Top 10 nórskych online kasínových stránok

Nóri radi hrajú a hrajú kasínové hry. Rýchlo sa pohybujúca právna situácia však hráčom vždy neumožnila získať nápravu v Osle, Rosenborgu alebo na polárnom kruhu.

Pre dobré online kasíno sa zákazníci so sídlom v Nórsku museli posunúť smerom k štátom prevádzkovaným webovým stránkam a lotériám. Nórski pokeroví hráči sa medzitým ocitli v zámorí hrať svoje vlastné národné majstrovstvá.

Is Nórsko úplná oblasť bez hrania, pokiaľ ide o hazardné hry? Nie celkom, a existuje veľa príležitostí na hazard v režime offline a online za skutočnú hotovosť. Pozrime sa na možnosti nórskych herných fanúšikov.

Malo by sa poznamenať, že nórski hráči nemajú k dispozícii všetky zámorské kasíno. Stále však existuje veľa offshore lokalít, ktoré akceptujú Nórov a umožňujú vklady v nórskych korunách (kr).

Top 10 nórskych online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

100% až do výšky € 200

Výplatné 98.14%
Celkový bonus € 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £ 100

Uvítací bonus 1000 200 $ + XNUMX roztočení zadarmo!

Výplatné 98.12%
Celkový bonus $ 1000

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $ 1000

220% až do 880 € + 220 roztočení zadarmo

Výplatné 97.19%
Celkový bonus € 880

Uvítací bonus 1000 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus $ 1000

100% až do 500 € + 200 roztočení zadarmo okamžite!

Výplatné 97.83%
Celkový bonus € 500

€ 500 bonus

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 500

Bonus za vklad 1500 XNUMX €

Výplatné 97.61%
Celkový bonus € 1500

100% až do 100 USD / 200 + XNUMX točení

Výplatné 96.80%
Celkový bonus $ / € 100O Top 10 nórskych online kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Nórski stávkujúci budú medzi tými, ktorí sú najradšej hrať v online kasínach. Takže musíte byť pri hľadaní online kasínových stránok, kde nájdete atraktívne ponuky a zaujme vás propagácia a ďalšie príležitosti, aby ste si mohli užiť a získať tie najlukratívnejšie zážitky. S takým úspechom v online pokri pre Nórsko určite vyhľadáte stránky online pokeru a najnovšie a najnovšie automaty. Určite vás budú priťahovať ponuky, ktoré nájdete pri hľadaní online kasín špeciálne pre nórskych hráčov. Pretože medzi všetkými lákavými webmi sú nezákonné kasína, bonus.express je tu pre vás, s výberom najlepších, zabezpečených a testovaných online kasín pre Nórov. Môžete si byť istí, že výber, ktorý sme pre vás vybrali, obsahuje licencované online herné stránky, ktoré sú spravodlivé a seriózne. Náš výber je založený na dlhoročnej každodennej práci a na skúsenostiach, keď hľadáme online kasína pre Nórov a kontrolujeme ich, aby našli najlepšie ponuky.

Súčasná situácia v oblasti hazardných hier v Nórsku

Celkovo majú tí, ktorí radi hrajú kasínové hry Nórsko v nórskych kasínach na pevnine, tri možnosti - môžu navštíviť zariadenia dostihových závodov prevádzkované štátom, môžu hazardovať na výletných lodiach na otvorenom mori alebo môžu cestovať do susedných krajín štáty ako Dánsko or Švédsko, kde sú kasína legálne a môže ich využívať každý návštevník.

Tí, ktorí dávajú prednosť hre v online kasíne v Nórsku, to nedokážu, takže zvyčajne navštevujú iba zahraničné webové stránky, ktoré prijímajú hráčov z Nórska. Vláda tieto webové stránky nezakazuje a neobmedzuje prístup nórskych hazardných hier na tieto platformy. Jediným hlavným problémom je, že hráči musia priznať svoju výhru ako daň z príjmu a zaplatiť. Nie sú k dispozícii ani mobilné kasína v Nórsku, pokiaľ nie sú zahraničné, preto nehľadajte skutočné peniaze online kasíno v Nórsku.

Zákony pre nórskych hráčov

V Nórsku existujú tri hlavné právne akty, ktoré upravujú celú oblasť hazardných hier. Na začiatku 20. storočia, v roku 1927, bol prvý zákon o totalizátore, v roku 1992 - o hrách a v roku 1995 - o lotérii. Tieto tri súbory zákonov, po prvé, ustanovujú úplný monopol štátu v oblasti hazardných hier, po druhé, regulujú, ktoré hry sú povolené a ktoré nie, a po tretie, podľa týchto zákonov by sa hazardné hry online mali regulovať. Vláda sa však rozhodla, že by bolo jednoduchšie jednoducho zakázať všetky nórske kasína naraz, ako vypracovať komplikované nariadenia a zákony.

Hlavným bodom je, že občania mali tendenciu míňať veľa peňazí na kasínové online hry Nórsko, a navyše sa štátne orgány rozhodli, že hazardné hry sú príliš návykové. S cieľom lepšie porozumieť situácii si všimneme, že jednu zo štátnych agentúr Norsk Tipping kontroluje ministerstvo kultúry a cirkevných záležitostí. Hazardné hry sa preto nepovažujú za hospodársku činnosť, ktorá do krajiny prináša peniaze, ale skôr sa považuje za druh zábavy, na ktorú by sa malo dohliadať.

Agentúra Norsk Tipping môže miestnym obyvateľom ponúkať športové stávky, lotérie a niekoľko ďalších hier. Norsk Rikstoto je zodpovedný predovšetkým za dostihy zvierat. Pokiaľ ide o virtuálne podniky, v roku 2010 orgány schválili zákon, ktorý ešte viac obmedzil miestnych hráčov. Podľa tohto zákona žiadna z bánk nepovoľovala svojim zákazníkom použitie kreditných alebo debetných plastových kariet na vkladanie do nórskych online kasín. To obmedzuje miestnych hráčov, aj keď sa obracajú na zahraničné kasína, pretože, ako všetci vieme, plastová karta je jedným z najjednoduchších a najdostupnejších spôsobov vkladu.

Ďalší zákon tvrdí, že súkromné ​​strany vrátane kartových hier alebo všeobecne hazardných hier sú legálne. Nemali by sa však organizovať ako podniky; všetci nelicencovaní operátori, či už spoločnosti alebo jednotlivci, sú potrestaní a zvyčajne pokutovaní. Všetci občania sa okrem toho chytili nelegálne online hrania, dostali pokuty a od troch mesiacov do jedného roka vo väzení.

Regulačné orgány v Nórsku

Zákony pre nórskych hráčov

Existuje jeden hlavný orgán, ktorý spracúva všetky záležitosti a prípady týkajúce sa nórskych hazardných hier a hazardných hier v Nórsku a je prekvapivo nazývaný Úrad pre hazardné hry. Tento úrad pre hazardné hry zase podlieha ministerstvu kultúry a cirkevných záležitostí.
Táto agentúra má tri hlavné aspekty zodpovednosti:

zabezpečuje, aby všetky hry a všetky stávkové schémy spĺňali požiadavky štátu vo výklenku a aby boli pod náležitou verejnou kontrolou. To je dôvod, prečo banda hier jednoducho nie je povolená ani v štátom kontrolovanej agentúre.
Funguje to s negatívnymi dôsledkami hazardných hier a snaží sa zabrániť finančným stratám alebo emočným problémom, ako je závislosť. Toto je skvelý aspekt, pretože potenciálne negatívne dôsledky by sa mali brať vážne. Faktom však je, že väčšina ľudí, ktorí sú v kasínach, buď cestuje do zahraničia, aby si zahrala, alebo hrá na diaľku zo svojich domovov. Je preto ťažké sa s nimi vyrovnať s negatívnymi dôsledkami alebo dokonca získať akékoľvek primerané štatistické údaje.
agentúra musí tiež zabezpečiť, aby všetky zisky získané v dôsledku stávok vlastnil štát a aby sa nakoniec vynakladali na veci prospešné pre spoločnosť. To je ďalší hlavný dôvod, prečo štát vynakladá také úsilie na reguláciu medzery; chceli by mať tieto peniaze na charitu.
Ministerstvo kultúry a cirkevných záležitostí poskytuje konečnú kontrolu nad problematikou hazardných hier v Nórsku. To je dôvod, prečo sa organizáciám, ktoré majú na mysli charitu, v skutočnosti podarí získať oprávnenie na organizovanie podujatí a dokonca aj pokerových turnajov. Napríklad v roku 2015 nórske združenie leukémie získalo povolenie na vedenie pokerových podujatí (napriek skutočnosti, že poker bol v Nórsku po stáročia zakázaný).

Takže v kráľovstve existujú spôsoby, ako obísť zákon a veľké podniky alebo charitatívne organizácie tieto spôsoby nájdu. Na druhej strane len priemerní používatelia musia hľadať príležitosti, ktoré im ponúkajú.

Populárne spôsoby platby pre hráčov z Nórska
Od júna 2010 nemôžu hráči online kasín z Nórska používať kreditné / debetné karty na vkladanie / výber na svoj účet v kasíne NOK.

To nezabránilo vynaliezavým hráčom hrať v online kasínach NOK s využitím iných možností, ako sú elektronické peňaženky ako Boku, EcoPayz, Neteller, Skrill, Jeton, Siru a MiFinity. Elektronické peňaženky sú skvelé, pretože sú bezpečné, rýchle, diskrétne a stále sa objavujú ďalšie. Nevýhodou je, že sa môžu účtovať poplatky za dobitie a ich prijatie sa líši v závislosti od kasína.

Ďalšou možnosťou platby sú spôsoby platby poukážkami, napríklad Paysafecard. Má niekoľko výhod, pretože vám umožňuje mať prísnejšiu kontrolu nad výdavkami, nevyžaduje kontrolu úveru, je bezpečná a extrémne rýchla. Existujú však obmedzenia, vrátane obmedzujúcich veľkostí poukážok, poplatkov a nemožnosti použiť na výber prostriedkov.

Top 10 nórskych online kasínových stránok Aktualizované: Môže 25, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

Turnajový kód kasína lotus asia