Top 10 miest Papua - Nová Guinea online kasína

Papua-Nová Guinea nie je krajinou, o ktorej veľa ľudí vie. Nachádza sa na ostrove, ktorý spoločne zdieľa s Indonéziou, je to oficiálne oceánska krajina. S populáciou asi 7.3 milióna ľudí by si človek myslel, že je to celkom pekné miesto pre online hazardné hry, aby sa chopilo. Ak sa tu hovorí vyše 800 jazykmi, mohlo by to mať trochu vplyv na to, aby Papua-Nová Guinea mohla úspešne prechádzať online platformou, hoci angličtina je jedným z hlavných jazykov.

Top 10 kasínových online kasín Papua-Nová Guinea s FRESH bonusmi!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

100% až do výšky 3000 EUR alebo viac.

Výplatné 99.98%
Celkový bonus € 3000

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $ 400

100% bonus až do výšky $ 200

Výplatné 98.17%
Celkový bonus $ 200

100% bonus, až 100 € + 100 otočení Book of Dead zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 100

Uvítací bonus 1000 200 $ + XNUMX roztočení zadarmo!

Výplatné 98.12%
Celkový bonus $ 1000

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $ 300

100% až do 200 € + 15 otočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 200

1000 50 EUR BONUS + XNUMX SPINOV ZADARMO

Výplatné 97.55%
Celkový bonus € 1000O 10 najlepších webových kasínach Papua-Nová Guinea s obrovskými bonusmi!

Priemysel online kasín v Papua-Novej Guinei rastie pomaly, ale stabilne, v dôsledku silnej tendencie globálneho rastu iGaming. Počet ľudí, ktorí chcú hrať v online kasíne Papua-Nová Guinea, skutočné peniaze neustále rastú. Aj keď počet miest zaregistrovaných kasín v Papua-Novej Guinei je takmer nulový, v krajine stále existuje možnosť potlačiť nutnosť kasína. Takže ak ste práve začali hľadať najlepšie online kasíno Papua Nová Guinea, v SlotsUp, pomôžeme vám prísť s prémiovými možnosťami.

Papua - Nová Guinea nemôže byť hrdá na najrozsiahlejšie pokrytie internetom. Nie je ani jednou z najbohatších krajín na svete. Zdá sa však, že vláda si uvedomuje dôležitosť investovania do vysoko výnosného odvetvia online hazardných hier Papua-Nová Guinea. V tomto článku sa dočítate o situácii s právnou reguláciou trhu v kasíne Papua - Nová Guinea online kasína, ako aj o hlavných zákonoch o hazardných hrách, usmerneniach a úradoch, ktoré v krajine existujú. Na vrchole všetkého ostatného na tejto stránke získate možnosť dokončiť vyhľadávanie najlepších online kasín pre hráčov Papua-Nová Guinea.

Hazardné hry v Papue - Novej Guinei

V roku 2007 predseda vlády a vláda oficiálne legalizovali všetky pozemné a online kasína vrátane lotérií, športových stávok a dostihov. Na základe právnych predpisov bola zostavená Národná rada pre kontrolu hazardných hier s cieľom regulovať, monitorovať a organizovať všetky hazardné hry v celej krajine. Novo prijatý zákon o kontrole hazardných hier umožňuje každej provincii Papua-Nová Guinea mať 1 kasíno, zatiaľ čo licencia je na desať rokov. Na všetkých držiteľov kasín sa bude uplatňovať hrubá daň z príjmu rovnajúca sa 20%, vrátane ďalších 5%, ktoré sú určené najviac postihnutým komunitám.

V súčasnosti v Papue-Novej Guinei nie sú kasína na pevnine, ale tie online prekvitajú a neustále získavajú publicitu.

  • V roku 2001 bolo ázijskými rodinami zločinu organizovaných veľa nezákonných zariadení. Boli spojené s rôznymi tienistými hazardnými hrami od roku XNUMX ruleta a kartové hry pre dostihy a sloty na celom kontinente a v južnom Tichomorí. Patrí sem aj koordinácia a účtovanie nelegálnych kasín a hotelov.
  • V roku 2004 dala vláda 36-hodinový časový rámec všetkým nezákonným hracím zariadeniam na zatvorenie svojich podnikov a vynechanie akýchkoľvek problémov so zákonom. Napriek veľkodušnosti ústredných orgánov sa niektorí rozhodli udržať nelegálny tok hotovosti v prevádzke.
  • Krátko nato, v roku 2005, miestna polícia zaútočila na jedno z najväčších nezákonných kasín v Port Moresby, ktoré zhabalo viac ako 500 rôznych strojov a zariadení kasín. Toto slúžilo ako príklad pre zvyšok podzemí a dodnes je známe ako najväčší nálet policajného kasína tohto druhu.
  • V roku 2007 bola zostavená Národná rada pre kontrolu hier a všetky operácie kasín boli legislatívne.
  • V roku 2008 sa sociálne skupiny a cirkvi neúspešne pokúsili postaviť proti zákonu o kasínach z roku 2007 s výzvou, aby hazardné hry v Papue-Novej Guinei priniesli miestnym obyvateľom iba chudobu. Aj generálny guvernér Sir Paulias Matane podporoval príčinu ľudu, ale boj do dnešného dňa stále pokračuje.

Bezpečnostné a licenčné orgány

Ako už viete, hlavným herným regulátorom Papua-Nová Guinea je Národná rada pre kontrolu hier, ktorá vám dáva zákonné práva na vykonávanie kasínových operácií v krajine. Existujú však aj ďalšie, ktoré poskytujú mimoriadnu dôveru, pokiaľ ide o pravosť operátora a celkový pocit bezpečia. Malta Gaming Authority (MGA) má vplyv na všetky odvetvia hazardných hier po celom svete a je považovaný za jeden z najdôveryhodnejších herných úradov. Organizácie ako eCogra tiež kontrolujú kvalitu a spravodlivosť všetkých prevádzkovateľov vrátane prevádzkovateľov v Papue-Novej Guinei ako regulátora tretej strany. Charitatívne skupiny ako GamCare a BeGambleAware sú prísne orientované, aby im pomohli s rozvinutým problémom s hazardnými hrami a nešťastiami, ktoré by mohli priniesť.

Top 10 miest Papua - Nová Guinea online kasína Aktualizované: Júna 9, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

výherné záhradné kupóny