkajú web a zákaznícku podporu v maďarčine!

Top 10 maďarských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

100% až do výšky € 200

Výplatné 98.14%
Celkový bonus € 200

Až 500 € plus 20 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus € 500

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $ 200

Až do 200 € / 100 + XNUMX točení

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

Vložte 10 € a hrajte so 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus € 10

Váš darček až do 100 € zadarmo!

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 100

$ Bonus + 1,500 300 roztočení zadarmo

Výplatné 98.29%
Celkový bonus $ 1500

Bonusy v kasínach od 29 kasín

Výplatné 97.86%
Celkový bonus $ 1000

€ 800 Bonus

Výplatné 98.44%
Celkový bonus € 800

Vložte 100 € a hrajte s € 200 + 50 točení zadarmo

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 200

Bonus $ / € 500 a 140 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.06%
Celkový bonus $ / € 500O Top 10 maďarských stránkach online kasína s obrovskými bonusmi!

Hazardné hry online v Maďarsku: je to legálne?

Áno, hranie v online kasíne v Maďarsku je legálne od roku 2017. Spomínali sme dátum vyššie uvedený v roku 1991, ktorý bol rokom, keď sa kasína s murovanými maltami stali legálnymi. Odvtedy sa v krajine otvorilo viac ako 10 pozemných kasín a vďaka ich lobistickým aktivitám sa hazardné hry na internete stali legálnymi. Zákony o online hazardných hrách v Maďarsku sú zákon o hazardných hrách a zákon o lotériách. Lotériu (a športové stávky) organizuje oficiálny Szerencsejáték Zrt. (Games of Chance) regulačný orgán, ale ktokoľvek, kto spĺňa podmienky, môže získať licenciu a otvoriť online kasíno v Maďarsku. Najdôležitejšie veci, o ktorých je v tejto súvislosti potrebné vedieť, sú:

  • Zákonný vek online hazardných hier v Maďarsku je 18 rokov.
  • Licencia na stránky online kasína Maďarsko je platná 10 rokov.
  • Žiadateľ si môže založiť obchod v zahraničí, musí však udržiavať
  • finančné záznamy v maďarskej banke.
  • Cena licencie je do 10.000.000 XNUMX XNUMX HUF

Neexistuje žiadny osobitný poplatok a / alebo licencia pre mobilné kasína, ak má žiadateľ licenciu na online hazardné hry, môže ponúkať ios kasína a android kasína

Stručne povedané, zákony o hazardných hrách v Maďarsku sú také liberálne, ako sa dajú, a je to medzi krajinami, ktoré umožňujú online hazardné hry bez akýchkoľvek obmedzení. Predpisy Maďarska tiež umožňujú hráčom otvárať účty v zahraničných kasínach a hrať sa, maďarská vláda necenzuruje žiadne webové stránky v zahraničí. Hazardné hry sú skutočne zadarmo a môžete hrať kdekoľvek sa vám páči.

Ktoré z nich sú najlepšie online v Maďarsku?

Keďže hazardné hry sú legálne a úplne zadarmo, existuje veľa miest na výber kasín v Maďarsku (a tiež stránky na mobilných kasínach v Maďarsku). Existujú dva spôsoby, ako nájsť najlepšie online kasíno v Maďarsku: Môžete ich vyskúšať jeden po druhom, stratiť peniaze a čas v tomto procese; alebo si môžete vybrať jedno z našich kasín v Maďarsku, ktoré sú ručne vyberané a testované našimi zamestnancami. Všetky nižšie uvedené webové stránky sú priateľské online kasína v Maďarsku a ponúkajú všetky svoje bonusy a hry maďarským hráčom bez obmedzenia. Pretože odpoveď na otázku „je v Maďarsku legálne online kasíno“ je áno, môžete si niektorú z nich vybrať pre zábavné a ziskové hazardné dobrodružstvo. Vybrali sme pre vás iba tie najlepšie a najbezpečnejšie kasína: Všetky sú licencované renomovanou agentúrou (napríklad Malta Gambling Authority a Curacao eGambling) a ponúkajú najlepšie hry s bonusmi. Môžete si tiež prečítať ich recenzie a dozvedieť sa viac o každom kasíne. Nájdenie licencovaných internetových kasín v Maďarsku nebolo nikdy také ľahké: Použite náš zoznam a začnite hazardné hry bez straty času!

História odvetvia hazardných hier online v Maďarsku

Maďarsko je skutočne priekopníkom v oblasti legalizovaných hazardných hier. Športové stávky a kasínové hry sú v krajine zákonné od roku 1991. Zákon, ktorý upravuje tieto činnosti, sa jednoducho nazýva „zákon o hazardných hrách“.

Až do roku 2017 však webové stránky kasín online v Maďarsku neboli súčasťou tohto zákona: zákony o online hazardných hrách v Maďarsku nadobudli účinnosť až koncom roku 2017.

Po viac ako 25 rokov boli legálne iba hazardné hry na pevnine a športové stávky. (A z nejakého dôvodu stávky na kone - Maďari milujú stávky na dostihy.)

V súčasnosti je v krajine 9 kasín s tehlami. 5 z nich sa nachádza v Budapešti, hlavnom meste Maďarska. Ostatné sú rozptýlené medzi Debrecen, Győr, Šopron a Nyíregyháza.

Dane z hazardných hier sú v skutočnosti veľkou časťou príjmu krajiny a vláda ich aktívne podporuje. Z nejakého dôvodu sa im však veľmi nepáčia online kasína.

V skutočnosti neregistrovali stránky online kasín Maďarsko v roku 2017 a skôr, ako sa tak stalo, sa stali povinnými z dôvodu rozhodnutia Európskej rady.

Hazardné hry online v Maďarsku: Je to legálne?

Áno, stránky s online hazardnými hrami v Maďarsku sú legálne od roku 2017. Bola to vlastne celkom divná cesta.

Vláda neplánovala zákonné online hazardné hry, ale miestne kasína s tehlami lobovali za legalizáciu online kasín a dokonca sa obrátili na Európsku radu (ES).

Stránky online kasína Maďarsko sa stali legálnymi v dôsledku rozhodnutia EK, nie preto, že by to vláda chcela. V žiadnom prípade však od posledných 2 rokov môže ktorákoľvek spoločnosť zriadiť online kasíno v Maďarsku alebo ponúkať svoje služby zo zahraničia.

Obe možnosti sú možné a podporované, pokiaľ sa finančné záznamy na stránke kasína uchovávajú na hraniciach krajiny. Zákonný vek na hranie hazardných hier v Maďarsku je 18 rokov a všetci prevádzkovatelia musia mať licenciu na poskytovanie svojich služieb. Keď sme u toho…

Zákony o online kasínach v Maďarsku

Podľa zákona XXXIV z roku 1991 o hazardných hrách môže tieto kasínové hry organizovať iba koncesná spoločnosť oprávnená prevádzkovať pozemné kasíno. Dôsledkom tohto pravidla je, že je ťažšie získať maďarskú licenciu na online kasíno a od augusta 2019 neexistujú v Maďarsku žiadne stránky online kasín.

Existuje však mnoho medzinárodných platforiem, ktoré akceptujú Maďarov a dokonca majú webové stránky vo svojom jazyku. Okrem toho sa hráčom ponúka široká škála hier, z ktorých si môžu vyberať, a lepšie príležitosti, ako sú bonusy online kasín a propagačné akcie online kasín.

Spôsoby platby online kasínom v Maďarsku

Existuje niekoľko spôsobov, ako môžu hráči vkladať a vyberať výhry. Samozrejme, aby mali operátori neustále k dispozícii bezpečné a spravodlivé prostredie, každá peňažná transakcia musí byť úplne transparentná. Týmto spôsobom sa zvyčajne akceptujú kreditné a debetné karty VISA a MasterCard. Existujú však aj iné alternatívy, ktoré sú rovnako efektívne. Medzi ne patrí Skrill, Neteller alebo Paysafecard. Aj keď je ecoPayz k dispozícii v Maďarsku, pomocou tejto elektronickej peňaženky v krajine nie je možné uskutočniť prevody súvisiace s hazardnými hrami. Viac informácií nájdete v adresári recenzií online kasín.

Webové stránky online kasín prijímajúce HUF

Kvôli nedostatku domácej ponuky sa na maďarský trh zameriava veľa operátorov. V dôsledku toho je možné nájsť stránky online kasín, ktoré akceptujú HUF, čo umožňuje hráčom oslobodiť sa od poplatkov za konverziu.

Top 10 maďarských stránok online kasín Aktualizované: Júna 1, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

kasíno wizbet