Top 10 amerických online kasínových stránok

Počet a kvalita online kasín v USA stále nie je na úrovni, v ktorej boli v roku 2006 a predtým, ale trendy sa zmenili a každý mesiac si Američania užívajú legálne hazardné hry. Nevada, New Jersey a Delaware teraz podporujú licencované legálne webové stránky o hazardných hrách s reálnymi peniazmi, zatiaľ čo až 10 ďalších amerických štátov zvažuje nové zákony o online hazardných hrách v roku 2020.
Ak ste pripravení hrať teraz na stránkach kasín v USA, pozrite si zoznam uvedený nižšie v našich najdôveryhodnejších amerických online kasínach. Urobili sme čas na podrobný výskum na každej z týchto stránok, aby sme sa uistili, že sú najlepší z najlepších. Každá z týchto odporúčaných lokalít zaznamenala dobré hodnotenie, pokiaľ ide o dôležité kritériá, ako sú rozmanitosť, dôveryhodnosť a kvalita služieb zákazníkom. Každé z týchto kasín vám môže poskytnúť dôveryhodné východisko pre online kasíno v USA.

Top 10 amerických online kasínových stránok s bonusmi FRESH!
O 10 najlepších stránkach online kasína v USA s obrovskými bonusmi!

Náš výber stolových a mobilných kasín USA

Náš výber online kasín na celom svete obsahuje kasína, ktoré sú kompatibilné s počítačmi aj mobilnými zariadeniami. Väčšina online kasín v rámci legálnych štátov má mobilné verzie so softvérom pre zariadenia Android a iOS, ako sú iPad, rôzne tablety a mobilné telefóny. Rovnako ako pri hraní na počítači však budú platiť rovnaké geografické obmedzenia aj pre váš mobil. Väčšina mobilných kasín bude s najväčšou pravdepodobnosťou vyžadovať vašu polohu, pretože musíte potvrdiť, že sa nachádzate v zákonných prevádzkových stavoch mobilných kasín. Podobne, ak hráte online hry, ktoré zvyčajne necháte spustené, nebude to možné v mobilnom telefóne, ktorý je vypnutý, pretože na to, aby ste mohli hrať, je potrebné aktivovať geografické sledovanie. Z tohto dôvodu máte na výber stále veľa mobilných kasín - stačí mať zapnutú polohu a budete okamžite prijatí.

Právna pologuľa pre online kasína USA

Pred rokom 2006 neexistovali žiadne zákonné limity pre online hazardné hry; v roku 2006 však vtedajší prezident George Bush uzákonil zákon o prístavoch SAFE, ktorý do EÚ začlenil aj obmedzenia týkajúce sa online hazardných hier Spojené štáty, Zákon o hazardných hrách, hlava VII zákona o prístavoch SAFE, sa nazýva „zákon o vynútiteľnosti nezákonných internetových hazardných hier z roku 2006“, ktorý sa bežne označuje ako UIGEA.

Recenzie kasín od odborných recenzentov.

Pred registráciou v niektorom z našich odporúčaných online kasín vás žiadame, aby ste si prečítali naše čestné a podrobné recenzie v kasínach. Je to veľmi dôležité, pretože vám môže pomôcť identifikovať online kasíno, ktoré najlepšie vyhovuje vašim požiadavkám.

Po zvážení širokého spektra nasledujúcich faktorov sme odporučili a prehodnotili online kasína uvedené na tejto webovej stránke:

Značka a vlastníctvo - Odporúčame iba najlepšie značky online kasínových hier v odbore. Všetky naše odporúčané online kasína patria k všeobecne uznávaným operátorom, ktorí majú licenciu na poskytovanie služieb online kasín v hazardných jurisdikciách. Tieto kasína patria k finančne spoľahlivým spoločnostiam, ktoré sa snažia udržiavať najlepšie priemyselné štandardy.

Obrovské portfólio hier - Naše odporúčané online kasína fungujú na sofistikovaných softvérových platformách, ako sú hry v reálnom čase (RTG) a konkurenčné hry. Zatiaľ čo prvý ponúka širokú škálu progresívnych automatov a video pokerov, druhý sa špecializuje na interaktívne automaty. Ďalšími poskytovateľmi softvéru, ktorí zásobujú americký trh, sú WGS Technology a Top Game.

Americké online kasína ponúkajú pôsobivé knižnice hier, ktoré sú k dispozícii na stiahnutie, ako aj vo verzii okamžitého hrania. Väčšina online kasín, ktoré odporúčame, je kompatibilná so smartfónmi a tabletmi so systémom iOS a Android. Pretože väčšina z nich sú webové aplikácie, hráči nemusia na prístup k hrám a bonusom sťahovať žiadnu natívnu aplikáciu. Kasíno musia navštíviť iba v prehliadači smartfónov alebo tabletov, prihlásiť sa pomocou existujúcich údajov a načítať hry do svojho prehliadača. Dobrou správou je, že všetky americké online kasína umožňujú hráčom hrať hry za zábavu alebo za skutočné peniaze.

Obyvatelia New Jersey a Delaware majú širší výber online kasínových hier. Majú prístup k najvyberanejším hrám vydaným známymi poskytovateľmi, ako sú napr WMS, Net Entertainment a IGT. Nevýhodou je, že hráči sa musia nachádzať v Delaware alebo New Jersey, aby mali prístup k online kasínam s licenciou na týchto trhoch.

Bonusy, propagácie a odmeny - Naše odporúčané americké online kasína ponúkajú širokú škálu bonusov, propagačných akcií a odmien. Odmeňujú hráčov za doplnkové body za stávkovanie skutočných peňazí za svoje hry a na základe počtu získaných doplnkových bodov za mesiac dostanú hráči vo VIP programe úroveň. Na základe svojej VIP úrovne sa budú hýčkať exkluzívnymi darčekmi, väčšími bonusmi, rýchlejšími výplatami, správcami osobných účtov, bonusmi k narodeninám a výročiam a vstupmi do exkluzívnych propagačných akcií.

Naše odporúčané online kasína majú tiež zvyčajné pravidelné rozdávanie bonusov v hotovosti, roztočení zadarmo a špeciálnych bonusov za vklad. Americké online kasína majú radi prevádzkovanie freerollov a zaručené turnaje o prize pool s obrovskými finančnými cenami.

Zákaznícka podpora - Odporúčame online kasína, ktoré sú priateľské k hráčom a ponúkajú zákaznícku podporu nepretržite. Hráči z celého sveta môžu kontaktovať agenta zákazníckej podpory prostredníctvom živého chatu, bezplatného telefónu a e-mailu. Odporúčame iba online kasína, ktoré rýchlo reagujú na dotazy hráčov.

Bankovníctva - Bankovníctvo je bezpečné, bezpečné a bezproblémové v online kasínach, ktoré odporúčame. Tieto online kasína umožňujú hráčom načítať svoje účty pomocou kreditných / debetných kariet, tradičných bankových metód, ako sú šeky a bankové prevody, a elektronických peňaženiek. Výplaty sa rýchlo spracúvajú a hráči nemusia čakať dlho, kým dostanú svoje výhry.

Bezpečný - Starali sme sa o výber iba najbezpečnejších a najbezpečnejších online kasín. Keďže naše odporúčané online kasína implementujú prísne zásady ochrany osobných údajov, hráči si môžu byť istí, že ich osobné a finančné údaje nebudú zdieľané so spoločnosťami tretích strán. Online kasína navyše implementujú najnovšie šifrovacie technológie, detekciu podvodov a technológiu brány firewall na ochranu prehrávačov pred internetovými podvodmi.

Spravodlivé hazardné hry - Naše odporúčané online kasína dávajú najvyššiu prioritu spravodlivým hrám. Generátory náhodných čísel sú pravidelne testované audítormi tretích strán na nestrannosť, náhodnosť a presnosť. Výsledky sú potom zverejnené na webovej stránke kasína, aby hráči videli sami, že herný zážitok je skutočne spravodlivý.

zodpovedné hranie - Odporúčame online kasína, ktoré kladú veľký dôraz na zodpovedné hranie hazardných hier. Za skutočné peniaze v týchto online kasínach môžete hrať iba vtedy, ak ste v plnoletosti na hranie hazardných hier, a to sa v jednotlivých štátoch USA líši. Tieto online kasína v USA vyzývajú hráčov, aby používali všetky zodpovedné nástroje na hazardné hry, ktoré ponúkajú, aby zabezpečili, že sa ich bankové zásoby nikdy nevyčerpajú.

Top 10 amerických online kasínových stránok Aktualizované: Môže 24, 2020 Autor: Damon

obsah

Súvisiace bonusy:

platinové cievky bez vkladových bonusových kódov 2020