Online kasína: Aké sú požiadavky na stávky?

0 Komentáre
Online kasína: Aké sú požiadavky na stávky?

Nie je zriedkavé, že online kasína sa snažia prilákať hráčov tým, že im ponúknu bonusy - jednoducho povedané, bezplatné peniaze -, ktoré hráč môže použiť hneď, ako sa zaregistrujú v kasíne. Avšak, aby sa nevyhrali vysoké riziko, kasína majú tendenciu presadzovať požiadavku na stávky. Pozrime sa bližšie na to, čo to znamená.

Požiadavka na stávkovanie (známa aj ako požiadavka na hranie) je často veľmi dôležitým prvkom operácií kasína. Samozrejme, z pohľadu hráča to nie je najatraktívnejšia nuansa. To je dôvod, prečo je stránka hry navrhnutá tak, aby ste si ešte predtým, než sa ju pokúsite načítať, neobjavili nič zvláštne. V zásade sme odporúčali starostlivo preskúmať pravidlá, ktoré opisujú podmienky, za ktorých vám bude bonus poskytnutý. Práve tu nájdete informácie o požiadavke na stávkovanie, ktorá nie je tak jednoduchá. Ak ho nemôžete nájsť najprv, vyhľadajte na stránke malé písmo alebo skontrolujte stránku popisujúcu samotný bonus a rôzne ponúkané ponuky.

Online kasína: Aké sú požiadavky na stávky?

Získanie základnej informácie o požiadavke na stávky

Takže, čo je v podstate? Táto požiadavka je multiplikátorom, ktorý predstavuje to, koľkokrát budete musieť hrať prostredníctvom ponúkaného bonusu predtým, ako budete môcť odstrániť všetky výhry (v niektorých prípadoch spolu s bonusom pravidlo sa môže týkať aj vkladu). Za normálnych okolností je nastavenie počtu periód prehrávania súčasťou činností riadenia rizík spoločnosti. Čím väčšia je suma ponúkaných "voľných peňazí", tým je pravdepodobnejšie, že počet prehrávaní bude vyšší. Počet časy prehrávania sa môže medzi jednotlivými kasínami značne líšiť - môže začať v čase 15-20 a dosiahnuť takmer 40, čo je úmerné atraktívnosti bonusu.

Poďme sa pozrieť na to, ako sa to deje. Napríklad, predstavme si, že požiadavka na hranie znamená, že bonus bude hrať dvadsaťkrát. Navrhovaná suma je rovnaká ako $ 50, ktorú hráč pridelí online kasíno hneď, ako sa zaregistruje. Povedzme, že používate celú sumu a váš vklad sa rovná $ 100. V našom príklade bude daná požiadavka stanovená ako dvadsaťnásobok súčtu prémie a zálohu spolu. Veľmi jednoduché výpočty nám ukážu, že stávky, ktoré prehrávate, budú musieť najprv dosiahnuť hodnotu $ 2000 (len sme vynásobili $ 100 bonusu a vklad 20). Keď k tomu dôjde, budete spĺňať požiadavku na hranie a budete môcť výhry stiahnuť.

Potrebuje sa požiadavka na stávky od jednej hry k druhej?

Systém požiadaviek na hranie nie je jednoduchý. Pre kasína nie je zriedkavé nastaviť rôzne percentá za rôzne hry, Príslušné sumy vám pomôžu nakoniec splniť požiadavku na hranie. Percentá sú stanovené kasínami nezávisle a prevažne sa líšia v priemysle. Existujú však isté tendencie - napríklad blackjack, ruleta a niektoré iné hry neprispievajú (alebo prispievajú len veľmi málo) k uspokojeniu požiadavky, zatiaľ čo zvyčajne je 100% sloty stávky hodnotu, ktorá sa započítava. Jednou z mála výnimiek v tomto odvetví sa predpokladá, že sú kasína pomocou systému "Clear Play Bonus" - spoliehajú sa na softvér Microgaming a údajne majú rovnaké štandardy.

Aby sme ukázali, ako to funguje, dajte nám príklad. Predstavte si, že kasíno ponúka bonus $ 100, ktorý kladie požiadavku na hranie 20, aby sa hráč stretol. Z dôvodu ilustrácie sa domnievame, že hráč sa rozhodne staviť $ 30 na Slots a $ 20 na Blackjack, Roulette a Video Poker. V tomto prípade môžeme vypočítať príspevok k požiadavke na hranie: 100% x $ 30 (Sloty) + 25% x $ 20 (Blackjack) + 10% X $ 20 (Ruleta) + 80% z $ 20 , Pridaním všetkých prvkov dorazíme na hodnotu $ 53 - to je príspevok, ktorý bol vykonaný na uspokojenie požiadaviek na hranie $ 2000.

* Prosím, všimnite si, že čísla použité v príklade sa tu používajú iba kvôli demonštrácii. Pred prehrávaním si pozorne prečítajte podmienky a podmienky pre konkrétny bonus, ktorý ponúka konkrétne kasíno, pretože sa môžu veľmi líšiť.

Online kasína: Aké sú požiadavky na stávky? Aktualizované: Januára 29, 2019 Autor: Damon

Sponzorované reklamy