Top 10 nikaragujských online kasín

Zoznam a porovnanie najlepších online kasínových serverov v Nikarague nájdete v našom aktualizovanom a prehľadnom adresári. Nájdete najnovšie propagácie hazardných hier online v Nikarague spolu so špeciálnymi ponukami! S Bonus.Express budete mať prednostný prístup k zatočeniam zadarmo a k najhorúcejšiemu online kasínu bez vkladu. Nikaragujský sektor cestovného ruchu zaznamenal v poslednom desaťročí stabilný rast. Komunitný cestovný ruch je jednou z jeho hlavných atrakcií. Online hazard je v Nikarague legálny od roku 2001, keď nikaragujská vláda prijala právne predpisy na reguláciu tohto druhu činnosti v krajine. Prevádzkovatelia s licenciou môžu poskytovať živé hazardné aj stávkové služby online. bonusy v Nikarague.

Top 10 nikaragujských online kasínových stránok s FRESH bonusmi!

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $ 400

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $ 500

€ 1000 ZADARMO

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 1000

Váš darček až do 100 € zadarmo!

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 100

100% až do 150 GBP / 150 EUR + XNUMX VÝTOKOV v Knihe mŕtvych!

Výplatné 97.18%
Celkový bonus £ / $ / € 150

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

400 € / 150 € + XNUMX točení zdarma

Výplatné 98.28%
Celkový bonus € / $ 400

100% bonus až do 250 GBP

Výplatné 98.21%
Celkový bonus €250

100% až do 200 € + 15 otočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 200

1000 50 EUR BONUS + XNUMX SPINOV ZADARMO

Výplatné 97.55%
Celkový bonus € 1000

1000 5 € alebo 200 XNUMX ALEBO XNUMX BTC + XNUMX SPINOV

Výplatné 97.46%
Celkový bonus € / $ 1000



O Top 10 nikaragujských online kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Hazardné hry v Nikarague

Nikaragua prešla určitými nepokojmi v prijatí akýchkoľvek hazardných hier a jej krajina bola na ďalšie desaťročia zakázaná. Toto sa zmenilo, keď sa v roku 2001, keď sa táto činnosť stala legalizovanou a akceptovanou v celej krajine, presadil prvý akt o hazardných hrách. Od tej doby a za pomoci niekoľkých ďalších zmien zákona v nasledujúcom desaťročí sú Nikaragua a turisti viac ako vítaní pri návšteve jedného z pozemných kasín, ktoré v súčasnosti pôsobia v hlavnom meste Managua, ako aj Masaya a Bluefields. Nielen to, ale miestni obyvatelia môžu voľne hrať svoje obľúbené kasínové hry na mnohých off-shore webových kasínach, ktoré akceptujú nikaragujských stávkujúcich, a legislatíva proti tomu nemá nič spoločné. Na druhej strane, online hazardné hry na webových stránkach v Nikarague nie sú legalizované a ľuďom sa odporúča, aby sa nezúčastňovali žiadnych webových stránok, ktorých pôvod pochádza z Nikaraguy. Aj keď to nie je legálne, hovorí sa, že niekto, kto sa na ňom chytil, nie je stíhaný. Bez ohľadu na to sa vždy zameriavajte na legitímne a úplne regulované webové stránky kasína na otvorenom mori.

  • Súčasná právna situácia
  • Zodpovedné hranie v Nikarague
  • História hazardných hier v Nikarague
  • Slávne letoviská
  • Súčasná právna situácia
  • Ako sme už uviedli v našom článku, hazardné hry v jednom z pozemných kasín sú legálne. Každá prevádzka je prevádzkovaná pod ministerstvom financií a musí získať 1 zo 4 konkrétnych licencií od miestnej „rady pre kontrolu kasína“. Až donedávna bolo možné kasína otvárať iba ako súčasť hotelového komplexu, dnes to však už neplatí. Môžu existovať samostatné kasínové štruktúry.

Okrem nikaragujskej národnej lotérie nie je licencovaná ani legálna žiadna iná forma online hazardných hier. Dôvodom je skutočnosť, že miestna rada kasín nemôže digitálnym operátorom vydávať licencie. To samo o sebe nezakazuje činnosť všade okolo, ale robí to nezákonným. Na druhej strane, pokiaľ ide o offshore lokality, vyzerá to úplne inak, pretože nespadajú pod regulačný rámec miestnych nikaragujských právnych predpisov. Pokiaľ sú regulované uznávanými medzinárodnými inštitúciami, ktorých zoznam uvádzame v predchádzajúcom odseku, každá stránka vás nadchne. To určite tiež obsahuje všetky odporúčania na našom zozname. Zrieknutie sa zodpovednosti pre každého miestneho alebo turista, ktorý sa chce zapojiť do hazardných hier: uistite sa, že máte najmenej 18 rokov, pretože toto je minimálna požiadavka pre Nikaragua.

Zodpovedné hranie v Nikarague

Nie je potrebné myslieť, že my, ako aj každé renomované kasíno, ktoré odporúčame, stojíme pevne proti nezodpovedným hazardným hrám. Bez ohľadu na to, v ktorej krajine sa nachádzate, ak stratíte kontrolu, môžete sa veľmi rýchlo ocitnúť v situácii, keď by v srdci mohli byť problémy na dosah ruky. Ak máte pocit, že hazardné hry si na vás vyberajú daň, urobte si prestávku. Vyhľadajte pomoc a usmernenie v ktorejkoľvek z organizácií, ktoré sa zaoberajú takýmito záležitosťami a sú podporované každým kasínom. Napríklad GamSTOP a GamCare. Regulačné orgány dohliadajú na transparentnosť, spravodlivosť a bezpečnosť kasína. Vy ste ten, kto musí dohliadať na svoje zvyky a sklony.

Legálne hazardné hry v Nikarague

Udržujte svoj koníček predovšetkým ako hobby. Okrem toho sa vyhnite akýmkoľvek webovým stránkam, ktoré nie sú právne schválené miestnou radou pre hazardné hry. Aj keď sa v prípade uväznenia nepovažuje za možné vylúčiť z výkonu trestu odňatia slobody, stále je považovaný za nezákonný a môžu existovať preventívne opatrenia, ktoré môžu ovplyvniť váš život a / alebo podnikanie.

História hazardných hier v Nikarague

Až do roku 2001 nikto v Nikarague nebol predstavený na zákonom povolenej scéne hazardných hier. Odvtedy bola kultúra kasína pod kontrolou Nikaragujského inštitútu cestovného ruchu a následne až do dnešného dňa ministerstva financií a kasínovej kontroly zaznamenala rast a stále sa rozširovala z hľadiska prítomnosti a priťahovala stávkujúcich. Spočiatku, legalizované ako súčasť úsilia riadiť viac turistov do krajiny, príjmy z nej pomaly rastú. Zákon o kontrole kasína s jeho revíziami v rokoch 2011 a 2014 umožnil kasínam vyskočiť úplne a legálne a miestni obyvatelia sa mohli zapojiť do svojich obľúbených hracích automatov a stolov. Krajina je skutočným nováčikom v tejto oblasti v porovnaní s niektorými z krajín, ktoré bojujú s ťažkými váhami a ktoré sa pýšia tisíckami kasín. Nikaragua však má veľa inšpirácie, z ktorej sa dá čerpať. Doteraz s celkom 25 kasínami a počítaním urobil dobrú prácu a môžeme si len želať, aby sa naďalej rozširoval a vyvíjal sa do toho, čo jedného dňa môže byť hlavným mestom kasína v centrálnej banke. Amerika.

Top 10 nikaragujských online kasín Aktualizované: Júna 8, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

okamžitý kupón s červeným jeleňom