Top 10 maltských online kasínových stránok

Keby ste chceli pomenovať globálne hlavné mesto pre online hry, musela by to byť Malta. Malý ostrovný štát je domovom bezpočetných operátorov, vývojárov softvéru a regulátorov, čo z neho robí jeden z najbezpečnejších a najrôznejších trhov na tejto planéte. Na tejto stránke vám predstavíme niektoré z najvýznamnejších maltských kasínových stránok pre vaše preštudovanie, ako aj rozoberieme právne situácie týkajúce sa hazardných hier na Malte.

Európsky, ázijský alebo dokonca severný Americký, ak ste pravidelným hráčom online kasín, určite ste zažili spravodlivý podiel skúseností na stránkach s licenciou MGA. V priebehu rokov sa Malta stala akýmsi centrom herného priemyslu. Videli sme gigantov iGaming, vrátane LeoVegas, Casumo a dokonca aj pána Greena, ako presúvajú svoje operácie na malý ostrov. Toto je však len špička ľadovca, keďže počet offshore herných spoločností na Malte neustále rastie. Čo však podnecuje dopyt po licencii na hry na Malte? Chystáme sa to zistiť. Tu je náš zoznam najlepších online kasín na Malte, aby ste mohli začať.

Top 10 maltských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

Obrovský vkladový bonus 1000 XNUMX €! ?

Výplatné 98.82%
Celkový bonus €1000

Až do 200 € / 100 + XNUMX točení

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

Vložte 10 € a hrajte 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus €10

100% bonus, až 100 € + 100 otočení Book of Dead zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €100

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £100

220% až do 880 € + 220 roztočení zadarmo

Výplatné 97.19%
Celkový bonus €880

400 € / 150 € + XNUMX točení zdarma

Výplatné 98.28%
Celkový bonus € / $ 400

$ 600 Bonus

Výplatné 97.84%
Celkový bonus $600

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $300

Cashback 20% + automatické výplaty!

Výplatné 97.54%
Celkový bonusO 10 najlepších stránkach maltského online kasína s obrovskými bonusmi!

Najlepšie online kasína na Malte a to, čo musia ponúknuť
V tejto časti vám predstavíme tie najlepšie online kasína na Malte a to, čo každý z nich ponúka svojim hráčom. Túto sekciu spúšťame našimi kritériami toho, čo robí skvelé online kasíno na Malte. Medzi tieto kritériá patrí výber hier, bonusy, prívetivosť kasína pre mobilné zariadenia, ako aj jeho bezpečnosť. Pokiaľ ide o výber hry, v tomto prípade je pravdivá prípona, že množstvo kvalitného rytmu je pravdivé, pretože to nie je vždy najväčší výber ponúkaných hier, ale typy ponúkaných hier. Napríklad, ponúka kasíno niektoré z najpopulárnejších automatov? A čo rulety a Pirátska vlajka? Ponúkajú sa v zaujímavých variantoch?

Po druhé, pozeráme sa na ponuku uvítacích bonusov. V niektorých prípadoch môže byť uvítací bonus kompenzovaný vysokými požiadavkami na stávkovanie, takže musíte byť opatrní a dôkladne preštudovať požiadavky na hru každého hráča. Po tretie, berieme do úvahy vhodnosť stránok pre mobilné zariadenia a zistíme, či sú potrebné stiahnutia aplikácií alebo či si jednoducho môžete zahrať v online kasíne v prehliadači. Nakoniec je tu časť o bezpečnosti. Tu preskúmame, či sú traja najlepší online operátori na Malte plne licencovaní a či sú pre vaše potešenie z hry bezpečné. Podľa nášho prieskumu a prehľadu môžeme teraz potvrdiť, že medzi tri najlepšie online kasína na Malte patrí kasíno 888, kasíno Betway a Jackpot City. O každom z týchto operátorov sa budeme podrobnejšie zaoberať z hľadiska našich kritérií tu v našej kontrole, takže zostaňte s nami.

Online kasíno na Malte

Musíte si už uvedomiť, že online kasíno na Malte, ako aj pozemné subjekty, sú dobre kontrolované. Maltské kasíno, ktoré bolo úspešne regulované MGA, online spolu s globálnym, vlastní množstvo kritérií, ktorými schvaľuje svoj štatút jedného z najdôveryhodnejších na svete, a to:

Softvér

Všetky maltské online kasína, ako aj zámorské kasína, ktoré získali licenciu MGA, disponujú herným softvérom popredných svetových operátorov, ako napr. Microgaming, NetEnt, vývoj Gaming, Play'n Go a ďalšie. Dostupnosť týchto veľkých mien zaručuje, že online kasíno na Malte môže zabezpečiť pohodlnú a plynulú hru.

Výber hier

Najlepšie online kasíno na Malte si nemôže udržať svoj čestný status bez toho, aby svojim návštevníkom neponúklo špičkové, vzrušujúce a brilantne spracované hry. Keď hovoríme o online kasínových hrách, maltské úrady udeľujú svoje licencie výlučne týmto webovým stránkam, ktoré sa môžu pochváliť svojou slušnou rozmanitosťou a kde vášniví hráči nájdu čokoľvek podľa svojho vkusu. Medzi najobľúbenejšie online kasínové hry na Malte patria rôzne typy online pokru ruleta hrať skutočné peniaze, baccarat, lotérie, blackjack, živé kasíno, športové stávky a samozrejme online hracie automaty, ktoré hráči Malty veľmi milujú.
Aby si sa nedostal stratený v rozsiahlom mori úžasných online kasín na Malte si SlotsUp pripravil špeciálny zoznam 10 najlepších online kasín, ktoré si môžu hráči Malta vychutnať. Zahŕňajú klasické aj nové online kasína na Malte a majú platnú licenciu, príjemnú zbierku hier a transparentnú platobnú politiku. Predtým, ako zažijete hru s reálnymi peniazmi z nášho úžasného zoznamu 10 najlepších kasín na Malte, ste srdečne vítaní, aby ste vyskúšali svoje šťastie v maltských automatoch, ktoré sú poskytované priamo na našej webovej stránke, aby ste k nim mali prístup iba niekoľkými kliknutiami. Sú to River Belle Casino, online kasíno Jackpot City, kasíno Spin Palace, kasíno Casumo, kasíno Betsafe, kasíno Euro, kasíno Vbet, všetky kasíno sloty, kasíno Rizk a kasíno iGame.

Ochrana hráčov

Všetky najlepšie maltské online kasína prechádzajú prísnou kontrolou a overením predtým, ako dostanú maltskú licenciu. MGA hodnotí osobné informácie o každom prevádzkovateľovi online kasína na Malte, hodnotí obchodný plán každého žiadateľa a vykonáva podrobnú finančnú analýzu online aktivít maltského kasína. Okrem toho vykonáva cvičenie u poskytovateľov online kasín MTL, pokiaľ ide o kontrolu jeho herného procesu, herných podmienok a pravidiel, ako aj platobnej politiky a architektúry bezpečnostného systému. Iba keď sú všetky tieto fázy úspešne dokončené, najlepšie online kasína na Malte sú vyzvané, aby vykonali poplatok žiadateľa a pokračovali do ďalšej fázy overovania, ktorá trvá 60 dní. V týchto dňoch by mali internetové kasína na Malte preukázať svoju technickú výkonnosť. V prípade, že je to prijateľné, online kasína akceptované Maltou získajú dlho očakávanú licenciu. Mýlite sa však, ak si myslíte, že po udelení licencie všetky problémy v kasíne zostanú pozadu. MGA po každom roku fungovania vykonáva audit každého najlepšieho maltského online kasína, ktoré získalo licenciu. Najlepšie maltské kasíno online sa navyše kontroluje každé 3 roky, po zavedení akýchkoľvek výrazných zmien v jeho hernom systéme, ako aj v prípade, že dôjde k podozreniu z hľadiska odchýlky od licenčných predpisov.

Čo iného je držiteľom licencie MGA?

Okrem základných kritérií online kasín na Malte s najlepším hodnotením, ako sú bezpečnosť a slušné hracie pole, existuje množstvo ďalších, aj keď rovnako dôležitých. Keďže hlavnou úlohou licencie MGA je poskytnúť používateľom kasín kvalitný herný proces, nemožno zanechať interakciu s jeho návštevníkmi. Ak chcete hrať online kasíno Malta, skontrolujte počet jazykov, ktoré stránky s hazardnými hrami podporujú. Online kasína na Malte ponúkajú širokú škálu jazykových možností, aby ste sa pri hraní hazardných hier cítili pohodlne. Zákaznícka podpora je ďalšou rozhodujúcou vlastnosťou pre najlepšie online kasíno pre Maltu. Webová stránka zvyčajne poskytuje svojim návštevníkom niekoľko možností, ako kontaktovať oddelenie podpory a požiadať o pomoc. To isté sa týka platobných metód - najlepšie platené online kasíno Malta vždy ponúka veľa spôsobov, ako vykonávať vklady a výbery.

Top 10 maltských online kasínových stránok Aktualizované: Môže 31, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

sníva kasíno bez vkladových kódov 2020