Top 10 thajských online kasínových stránok

Thajsko je krásna krajina s úžasnými plážami, zaujímavou históriou, slávnostnými oslavami a majestátnou krajinou. V priebehu rokov sa stal magnetom pre vysťahovalcov, ktorí chcú žiť v krajine juhovýchodnej Ázie s nízkymi nákladmi a vysokou životnou úrovňou.

Viac ako nádherné scenérie a vzrušujúce dobrodružstvá, ktoré môžete v Thajsku zažiť, je táto krajina obľúbená aj medzi tými, ktorí chcú skúsiť šťastie v kasínach.

Top 10 thajských online kasínových stránok s bonusmi FRESH!

Získajte bonus 1600 €

Výplatné 97.89%
Celkový bonus €1600

100% až 400 dolárov + 200 roztočení zadarmo

Výplatné 97.88%
Celkový bonus $400

Vložte 10 € a hrajte 70 €

Výplatné 97.74%
Celkový bonus €10

300 € + 150 Otáčaní zadarmo

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €300

Bonus až do 2000 200 EUR + XNUMX roztočení zadarmo

Výplatné 97.39%
Celkový bonus €2000

77 točení zadarmo + 100% až do 200 dolárov

Výplatné 98.09%
Celkový bonus $200

100% až do 100 slotov

Výplatné 99.12%
Celkový bonus £100

Bonus 300 dolárov pre nových zákazníkov

Výplatné 98.14%
Celkový bonus $300

Získajte až 1000 100 a XNUMX roztočení navyše

Výplatné 97.65%
Celkový bonus $1000

100% bonus až do 500 € + 200 extra otočení!

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €500

1500 100 € + XNUMX bonusových otočení

Výplatné 97.80%
Celkový bonus €1500

Bonus $ / € 500 a 140 roztočení zadarmo!

Výplatné 98.06%
Celkový bonus $ / € 500O 10 najlepších thajských online kasínových stránkach s obrovskými bonusmi!

Existujú kasína v Thajsku?

V Bangkoku nie sú kasína a celá krajina v skutočnosti nemá pozemné kasína, pretože hazard v Thajsku je nezákonný. Zákaz pozemných kasín nastal po schválení zákona o hazardných hrách v BE 2478 (1935). Podľa uvedeného zákona sú iba stávkovanie na dostihy a národná lotéria prípustnými formami hazardných hier. Miestna polícia môže hrať hazardné hry aj bez výmeny peňazí.

Zákon tiež stanovuje, že tí, ktorí sú pristihnutí pri akejkoľvek nelegálnej forme hazardných hier, môžu byť pokutovaní a uväznení. Ale pravdupovediac, podzemné kasína sú stále v prevádzke. Turisti pri návšteve krajiny uvidia veľké percento miestnych hrať kasínové hry od súkromných kancelárií až po pohreby.

Sú kasína legálne v Thajsku?

Ako už bolo spomenuté, kasína sú v Thajsku nezákonné. Stále však existujú online kasína, v ktorých môžu hrať miestni obyvatelia. Zatiaľ čo mnohí thajskí obyvatelia sú hazardní hráči, kasínové hry, ktoré hrajú, nie sú zvyčajné kartové a stolové hry, ktoré Európania poznajú. V skutočnosti, baccarat, ruletaa craps nie sú populárne medzi miestnymi bettors.

V Thajsku je všeobecne známe, že podzemné kasína sú nekontrolovateľné, pretože mnoho miestnych obyvateľov sponzoruje svoje nezákonné operácie. Stávky v nelegálnych kasínach prinášajú riziká. Thajskí bookmakeri sú preslávení tým, že odopierajú hráčom veľké výhry. Keďže transakcia bola na začiatku nezákonná, títo hráči nemajú na výber, ale akceptujú svoju stratu a pokračujú. Nemôžu ohlásiť týchto podvodných bookmakerov orgánom, pretože sú vystavení riziku obvinenia, pokuty a uväznenia.

Krajina tiež ukladá thajský občiansky a obchodný zákonník (oddiely 853 a 855), v ktorom sa uvádza, že akýkoľvek dlh vyplývajúci z hazardných hier je neprijateľný.

Živé kasíno Thajsko - najčastejšie otázky:

Môžu thajskí obyvatelia hrať v živých online kasínach?

Thajsko podobne ako mnoho iných juhoázijských krajín oficiálne zakazuje väčšinu hazardných hier. A tak ako v mnohých iných krajinách s prísnymi zákonmi o hazardných hrách, prax i naďalej presahuje rámec rozhodnutí zákonodarných orgánov. Thajské zákony povoľujú iba dostihy a oficiálne štátne lotérie, akékoľvek alternatívne hazardné hry sú nezákonné.
Odhaduje sa, že napriek zákonným obmedzeniam sa na hazardných hrách zúčastňuje približne 70% dospelých občanov. Stávky na zápasy a býčie zápasy sú súčasťou národnej tradície, sú však obľúbené aj mnohé ďalšie formy.

Pokiaľ ide o online hazardné hry, Thais môže využívať zahraničné kasína, ktoré prijímajú hráčov z Thajska. Aj keď je to oficiálne nezákonné, online hazardné hry čelia oveľa menším problémom s úradmi, keďže sa zameriavajú hlavne na fyzické hazardné hry.

Aké sú preferované spôsoby platby pre thajských hráčov?

Preferovanými spôsobmi platby pre hráčov s bydliskom v krajinách, ktoré zakazujú hazardné hry online, sú zvyčajne elektronické peňaženky. Elektronické peňaženky sú rýchle, bezpečné a nezanechávajú príliš veľa informácií o totožnosti používateľa. Najpopulárnejšie elektronické peňaženky na svete sú PayPal, Neteller, Skrill av Thajsku sú tiež True Money (líder na trhu), Unitry (špecializované na platby za hry) a PaysBuy.

Prijímajú stránky hazardných hier online zvyčajne hráčov z Thajska?

Existuje skutočne veľa online kasín, ktoré radi hostia thajských hráčov. Iba veľmi málo z nich však poskytuje služby v thajskom jazyku alebo prijíma svoju menu - Thai Baht. Zahraničné online kasína sú oveľa lepšou voľbou ako národné kasína, pretože tieto môžu úrady zatvoriť. Pred výberom webovej stránky, na ktorú sa chcete zaregistrovať, skontrolujte recenzie v kasíne.

Môžem si okamžite vybrať svoje výhry v online kasíne?

Výbery závisia od vašich spôsobov platby, ale nie sú také rýchle ako vklady. Akonáhle sa zaregistrujete v konkrétnom kasíne, môžete vložiť svoje peniaze do mrknutia oka a začať hrať. Ak sa rozhodnete peniaze vziať späť, dokončenie operácie zvyčajne trvá niekoľko dní. To by vás nemalo báť, pretože je to obvyklý postup a vaše peniaze budú v bezpečí.

Top 10 thajských online kasínových stránok Aktualizované: Júna 9, 2020 Autor: Damon

Súvisiace bonusy:

sloty otočení bez vegas