Top 10 rumunských stránok online kasín

Ak žijete v Rumunsku a chcete sa dozvedieť viac o hraní v online kasíne, ste na správnom mieste. Vysvetľujeme viac o rumunských zákonoch o online hazardných hrách a o tom, kde rumunskí obyvatelia môžu hrať o šancu získať skutočné peniaze na dôveryhodnom webe online kasína. Ak žijete v Rumunsku a chcete sa dozvedieť viac o hraní v online kasíne, prišli ste k správne miesto. Vysvetľujeme viac o rumunských zákonoch o online hazardných hrách a o tom, kde môžu rumunskí obyvatelia hrať za šancu získať skutočné peniaze na dôveryhodnej stránke online kasína.

top ruleta Hry v Rumunsku

Rumunskí hráči majú také šťastie - majú prístup k niektorým z najlepších online kasínových stránok, ktoré sú k dispozícii! Ako vidíte z tabuľky vyššie, títo traja najlepší operátori majú čo ponúknuť. Vybrali sme ich na základe našich výskumných a profesionálnych kritérií.
Majú vynikajúce bonusy a širokú škálu hier. Sme viac nadšení z ruletových hier. Existujú rôzne variácie hry, ktoré môžu vyvolať váš záujem. Máte klasické hry RNG, ako aj niekoľko vynikajúcich živých dealerských ruliet, ktoré sú ideálne pre dokonalý zážitok z kasína doma alebo na cestách. Poďme sa na ne pozrieť, však?

Top 10 rumunských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $400

Vložte 10 € a hrajte 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus €10

€ 1000 ZADARMO

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €1000

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €300

220% až do 880 € + 220 roztočení zadarmo

Výplatné 97.19%
Celkový bonus €880

$ 1000 Bonus + 300 Bezplatné točenia!

Výplatné 97.34%
Celkový bonus $1000

120% Až do 50mBTC + 100 otočení navyše

Výplatné 98.16%
Celkový bonus 50 mBTC

300 € / 100 € + XNUMX točení zdarma

Výplatné 97.69%
Celkový bonus € / $ 300

100% bonus až do 250 GBP

Výplatné 98.21%
Celkový bonus £250

100% až do 200 € + 15 otočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €200O 10 najlepších webových stránkach rumunského online kasína s obrovskými bonusmi!

Online kasíno v Rumunsku

Nedávne šírenie internetových kasín v Rumunsku je jasným znakom toho, že hazardné hry na internete v tejto krajine získavajú na popularite. V ktorejkoľvek z hazardných hier vrátane rulety, Pirátska vlajka alebo online automaty Obyvatelia Rumunska môžu teraz hrať na internete bez toho, aby museli opustiť svoj domov. Všetky najlepšie rumunské online kasína ponúkajú svojim návštevníkom vysoko kvalitný herný zážitok. Existujú však aj platformy online kasín RON, na ktorých by ste sa mali radšej vyvarovať, ak nechcete jednoducho prísť o peniaze alebo byť nepríjemne sklamaní kvalitou ich služieb.

Medzi 10 najlepších online kasín v Rumunsku patria kasíno JackpotCity, Slots Million a Spin Palace. Aj keď existuje veľa prístupov k výberu najlepších platiacich online kasín, hráči Rumunska by mali brať do úvahy iba tie kritériá, ktoré sa vzťahujú na miestny sektor hazardných hier. Ďalej vám povieme o metódach, ktoré používame na určenie toho, ktoré rumunské online kasíno je najlepšie.

Pri výbere medzi rumunskými online kasínami nemožno význam bezpečnosti preceňovať. Dobrým ukazovateľom dôveryhodnosti môže byť jurisdikcia, v ktorej bola platforma pre hazardné hry licencovaná.

Ak zistíte, že licenčné úrady pochádzajú z Belize, Kostariky alebo Panamy, znamená to, že takému online kasínu v Rumunsku nemôžete úplne veriť. Vysoké šance, že vám zostanú bez odpovede, ak sa pri výbere výhier objavia nejaké problémy.

Niektoré z Rumunska akceptovaných online kasín majú licenciu na Malte, Gibraltári, Kahnawake, Curaçao (Holandské Antily) a Antigue a Barbude. Toto je určite lepšia možnosť ako tá predchádzajúca, ale pred výberom takejto platformy online kasína v Rumunsku by ste mali zvážiť aj niektoré ďalšie faktory.

Ak však vidíte, že licencie boli vydané v Alderney, na ostrove Man alebo na ostrove Spojené kráľovstvo, potom niet pochýb o tom, že ste našli online niektoré z najlepších rumunských kasín. Úrady pre hazardné hry v týchto jurisdikciách pozorne sledujú, či sú finančné zostatky dobre udržiavané a či sa používajú spravodlivé algoritmy. Je veľmi ťažké získať licencie v týchto krajinách a jedná sa iba o najlepšie rumunské kasíno online, ktoré spĺňa všetky predpísané požiadavky.

Okrem toho všetkých 10 najlepších hráčov online kasín v Rumunsku môže hrať pomocou softvéru výhradne od najlepších vývojárskych spoločností. To je dôvod, prečo, ak vidíte značky NetEnt, Playtech or Microgaming na webovej stránke potom určite naznačuje, že ste našli slušnú platformu pre hazardné hry. Inými slovami, s cieľom vybrať si najlepšie online kasíno v Rumunsku by hráči mali skontrolovať, či sa ponúka kvalitná herná grafika.

Ak uprednostňujete interakciu človeka s počítačovými algoritmami, môžete vyskúšať živé hazardné hry v niektorých nových rumunských online kasínach. Vďaka moderným technológiám sa táto možnosť v poslednom čase stala populárnou medzi hráčmi na celom svete. Jedinou výhradou je, že v tomto výbere online kasínových hier, z ktorých si môžu rumunskí hráči vyberať, nie je tak široká ako na bežných platformách pre webové hazardné hry.

Ďalšou dôležitou vecou, ​​ktorú treba skontrolovať pri hľadaní najlepších online kasín, ktoré môžu hráči z Rumunska hrať, je dostupnosť služieb zákazníkom. Keďže problémy s výberom peňazí alebo výberom najvhodnejšieho spôsobu platby môžu nastať kedykoľvek, keď budú zamestnanci webovej platformy k dispozícii 24 hodín denne, 7 dní v týždni. Pre pohodlnejší herný zážitok by ste mali skontrolovať, či je podporovaný rumunský jazyk. Existuje veľa technických podrobností týkajúcich sa transakcií s hazardnými hrami a je lepšie, ak hovoríte so zamestnancami služieb podpory zákazníkov v jazyku, s ktorým ste pohodlnejší.

Všetky online kasína v Rumunsku ponúkajú svojim hráčom zvádzajúce bonusy. Pred ich výberom by ste si však mali pozorne prečítať podmienky ich používania a uistiť sa, že v nich nie sú stanovené žiadne nepriaznivé podmienky. Starostlivo skontrolujte, či neexistujú žiadne maximálne výhry alebo časové limity. Nezabudnite tiež na to, že v Rumunsku najlepšie online kasínové platformy vždy kladú bonusové podmienky na viditeľné miesto na svojich webových stránkach a tiež ich formulujú takým spôsobom, aby pre nich bolo ľahké porozumieť im.

Miestni stávkujúci, ktorí ešte nie sú pripravení hrať za skutočné peniaze, môžu vyskúšať sloty zdarma v Rumunsku. Toto je ideálna možnosť oboznámiť sa so špeciálnymi vlastnosťami hier webových kasín a získať nejaké skúsenosti.

Pred začatím hry tiež skontrolujte, či môžete použiť rumunský leus na uskutočnenie svojich hazardných hier. Pochopenie, že to pre používateľov uľahčí zážitok z hazardných hier, rumunské online kasíno online platformy zvyčajne ponúkajú národnú menu na prevod peňazí.

V rumunských kasínach sú akceptované rôzne spôsoby platby online. Je veľmi populárne používať predplatenú kartu MasterCard a Visa na vklady. Okrem toho sú v mnohých kasínových hrách v Rumunsku často dostupné platobné systémy, ako sú Skrill a Neteller, pomocou ktorých môžete ľahko vybrať.

Ako vidíte pri výbere online kasína v Rumunsku, hazardní hráči majú veľa podrobností, na ktoré treba pamätať.

Online kasína v Rumunsku

Podľa spravodajských webov o online kasínach v Rumunsku sa už v 19. storočí myšlienka vybudovania kasína v krajine inšpirovala tými, ktoré sa nachádzajú vo Francúzskej riviére. Začala sa výstavba kasína Constanța a secesná budova sa stala dôležitým miestom stretnutia východnej Európy vysoká spoločnosť.

Hazard sa však počas komunistického režimu stal prísne zakázaným. Prestížne kasíno sa zmenilo na Dom kultúry na podporu komunistickej propagandy a aj keď bol hazard po páde diktatúry Nicolae Ceaușesca legalizovaný, budova je dodnes opustená. V celej krajine je však mnoho ďalších kamenných kasín a teraz môžu hrať hazardné hry na stránkach online kasín aj Rumuni.

  • Sú online kasína v Rumunsku legálne? Áno.
  • Sú stránky kasína v Rumunsku dôveryhodné? Áno.
  • Môžem vkladať cez PaySafeCard / Neteller / Skrill? Áno.
  • Akceptujú stránky online kasína RON? Áno.

Zákony o online kasínach v Rumunsku

Webové stránky kasín online v Rumunsku predstavujú množstvo poskytovateľov licencovaných Národným úradom pre hazardné hry a sú upravené najmä zákonom o sekundárnych hazardných hrách a zákonom č. Podľa tohto nariadenia môžu prevádzkovatelia požiadať o tri typy licencií, hoci tretí typ je vyhradený len pre lotérie.

Trieda I sa udeľuje „prevádzkovateľom organizujúcim hazardné hry na diaľku, ktorí majú priame zmluvy s hráčmi“ a sú k dispozícii iba pre tých, ktorí majú sídlo v EÚ, EHP alebo vo Švajčiarskej konfederácii. Ročný poplatok závisí od obratu a môže sa pohybovať od 6,000 120,000 do XNUMX XNUMX EUR.

Licenciu triedy II možno udeliť „podnikom, ktoré ponúkajú zariadenia na správu a hosťovanie herných platforiem, iné ako poskytovatelia elektronických komunikačných sietí a služieb, ako je definované v nariadení vlády pre núdzové situácie č. 111/2011 pre elektronické komunikácie, schválené s následnými zmenami a doplneniami podľa zákona 140/2012, 6.000 XNUMX EUR ročne “.

Právne predpisy však môžu predstavovať určité obmedzenia, ako sa uvádza v oddiele II zákona o sekundárnych hazardných hrách. Aby mohli medzinárodné spoločnosti pôsobiť v Rumunsku, musia zabezpečiť, aby mali bezpečné a „zrkadlové“ služby na území krajiny. Okrem toho sa vyžaduje, aby si prevádzkovatelia v Rumunsku otvorili bankový účet a aby spracovatelia platieb mali licenciu podľa triedy II. Musia mať tiež miestneho splnomocneného zástupcu, ktorý koná vo vzťahu k rumunským orgánom a akékoľvek bonusy online kasín môžu byť inzerované iba na ich webových stránkach alebo priamo registrovaným hráčom.

FAQs

1. Musím si stiahnuť softvér, aby som mohol hrať?

Nie. Vďaka inovatívnym riešeniam, ktoré používajú tvorcovia hier a rýchlemu vývoju internetu, vám väčšina webových stránok umožňuje hrať priamo v prehliadači. Niektoré kasína však ponúkajú možnosť stiahnuť si softvér, ktorý môže byť vynikajúcou voľbou v prípade pomalého alebo nestabilného internetového pripojenia.

2. Aké technické opatrenia sa používajú na ochranu spotrebiteľov pred nelicencovanými prevádzkovateľmi?

Poskytovateľ internetových služieb a blokovanie platieb. Poskytovatelia internetu sú povinní blokovať prístup na čierne zoznamy, zatiaľ čo od spracovateľov platieb sa môže vyžadovať, aby zastavili služby na vyššie uvedených miestach.

3. Ako zistím, či je kasíno na čiernej listine?

Jednoducho sa môžete pozrieť na Lista neagra, ktorá obsahuje operátorov ponúkajúcich svoje služby bez rumunskej licencie.

4. Aké možnosti bankovníctva sú k dispozícii pre rumunských hráčov?

V závislosti od konkrétneho kasína, s ktorým budete hrať, sa vaše možnosti môžu dramaticky líšiť. Spravidla vám však bude ponúknutá široká škála kreditných / debetných a predplatených kariet, ako aj okamžitých elektronických peňaženiek.

5. Môžu sa Rumuni hrať s Bitcoinom?

V komunite hazardných hier je očividne stále viac populárnejšia kryptomena, ktorá je častým hosťom na zozname akceptovaných spôsobov vkladu a výberu. Áno, pre účastníkov z Rumunska sú teda k dispozícii viaceré výhody bitcoínu.

6. Sú pre rumunských hráčov k dispozícii hry Live Dealer?

Áno. Všetci priaznivci nadčasovej zábavy v Las Vegas sú veľmi vítaní, aby sa usadili na jednom zo stolov zasadených do slávnostnej atmosféry slávnych pozemných kasín a užívali si obľúbenú variantu rulety, pokeru, blackjacku alebo baccarat doplnené mnohými jazykovými predajcami Live.

7. Poskytujú online kasína bonusy pre rumunských hráčov?

Áno. Je ťažké naraziť na kasíno, ktoré neponúka rôzne bonusy za registráciu, vklad a bez vkladu.

Ak chcete vyťažené výhody využiť naplno, je potrebné si pozorne prečítať PODMIENKY a bonusy konkrétneho bonusu: niekedy minulosť atraktívna na prvý pohľad nie je taká, ako sa zdá.

8. Majú rumunskí používatelia nárok na VIP kluby a súťažné body?

Áno. Registrovaní hráči z Rumunska, ktorých srdečne vítajú vernostné programy, môžu začať získavať prémiové body od prvej minúty hry o skutočné peniaze. Každá stávka prispieva k vyššiemu postaveniu a vzrušujúcejším propagačným akciám a hodnotným darčekom.

Top 10 rumunských stránok online kasín Aktualizované: Júna 4, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

interopuje klasický kasíno voľný kód 2020