Top 10 kenských stránok online kasína

Po dôkladnom testovaní všetkých možností, ktoré majú hráči k dispozícii, sú jasní víťazi. Toto sú stránky, ktoré idú nad rámec toho, čo sa ponúka hráčom. Ak budete stránku čítať ďalej, nájdete podrobnosti o tom, ako sa testy uskutočnili, v tejto tabuľke však nájdete najlepšie stránky kasín v Keni s podrobnosťami o ich príslušných bonusových ponukách pre nových hráčov.
Aj keď existujú samozrejme rozdiely, existuje aj niekoľko vecí, ktoré majú všetci z týchto operátorov spoločné. Všetci sú držiteľmi rôznych povolení od regulačných orgánov po celom svete, čo dokazuje, že skladujú spravodlivé hry a majú skúsenosti s ich prevádzkou v rámci prísnych obmedzení a právnych predpisov. Začíname s niektorou z týchto najlepších možností je veľmi jednoduché

Top 10 kenských stránok online kasína s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

Vložte 10 € a hrajte 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus € 10

€ 2400 bonus

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 2400

Váš darček až do 100 € zadarmo!

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 100

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 300

Uvítací balíček 1000 100 $ + XNUMX otočení!

Výplatné 97.90%
Celkový bonus $ 1000

€ / $ 250 plus 50 roztočení zadarmo

Výplatné 97.97%
Celkový bonus € / $ 250

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $ 1000

100% bonus až do 250 GBP

Výplatné 98.21%
Celkový bonus €250O 10 najlepších kenyanských kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Sú online kasína legálne v Keni?

Hazardné hry sú v Keni legálne a všetky formy hazardných hier sú regulované zákonmi o stávkovaní, lotériách a hazardných hrách z roku 1966 a na ktoré dohliada Rada pre kontrolu a udeľovanie licencií (BCLB). Zákon o hazardných hrách udeľuje licenčnej rade oprávnenie vydávať a rušiť licencie prevádzkovateľom hazardných hier, pričom platnosť všetkých licencií končí 30. júna nasledujúceho roku, aby sa zabezpečilo, že predajcovia zostanú v obraze s meniacimi sa pravidlami a predpismi v rámci odvetvia. V Keni je legálne staviť na štátom schválené lotérie, športy, bingo a na ktoromkoľvek z pozemných kasín po celej krajine.

Zákony o online kasínach v Keni
Hazardné hry sú v Keni legálne

Rovnako ako mnoho iných krajín, kenský zákon o hazardných hrách nebol náležite aktualizovaný, aby zahŕňal príchod internetu. Štátnemu online kasínu BetKenya už predtým udelila licencia licenčná rada, ale už nie je v prevádzke. V rámci zákona o hazardných hrách sú online kasína technicky legálne, za predpokladu, že boli licencované radou pre kontrolu stávok a udeľovanie licencií, ale keďže zatiaľ neexistujú žiadne kenské licencie, mnohé z nich sa namiesto toho radia na offshore kasínové stránky.

Hazardné hry v offshore kasíne alebo nelicencovanom kasíne sa v Keni považujú za nezákonné, ale keďže zákony sú voľne presadzované a vláda neblokuje zahraničné kasínové stránky, stovky offshore kasín prijímajú hráčov z Kene a neexistujú žiadne záznamy o tom, že by boli hráči v Keni. potrestaný za hranie v zahraničnom online kasíne.

Online kasínové hry v Keni

V Keni si online športové stávky berú koláče, pokiaľ ide o popularitu, ale kasínové hry sa s rastúcim prístupom na internet rozširujú. Keňskí hráči majú prístup k celému balíčku online kasínových hier vrátane automatov, Pirátska vlajka, ruleta, video poker, baccarat, craps, stolný poker, Keno, lotto, bingo, stieracie losy a nika hry, ktoré sú jedinečné v online kasínach.

Online automaty pre Keňu

starburst je populárny online slot pre Keňu - pozrite si niektoré z najpopulárnejších online automatov pre Keňu.
Skvelá funkcia, ktorá sa ponúka v online kasínach, spočíva v tom, že hry sú k dispozícii na bezplatné vyskúšanie v praktickom režime, takže aj keď ste nikdy predtým nehrajú kasínovú hru, môžete si vyskúšať hry, aby ste sa oboznámili s pravidlami bez toho, aby ste riskovali svoje vlastné. peniaze. Hry sú k dispozícii na okamžité hranie priamo prostredníctvom webového prehľadávača bez nutnosti sťahovania, takže môžete hrať hry bez rizika a bez záväzku.

Online kasíno hra v Keni rastie pomerne rýchlo. Je zrejmé, že hráči z tejto krajiny milujú hracie automaty, stolové hry a športové stávky. Na online trhu sú desiatky dôveryhodných online kasín, ktoré prijímajú hráčov z Kene, čo znamená, že váš výber je prakticky neobmedzený.

Na tejto stránke nájdete zoznam najlepších kenských kasín online. Budeme hovoriť aj o najpopulárnejších spôsoboch platby, právnom štatúte hazardných hier v krajine, bonusových ponukách a ďalších!

Ak chcete začať ihneď, pozrite si nižšie uvedený zoznam odporúčaných kasín. Na kasíno 1XBet sa môžete pozrieť ako na web, ktorý akceptuje kenský šiling.

Prehľad hazardných hier v Keni

Hazardné hry sú v Keni legálnym a regulovaným odvetvím. Zavedením zákona o stávkovaní, lotériách a hrách z roku 1966 sa riadili všetky formy hazardných hier v krajine. Na rozdiel od mnohých afrických susedov má Keňa jasne definované zákony týkajúce sa hazardných hier a povoľuje pozemné kasína, jedno štátne online kasíno, dve štátne lotérie (ktoré sú tiež k dispozícii online), športové stávky a dostihy. Odvetvie hazardných hier je veľké podnikanie a kenská vláda každoročne zhromažďuje príjmy z činností súvisiacich s hazardnými hrami o 3 milióny dolárov.

Je legálne hrať v online kasíne v Keni?

Keňa je jednou z mála afrických krajín, ktorá pravidelne aktualizuje svoje právne predpisy v oblasti hazardných hier a rozširuje internet. Podľa kenského zákona je prevádzkovanie online kasín legálne. Úlovok je online kasíno, ktoré môže legálne fungovať iba vtedy, ak získalo súhlas kenskej vlády a bola vydaná iba jediná licencia, ktorá dáva jednému štátnemu kasínu plné monopolné postavenie na online kasínové hry, ako sú blackjack, ruleta, hracie automaty a poker.

Ako obvykle v prípade akéhokoľvek monopolu, ľudia sa nudia a chcú viac možností, preto väčšina kenských hazardných hier smeruje do online kasín, ktoré sú namiesto toho prevádzkované mimo pobrežia. Aj keď je technicky nezákonné hrať v zahraničných kasínach, v kenských zákonoch nie je nič, čo by hráčom trestalo, aby tak činili, takže odvetvie hazardných hier v zahraničí sa naďalej darí. Aj keď tieto legislatívne šedé oblasti umožňujú Keňanom prístup do online kasín s licenciami medzinárodných jurisdikcií s veľmi malým rizikom, uvedomte si, že je vašou zodpovednosťou pochopiť zákony o online hazardných hrách, ktoré sa na vás vzťahujú, a vždy sa starať pri hraní o skutočné peniaze online. Odporúčame vám použiť dôveryhodnú sieť VPN (virtuálnu súkromnú sieť) pre pridanú vrstvu zabezpečenia.

Top 10 kenských stránok online kasína Aktualizované: Môže 31, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

kasíno strieborných dubov žiadne bonusové kódy vkladov