Top 10 juhoafrických online kasín

Nižšie uvedený zoznam predstavuje popredné stránky hazardných hier online v južnom Afircansku. Všetky tieto hazardné značky sú dobre zavedené a náš tím odborníkov ich preveril a otestoval. Každá z nižšie uvedených stránok ponúka SA hráčom možnosť vkladať a vyberať v Rand (ZAR) pomocou pohodlných bankových možností. Nárokujte nižšie bonusy na týchto špičkových juhoafrických stránkach online hazardných hier a začnite hrať ešte dnes.
Ako jedna z najpopulárnejších krajín na africkom kontinente je Južná Afrika domovom krásnej krajiny, vzrušujúcich turistických destinácií a niekoľkých pozemných kasín.

Žiaľ, online hazardné hry v Južnej Afrike sú od roku 2010 nezákonné po vstupe nových zákonov, ktoré ukončili miestne aj medzinárodné hazardné hry.

Platné zákony môžu viesť k tomu, že každý, kto sa pokúsi o online hazardné hry, bude potrestaný pokutou za 10 miliónov R alebo dostane 10-ročný trest odňatia slobody - alebo oboje! Hráči môžu mať prinajmenšom zabavenú výhru a pridať ju do Trustov nezákonných výher.

Top 10 juhoafrických online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Obrovský vkladový bonus 1000 XNUMX €! ?

Výplatné 98.82%
Celkový bonus €1000

VERNOSTNÝ PROGRAM ONLINE KASINO NAD SVETOVOM!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus €5000

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $400

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $500

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €300

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £100

Uvítací bonus 1000 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus $1000

20 roztočení zadarmo + 200% až do výšky 3000 XNUMX EUR

Výplatné 98.17%
Celkový bonus €3000

1000 50 EUR BONUS + XNUMX SPINOV ZADARMO

Výplatné 97.55%
Celkový bonus €1000

Bonus na uvítací vklad 1200 €

Výplatné 97.29%
Celkový bonus €1200O 10 najlepších juhoafrických online kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Nájsť tie najlepšie juhoafrické online kasína na hranie v roku 2020 nemusí byť zložité. Našich 10 najlepších zoznamov odhaľuje všetky najlepšie juhoafrické kasínové stránky pre mobilných a stolných hráčov. Urobili sme všetku tvrdú prácu, aby ste nemuseli zostavovať podrobné recenzie a hodnotenia všetkých stránok s hazardnými hrami. Aby sa tieto webové stránky dostali na naše odporúčané zoznamy, musia prejsť prísnymi testami. Uvádzame iba online kasína pre Juhoafričanov, ktoré sú licencované a regulované a ponúkajú hráčom veľkú hodnotu pre zábavu. Na tejto stránke našej webovej stránky nájdete všetky informácie, ktoré potrebujete na hranie o skutočné peniaze v Južnej Afrike.

Náš tím bude pokračovať v širokom hľadaní najlepších online kasín pre Juhoafričanov. Potom ich skontrolujeme na našom webe, aby sme sa ubezpečili, že každý web je licencovaný a regulovaný, ponúka kvalitné hry a čo je najdôležitejšie, je otvorený pre juhoafrických hráčov a má šancu stať sa okamžitými víťazmi. Budeme tiež v obraze s predpismi o hazardných hrách v Južnej Afrike, aby sme mohli odporúčať iba tie najlepšie značky.

ODDELENIE ONLINE KASÍNOV NA SVETE A NAJLEPŠOM JUHO AFRIKÁNI

Všetky juhoafrické online kasína, ktoré sme pre vás skontrolovali a odporúčali tu na tejto webovej stránke, kontrolujú dôveryhodní operátori s osvedčenými záznamami a získali online licencie na hazardné hry, aby mohli ponúkať skutočné služby v oblasti hazardných hier v hotovosti známymi licenčnými úradmi, ktoré sú so sídlom v jednej z niekoľkých významných jurisdikcií po celom svete, Inými slovami, naše odporúčané kasína boli pred vydaním licencie podrobené prísnym testovaniam a prísnym postupom preskúmania. To isté nemožno povedať o podvodných kasínach, ktoré boli uvedené vyššie.

Títo buď ležia o tom, kde majú licenciu, sú licencovaní nečestným a nedôveryhodným orgánom, alebo jednoducho nemajú licenciu vôbec. Ako hráč nebudete mať nohu, na ktorej by ste sa mohli postaviť, ak by sa vyskytol problém (napríklad kasíno neplatí vaše výhry) v nelicencovanom online kasíne.

Ak sa vyskytne problém v niektorom z našich plne licencovaných, vysoko odporúčaných juhoafrických online kasín, potom zistíte, že 99.99% prípadov, keď bude podpora hráča schopná vyriešiť váš problém v čo najkratšom čase. Ak priateľskí a profesionálne vyškolení agenti podpory hráčov v ktoromkoľvek z našich najlepšie hodnotených online kasín nemôžu z akéhokoľvek dôvodu vyriešiť váš problém, môžete jednoducho podať sťažnosť u orgánu, ktorý vydal kasíno s licenciou. Sťažnosť však musíte zažiť až v ojedinelých prípadoch.

Ak vám jedno z našich odporúčaných online kasín SA ponúka bonus, potom môžete vždy zaručiť, že nebudú existovať žiadne skryté podmienky, o ktoré by ste sa museli starať. Kasínové bonusy, ktoré tieto kasína inzerujú, NEBUDÚ mať vysoké požiadavky na stávkovanie (množstvo hotovosti, ktorú musíte staviť, než si budete môcť vybrať akékoľvek výhry, ktoré ste získali z bonusu). Nečestné kasína majú tendenciu mať extrémne strmé požiadavky na stávkovanie alebo jednoducho neprídu dobre s ich pôvodnou bonusovou ponukou.

Všetky naše kasína používajú spoľahlivý online kasínový softvér, ktorý je pravidelne testovaný známymi agentúrami pre testovanie online kasín tretích strán a výplaty a bežné každodenné činnosti monitorujú renomované úrady tretích strán, ktoré neustále pracujú na zabezpečení toho, aby vy, hráč, zostávate chránení.

Spracovávanie lehôt na výber by nemalo trvať dlhšie ako päť dní (pokiaľ nevyberiete šekom alebo prostredníctvom kuriérnej služby) a vo väčšine prípadov by ste mali mať svoje ruky na výhre do 48 dní. Presný čas, ktorý môže trvať na získanie výhier, závisí od typu metódy výberu, ktorú používate, a tiež od času a dňa, keď sa pokúsite vybrať.

Napríklad, ak sa pokúsite vybrať svoje výhry v piatok po ukončení obchodu (napr. Po 5:9), bude to samozrejme trvať trochu dlhšie, ako keby ste začali proces výberu v pondelok ráno okolo XNUMX:XNUMX. Toto je celkom štandard v každom online kasíne na svete. Len vyhýbajte nepoctivým kasínam a držte sa hrania jedného alebo našich odporúčaných kasín, aby ste predišli akémukoľvek sklamaniu.

NAŠE 10 HODNOTENIE KROKOV

1 Kontrola pozadia a bezpečnosti ✓
Predtým, ako ideme do matíc a skrutiek online kasína, vykonáme kontrolu na pozadí, aby sme zistili, či by sme mali pokračovať. Skontrolujeme, či má web dobré meno v priemysle online kasín.

Kladieme otázky typu „Kto stojí za webom?“ 'Kde je stránka zaregistrovaná?' Ak sa vám na stránke niečo zdá nevhodné, ak vyvoláva červené vlajky alebo ak si všimneme tienisté stránky, je to od nás „vďaka, ale nie vďaka“. Skontrolujeme, či je alebo nie je licencovaný (ak nie, bude na mieste zrušený).

2 Bezpečný a zabezpečený softvér ✓
Zaisťujeme, že softvér online kasína je vodotesný. To znamená, že kasíno používa posledné slovo v online bezpečnosti, aby vaše súkromné ​​a finančné údaje zostali súkromné. Softvér by mal byť úplne šifrovaný pomocou SSL.

Zaisťujeme, že poskytovateľ softvéru má v odbore dobré meno. Väčšie mená nikdy nezničia svoju povesť zladením s tienistými online kasínami. Skontrolujeme každého poskytovateľa softvéru, aby sme sa uistili, že jeho hry sú spravodlivé a či sú ich RNG transparentné. Vyhodnocujeme iba online kasína, ktoré využívajú najlepšie softvérové ​​skupiny.

3 Bankovníctvo v Rande (ZAR) ✓
Možno nájdeme skvelé online kasíno, ale ak nespĺňa základné potreby juhoafrických hráčov, nevyhodnotíme ho. Budeme pokračovať, iba ak online kasíno umožňuje vklady a výbery v ZAR.

Chceme, aby ste sa vyhli zbytočným výdavkom, ako sú náklady na konverziu meny. Ak vám online kasíno neumožňuje hrať a platiť v Rands, existuje veľa ďalších skvelých.

4 Podpora zariadenia ✓
Stále viac hráčov presúva svoju online kasínovú zábavu na mobilné zariadenia. Nechceme, aby ste našli skvelé online kasíno, len aby ste zistili, že ho nemôžete hrať na svojom mobilnom zariadení. Všetky nami odporúčané kasína vám poskytujú možnosť hazardných hier na cestách.

Medzi stolným počítačom alebo mobilnou verziou online kasína nie je absolútne žiadny rozdiel.

5 Registrácia a navigácia ✓
Jednou z prvých vecí, ktorú kontrolujeme, je, aké ľahké je zaregistrovať sa ako hráč v online kasíne a prechádzať webom. Tento proces by mal byť rýchly a jednoduchý. Mali by ste byť schopní sa zaregistrovať v priebehu niekoľkých minút a získať prístup k možnostiam sťahovania alebo okamžitého hrania bez problémov. V rovnakom duchu by ste si mali byť schopní ľahko nájsť cestu okolo online kasína. Mali by ste byť schopní nájsť hlavné funkcie, ako sú hry, podpora zákazníkov, spôsoby vkladu a bonusy bez problémov.

6 Vložte prostriedky a kontaktujte podporu ✓
Overujeme, aké pohodlné je zaregistrovať sa na účet so skutočnými peniazmi a vložiť naň prostriedky. Sú bankové metódy bezpečné a pohodlné? Podporuje sa široká škála spôsobov platby - od debetných a kreditných kariet po elektronické peňaženky?

Jedným z najdôležitejších kritérií je dobrá sieť zákazníckej podpory. Funguje podpora 24/7? Je ľahké sa ich zmocniť? Má možnosť Live Chat? Je tím podpory priateľský a informovaný? Vybavujú sa vaše sťažnosti alebo žiadosti rýchlo?

Všetky tieto otázky kladieme a ešte viac - a očakávame dobré odpovede -, keď pre vás vyhodnotíme najlepšie juhoafrické online kasína.

7 bonusov a spravodlivosť pravidiel ✓
Hľadáme bonusy a odmeny, ktoré prichádzajú s požiadavkami na spravodlivé stávky. To je oveľa dôležitejšie ako veľkosť bonusu. Stránka vám môže sľúbiť obrovský bonus, ale ak existujú skryté pasce, ktoré vám znemožňujú vidieť žiadne výhody, je to úplne zbytočné. Všetci máme radi skvelý bonus, ale chcete vedieť, že je na dosah.

8 Prehľadávať výber hier ✓
Zaručujeme, že online kasína v našom zozname ponúkajú vynikajúcu škálu hier od najlepších poskytovateľov. Radi by sme sa ubezpečili, že všetci hráči nájdu viac titulov, aby ich pobavili. Taktiež sa snažíme odporučiť online kasína, ktoré vám umožnia hrať vo voľnom tréningovom režime a za skutočné peniaze.

9 Hranie a výplata výhier ✓
Akonáhle budete pripravení vybrať svoje výhry, nechcete sa zdržiavať celé týždne, kým sa peniaze neprenesú na váš účet. Zaisťujeme, že bankové metódy použité na výbery sú bezpečné a rýchle. Dbáme na to, aby v online kasíne bolo uvedené, ako dlho by ste mali čakať, kým dôjde k výberu, a či sú spojené poplatky. Máme sklon vyhnúť sa kasínam, v ktorých je výberový proces zdĺhavý a ťažkopádny.

10 Zoznam schválených kasín ✓
Ak online kasíno zaškrtne všetky vyššie uvedené políčka, dokončíme proces hodnotenia. Dáme stránky a konečné skóre a náš tím vám predloží podrobnú recenziu. Online kasíno sa tak dostane na náš schválený zoznam hazardných hier, ktoré sú vhodné pre juhoafrických hráčov. Presahuje však zoznam odporúčaných lokalít.

Dbáme na to, aby online kasíno udržalo štandard, ktorý mu priniesol hodnotenie na prvom mieste. Každých niekoľko mesiacov preskúmame stránku, aby sme sa uistili, že kasíno stále spĺňa všetky vyššie uvedené kritériá. Ak sa v online kasíne zistí zlé skóre, chceme, aby ste si toho boli vedomí. Na našom čiernej listine uvedieme tieňové, netransparentné alebo nespravodlivé kasína, aby ste svoje peniaze mohli chrániť tým, že sa im vyhnete.

Top 10 juhoafrických online kasín Aktualizované: Môže 31, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

sloty horúcich liniek