Top 10 online kasínových ostrovov Isle Of Man

Často sa mýli ako súčasť Spojené kráľovstvo, Ostrov Man je v skutočnosti samostatnou jurisdikciou s vlastnou vládou. Je to vlastne táto nezávislosť, ktorá viedla malý ostrov k tomu, aby sa stal finančným strediskom, ktoré je známe ako dnes. UK Je známe, že spoločnosti tam registrujú svoje aktíva, ale nie sú jedinými operátormi, ktorí chcú využívať výhod výhodnej manskej legislatívy. Dnes je ostrov považovaný aj za centrum online stávkovania a hazardných hier. Napriek svojej malej veľkosti si v priebehu rokov získala pozornosť mnohých spoločností poskytujúcich online hazardné hry. Ak hľadáte informácie o tom, čo robí túto hernú licenciu tak vyhľadávanou, odporúčame vám čítať ďalej. Tu je náš najlepší zoznam možností online kasína na ostrove Man, ktorý vás naštartuje.

Top 10 online kasínových ostrovov Isle Of Man s FRESH bonusmi!

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $ 400

€ 2400 bonus

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 2400

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $ 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $ 300

20 roztočení zadarmo + 200% až do výšky 3000 XNUMX EUR

Výplatné 98.17%
Celkový bonus € 3000

100% bonus až do 250 GBP

Výplatné 98.21%
Celkový bonus €250

Až do výšky € 600 Bonus

Výplatné 97.55%
Celkový bonus € 600

1000 5 € alebo 200 XNUMX ALEBO XNUMX BTC + XNUMX SPINOV

Výplatné 97.46%
Celkový bonus € / $ 1000O 10 najlepších online kasínových stránkach Isle Of Man s obrovskými bonusmi!

Pravidlá stávkovania Isle of Man a licenčné požiadavky
Aby sa uvažovalo o získaní licencie Isle of Man, online poskytovateľ musí spĺňať množstvo požiadaviek. V prvom rade musí mať bookmaker na ostrove veľkú kanceláriu. Musí tiež spĺňať všetky licenčné požiadavky a preukázať, že nemá žiadne väzby na niaganizmus a má jasný model vlastníctva založený na integrite a dodržiava zásady boja proti praniu špinavých peňazí. Napokon, stávková kancelária musí preukázať, že je kompetentná na prevádzkovanie stávkových služieb a má dostatok financií na vyplatenie víťazných tipujúcich. Proces získania licencie je pomerne rýchly, keďže Komisia vo všeobecnosti dospeje k rozhodnutiu do 2 mesiacov alebo skôr.

Ak sa bookmakerovi podarí získať licenciu od ostrova Isle of Man, môže počítať s množstvom rôznych výhod. Ostrov Isle of Man ponúka svojim nezávislým štatútom bookmakerom jedinečné podnikateľské prostredie. Platí to najmä pre osobitné stimuly a oslobodenie od DPH.

Pozoruhodné právne predpisy a zákony ostrova Man

Komisia pre dohľad nad hazardnými hrami na ostrove Man uzákonila v priebehu rokov širokú škálu zákonov. Najvýznamnejším nariadením, ktoré implementuje Komisia, je zákon o regulácii online hazardných hier z roku 2001. Stanovil základné nariadenia o online stávkovaní a hazardných hrách a pripravil pôdu pre ďalšie nariadenia. Medzi ďalšie dôležité nariadenia patria nariadenia o online hazardných hrách z roku 2007, ktoré definovali požiadavky na marketing a reklamu, a zákon o dohľade nad hazardnými hrami z roku 2010, ktorý ďalej vymedzil štatút Dozornej komisie pre hazardné hry na ostrove Man.

Testovanie licencií na ostrov Isle of Man a ochrana pred lepším účastníkom

Komisia pre dohľad nad hazardnými hrami na ostrove Man spolupracuje s niekoľkými nezávislými audítormi, aby zabezpečili, že všetky jej stávkové kancelárie s licenciou budú fungovať v súlade s T&C. Ich činnosť zaisťuje, aby všetky platné mechanizmy stávkovania boli priateľské a spravodlivé voči tipujúcim. Komisia presadzuje náhodné kontroly obchodných záznamov. Ak audítori nájdu akékoľvek dôkazy o podvode, praní špinavých peňazí, nedostatočných finančných prostriedkoch alebo akomkoľvek inom porušení licenčných podmienok, zrušia licenciu zo stránky stávkovania.

Pri zavádzaní prísnych pravidiel Komisia ponecháva prevádzkovateľov stávok zodpovedných za svoje konanie. Pokiaľ ide o finančnú politiku, jej autorizovaní bookmakri musia dodržiavať veľmi prísne podmienky. Komisia pre dohľad nad hazardnými hrami na ostrove Man pozorne monitoruje všetky finančné účty, aby zabezpečila, že prevádzkové prostriedky a prostriedky pre stávkujúcich nebudú nikdy zmiešané. To poskytuje bettors finančné zabezpečenie v prípade, že stávková kancelária klesne. Prevádzkovatelia majú vysokú zodpovednosť, najmä pokiaľ ide o ich zásady ochrany osobných údajov. Licencie sa obnovujú každých päť rokov. Stávkujúci musia preukázať, že ponúkajú prostredie priaznivé pre stávkujúcich a musia mať k dispozícii dostatočné bezpečnostné metódy na ochranu súkromných informácií a financií svojich používateľov. Bookies, ktorí tak neurobia, sú zbavení licencie Isle of Man.

Ako zistiť, či je stávková kancelária regulovaná ostrovom Man?
Dozorná komisia pre hazardné hry na ostrove Man je dostatočne seriózna, takže sa často stretávajú s prípadmi, keď sa bookmakeri pokúšajú vytvoriť licenciu. Bez ohľadu na to, či online stávková kancelária tvrdí, že má platnú licenciu alebo nie, pred registráciou s nimi by ste mali vždy vykonať kontrolu na pozadí. Môžete to urobiť tak, že si pozriete pätu svojej domovskej stránky a vyhľadáte logo Komisie pre dohľad nad hazardnými hrami na ostrove Man. Prípadne môžete prejsť na stránku vlády Isle of Man a skontrolovať, či je bookmaker uvedený ako licencovaný autoritou. Oficiálna stránka Ostrov Man obsahuje aj dlhý zoznam zakázaných a zakázaných kasín, ktoré považovali za neisté.

Reklamačný poriadok - Ako vybaviť reklamáciu?
Komisia odporúča, aby ste sa najskôr obrátili na držiteľa licencie o vašom probléme s nimi. Väčšinu problémov je možné vyriešiť samotným operátorom. Ak však nie ste spokojní s tým, ako bola vaša sťažnosť vyriešená, môžete sa obrátiť na Komisiu pre dohľad nad hazardnými hrami na ostrove Man vyplnením formulára priamo na ich webovej stránke. Komisia môže vstúpiť ako sprostredkovateľ, ak máte odlišné názory ako vy a prevádzkovateľ. Ak máte problém, ktorý si vyžaduje mediáciu zo strany Komisie, uistite sa, že ste vyplnili formulár správne. Musí byť v angličtine a musí obsahovať vaše celé meno, kontaktné údaje, užívateľské meno účtu, meno bookmakera, úplné informácie o vašej sťažnosti a všetky príslušné dokumenty a korešpondenciu medzi vami a bookmakrom. Ak si váš individuálny prípad vyžaduje vyšetrenie, Komisia vašu sťažnosť uzná a bude vás informovať o výsledku procesu.

Top 10 online kasínových ostrovov Isle Of Man Aktualizované: Júna 1, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

bookmaker kasíno prehľad