Bingo Loft screenshot
Ukladať RSS

Bingo Loft

Spoločnosť Bingo Loft je vybavená softvérom, ktorý patrí spoločnosti Brigend Limited, ktorá je dcérskou spoločnosťou spoločnosti Cassava Enterprises (Gibraltar) Limited ("Cassava"). Cassava Vám s radosťou poskytne online služby bingo pod licenciou na diaľkové hry, ktorú vydala vláda Gibraltáru do Cassavy. Všetky hry na tejto stránke sú plne kontrolované a podrobené testovaniu fair play a čestné výplaty. Našimi hlavnými prioritami sú Bezpečnosť a súkromie.

zodpovedné hranie

Hoci vieme, že Bingo Loft je miesto a zároveň vieme, že musíme poskytnúť našim hráčom bezpečné a zodpovedné herné prostredie. Vieme, že je našou zodpovednosťou poskytnúť vám neuveriteľne zábavný zážitok, ale že sme tiež povinní zabrániť kompulzívnemu používaniu a zabrániť neplnoletým členom pristupovať k našim herným produktom. Ako zodpovedná herná spoločnosť sa snažíme zabezpečiť transparentnú ochranu prehrávača.

 • Ochrana maloletých
 • Zabránenie kompulzívnemu hazardu

Ochrana neplnoletých osôb

V súlade s nariadením vlády o hazardných hrách Gibraltáru, ak ste mladší ako 18, nesmiete hrať naše hry Bingo. Používame sofistikované systémy, ktoré dokážu overiť, či niekto, kto sa pokúša hrať naše hry Bingo, je maloletý a my ich sledujeme, ak sa pokúšajú hrať na Bingo Loft. Zabezpečujeme tiež, aby sme nevytvárali miestnosti na prilákanie detí alebo dospievajúcich. Takisto sa ubezpečujeme, že robíme všetko, čo je v našich silách, aby sme ich odradili od pokusu o vstup do Bingo Loft. Vieme však, že internet je ľahko dostupný v mnohých domácnostiach po celom svete. Takže vieme, že herné spoločnosti a rodičia musia spolupracovať, aby ochránili vaše deti pred prístupom k vášmu účtu Bingo Loft. Na zabezpečenie bezpečnosti vašich detí odporúčame inštalovať filtračný softvér na zablokovanie prístupu maloletých k určitým webovým stránkam a programom. Ďalšie tipy pre rodičov:

 • Nenechávajte deti bez dozoru v blízkosti vášho počítača, keď je spustená aplikácia bingo.
 • Chráňte svoje herné programy heslom.
 • Nedovoľte osobám pod 18 zúčastňovať sa na akejkoľvek hazardnej činnosti.
 • Uchovajte si svoje používateľské meno, heslo a metódu uloženia v Bingo Loft mimo dosahu detí.
 • Vzdelajte svoje deti o legálnosti a možnom poškodení hazardných hier.
 • Obmedzte dobu strávenú vašimi deťmi online.

Bohužiaľ, žiadny systém nie je bezpečný. Ak poznáte osobu mladšiu ako 18, ktorá je zaregistrovaná v spoločnosti Bingo Loft, ihneď informujte náš tím podpory na adrese support@bingoloft.com

Predchádzanie kompulzívnemu hazardu

Bingo Loft je tu zábavná a relaxačná forma zábavy. Existuje však malý počet ľudí, ktorí by sa mohli stať posadnutými možnými peňažnými ziskami, ktoré naše hry ponúkajú. Štúdie naznačujú, že iba veľmi malé percento dospelých obyvateľov je náchylné k návykovým problémom s hazardnými hrami. Náš tím v spoločnosti Bingo Loft je vyškolený o metódach a technikách na rozpoznanie a prijímanie vhodných opatrení, keď sa stretávajú s kompulzívnymi alebo neplnoletými hráčmi. Vytvorili sme príležitosť, aby ste sa vylúčili zo hry Bingo, ak si myslíte, že vaša herná skúsenosť už nie je len formou zábavy.

 1. Viac informácií o samovoľnom vylúčení nájdete tu.
 2. Taktiež sme si nastavili nástroje na nastavenie vlastných maximálnych limitov vkladov, aby ste vždy zabezpečovali, že hráte v rámci svojich vlastných prednastavených limitov. Viac informácií o nastavení limitov vkladov nájdete tu.
 3. Na základe vašej žiadosti odstránime vaše meno z nášho zoznamu e-mailov.

Pamätať si

 • Hazardné hry sú formou zábavy. Nie je to spôsob, ako sa rýchlo zbohatnúť a splatiť svoje dlhy.
 • Hazard je hazardná hra. Neexistujú žiadne vzorce, ktoré by zaručili výhru.
 • Uistite sa, že rozhodnutie o hazardných hrách je vašou voľbou.
 • Nikdy sa nesnažte preháňať svoje straty.
 • Skontrolujte čiastky, ktoré ste strávili pravidelne.
 • Uistite sa, že poznáte pravidlá hier, ktoré hrajú.

Rovnako ako veľa vecí, čo je príjemné v umírnení, môže byť katastrofálne nadmerné. Ak máte podozrenie, že by ste mohli mať problém s hazardnými hrami, môžete požiadať o odbornú pomoc od týchto organizácií:

Hrať terazhttps://www.bingoloft.com

Aktívne bonusy

Celkom: 2
Jackpot relaxácie začína tu ... Existuje snáď lepší spôsob, ako uvoľniť po náročnom dni, než hrať za nonstop peňažné odmeny? Pridajte sa k nám v Daily oddýchnuť si, kde tú stávkovanie jackpot sa dajú vyhrať každý ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Vyprší:

Chcete sa spolu s priateľmi stretnúť? Začnite s vaším exkluzívnym uvítacím bonusom: Prihláste sa na vklad Bingo Loft £ 5 - £ 100 v pokladni Získajte okamžitý bonus 200%! Takže ak y ... 👁️ viac >>

📁 Kategória:

Vytvorené:

Vyprší:

Nespoľahlivé bonusy

Celkom: 0

Ospravedlňujeme sa, nebol nájdený bonus kasína