888 Poker screenshot
Ukladať RSS

888 Poker

S viac ako 10 miliónmi registrovanými členmi na celom svete je 888poker najrýchlejšie sa rozvíjajúcou online pokerovou herňou, pričom nový hráč zaregistruje každých 12 sekúnd.

888poker je určený pre hráčov, ktorí sa tešia na zábavu a vzrušenie hry. Hostite si najväčšiu škálu cash games a turnajov online, vždy nájdete tabuľku, ktorá je pre vás to pravé, bez ohľadu na to, akú úroveň hráčov alebo rozpočet.

Pre nás je poker viac než len hra, je to životný štýl. A to je dôvod, prečo sa snažíme vzbudiť vzrušenie až k vašim prahom na našich známych live pokerových akciách 5-hviezdy. Od luxusnej pokerovej dovolenky v najvyšších destináciách až po miestne turnaje priamo vo vašom susedstve máme pokryté všetky vaše pokrové sny.

To, ktoré je spojené s našimi ocenenými propagačnými akciami, obrovskými progresívnymi jackpotmi a najpriaznivejšou online pokerovou komunitou, robia 888poker ideálnym miestom na hranie.

Tím 888poker

Tím veľvyslancov 888poker zahŕňa víťaz WSOPE Bracelet Jackie Glazier, nemecká vystupujúca hviezda Dominik Nitsche, ktorá zaujala 3rd miesto v akcii WSOP 2015 a 2014 WSOP November Niner Bruno 'Foster' Politano.

Licencované a regulované EÚ

888poker je prevádzkovaná spoločnosťou 888 Holdings, verejnou spoločnosťou obchodovanou na londýnskej burze od 2005 a plne regulovanou online hernou od 1997.

Náš špičkový herný softvér je certifikovaný spoločnosťou McAfee, GameCare a ICRA.

zodpovedné hranie

888poker zabraňuje návykovému použitiu a zakazuje prístup k ľuďom mladším ako 18, monitoruje potenciálne závislých členov a založil neziskovú organizáciu eCOGRA. Navštívte stránku 888holdings.com, kde nájdete viac informácií o spoločnosti.

Ocenenie

  • Pokerový operátor roka
  • Pokerová marketingová kampaň roka
  • Najlepší pokerový softvér
  • Spoločensky zodpovedný prevádzkovateľ roka

Hrať terazhttps://www.888poker.com

kasíno bonusy

Celkom: 3

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

Každoročná séria švédskych pokerových turnajov Poker-SM je späť v apríli 1, a 888poker je opäť hrdý na to, že je exkluzívnym sponzorom akcie. Mohli by ste byť ďalším majstrom! Hlavné podujatie sa konalo ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

📁 Kategória:

Vytvorené:

Uplynula

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína