Žiadne bonusy online kasína

Vaše najlepšie bonusy bez vkladu za október 2021

Denne aktualizované žiadne bonusy pre online kasína použité v roku 2021. Získajte jedinečné propagačné kódy a otočenie zadarmo platné pre vašu krajinu. Koniec 850.000 bonusové kódy.

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

Masívny bonus za vklad 1000 XNUMX €! 💣

Výplatné 98.82%
Celkový bonus € 1000

VERNOSTNÝ PROGRAM ONLINE KASINO NAD SVETOVOM!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus € 5000

Až 5000 50 + XNUMX roztočení zadarmo

Výplatné 98.11%
Celkový bonus € 5000

200% bonus za zápas. Až 500 € + 50 točení zadarmo

Výplatné 97.93%
Celkový bonus € 500

700 € ZDARMA VITAJTE BONUS

Výplatné 97.53%
Celkový bonus € 700

€ 1000 ZADARMO

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 1000

€ 2400 bonus

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 2400

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 300

AŽ 200 € / 220 € + XNUMX Točení zadarmo

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $ 1000

125 ZMENY NA ZÍSKANIE MASÍVNYCH JACKPOTOV

Výplatné 97.80%
Celkový bonus $ 600

400 € / 150 € + XNUMX točení zdarma

Výplatné 98.28%
Celkový bonus € / $ 400

$ / € 200 + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.81%
Celkový bonus $ / € 200

Až do 500 € + 30 otočení navyše

Výplatné 98.35%
Celkový bonus € 500

100% až do 250 € + 50 točení

Výplatné 97.45%
Celkový bonus € 250

100% až do 200 € + 15 otočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 200

100% až do 200 € + 50 bonusových otočení

Výplatné 98.19%
Celkový bonus € 200

100% bonus až do 500 € + 200 extra otočení!

Výplatné 97.95%
Celkový bonus € 500

100% pri prvom vklade do 200 EUR

Výplatné 98.32%
Celkový bonus € 200

Bonusy v kasínach od 29 kasín

Výplatné 97.86%
Celkový bonus $ 1000

100% až 100 € + 100 roztočení zadarmo

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 100

Až 300 €/$ + 150 zatočení zadarmo

Výplatné 97.84%
Celkový bonus € / $ 300

Bonus $ / € 500 a 140 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.06%
Celkový bonus $ / € 500

1000 5 € alebo 200 XNUMX ALEBO XNUMX BTC + XNUMX SPINOV

Výplatné 97.46%
Celkový bonus € / $ 1000

Bonusy za registráciu bez vkladu sú najatraktívnejšie pre skúsených hráčov aj pre nováčikov. S takýmto stimulom môže zákazník hrať o skutočné peniaze a vyberať si svoje výhry bez toho, aby minul jediný cent. Zhromaždili sme všetky súčasné kódy a promo kódy, aby sme v Európe nedostali žiadne bonusy za vklad online kasín. Nájdete tiež podmienky pre bonusovú aktiváciu a výhru.

Čo je to bonus bez vkladu?

Novému hráčovi sa za určité akcie neposkytuje žiadny vklad. Hráči často dostanú za registráciu na stránkach s hazardnými hrami peniaze alebo otočenie zadarmo. Používateľ teda dostane šancu vyhodnotiť konkrétne kasíno zvnútra vyskúšaním jeho služieb, oboznámením sa s dostupnými výhernými automatmi a otestovaním rýchlosti výplaty.

V kasíne 2021 existuje niekoľko typov bonusov bez vkladu s výplatou bez nutnosti opätovného načítania vášho hráčskeho účtu hotovosťou:

 • Uvítací bonus bez vkladu - darček za registráciu na stránke kasína. Môže to byť hotovosť, zatočenia zadarmo alebo body. V druhom prípade bonusové body poskytujú bezplatný prístup k turnajom alebo ich možno vymeniť za skutočné peniaze.
 • Sviatočné darčeky - venované zvláštnym príležitostiam, ktoré si vyžadujú alebo nevyžadujú symbolické stávkovanie. Môžu byť poskytnuté hráčom v deň ich narodenia, Nového roka atď. Vydávajú sa na požiadanie technickej podpore alebo prostredníctvom promo kódu.
 • Odmeny za VIP status - sú získavaní v rámci vernostného programu po dosiahnutí ďalšej úrovne; stav môžu vydať aj osobne manažéri podpory zákazníkov.
 • Za odporúčanie priateľovi - v rámci pridruženého programu dostane klient odmenu za sprostredkovanie nových používateľov.

Bez ohľadu na typ bonusu bez vkladu, hráč môže hrať o peniaze bez toho, aby míňal čo i len cent.

Nezamieňajte si ukážkovú hru a používanie bonusov. V demo režime môže hráč vyhodnotiť mechaniku automatu, zápletku a dizajn. Ale hra sa hrá na podmienené pôžičky, takže hlavná vec - pocit vzrušenia - tu nie je. Aktiváciou promo kódu alebo otočenia zadarmo zákazník stále nemíňa svoje peniaze na hracích automatoch, ale môže zasiahnuť skutočný jackpot!

Nezabudnite však na nevýhody bonusu bez vkladu:

 1. Stávkové požiadavky. Stávka je v tomto prípade vyššia ako pri vkladových bonusoch. Finančné prostriedky nie je možné vyberať, kým nebudú stavené.
 2. Malé množstvo. Výška bonusu bez vkladu je obmedzená na 20 GBP, 20 EUR alebo 20 USD. Ak sa vydávajú zatočenia zadarmo, ich počet ťažko prekročí niekoľko desiatok.
 3. Limit na výšku výhry. Prevádzkovateľ nastaví výplatný limit po stavení bonusu bez vkladu.

Hráči by nemali brať uvítací bonus ako zaručený spôsob získavania veľkých výhier, ale ako skvelú príležitosť na vyhodnotenie funkčnosti kasína bez akýchkoľvek nákladov.

Prečo kasína neposkytujú žiadne bonusy za vklad?

Bonusy za registráciu bez vkladu v hracích automatoch sú súčasťou marketingovej kampane pre majiteľov online kasín zameranej na zvýšenie ich publika. Takto propagujú svoje značky a priťahujú nových zákazníkov.

Akonáhle hráči ocenia funkčnosť kasína, zostanú v ňom hrať ďalej, a preto sú zamerané na promo akcie. Pravidelní zákazníci vkladajú a uzatvárajú stávky, čo zaisťuje prevádzkovateľovi dlhodobý zisk. To znamená, že kasína neposkytujú novým používateľom žiadny vkladový bonus, aby si vytvorili verné publikum.

Podmienky používania

Online kasína ponúkajú komplexné bonusové podmienky, ktoré si hráč musí pred registráciou starostlivo preštudovať. Hráč by mal venovať pozornosť veľkosti stávky, limitom stávok, výplatnej sume, zoznamu stávkových hier a ďalším obmedzeniam.

Hráči si môžu aktivovať bonusy zadaním svojich promo kódov do svojich osobných oblastí po registrácii. Medzi špeciálnymi ponukami náš zoznam obsahuje exkluzívne promo kódy, ktoré sú dostupné iba pre návštevníkov portálu bonus.express. Ďalším spôsobom, ako získať bonus, je automatická aktivácia ihneď po vytvorení účtu alebo zaslaním žiadosti technickej podpore.

Pravidlá zvyčajne obsahujú nasledujúce podmienky:

 • Aktivačné obdobie a čas stávky. Peniaze alebo zatočenia zadarmo sa pripíšu po aktivácii v prísne obmedzenom období. Podobné požiadavky platia aj pre stávkové obdobie. Niektoré kasína vám umožňujú staviť bonus na niekoľko dní alebo dokonca týždňov, zatiaľ čo iné vydávajú veľkú sumu za registráciu, ale pri neprimerane vysokej stávke obmedzujú stávkový čas na niekoľko hodín.
 • Maximálna stávka. Tento limit je stanovený v mene účtu a obmedzuje stávku za roztočenie. Pri prekročení limitu je možné bonus zrušiť. Pravidlá môžu obsahovať aj zákaz uzatvárania stávok určitého typu, napríklad rovnakých ruleta šanca (tj. párna alebo nepárna, červená alebo čierna atď.).
 • Obmedzenia týkajúce sa hier. Hazardné stránky zakazujú hráčom určité hracie automaty bez bonusu, peňazí alebo zatočenia zadarmo. Pravidlá zvyčajne poskytujú kompletný zoznam prevádzkových intervalov. Niekedy je triedenie založené na type hry. Stávkovanie je možné napríklad na všetkých výherných automatoch, ale je zakázané v stolových hrách a v živom kasíne.
 • Overenie osobných údajov. Všetky kasína vyžadujú, aby hráč predtým, ako bude môcť vybrať svoju výhru, prešiel overovacím postupom. Overuje sa vek hráča, celé meno a adresa bydliska. Prevádzkovateľ tiež kontroluje, či má používateľ iné účty, pretože mať viac účtov je zakázané.

Najlepšie kasíno bez bonusov v roku 2021 s výbermi podľa bonus.express

Najlepšie bonusy na registráciu v roku 2021 bez vkladu, ktoré sú uvedené na tejto stránke, majú optimálne podmienky. Po dôkladnej analýze sme prišli s hodnotením špeciálnych ponúk, v ktorých môžu návštevníci bonus.express zoradiť zoznam podľa niekoľkých kritérií: podľa výšky, stávky, maximálnej výšky výberu atď.

Otáčanie zadarmo pri registrácii

Počet bezplatných zatočení za registráciu sa zvyčajne pohybuje od 5 do 10 až 100 a viac. Ak má hráč nárok na veľa roztočení zadarmo, kasíno ich môže rozdeliť na niekoľko dní. Otáčanie zadarmo je poskytované pre konkrétny slot, ktorý je uvedený v pravidlách proma.

Otáčanie zadarmo sa udeľuje podľa konkrétnej sadzby. Po ich aktivácii musí hráč spustiť automat a ubezpečiť sa, že sú zobrazené točenia zadarmo. Po ich použití musia byť výhry hráča vsadené so stávkou uvedenou v pravidlách. Maximálnu výšku výberu po vsadení určuje operátor a zriedka presahuje 100 dolárov.

Peňažná odmena za registráciu v online kasíne

Jedná sa o klasický druh bonusu za vytvorenie účtu. Jeho výhodou je, že hráč si môže samostatne vyberať hry a stávkovať. Zoznam hracích automatov je niekedy obmedzený operátorom, ale stále je lepší ako iba jeden dostupný automat, ako je to v prípade zatočení zadarmo.

K aktivácii odmeny v hotovosti dôjde automaticky po vytvorení profilu alebo pomocou promo kódu. Prevádzkovatelia niekedy stanovia ďalšie požiadavky, napríklad požiadavku, aby si hráč predplatil stránky kasína na sociálnych sieťach alebo aby posielal reklamné správy alebo aby si sťahoval a inštaloval ďalší softvér atď.

Turnaje zadarmo

Niekedy môžu byť ponúknuté bezplatné turnaje ako motivácia pre prihlásenie. Majú veľmi odlišné podmienky, preto vám odporúčame prečítať si každú ponuku pozorne.

Podmienky pre výber výhier

Najnovšie bonusy za registráciu bez vkladu v roku 2021 s výberom výhry sú na tejto stránke. Návštevník môže vyhodnotiť podmienky prijímania a začať hrať o peniaze bez toho, aby minul jediný cent. Hráč však musí pochopiť, za akých podmienok a akými spôsobmi si bude môcť svoju výhru stiahnuť. Ak to chcete urobiť, musíte vyhodnotiť zoznam dostupných platobných systémov.

Najobľúbenejšími spôsobmi výberu peňazí sú kreditné karty (Visa, MasterCard) a elektronické peňaženky (WebMoney, Yandex.Money, Qiwi). Zákazníci sa často obracajú na elektronické platobné systémy, ako sú Neteller a Skrill, a tiež používajú peňaženky na kryptomeny. K výberu výhier môže dôjsť okamžite alebo môže trvať niekoľko hodín až niekoľko dní.

Prevádzkovatelia niekedy požadujú pred výberom minimálny vklad na overenie platobného nástroja. V niektorých kasínach musí byť tento vklad aj stávkovaný.

Ak chcete overiť svoj účet, musíte poskytnúť technickej podpore naskenovanú kópiu pasu a faktúry za energie, ako aj fotografiu vašej kreditnej karty alebo snímku obrazovky stránky s elektronickou peňaženkou, ktorá zobrazuje vaše osobné údaje. Prevádzkovatelia niekedy požiadajú o selfie hráča s pasom v ruke alebo o Skype konferenciu na overenie jeho totožnosti.

Kasíno môže odmietnuť platiť, ak hráč nesplní určité podmienky, napríklad:

 • Ak má hráč druhý účet - je zakázané vytvárať viac profilov za účelom získania viacerých bonusov bez vkladu.
 • Zrušenie overenia. Ak zákazník nechce alebo nemôže predložiť dokumenty potvrdzujúce jeho totožnosť, jeho profil bude zablokovaný spolu so všetkými jeho bonusmi.
 • Prekročenie maximálnej stávky pri stávkovaní. Systém vás automaticky neupozorní, keď prekročíte limit stávky. O tom sa teda dozviete, až keď sa pokúsite vybrať svoju výhru.

Ak sú splnené požiadavky na stávkovanie a overenie, výhry sa prevedú z hráčskeho bonusového účtu na jeho hlavný účet a môžu sa vybrať na kreditnú kartu alebo do elektronickej peňaženky. Limity pre výber a obdobie transakcie závisia od zvoleného platobného systému.

Čo je to stávka?

Stávka je minimálna stávka na výber vášho hotovostného bonusu. Zvyčajne sa označuje ako multiplikátor - x20, x35 atď. Čím je stávka menšia, tým atraktívnejšia je špeciálna ponuka.

Napríklad ak hráč dostal bonus 500 dolárov na registráciu a musí tieto peniaze staviť stávkou x35. Jednoduchý výpočet vám poskytne celkovú stávkovú sumu: 500 x 35 dolárov = 17,500 20 dolárov. Pri stávke 875 dolárov budete musieť urobiť XNUMX roztočení na úplné stávkovanie.

Stávka nie vyššia ako x30-35 sa považuje za prijateľnú. Skúsení hráči hovoria, že pri takejto stávke je skutočne možné zostať v čiernom, ak si vyberiete správny automat.

Ak chcete získať veľkú výhru, vyberte si výherné automaty s maximálnym percentom návratnosti hráča (RTP) zo zoznamu tých, ktoré sú k dispozícii na základe stávkových požiadaviek.

Pamätajte, že v niektorých hrách sa výška stávky iba čiastočne považuje za vsadené peniaze. V stolových a kartových hrách sa teda iba 5% až 50% stávkovej sumy považuje za vsadené peniaze, zatiaľ čo v hracích automatoch sa berie do úvahy 100% sumy.

Ak je výška bonusu malá, odporúča sa hrať na nízke stávky. Maximálne stávky je lepšie využívať, iba ak je stávka príliš veľká a čas stávkovania je veľmi obmedzený.

Ako získať bonus online kasína bez vkladu za registráciu v roku 2021 bez opätovného načítania vášho hráčskeho účtu

Zoznam online kasín bez bonusu za vklad zostavený expertmi bonus.express umožňuje hráčom porovnávať špeciálne ponuky od rôznych operátorov.

Základné pravidlo pre získanie bonusu bez vkladu je, že vytvorený účet musí byť prvým a jediným účtom používateľa. Viaceré účty sú prísne zakázané. Overenie sa vykonáva podľa mena, e-mailovej adresy, čísla mobilného telefónu, adresy IP atď. Ak chcete získať prístup k výherným automatom s online kasínom bez bonusu za prihlásenie, musíte postupovať podľa jednoduchej postupnosti krokov.

krok 1. Vytvoriť účet. Na webovej stránke kasína musíte otvoriť registračný formulár a vyplniť prázdne polia osobnými údajmi. V tejto fáze niekedy stačí uviesť iba vašu e-mailovú adresu a heslo, ale častejšie musíte vyplniť formulár s osobnými údajmi (meno, dátum narodenia, miesto pobytu atď.). Musíte uviesť iba svoje skutočné informácie, pretože budú neskôr overené.

krok 2. Potvrdenie registrácie. Kasína vyžadujú, aby ste prepojili svoj profil s e-mailovou adresou a telefónnym číslom. Za týmto účelom sa na vašu e-mailovú adresu odošle správa obsahujúca odkaz a na váš mobilný telefón textová správa s kódom.

krok 3. Overenie účtu. Je lepšie overiť si totožnosť ihneď po registrácii, aby ste neskôr pri výbere peňazí nemali problémy. Overenie účtu je možné vykonať dvoma spôsobmi:

 • zasielaním elektronických kópií vašich dokumentov e-mailom na technickú podporu alebo prostredníctvom živého chatu;
 • nahraním fotografií dokumentov vo vašej osobnej oblasti.

Overenie trvá niekoľko minút až niekoľko dní. Technická podpora môže požiadať o ďalšie dokumenty alebo nadviazať krátku konverzáciu cez Skype.

krok 4. Aktivácia. Pozorne si prečítajte podmienky, informácie o obmedzeniach a dobe platnosti bonusovej ponuky. Po prečítaní a pochopení pravidiel si môžete bonus aktivovať vo svojej osobnej oblasti (niekedy pomocou promo kódu) alebo zaslaním žiadosti technickej podpore.

krok 5. Využívanie a stávkovanie. Bonus bez vkladu musí byť využitý v lehote určenej prevádzkovateľom a výhry musia byť stavené s prihliadnutím na deklarovanú stávku.

 

často kladené otázky

💸 Ako odomknem svoj bonus bez vkladu?

V súlade s určenou stávkou musíte svoje výhry točiť niekoľkokrát.

Existujú nejaké obmedzenia pri výbere?

Prevádzkovatelia stanovili maximálnu výšku výhry, ktorú je možné vybrať z bonusu bez vkladu. Limity sú uvedené v pravidlách a nemôžete vybrať viac ako túto sumu.

💰 Kde nájdem v roku 2021 aktuálne bonusy v kasíne bez vkladu, ktoré nevyžadujú opätovné načítanie môjho hráčskeho účtu?

Na našom webe. Zhromaždili sme všetky najnovšie proma od najlepších kasín v Európe so zaručeným výberom peňazí.

🙋♂️ Koľkokrát môžem získať bonus za registráciu bez vkladu?

Iba raz pri vytváraní účtu. Prevádzkovateľ považuje opätovnú registráciu za podvod, pri ktorom budú blokované všetky profily používateľov tejto osoby.

🎲 Ktoré kasína poskytujú uvítací bonus bez vkladu?

Najštedrejšie bonusy ponúkajú New Zealand Casino, 888 Casino, UK Casino Online a Australia Casino. Hodnotenia sa ale neustále menia. Aktuálny zoznam nájdete na tejto stránke.

💳 Môžem si vybrať svoju výhru bez toho, aby som si znova načítal svoj hráčsky účet?

Áno, niektorí operátori vám umožňujú vybrať si svoju výhru bez vkladu. Ale to je extrémne zriedkavé. Neodporúčame združovať sa v takýchto kasínach. Najčastejšie sú to podvodníci.

💵 Existuje online kasíno bez bonusov bez vkladu alebo stávky?

Áno, bonusy bez vkladu môžete získať ako darček na dovolenku alebo ako súčasť vernostného programu bez stávkovania.

Najlepšie bonusové kódy kasína bez vkladu na október 2021

Žiadne bonusy online kasína Aktualizované: Januára 14, 2021 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

online kasíno skutočné peniaze bez vkladového bonusu