Top 10 švédskych stránok online kasína

Hazardné hry v sieti Švédsko je skoro súčasťou každodenného života. Vstúpte do miestneho baru alebo sa dokonca vydajte na krátku plavbu trajektom a budete musieť naraziť na nejaký druh hracieho automatu alebo Pirátska vlajka hra. Možno to súvisí s tým, že v krajine sú legitímne tak kasíno, ako aj online kasína. Tehly a malty boli v roku 1992 predstavené vo Švédsku, zatiaľ čo švédske online kasína vstúpili na trh o 10 rokov neskôr v roku 2002.

Od januára musia mať všetky stránky v kasínach, ktoré pôsobia vo Švédsku, licenciu pre konkrétnu krajinu, konkrétne pre švédsku licenciu na hry. Veci sa samozrejme sprísnili, ale trh prekvitá viac ako kedykoľvek predtým. Čo robí online kasína tak zaujímavými vo Švédsku? Od kasínových bonusov až po hry, spôsoby platby a celkovú bezpečnosť sa chystáme odhaliť všetko. Najdôležitejšie je, že tu je náš zoznam najlepších online kasín vo Švédsku.

Top 10 švédskych stránok online kasína s bonusmi FRESH!

100% až do výšky € 200

Výplatné 98.14%
Celkový bonus € 200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £ 100

Až 500 € plus 20 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.07%
Celkový bonus € 500

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 300

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 98.70%
Celkový bonus $ 500

Vložte 10 € a hrajte so 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus € 10

€ 1000 ZADARMO

Výplatné 97.80%
Celkový bonus € 1000

1000 5 € alebo 200 XNUMX ALEBO XNUMX BTC + XNUMX SPINOV

Výplatné 97.46%
Celkový bonus € / $ 1000

20 roztočení zadarmo + 200% až do výšky 3000 XNUMX EUR

Výplatné 98.17%
Celkový bonus € 3000

Uvítací bonus 100% až do 500 €

Výplatné 97.65%
Celkový bonus € 500O 10 najlepších švédskych online kasínach s obrovskými bonusmi!

ŠVÉDSKO ONLINE REGULÁCIA KASÍNOV

Rok, ktorý otriasol švédskym trhom s kasínami, jeho jadrom bola nová regulácia v oblasti hazardných hier online. Nie je žiadnym tajomstvom, že švédska vláda takpovediac hovorí o vylepšení „knihy pravidiel“. Neurobilo sa tak, aby sa poškodilo žiadne z existujúcich online kasín, ale skôr aby sa chránili a pomohli predchádzať závislosti na hazardných hrách medzi švédskymi hráčmi.

Nové nariadenie zvyšuje informovanosť o zodpovedných hazardných hrách a núti prevádzkovateľov jasne uvádzať podmienky každej propagácie a bonusu predtým, ako sa hráč prihlási. Takisto umožňuje švédskej vláde uložiť daňový príjem vo výške 18% na všetky hazardné hry, ktoré uskutočňujú peniaze švédskym občanom.

Nové švédske nariadenie o hazardných hrách nie je ničím novým, pretože v iných európskych krajinách existuje veľa podobných zákonov. španielsko, Dánsko, Taliansko a Spojené kráľovstvo všetky predchádzali Švédsku, pokiaľ ide o vykonávanie prísnejších usmernení týkajúcich sa reklamy na hazardné hry a ochranu hráčov pred negatívnymi dôsledkami hazardných hier. Tu v kasíne CasinoTopsOnline neodsudzujeme nezákonné praktiky a vždy kladieme našich hráčov na prvé miesto, pokiaľ ide o bezpečnosť a spravodlivosť.

Švédske nariadenie o kasínach

VYSVETĽOVANÉ NARIADENIE ŠVÉDSKA PRE HRY
1. januára bol dátum, kedy vstúpil do platnosti nový švédsky zákon o hazardných hrách a zdanlivo sa zmenilo online kasíno cez noc. Ako prevádzkovateľ (online kasíno) budete teraz musieť požiadať o licenciu prostredníctvom Spel Inspektionen (švédsky úrad pre hazardné hry), aby ste švédskym hráčom mohli ponúknuť právne riešenia týkajúce sa hazardných hier.

Predtým, ako sa začal švédsky zákon o hazardných hrách, bol pre prevádzkovateľov reklamy na švédskych hráčov zadarmo, všetko bolo dovolené, čo viedlo iba k falošným sľubom a vysokým požiadavkám na uzatváranie stávok na zdanlivo nevinné bonusy.

Zavedením nového švédskeho nariadenia o hazardných hrách je pre prevádzkovateľa úplne nezákonné ponúkať hazardné hry švédskemu rezidentovi bez platnej licencie udelenej švédskym úradom pre hazardné hry. Na tejto stránke uvádzame iba online kasína, ktoré vlastnia švédsku licenciu. Ak by ste však narazili na online kasíno, ktoré nie je uvedené na tejto stránke, je nanajvýš dôležité, aby skontrolovali, či má kasíno švédsku licenciu.

Najlepšie online kasína vo Švédsku
Rovnako ako v iných európskych krajinách, aj vo Švédsku sú horliví hráči legiou. Populárne sú nielen lotérie, ale aj športové stávky a kasínové hry. Pri hľadaní rozmanitosti však švédski hazardní hráči často hľadajú zahraničné kasína z dôvodu obmedzení hazardných hier v krajine a monopolu na herné činnosti, ktoré zastáva švédska vláda. Odhaduje sa, že stávkujúci vo Švédsku sa aktívne zapájajú do športových aktivít, ako aj do športových stávok. Poker hraný online sa prudko zvyšuje. Popularita online pokeru je zrejmá zo skutočnosti, že nedávno švédsky hráč vyhral turnaj turbo online v pokri. S rastúcim počtom smartfónov a tabletov sa záujem o hazardné hry neustále zvyšuje, pretože Švédi sa môžu tešiť aj na hazardné hry na mobilných zariadeniach.

Monopol na hazardné hry vo Švédsku

Hazardné hry v kamenných a maltových prevádzkach a online sú vo Švédsku legálne. Prevádzkovatelia vykonávajúci hazardné hry však musia mať osobitné licencie. V skutočnosti je jediným držiteľom licencie Svenska Spel. Je to spoločnosť vlastnená štátom a aktívna v bingových halách a na internete.

Právne predpisy vo Švédsku týkajúce sa hazardných hier

Súčasné právne predpisy, ktoré uprednostňujú monopol, nie sú v súlade s pravidlami hospodárskej súťaže, ktoré sa v EÚ riadia. Na druhej strane rozhodnutie Európskeho súdneho dvora v prospech tejto právnej úpravy je založené na schválení ochrany hazardných hier pred prevádzkovateľmi, ktorí by vykonávali nezákonné herné príležitosti.

V roku 2002 zmeny zavedené v zákone o lotériách v krajine umožnili spoločnosti Svenska Spel poskytovať stávkujúcim komplexnejší online trh a zahrnúť tam poker, bingo, stieracie žreby. Kasíno tiež huby a výrazne vzrástla popularita.

Formálna požiadavka EÚ v roku 2007, ktorá požiadala Švédsko a niektoré ďalšie krajiny o otvorenie trhov s hazardnými hrami v týchto krajinách, a tým umožnila voľný pohyb služieb, sa neuspokojila s úspechom. Monopol Svenska Spel pokračoval.

Potom v roku 2012 časť vlády vyjadrila zámer ponúknuť podmienky na zvýšenie konkurencieschopnosti v online hazardných hrách vo Švédsku a ponúkať licencie aj medzinárodným prevádzkovateľom. Tento proces je však pomalý a po tom, čo vláda v roku 2015 vyhlásila, že nemá v úmysle prestať chrániť monopol Svenska Spel, bolo zrejmé, že zmeny sa v najbližšej budúcnosti neočakávajú. Medzičasom chcú Švédi využívať hazardné hry na zahraničných prevádzkovateľov kasín, ktorí rozširujú svoje herné polia online.

Bonusy a propagácie pre švédskych hráčov

Všetko, čo sme doteraz spomenuli, je určite dobrým základom, na ktorom môžete zakotviť svoje preferencie, ale predtým, ako to urobíte, nám umožníme podeliť sa o najlepších bonusoch a akciách na trhu v tejto chvíli. Ako si teda môžem urobiť bonus? Najlepšie a najväčšie riešenie je a vždy bude vítaným bonusom. Z tohto dôvodu je registračný bonus pre mnohých hráčov neoddeliteľnou súčasťou a prirodzene sa stáva ústredným bodom hlavného prúdu hazardných hier. S tým nie je nič zlé, možno tvrdiť, že je to najlepší prístup, aký existuje. Bez ďalšieho privítania tu sú najlepšie uvítacie ponuky, ktoré majú hráči so sídlom vo Švédsku momentálne k dispozícii.

Top 10 švédskych stránok online kasína Aktualizované: Júna 1, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

kapitán jack kasíno bez bonusových kódov vkladov 2020