Top 10 kenských stránok online kasína

Po dôkladnom otestovaní všetkých možností dostupných pre hráčov existuje niekoľko jasných víťazov. Sú to stránky, ktoré idú nad rámec normy, pokiaľ ide o to, čo sa ponúka ich hráčom. Ak budete pokračovať v čítaní stránky, nájdete podrobnosti o tom, ako boli testy vykonané, ale v tejto tabuľke si môžete pozrieť stránky najlepších kenských kasín s podrobnosťami o ich príslušných bonusových ponukách pre nových hráčov.
Aj keď existujú samozrejme rozdiely, existuje aj niekoľko vecí, ktoré majú všetci z týchto operátorov spoločné. Všetci sú držiteľmi rôznych povolení od regulačných orgánov po celom svete, čo dokazuje, že skladujú spravodlivé hry a majú skúsenosti s ich prevádzkou v rámci prísnych obmedzení a právnych predpisov. Začíname s niektorou z týchto najlepších možností je veľmi jednoduché

Top 10 kenských stránok online kasína s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus €3000

Vložte 10 € a hrajte 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus €10

€ 2400 bonus

Výplatné 97.81%
Celkový bonus €2400

Váš darček až do 100 € zadarmo!

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €100

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €300

Uvítací balíček 1000 100 $ + XNUMX otočení!

Výplatné 97.90%
Celkový bonus $1000

€ / $ 250 plus 50 roztočení zadarmo

Výplatné 97.97%
Celkový bonus € / $ 250

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $1000

100% bonus až do 250 GBP

Výplatné 98.21%
Celkový bonus £250O 10 najlepších kenyanských kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Sú online kasína legálne v Keni?

Hazardné hry sú v Keni legálne a všetky formy hazardných hier sú regulované zákonmi o stávkovaní, lotériách a hazardných hrách z roku 1966 a na ktoré dohliada Rada pre kontrolu a udeľovanie licencií (BCLB). Zákon o hazardných hrách udeľuje licenčnej rade oprávnenie vydávať a rušiť licencie prevádzkovateľom hazardných hier, pričom platnosť všetkých licencií končí 30. júna nasledujúceho roku, aby sa zabezpečilo, že predajcovia zostanú v obraze s meniacimi sa pravidlami a predpismi v rámci odvetvia. V Keni je legálne staviť na štátom schválené lotérie, športy, bingo a na ktoromkoľvek z pozemných kasín po celej krajine.

Zákony o online kasínach v Keni
Hazardné hry sú v Keni legálne

Rovnako ako mnoho iných krajín, kenský zákon o hazardných hrách nebol náležite aktualizovaný, aby zahŕňal príchod internetu. Štátnemu online kasínu BetKenya už predtým udelila licencia licenčná rada, ale už nie je v prevádzke. V rámci zákona o hazardných hrách sú online kasína technicky legálne, za predpokladu, že boli licencované radou pre kontrolu stávok a udeľovanie licencií, ale keďže zatiaľ neexistujú žiadne kenské licencie, mnohé z nich sa namiesto toho radia na offshore kasínové stránky.

Hazardné hry v offshore kasíne alebo nelicencovanom kasíne sa v Keni považujú za nezákonné, ale keďže zákony sú voľne presadzované a vláda neblokuje zahraničné kasínové stránky, stovky offshore kasín prijímajú hráčov z Kene a neexistujú žiadne záznamy o tom, že by boli hráči v Keni. potrestaný za hranie v zahraničnom online kasíne.

Online kasínové hry v Keni

V Keni si online športové stávky berú koláče, pokiaľ ide o popularitu, ale kasínové hry sa s rastúcim prístupom na internet rozširujú. Keňskí hráči majú prístup k celému balíčku online kasínových hier vrátane automatov, Pirátska vlajka, ruleta, video poker, baccarat, craps, stolný poker, Keno, lotto, bingo, stieracie losy a nika hry, ktoré sú jedinečné v online kasínach.

Online automaty pre Keňu

starburst je populárny online slot pre Keňu - pozrite si niektoré z najpopulárnejších online automatov pre Keňu.
Skvelá funkcia, ktorá sa ponúka v online kasínach, spočíva v tom, že hry sú k dispozícii na bezplatné vyskúšanie v praktickom režime, takže aj keď ste nikdy predtým nehrajú kasínovú hru, môžete si vyskúšať hry, aby ste sa oboznámili s pravidlami bez toho, aby ste riskovali svoje vlastné. peniaze. Hry sú k dispozícii na okamžité hranie priamo prostredníctvom webového prehľadávača bez nutnosti sťahovania, takže môžete hrať hry bez rizika a bez záväzku.

Online kasíno hra v Keni rastie pomerne rýchlo. Je zrejmé, že hráči z tejto krajiny milujú hracie automaty, stolové hry a športové stávky. Na online trhu sú desiatky dôveryhodných online kasín, ktoré prijímajú hráčov z Kene, čo znamená, že váš výber je prakticky neobmedzený.

Na tejto stránke nájdete zoznam najlepších kenských kasín online. Budeme hovoriť aj o najpopulárnejších spôsoboch platby, právnom štatúte hazardných hier v krajine, bonusových ponukách a ďalších!

Ak chcete začať ihneď, pozrite si nižšie uvedený zoznam odporúčaných kasín. Na kasíno 1XBet sa môžete pozrieť ako na web, ktorý akceptuje kenský šiling.

Prehľad hazardných hier v Keni

Hazardné hry sú v Keni legálnym a regulovaným odvetvím. Zavedením zákona o stávkovaní, lotériách a hrách z roku 1966 sa riadili všetky formy hazardných hier v krajine. Na rozdiel od mnohých afrických susedov má Keňa jasne definované zákony týkajúce sa hazardných hier a povoľuje pozemné kasína, jedno štátne online kasíno, dve štátne lotérie (ktoré sú tiež k dispozícii online), športové stávky a dostihy. Odvetvie hazardných hier je veľké podnikanie a kenská vláda každoročne zhromažďuje príjmy z činností súvisiacich s hazardnými hrami o 3 milióny dolárov.

Je legálne hrať v online kasíne v Keni?

Keňa je jednou z mála afrických krajín, ktorá pravidelne aktualizuje svoje právne predpisy v oblasti hazardných hier a rozširuje internet. Podľa kenského zákona je prevádzkovanie online kasín legálne. Úlovok je online kasíno, ktoré môže legálne fungovať iba vtedy, ak získalo súhlas kenskej vlády a bola vydaná iba jediná licencia, ktorá dáva jednému štátnemu kasínu plné monopolné postavenie na online kasínové hry, ako sú blackjack, ruleta, hracie automaty a poker.

Ako je to zvyčajne v prípade akéhokoľvek monopolu, ľudia sa nudia a chcú viac možností, čo je dôvod, prečo väčšina kenských hazardných hráčov mieri do online kasín, ktoré sú prevádzkované v zahraničí. Hoci je technicky nezákonné hrať v offshore kasínach, v kenských zákonoch o hazardných hrách nie je nič, čo by hráčov za to trestalo, takže offshore hazardný priemysel naďalej prosperuje. Hoci tieto legislatívne šedé oblasti umožňujú Keňanom prístup do online kasín licencovaných medzinárodnými jurisdikciami s veľmi malým rizikom, uvedomte si, že je vašou vlastnou zodpovednosťou pochopiť zákony o online hazardných hrách, ktoré sa na vás vzťahujú, a pri hraní o skutočné peniaze online si vždy dávajte pozor. Odporúčame použiť dôveryhodnú sieť VPN (virtuálna súkromná sieť) pre ďalšiu úroveň zabezpečenia.

Top 10 kenských stránok online kasína Aktualizované: Môže 31, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

kasíno strieborných dubov žiadne bonusové kódy vkladov