Top 10 filipínskych online kasín

Online kasína sa stali populárnymi po celom svete, nikde inde než na Filipínach, kde sa v krajine nachádza veľmi veľké množstvo najlepších online kasín. Filipíny prevádzkujú štátnu licenčnú agentúru na prevádzkovanie kasín. Všetky ovládacie prvky sú v rukách spoločnosti Philippine Amusement and Gaming Corporation alebo PAGCOR. Je to jediná krajina v Ázii, ktorá poskytuje licencie na online kasína.

Filipíny najlepšie online kasína sa považujú za bezpečné miesto pre hazardné hry, ktoré hráčovi online ponúkajú pokoj.

Na Filipínach je veľa online kasín. Tu je zoznam niektorých zaujímavých miest, ktoré ponúkajú všetko, o čom filipínski hráči môžu snívať.

Top 10 filipínskych online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus € 1600

€ 2400 bonus

Výplatné 97.81%
Celkový bonus € 2400

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 300

250% bonus + 125 roztočení zadarmo

Výplatné 97.73%
Celkový bonus $ 250

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus €100

AŽ 200 € / 220 € + XNUMX Točení zadarmo

Výplatné 98.24%
Celkový bonus € / $ 200

100% až do 250 € + 50 bonusových otočení

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 250

200% až do výšky € 500

Výplatné 97.88%
Celkový bonus € 500

100% až do 500 € + 200 roztočení zadarmo okamžite!

Výplatné 97.83%
Celkový bonus € 500

Bonus za vklad 1500 XNUMX €

Výplatné 97.61%
Celkový bonus € 1500

€ 750 Bonus

Výplatné 97.71%
Celkový bonus € 750O 10 najlepších filipínskych online kasínach s obrovskými bonusmi!

Po stáročia jednotlivci hrali rôzne druhy hazardných hier. Tento trend v súčasnosti určite pokračoval s množstvom rôznych pozemných online kasín, pokerových herní a ďalších prevádzok hazardných hier. Vďaka technologickým vylepšeniam došlo v posledných rokoch k nárastu a rozvoju odvetvia hazardných hier online. Hranie kasínových hier v online kasínach znamená, že hráči si užívajú hazardné hry bez toho, aby opustili útulnosť svojich domovov.

Okrem toho majú prístup k svojim obľúbeným hrám odkiaľkoľvek pomocou svojich mobilných zariadení alebo stolových počítačov. Napriek niektorým protichodným nariadeniam sa svet online kasín v posledných rokoch výrazne rozšíril. Ako navrhli odborníci, tento trend sa považuje za pokračujúci. Svet online kasín sa v skutočnosti rozrástol v dôsledku rôznych faktorov, ako sú vznik nových trhov, rozširovanie internetu a registrácia nových hráčov.

Vzostup trhu s online hazardnými hrami

Vďaka vzostupu trhu s online hazardnými hrami majú hráči z Filipín rôzne možnosti pri výbere svojich predajcov online kasín. Trh s online hazardnými hrami sa od roku 2005 v skutočnosti zvýšil viac ako dvakrát, v roku 40 vygeneroval celosvetovo približne 2014 miliárd dolárov. Počas tohto úžasného rastu a vývoja sa na scéne objavilo množstvo rôznych účastníkov trhu, predajcov softvéru a online kasína.

Každý z týchto predajcov a priemyselných hráčov sa snaží poskytovať viac a niečo lepšie, aby zostal pred konkurenciou. To je vlastne hlavný dôvod, prečo niektoré kasínové filipínske kasína ponúkajú lepšie bonusy, lepšie knižnice hier a niektoré jedinečné funkcie. Toto sú hlavné prostriedky, ktoré online kasína využívajú na prilákanie väčšieho počtu hráčov a na zabránenie tomu, aby sa ich bežní hráči presúvali do iného online kasína.

Pravda je, že demografické online hazardné hry sú čoraz rozmanitejšie. Svet online hazardných hier sa stal jedným z najpopulárnejších spôsobov zábavy. Zatiaľ čo vekové rozpätie online kasínových hráčov sa v poslednom čase zvýšilo po rozšírení internetu v spoločnosti, preferencie hier sa stále líšia v závislosti od veku hráčov.

Okrem toho sa správanie online kasín medzi mužmi a ženami líši, keďže vo všeobecnosti sa muž hrá vzrušene, zatiaľ čo ženy relaxujú. Muži teda častejšie hrajú pri vyšších stávkach, zatiaľ čo ženy častejšie hrajú pri nízkych vkladoch. Tak či onak, vďaka výrazne rastúcej popularite odvetvia hazardných hier online, stále viac online kasín otvára svoje dvere verejnosti.

Inými slovami, hráči z Filipín majú pri výbere svojho najlepšieho online kasína nespočetné množstvo možností. S týmto rastúcim počtom možností môže byť výber správneho kasína trochu náročný. Preto sme zostavili náš zoznam najlepších filipínskych online kasín, aby sme hráčom pomohli vyhnúť sa chybe pri výbere nesprávneho kasína.

Kritériá použité v našich hodnoteniach online kasín

Existuje toľko rôznych online predajcov kasín na Filipínach, z ktorých si môžete vybrať. Preto sme preskúmali desiatky rôznych webových stránok online kasín s cieľom poskytnúť komplexný zoznam najlepších online kasín, ktoré vítajú hráčov z Filipín. Hráči si môžu byť istí, že náš zoznam obsahuje iba tie najlepšie miesta pôsobiace v odbore.

Stránky sú zoradené podľa rôznych faktorov vrátane ich herných knižníc, spoľahlivosti, podpory zákazníkov, bankových metód, včasných platieb, bezpečnostných opatrení a jazykov. Tu uvedené online kasína sú stopercentne bezpečné, plne regulované a licencované a tiež nabité ďalšími hodnotnými funkciami, vďaka ktorým sa špičkové online kasíno stáva.

Naše najvyššie ratingy online kasín sú navyše založené na skúsenostiach hráčov získaných z rôznych zdrojov. Preskúmali sme reputáciu kasín medzi ostatnými hráčmi, ich oddeleniami podpory zákazníkov, licenciami, bonusmi a propagačnými akciami, limity na výber, možnosti výberu a platenia vkladov, preskúmali ich webové stránky a ich mobilnú kompatibilitu.

Mobilné kasína na Filipínach

Mobilné hry sú na Filipínach veľkým podnikom a existuje veľa skvelých online kasín, ktoré v súčasnosti ponúkajú možnosti mobilných hier. Hranie na mobilnom zariadení poskytuje veľké výhody. Najlepšie tituly sú k dispozícii prostredníctvom aplikácií a účelových webových stránok pre mobilné kasína.

Pri hraní na mobilnom telefóne získate prístup k rovnako kvalitným hrám a cenám za skutočné peniaze, ktoré by ste očakávali od webu pre stolné počítače. Možno budete mať aj prístup k exkluzívnemu mobilnému bonusu.

Naše najvyššie hodnotené filipínske online kasína ponúkajú vynikajúce možnosti mobilných hier, ktoré sú kompatibilné so širokou škálou rôznych zariadení a operačných systémov. Vyskúšajte mobilné hranie na svojom zariadení iPhone, iPad alebo Android alebo ho roztočte pomocou telefónu so systémom Windows.

Zákony o hazardných hrách na Filipínach

Zákony o hazardných hrách sú na Filipínach trochu zložité, riadia ho však dva hlavné regulačné orgány - Philippine Amusement and Gaming Corporation (PAGCOR) a Cagayan Economic Zone Authority (CEZA).

Miestne hazardné herne vrátane bingových hál, stávkových obchodov, pokerových herní a kasín z tehál a mált sú licencované a regulované spoločnosťou PAGCOR. Je dôležité poznamenať, že aj keď existujú eGames, ktoré sú licencované týmto regulačným orgánom, jedná sa o elektronické hracie automaty a nie stránky s online hazardnými hrami - pre niektorých to môže byť mätúce.

CEZA licencuje hazardné hry online na Filipínach - hazardné stránky s licenciou CEZA však nemôžu Filipíncom ponúkať svoje služby. Môže to znieť hlúpo, ale môže ponúknuť svoje služby na obrovskom ázijskom trhu mimo Filipín, vďaka čomu je CEZA populárnou licenčnou jurisdikciou.

Pokiaľ ide o online kasína na otvorenom mori, môžu bezplatne ponúkať svoje služby Filipíncom, pretože rozhodnutie odvolacieho súdu v roku 2012 stanovilo, že činnosť, ktorá nie je výslovne nezákonná, nemôže byť potrestaná.

Hazardné hry online na Filipínach sa považujú za legálne. Neexistuje žiadny zákon, ktorý by hráčom bránil v prístupe k online kasínom, ktoré sa nachádzajú v zámorí. Filipínci tu môžu legálne hazardovať. Prezident Rodrigo Duterte sa však zaviazal v roku 2017 zastaviť všetky online hazardné hry v krajine a mohlo by to viesť k tomu, že všetky offshore kasína sa stiahnu z filipínskeho trhu alebo inak zablokované. Uviedol, či môžu regulovať a vyberať dane, ktoré sa môžu obnoviť.

V čase písania hry iba kasíno G'day akceptuje Filipíny ako dostupné miesto na výber pri registrácii - stále však budete môcť hrať, stačí zvoliť iné miesto a menu. Je dôležité si uvedomiť, ako sa menia zákony, ktoré musíte zaistiť, aby ste ich neporušili.

Top 10 filipínskych online kasín Aktualizované: Môže 31, 2020 Autor: Damon

Obsah

Súvisiace bonusy:

orient xpress